Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Párkapcsolat, házasság, avagy mi fér bele és mi az ami nem? fórum

Párkapcsolat, házasság, avagy mi fér bele és mi az ami nem? (beszélgetős fórum)


1 2
21. ina87
2017. jún. 5. 18:53
nincs külön szoba ahol lehet vitázni?
20. ina87
2017. jún. 5. 18:52
most komolyan miért kell rögtön vitát szítani
19. unom (válaszként erre: 17. - Bartoromeo)
2017. jún. 5. 18:50
Talán próbáld meg az írásjeleket használni, és tagolni a szövegedet. Sokkal érthetőbb lenne, mint így.
18. Panna.33 (válaszként erre: 17. - Bartoromeo)
2017. jún. 5. 18:47
Ha megerőltetnéd magad, és próbálnál helyesen írni és érthetően, választékosan fogalmazni, talán nem vélnék értelmetlennek a mondatcunamit, amivel berobbantál az első hozzászólásodban.
17. bartoromeo (válaszként erre: 13. - Andi6020)
2017. jún. 5. 18:43
neked a többség forum értelmetlen,ha tudsz jobbat akk oszd meg de nem kell h itt rontsd a levegőt elég fórumot találsz amihez hozzá tudsz szólni
16. Panna.33 (válaszként erre: 1. - Bartoromeo)
2017. jún. 5. 18:42

Az én férjem is elmegy időnként egyedül koncertre, vagy kollégákkal roppant ritkán kocsmázni. Semmi kifogásom ellene. Egyébként együtt is szoktunk menni, ez talán a sűrűbb, egyedül akkor megy,ha nem tudok, vagy nem akarok vele menni. De ennyi kikapcsolódás kell neki.

Egyébként én sem hívom már munkahelyi bulikba, mert nem.érzi jól magát, én viszont menni akarok.

2017. jún. 5. 18:41

aztán jön az h mert a férfi ilyen meg

olyan

2017. jún. 5. 18:40
nem kell ez így van,csak akk meg minek a látszat boldog élet amott meg a feleség ha úgy is van tegyük fel h nem zavarja,meg bízik a férjébe mikor meg kiderül h nem is olyan ártatlan a férj akk meg el veszítik a bizalmat minden más férfiba vagy is így szokott lenni
13. andi6020 (válaszként erre: 1. - Bartoromeo)
2017. jún. 5. 18:38
Szerintem ez egy értelmetlen zagyvaság.
2017. jún. 5. 18:36
el ítélem én is
11. bc681dac13 (válaszként erre: 1. - Bartoromeo)
2017. jún. 5. 18:34
Szerintem semmi baj a külön programmal. Ha az asszonykának ez nem tetszik, de nem szól, ő baja. Mellette meg sokszor láttam, hogy a feleségnek egyszerűen nem volt kedve eljárni bulizni, akkor meg minek pattogjon? Félrekefe meg vagy van, vagy nem. Nem kell ahhoz éjszaka, hogy valaki félremenjen.
2017. jún. 5. 18:34

Szerintem a belefér külön pasis program, de nem rendszeresen. Azt én sem tűrném el. De nincs is hozzám láncolva, mehet egyedül is. Én is elmegyek a gyerekkel a barátnőmhöz.


Persze ha tényleg szó van megcsalásról az általad említett esetben, azt elítélem.

9. 2104cc91e8 (válaszként erre: 1. - Bartoromeo)
2017. jún. 5. 18:32

Igazad van, nem szép dolog, de talán ők így egyeztek meg!


Ha a feleségek nem tiltakoznak, akkor neked

nincs mit tenni!

8. bartoromeo (válaszként erre: 7. - Bc681dac13)
2017. jún. 5. 18:30
:)
7. bc681dac13 (válaszként erre: 3. - Lapbarna)
2017. jún. 5. 18:30
Nekem is ez jutott eszembe :D
2017. jún. 5. 18:29
az ö dolguk,nem is avatkozik bele senki,csak foglalkoztat a kérdés
2017. jún. 5. 18:28
nem,azért néha vettem levegöt
4. vacsa (válaszként erre: 1. - Bartoromeo)
2017. jún. 5. 18:26
Ő dolguk. Senkinek semmi köze hozzá.
3. lapbarna (válaszként erre: 1. - Bartoromeo)
2017. jún. 5. 18:26

Így, egy szuszra?

Huh.

2017. jún. 5. 18:22
előre bocsánat ha hószú lett...
2017. jún. 5. 18:21
sziasztok,előre írnám h nem rólam van szó,érdekel h ilyen téren aki benne van esetleg ki h éli meg.a történet a következő vannak barátaim akik már x éve házasok mint kiderült heti szinten el járnak szórakozni itt olyan szórakozásra gondolok ami inkább házibulira hasonlít megy az italozás egy kis játék esetleg foci nézés viszont nők nem tehetik be a lábukat hozzá teszem egy kettőnek pici gyermekük van,van olyan férj ahol terhes a felesége még is hétről hétre le lép úgy mond az éjszakába van h egy éjszakára és hajnalba tántorog haza vagy egy héten 2 nap is belefér nekik,na most ez nekem nem jön be úgy vagyok vele ha már van házasság esetleg gyerek akk a családdal legyen program ne külön,nem mondom h nem kell ki ruccanás de nem úgy h az asszony otthon marad a gyerekekkel én meg úgy tennék mintha egyedül álló lennék és menne a tivornyázás meg a nőzés mert szerintem nem csak pia meg játék van,itt a feleségek tűrnek nem szolnak nekik h ne menjenek,nem tudom h a feleségeknek ez menyire jön be viszont ők nem járnak el sehova sem úgy mond nem csinálnak csaj estét,persze az is lehet h őket ez semennyire nem zavarja bár kétleném csak inkább hallgatnak mint h vitáznak a férjükkel,nem vagyunk egyformák ez az egy biztos de ha házasság és család akk már meg komolyodás is,vagy is én így gondolom ha már nem élte ki magát anno akk ne most kezdjen bele és közbe lehet h a feleség meg van csalva,mi közbe ők otthon szunyókálnak a gyerekkel a férjük meg minden félét művelnek másnap meg mintha semmi sem történt volna mert nem mesélnek el nekik semmit az éjszakáról,el kell szakadni a hétköznapoktól néha de szerintem nem így és nem ilyen formába,szerintetek?
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook