Pánikroham? (beszélgetős fórum)


1 2
21. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 19. - Krisztikrisz)
2022. ápr. 10. 19:50

Amúgy szerintem a lábam is azért állt meg hogy ne jöjjek már fel,hanem menjek el innen.

Így át gondolva.

20. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 18. - Krisztikrisz)
2022. ápr. 10. 19:41

Demenciások intézetében dolgozok


Szerintem ezzel mindent elmondtam.

Felmondok

Nem akarok ilyen fiatalon meghalni

Mert már éppen kezdtem megnyugodni,erre az a kedves beteg megint kezdte a hülyesèget és remegek.

19. krisztikrisz (válaszként erre: 17. - Fórumnyitó (anonim))
2022. ápr. 10. 19:39
A pánikod is azt jelzi, hogy elfutnál vagy megküzdenél a helyzettel, csak nem érzed magad képesnek rá. Valamelyiket csináld, mert különben fel fog emészteni a stressz.
18. krisztikrisz (válaszként erre: 17. - Fórumnyitó (anonim))
2022. ápr. 10. 19:34
Nem tudom mi elég. Ha neked elég, akkor elég. Te tudod meddig bírod. A tested, lelked jelez, valószínűleg ki vagy készülve. Feszíteni lehet valameddig, de nem akármeddig. Ezért írtam le az ismerősöm esetét. Nem félelemkeltés céljából, csak én is láttam már egy-két dolgot. Ha megalkudsz a helyzettel, te húzod a rövidebbet, ez a valószínűsége.
17. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 14. - Krisztikrisz)
2022. ápr. 10. 19:27

Akkor a felmondás nem elég ?

Nagyon meg vagyok ijedve most olvasva amiket írsz.

Én most azonnal felmondok!!!!!!

16. krisztikrisz (válaszként erre: 4. - Fórumnyitó (anonim))
2022. ápr. 10. 19:15
Senki miatt nem éri meg, hogy ennyire kikészülj, mert ha bajod lesz, nem lesznek ott az ágyadnál, max. az a pár ember, akinek fontos vagy. Te viszont tropára mész.
2022. ápr. 10. 19:11
Most durvát mondok, de az egyik ismerősöm azt mondta, ha nem vált időben még akár infarktust vagy sztrókot is kaphatott volna, úgyhogy ez nem játék. Te életed, te döntésed.
14. krisztikrisz (válaszként erre: 4. - Fórumnyitó (anonim))
2022. ápr. 10. 19:09
Nem akarlak megrémiszteni, de amikor már ilyen tüneteid vannak hogy zsibbadsz, meg nem visz a lábad, meg forróság önt el, azt már érdemes komolyan venni. Ez azt jelenti, hogy nagyon nagy mértékben van jelen a stressz a szervezetedben. Ha hallottál róla, hogy mennyi mindent okozhat a stressz. Nem biztos, hogy elég lesz feldolgozni, ide már drasztikus lépések is kellenek, hiszen a tested is ezt jelzi.
13. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 9. - Krisztikrisz)
2022. ápr. 10. 19:04
Amúgy lehet tényleg már így jelzett a testem...hogy ez baromira nem jó !
12. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 10. - Epervirág3)
2022. ápr. 10. 18:59
Köszönöm!
11. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 9. - Krisztikrisz)
2022. ápr. 10. 18:58
Azt hiszem igazad van ....
10. Epervirág3 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. ápr. 10. 18:53
Szia!Biztos nincs a sziveddelbaj.Lehet,hogy pánik roham volt.De ez mrm azt jelenti,hogy pánik beteg vagy.
2022. ápr. 10. 18:52
Ha rám valaki ennyire negatív hatással van, azt inkább kerülöm. Ki szeret olyannal együtt együtt lenni, akivel nem érzi jól magát? Ha kell, állást váltok. Mások is írták, inkább elmennek, minthogy rámenjen az egészségük. Egyik ismerősöm is majdnem belepusztult, de aztán váltott és sokkal nyugisabb lett az élete. Előre nem látjuk hogy mi lesz, csak érezzük hogy valami nagyon nem jó.
2022. ápr. 10. 18:50

Igen,az.

Ezt itt én már nem bírom....rohadt stresszes munkahely.

A barátnőm szerint most tetőzött az ideg,biztos pánikroham volt.

Mèg jó, hogy holnaptól egy hét Szabin leszek.

7. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 5. - Amaunet)
2022. ápr. 10. 18:48
Vicces vagy 😬
2022. ápr. 10. 18:44
Hát, szerintem ez inkább lelki. Nekem is volt, ugye a stressztől nagyon elgyengül az ember. Temetésen is vannak emberek, akik összeesnek, annyira elgyengülnek, nem bírják a lelki megterhelést.
5. Amaunet (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. ápr. 10. 18:43
Vagy csak egyszerűen eljött az az idő, mikor a tested elfárad már a lépcsőzésben.
2022. ápr. 10. 18:22

Nagyon stresszes vagyok vagyis nagyon ideges,ez itt most a munkahelyen történt.

Amitől ideges vagyok.

Csak sosem történt ilyen velem.

A lábaim nem vittek tovább annyira ijesztő volt.

Azzal az emberrel beszéltem éppen aki miatt utálok itt dolgozni.

Akkor valószínűleg ez az idegesség vezetett ehhez,mert már látni sem bírom .

2022. ápr. 10. 18:11
A pulzusod mindig változik, főleg ha ideges vagy és mész fel a lépcsőn. A feldolgozatlan stressz is okozhat pánikot. Ha nem vagy biztos benne, hogy mi ez, kérjél szívultrahangra időpontot, ott majd megmondják hogy van -e baja a szívednek.
2. tien (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. ápr. 10. 18:11

Fronthatás ?

A frontok leginkább a vegetatív idegrendszerünkre vannak hatással.

Plusz mèg egy kis stressz is.

2022. ápr. 10. 17:45

Ma nagyon ideges vagyok,és ahogy jöttem fel a lépcsőn éreztem nem visz tovább a lábam ,jött a forróság az egész testemben és megálltam gyors elment a forró érzés ,csak a magas pulzus volt.

Ez pánikroham volt ?

Dehát miért,ezerszer járok egy nap ezen a lépcsőn .

Igaz,ma nagyon ideges vagyok,de most főleg ...

Ugye nem a szívemmel van baj ??

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook