Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Párkapcsolat, házasság, avagy mi fér bele és mi az ami nem? fórum

Párkapcsolat, házasság, avagy mi fér bele és mi az ami nem? (beszélgetős fórum)


1 2
2017. jún. 14. 20:12

Érdekes téma, szerintem attól még, hogy valaki párkapcsolatban van vagy netán házas még szórakozhat, elmehet a barátokkal/barátnőkkel ide-oda egy bizonyos kereteken belül.

Ismerek olyan nőt, aki egy családos férfival van együtt, több, mint 3 éve, a férfi felesége valamelyst tud róla, de nem érdekli. Hogy miért? Mert pénzeli, ugyanis a pasi elég jól keres, saját vállalkozása van.

Te sem tudhatod, hogy mi áll a háttérben.

Nyilván nincs egyforma ember, személy szerint azt én sem preferálnám, hogy amíg otthon vagyok a pici babával a férjem partizgat,italozgat..stb. (Nem vagyok még férjnél, nincs gyerekem sem.)

50. Jessica32 (válaszként erre: 1. - Bartoromeo)
2017. jún. 10. 17:07
Nehéz volt kihámozni a lényeget. Kemény, amit írsz :) Megcsalni bárhol lehet, munkahelyen is és ebédidőben is. Megkomolyodni? Az mit jelent? Fapofával ülni otthon kettesben vagy a családdal és mindig együtt menni mindenhova? Szörnyen hangzik. Kell a hobbi, a barátok, a külön bulik alkalmanként. Nem egészséges a másikra tapadni.
49. 35d45e2ed1 (válaszként erre: 46. - Panna.33)
2017. jún. 9. 21:10
háá ne legyennek már akkora elvárássaink akkó kevesebbet fogunk csalódni
48. ina87 (válaszként erre: 47. - 1c2bf7d42c)
2017. jún. 9. 20:27
ha már fogalmazol leg rendesen tedd,te is azok közül való vagy akik itt élik ki magukat és beszólogatnak mert otthon k.ss a neved...
47. 1c2bf7d42c (válaszként erre: 38. - Ina87)
2017. jún. 9. 06:53
Neked tan fizetnek ezert a sok zagyvasagert?
46. Panna.33 (válaszként erre: 38. - Ina87)
2017. jún. 9. 06:47
Szerintem ha valaki meg szeretné osztani a gondolatait a közösséggel, tisztelje már meg a többieket azzal, hogy olvashatóan, helyesen ír, érthetően fogalmaz és normálisan tagolja a mondatait. Azért nemár, hogy az én szemem botladozzon, nekem kelljen azon külön gondolkodni, hogy vajon mire gondolhatott a költő, amikor ezt a betűhalmazt ideontotta.
45. bc681dac13 (válaszként erre: 35. - Massalhangzo)
2017. jún. 8. 23:37

Megboldogult házasságom ideje végén bolondult meg a férjem, hogy miért járok el ugyanúgy, mint korábban :P Nem én változtam.

Aztán meg az előző hülye, aki betegesen fétékeny volt. Én meg olyan segg, hogy tűrtem :PPP Szó se róla, eltelt már fél év, és egy tök normális pasit lepattintottam ismét, jó nekem a néha összejárunk, haverkodunk, de tőlem ne kérje számon senki az időm. Jó szándékkal (meg fantázia nélkül, élet nélkükl, de ezt már talán csak gonoszságból mondom) megkérdezte mi van velem, és felrúgta az agyam. Az nem esett ki a pakliból, aki az általános kérdés után elmondja mi a helyzet vele, ő kezdeményezi a beszélgetést, annyit mondok, amennyit akarok.

44. 2d052648f4 (válaszként erre: 38. - Ina87)
2017. jún. 7. 13:30

A többieknek is leírtad ugyanezt?


És itt nem az olvasás a lényeg. Egy normális ember tudja, hogyan írjon le valamit.

43. massalhangzo (válaszként erre: 42. - Bartoromeo)
2017. jún. 7. 11:38

szerintem egy hazassagot a ket benne elo ember tud csak tonkretenni. nem a baratok, rokonok, nem a kulonprogramok


nem lehet altalanos semat huzni minden hazassagra. lehet, hogy ket embernek az felel meg, ha folyton egyutt vannak, mas hazassagok, kapcsolatok eppen ettol mennek tonkre. unalmassa, egysikuva valik, elmulnak az erzesek, es nem marad semmi.


minden kapcsolatban az a fontosabb, hogy minosegi idot toltsenek el egymassal az emberek. vannak olyan hivatasok is peldaul, amelyek sok utazgatassal jarnak vagy rengeteg idovel, es a hazasparok nem toltenek annyi idot egyutt, mint masok. megis jo, mert nekik ez az idealis. ok nem tudnanak olyan partnerrel elni, aki azt varna, hogy a 8-16-ig munka utan legyen egyutt a csalad, mert nem olyan az idobeosztasuk


nem tudom, hogy te minek foglalkozol egyaltalan masok hazassagaval, az a fontos, hogy a tied milyen

2017. jún. 7. 11:32
amúgy nem kell leépíteni a barátokat így van,volt olyan ahol a szingli barátok furakodtak és tönkre tették a házasságot,és olyan emberekről van szó ahol a barátság nem 10 éves volt,na igen mondjuk ilyenkor h nem is volt igazi barátság.
2017. jún. 7. 11:29

no igen,biztos vannak jó házasságok

ahol minden szuper,mindenki el jár ahova szeretne,meg vannak azok a házasságok ahol a másik fél csal,miközben a másik szépen otthon van lényegtelen h van e gyerek vagy nincs,miközben meg bízik a másik félben...

2017. jún. 7. 11:25
már ha ezt elfogadjátok
2017. jún. 7. 11:24
nem vagyok ott,gondolom nem kell magyarázkodnom, vannak amiket elmondanak a fiuk,ezt sem bővítenem ki,
38. ina87 (válaszként erre: 25. - 2d052648f4)
2017. jún. 7. 11:19
szerintem el lehet olvasni,már aki akk,aki meg nem annak nem kell osztani...
37. massalhangzo (válaszként erre: 36. - Jozsi.38)
2017. jún. 6. 08:07

ezt a forumindito sem tudhatja, hiszen nincs ott sem a pasis osszejoveteleknel, sem a hazassagokban, hogy latna, hogy s mint zajlik egyaltalan.


biztos vannak olyan hazassagok is, ahol a ferj vagy a feleseg folyton kileng, mint ahogy olyan hazassagok is, ahol mindket felnek vannak kulon programjaik

36. jozsi.38 (válaszként erre: 35. - Massalhangzo)
2017. jún. 6. 07:57
mondjuk én a heti egyszerit már soknak tartom, mert akkor nincs közös hétvége, vagy ilyesmi, viszont az sem jó, hogy közben meg a nőknek otthon a helye, nem járnak el barátnőkkel.
35. massalhangzo (válaszként erre: 34. - Timycat)
2017. jún. 5. 22:02

megis gyakori. ez az alap hozzaallas is, hogy hazasok vagyunk, egyutt vagyunk, akkor mar senki ne jarjon kulon sehova. pedig altalaban nem 2 het utan hazasodnak az emberek, ha valaki bulis, szerintem hasonlo part valasszon, vagy toleralja. en nem tartom gaznak, ha egy ferfi vagy egy no heti egy alkalmat kulon programmal tolt el. az mar a forumindito fantazmagoriaja, hogy akkor biztos nem is meccset neznek, hanem csajoznak tomegesen :D


nem hiszem, hogy az jo megoldas, ha hazasparkent mindenki leepiti a baratait, csak mert o mar hazas. az mas, ha elotte sem voltak baratai, nem jarkalt el sehova. hazaskent miert kene csak jatszohazba menni egyutt? :D

34. timycat (válaszként erre: 32. - Massalhangzo)
2017. jún. 5. 21:51
Ez már betegség.
2017. jún. 5. 21:50
Én meg nem győzöm zavarni az embert, hogy menjen mááár. Régebben járt 2hetente/havonta haverozni, de mostanában már nem jár különprogramra. Pedig úgy szerettem, hogy volt nyugtom egyedül (gyerek aludt) piperézni/olvasni/tévézni akármit. Úgy vágyom egy kis magányra itthon.
32. massalhangzo (válaszként erre: 31. - .Charlotte)
2017. jún. 5. 21:48
nalunk volt olyan osztalytalalkozo, ahova az egyik srac csak ugy tudott eljonni, hogy osszeveszett a felesegevel, tobb het retorzioval, mert hogy mer nelkule elmenni barhova. tobb masik sracot felorankent hivogatott a felesege. van, aki azon is kiakad, hogy a parja edzeni jar, es halal feltekeny, figyelteti
31. .Charlotte (válaszként erre: 1. - Bartoromeo)
2017. jún. 5. 21:37
Szerintem sem müködik ez. Én ezt tuti nem hagynám szò nélkül, biztos, hogy nem engedném, nemhogy egy gyerek mellett!
30. Panna.33 (válaszként erre: 28. - Massalhangzo)
2017. jún. 5. 21:14
Nyilván.:)
29. globus
2017. jún. 5. 20:25
Bocs, nem tudtam elolvasni :(
28. massalhangzo (válaszként erre: 24. - Panna.33)
2017. jún. 5. 20:21
nem ertetted a lenyeget :D nyilvan ha felre akarnal kufircolni, akkor nem a baratnokkel mesz sorozatot nezni, es rendeled oda a pasikat, hanem diszkreten megoldod, valami olyasmire hivatkozva, ami nem utal ra
27. lapbarna (válaszként erre: 20. - Ina87)
2017. jún. 5. 20:09
Te igazán megérted őt, hiszen te is így írsz...
26. lapbarna (válaszként erre: 17. - Bartoromeo)
2017. jún. 5. 20:09
Miért bántod?
2017. jún. 5. 19:54
Amúgy tényleg használni kellene írásjelet, nagybetűt. Nehéz volt kihámozni a lényeget. Egybefüggő blabla volt hirtelen.
24. Panna.33 (válaszként erre: 22. - Massalhangzo)
2017. jún. 5. 19:41

Én szoktam sokáig dolgozni. Időzőjel nélkül. Olyan fáradt vagyok, hogy eszembe sem jut félrekufircolni.

Szóval ahogy általában, erre sincs tuti sablon.;)

23. 35d45e2ed1 (válaszként erre: 22. - Massalhangzo)
2017. jún. 5. 19:36
Mi is eljárunk együtt is meg külön is mert ahogy a férjem nem kíváncsi a csajos összejövetelekre úgy én sem a meccses pasis összeröffenéseikre. Nem gondolom hogy eközben csajokat hajkurásznának.
22. massalhangzo (válaszként erre: 1. - Bartoromeo)
2017. jún. 5. 19:26

miert gondolod, hogy ha pasik osszejonnek pialgatni, focit nezni, az egyenlo a gruppenszexelessel, amit szegeny felesegek turnek? ezek szerint nem vagy ott, fogalmad sincs, mi tortenik, de itelkezel es kombinalsz


lehet, hogy meg fog lepni, de sok ferfi es no felrelep, es altalaban nem a barataikkal egyutt teszik focinezes kozben. valoszinuleg inkabb azok lepnek felre, akik "sokaig dolgoznak", mert mindent ugye a csaladert, es nem jarnak el szorakozni, de azert belefer egy kis etyepetye


szerintem jobb hazassagok lehetnek azok, ahol a ferjnek es a felesegnek is van kikapcsolodasa kulon, legyen az haverokkal vagy sportolas, kulonorak, barmi. nem garancia egy jo hazassagra, hogy sulvefove egyutt, es no szorakozas, plane masokkal

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook