Pánikroham? (beszélgetős fórum)


1 2
51. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 50. - Krisztikrisz)
2022. ápr. 13. 21:11

A párnás kikiabálást nálunk az intézetben is használták, hogy ez miért nem jutott eszembe 🙈🙈

Köszönöm köszönöm!!!

50. krisztikrisz (válaszként erre: 49. - Fórumnyitó (anonim))
2022. ápr. 13. 20:34

Volt régen egy nagyon aranyos pszichológusom, nem nagyon szoktunk össze, de ő az autogén tréninget javasolta. Ez tulajdonképpen egy relaxáció. Ülve vagy fekve is lehet végezni, a lényege hogy tudatosan ellazítod magad. Egyre lazábbá válsz napról-napra és érzed ahogy oldódik ki belőled a feszültség. A tested hozzászokik a lazasághoz. Én lefekvés előtt végeztem, de igazából bármikor lehet, amikor szükséged van rá.


A másik, amikor kicsapkodod, kikiabálod magadból a feszültséget, mondjuk egy párna segítségével! Ez inkább neurológiai módszer.


Remélem mindkettő segíteni fog!

49. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 47. - Krisztikrisz)
2022. ápr. 13. 20:23

Tényleg igyekszem pihenni,délután óta fekszem és holnap is csak leszaladok ebédèrt.

Sok helyen olvasok relaxációról,hogy segíthet.


Van valami amit ajánlani tudsz ami bevált ?

48. krisztikrisz (válaszként erre: 44. - Fórumnyitó (anonim))
2022. ápr. 13. 20:12
A stressz tünetei, de a pánikroham is így működik, csak ott már nagyon erősen van jelen a kezeletlen stressz.
47. krisztikrisz (válaszként erre: 46. - Fórumnyitó (anonim))
2022. ápr. 13. 20:10
Relaxáljál, lazítsd el magad. Meglátod mennyi feszültség ugrál benned. De mint ahogy a feszültséghez, úgy a nyugalomhoz is hozzászokik az ember. Pihenés, ez most neked nagyon fontos!
46. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 45. - Amaunet)
2022. ápr. 13. 19:01

Köszönöm !

És valóban az orvos is azt mondta hogy pihenjek, aludjak,ezen csak ez segít.Csak már az alvás sem megy jó ideje.

Talán ez is az oka.

Néhány órát alszom max

Azt mondja szedjek be este egy szem melatonint alvás előtt egy órával .

Ha nem segít ,akkor ír valaki komolyabbat.

45. Amaunet (válaszként erre: 44. - Fórumnyitó (anonim))
2022. ápr. 13. 17:48

Miért haragudnék? Szerencsés (idézőjelben) vagy, hogy nem a (szerintem) komolyabb és nehezebben legyőzhető pánik kapott el.

Pihend ki magad! Tölts el néhány napot úgy, hogy megpróbálod a környezetedet kizárni magadból. Foglalkozz valami kreatív dologgal, ami kikapcsol, sétálj és aludj sokat!

Erősítsd meg magad!

Sok sikert hozzá! Gyógyulj meg mielőbb!

44. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 5. - Amaunet)
2022. ápr. 13. 16:53

Azt hiszem ezerszer elnézést kell kérnem tőled,mert valóban nem pánikroham volt.

Ma is megtörtént délután,most jövök orvostól.

Valóban a kimerültség,a fáradtság.

Neked volt igazad.

Ne haragudj.

43. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 42. - Napsugár8)
2022. ápr. 13. 11:58

Köszönöm!

A biztatást is.

42. Napsugár8 (válaszként erre: 41. - Fórumnyitó (anonim))
2022. ápr. 13. 11:45
No látod! Lassan minden téren egyenesbe jössz. Csak egy kis elhatározás kellett, hogy a magad kezébe vedd az életed. Gratulálok. Ügyes vagy. :)
41. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 40. - Napsugár8)
2022. ápr. 13. 10:31

Holnap 5 óra doki.

El is felejtettem írni.

Izgulok

40. Napsugár8 (válaszként erre: 39. - Fórumnyitó (anonim))
2022. ápr. 13. 10:25
Jó lesz az. Addig le tudod rendezni a dokit is, és egy kicsit helyre rázódni, kipihenni magad. Jó lenne minél többet szabad levegőn töltened, az sokat segít a regenerálódásban. Ha nem is külön túrázás, de sétálni, gyalogolni. Amikor már itt a tavasz, sokszor pl. elsétálok a piacra, még úgy is, hogy valójában semmit sem akarok vásárolni. De mozgás, friss levegő, emberek között. Tökéletes kikapcsolódás és feltöltődés. Próbáld ki te is. :)
39. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 38. - Napsugár8)
2022. ápr. 13. 10:14
Május 1-től irodán fogok dolgozni, logisztika.
38. Napsugár8 (válaszként erre: 37. - Fórumnyitó (anonim))
2022. ápr. 13. 08:40
És hogyan lesz ezek után?
2022. ápr. 12. 09:10

Felmondtam!

Már csak 5 műszakom lesz és vége.

36. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 35. - Amaunet)
2022. ápr. 11. 09:42
Én ezt nem így látom,már bocs....
35. Amaunet (válaszként erre: 31. - Fórumnyitó (anonim))
2022. ápr. 11. 09:18

Oldd meg a dolgaidat, hogy nyugodtan tudj aludni és nem idegeskedni!


Mondtam, ma már nem mersz lemenni a lépcsőn. Saját magad rángatod bele ebbe a pszichés állapotba.

Egy pánikos kerüli még a beszélgetést is arról, hogy mit érez. (tapasztalataim szerint)


De te egy más eset vagy.


Köszi, de nem szeretnék veled együtt érezni! Megvannak nekem is a feladataim (nem problémáim).

34. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 33. - Napsugár8)
2022. ápr. 11. 07:48

Így teszek.

Ezen a héten szabadságon vagyok,de tényleg erősen gondolkodom,hogy felmondok.

Köszönöm !

33. Napsugár8 (válaszként erre: 32. - Fórumnyitó (anonim))
2022. ápr. 11. 07:38
Menj orvoshoz, és igyekezz minél kevesebbet gondolni a betegségedre. Próbáld meg lefoglalni magadat és főleg!! a gondolataidat valami mással, valami széppel és jóval. Az orvos segít. Ez a betegség gyógyítható. Minél előbb kapsz rá valami gyógyszert, és egyéb (mentális) segítséget, annál gyorsabban kilábalsz belőle. És aztán már nem lesznek halál-félelmeid és egyéb hasonló gondolataid. Lehetőleg még az ünnepek előtt, hogy akkor ki tudd magad pihenni.
32. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 28. - Tien)
2022. ápr. 11. 07:03
Képzeld,nem mertem a történtek után aludni az éjjel mert azt hittem meg fogok halni....
31. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 30. - Amaunet)
2022. ápr. 11. 07:01

Látom nagyon nem tetszik a gondom.

Akkor mi volt ez tegnap velem ?

El tudod mondani ha ennyire okos vagy ?

Biztos csak kibicsaklott a bokám,nem??

Azért vagyok olyan ideges napok óta hogy ülni sem bírok nyugodtan,és nem alszok csak 2-3 órákat mert későn alszok el aztán megèbredek és nem bírok vissza aludni.

Ha ez pánik roham volt akkor nem beszélnèk róla?!vagy mentőt hívnèk magamra ?!

Ki mondja ezt ?te?mert nálad így volt ?vagy mert egy kérdező tesója a mentőt hívta?!csak akkor lett volna pánikroham ha én is ezt teszem...aha,ok.

Ha olyan sok pánik fórum nyílik arról én nem tehetek.

Köszi az együttérzést.

Nem beképzelni akarok magamnak valamit hanem tudni akartam mi volt ez mert félek és nem merek lemenni a lépcsőn.

30. Amaunet (válaszként erre: 29. - Tien)
2022. ápr. 11. 00:53

Persze, biztosan volt valami a fi-nál, csak egy pánikos nem kezd el beszélni róla. Vagy csak nagyon sokára. Önmagában sem mer rágondolni, mert attól fél, hogy megismétlődik már csak attól, ha rá gondol.


Itt napok óta nyílnak a pánikos fórumok. Egy hipochondernek nagyon jó talaj a hoxa, hogy nem csak pánikot, de mindenféle egyéb betegséget is diagnosztizáljon magán. A fórumozók meg legtöbbször jól meg is támogatják ebben a képzeletében.


Ha fi-val holnap is megtörténik, holnap után pedig már a lépcsőre nézni sem mer, azt követően a lakást sem meri elhagyni - akkor lehet, hogy pánikos.

+ ezt az "ítéletet" orvos is kimondja rá, diagnosztizálja.

29. tien (válaszként erre: 28. - Tien)
2022. ápr. 10. 23:57

..ès ezzel nem bagatelizálom a FI problémáját ,csak amit a húgomnál tapasztaltam az merőben más volt.

Kegyetlenebb .

28. tien (válaszként erre: 27. - Amaunet)
2022. ápr. 10. 23:51

Tűpontos leírás.

A húgom révén érintve a pánikbetegség által.

Mentő ,ügyelet megint mentő ,ügyelet és így jó ideig.

Hála a jó sorsnak már nincsenek tünetei.

De egyszer sem írt fórumokat ki ,csak a mentőt hívatta halálra válta.

27. Amaunet (válaszként erre: 26. - Fórumnyitó (anonim))
2022. ápr. 10. 23:16

Engem nem zavar. Olyan betegséget beszélsz be magadnak amilyet akarsz.

Most a legdivatosabb a pánik, amelyet stressz okoz. Munkahelyi vagy pasik okozta stresszek.


Szerintem, ha pánik lett volna félve ülnél a sarokban. Tovább nem írom, mert holnap (hogy, hogy nem?) mindaz meg fog történni veled. Mert tovább fogod hizlalni magadban ezt a képzetet.

26. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 24. - Amaunet)
2022. ápr. 10. 22:11

Kikerülés?

Akkor megállok és lihegek.

De ez nem az volt.

Sajnálom,ha zavar.

25. krisztikrisz (válaszként erre: 23. - Fórumnyitó (anonim))
2022. ápr. 10. 22:01
Az én szemszögemből nézve jót, mert már a hátam közepére sem kívántam a helyzetet.
24. Amaunet (válaszként erre: 7. - Fórumnyitó (anonim))
2022. ápr. 10. 21:46

Nem viccből írtam.


A héten ez már cca. az 5. pánikos fórum.

Vajon miért gondolsz rögtön pánikra, ha kimerülsz a lépcsőmászásban? Mert itt olvasol róla.

23. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 22. - Krisztikrisz)
2022. ápr. 10. 21:04
És végül akkor jó döntést hoztál?
22. krisztikrisz (válaszként erre: 21. - Fórumnyitó (anonim))
2022. ápr. 10. 20:07
Nekem is egyszer megsínylette a lábam. Az volt az utolsó előtti pillanat.
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook