Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Padlót fogtam fórum

Padlót fogtam (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 ... ❯❯
247. mano088
2010. jún. 20. 23:22

Jójó, neked is jóéjt és akkor holnap! :)

KITARTÁS!!! :)) Puszi.

246. mano088
2010. jún. 20. 23:20

:))) ezen jót mosolygtam..csak előjött ez a mondat is, hogy "amúgy meg pasik".. :))

óóó takarítás..megvan a holnapi programom..totál rumlis a szobám.. :)) szégyen, de jól elvagyok a káoszomban..na de ez jó ötlet, felkészülten kell várni.. :)

245. Felhoo
2010. jún. 20. 23:16

LAssan lefekszem aludni... Holnap folytatjuk a dumálást:) íjóéjt:) puszi!

Kitartás!!!!

244. Felhoo
2010. jún. 20. 23:03
Hát én már tényleg nem tudom, hogy mivel foglaljam el magam... Nálam már odáig fajult a helyzet, hogy takarítottam:D Meg azért is igyekszem minden nap úgy felöltözni, a szobámat rendben tartani, hátha egyszer csak betoppan... már nagyonn várom:)Amúgy meg pasik, ne várjunk tőlük túl nagy gyorsaságot:)
243. mano088
2010. jún. 20. 22:56

Hát ideje lenne már, hogy felébredjen és keressen végre téged.. :)

Az pedig nagy dolog, hogy végül nem írtál neki..sajnos én ezekben a helyzetekben többször bukom el, mint nem..na de most köv hétvégéig megint suliban lesz, így nem is fogok neki írni..semmi jelentkezés..meglátom, mi lesz hétvégén..addig meg mindennel elfoglalom magam..legalábbis igyekszem! :)

Lehet minden nap kéne tornáznom valamennyit és akkor az lekötne pár órára /1óra felkészülés-kb20perc torna-1óra kipihenés :))/

242. Felhoo
2010. jún. 20. 22:50
Hát remélem, most hogy már szerda óta nem hallott felőlem, már hiányol... Most már úgy érzem, hogy eleget szenvedtem:D Ma volt egy pont amikor majdnem írtam neki, de csak majdnem:)
241. mano088
2010. jún. 20. 22:45
Mindennél jobb..az a baj, hogy hatalmas erőt kellene vennem magamon ahhoz, hogy már ne tudja biztosan, hogy szeretem..mert sajna ez nyilvánvaló még..és hát így tudjuk, hogy nem félnek, hogy elveszítenek.. :) Pedig csak az ébreszti szerintem rá őket, hogy mit is éreznek..szóval valamit ki kell találnom.. :)
240. Felhoo
2010. jún. 20. 22:31

Hát igen:)

Jó lenne ha végre észhez térnének...

239. mano088
2010. jún. 20. 22:16
Hát nagyon nehéz..engem most küldött megint kicsit padlóra egy üzenetével..de akkor is az enyém ez a pasi! :)
238. Felhoo
2010. jún. 20. 22:10
Hát igen.. Én agykontrolozom is, de ma reggel rémálmom volt... Azt álmodtam h nem kellek neki:( Utána meg az ellenkezőjét:) Szóval nem tudom... Nehéz pozitívan tekinteni a jövőbe...
237. mano088
2010. jún. 20. 22:00

De miután én hiszek abban, hogy a gondolatoknak erejük van, így azért ez bíztat még így pluszban.. :) amikor kicsit elbizonytalanodok, eszembe jut, hogy vhogy annyi apró jel van, ami miatt biztos, hogy lesz folytatás..és vhogy talpra állok.. :)


Háát nálam is fura lehet ezt mondani a 24 évemmel, de szintén tudom, hogy csak Vele lehetek igazán boldog és ami a lényeg, hogy csakis Vele akarok az lenni!! Tudod én nem csak most, bár most különösképpen, de amíg együtt voltunk is folyamatosan tudtam, hogy Ő a tökéletes társ számomra...és ez szerintem mindent elmond! :) Remélem fordítva is így van ez, bármi is a helyzet most..

236. Felhoo
2010. jún. 20. 21:50

NEkem is meg van ugyanez az érzés:) Lehet, hogy én is csak beképzelem magamnak:)

Az biztos, lehet, h így 20 éves fejjel elhamarkodottnak hangzik, de nekem biztos nem lesz más ilyen az életemben, csak Ő... Nem akarok mással komoly kapcsolatot csak VELE!!

235. mano088 (válaszként erre: 231. - Felhoo)
2010. jún. 20. 21:40
Teljesen ugyanazt írtad le, amit én is érzek..számomra is Ő a minden a baráttól kezdve a szerelemig..és miután én tényleg mellette nőttem fel kb, nyíltam ki az emberek felé..még többet jelent az életemben!! Nem akarom és nem is tudnám ezt valakivel akár csak megpróbálni is..nekem Ő kell és kész és ahogy tegnap is írtam tudom, érzem, hogy kibékülünk..lehet hülyeség, lehet csak bedumálom magamnak de így van és nem érdekel más! :))
234. őzikee
2010. jún. 20. 21:36
Semmiség, ez a legkevesebb, tudom milyen sokat számít ha kibeszéled magadból :) Holnap folyt. köv. Jó éjt! Puszi
233. mano088 (válaszként erre: 232. - Őzikee)
2010. jún. 20. 21:35

Remélem még nem késtem el semmivel..és tudok változtatni.. :)

Most abban bízom, hogy ezen a nyáron kitombolja magát és aztán valamikor visszatér hozzám Örökre!! :)


Köszi, hogy meghallgattad a nyavajgásom.. :) Jóéjt! Puszi! :)

232. őzikee
2010. jún. 20. 21:29

Annyira ismerem ezt az érzést mait leírtatok :) :(

Utólag mindig rájön az ember a hibáira, de ha igazán szeret akkor biztosan összejöttök és persze Felhőcske is :) Most sajnos megyek, holnap leszek. Kitartást lányok:)

231. Felhoo
2010. jún. 20. 21:27

Én is valahogy így látom a dolgokat:)

Az én párom is ilyen kis figyelmes, kedves, stb. Nem akarom fényezni túlzottan mert vannak hibái is, amikkel együtt elfogadtam. Bele sem tudok gondolni, hogy mással újra ugyanezt végig csinálni:( Magasra is rakta a lécet, meg hát olyan bizalom volt köztünk, a legjobb barátom is Ő, és nem csak a szerelmem, a szeretőm és egyéb minden. Ő adta világom értelmét és nélküle nem ugyanez az ember lennék... Általa ismertem meg önmagam és azzal, hogy Ő elfogadott azzal együtt tudtam magam is elfogadni. Ez lehet, hogy hülyén hangzik de szerintem hülyeség, hogy mindenkinek először saját magát kell elfogadnia, és csak utána tud másokat elfogadni...

230. mano088 (válaszként erre: 228. - Felhoo)
2010. jún. 20. 21:22
Igyekszem hidd el!! Mert tudom, hogy Őérte megéri!! :)
229. mano088
2010. jún. 20. 21:19

Hogy érted, hogy figyel engem?


Egyébként amíg együtt voltunk, nagyon édi volt mindig..persze most látom igazán mennyi dolgot kellene másképp felfognom, mert tényleg minden rendben volt, csak én meg telhetetlen voltam..megértő meg nem igazán..


Foglalkozott is velem, figyelt is rám, nagyon durva mert amúgy még most is olyan dolgokra emlékszik, apró dolgokra, amikre én basszus már rég nem..szóval tényleg egy imádnivaló és nagyon rendes meg édes pasi..ezért is akarom visszakapni, mert nekem csak Ő kell!! Nagyon-nagyon jó ember! :)

228. Felhoo
2010. jún. 20. 21:15
Lent voltam kutyát sétáltatni... Kitartás mano!!!
227. őzikee
2010. jún. 20. 21:12
Akkor jó lenne ha észbe kapna, és foglalkozik veled, figyel téged?
226. mano088
2010. jún. 20. 21:06

szerdán lesz 3hónapja már.. :(

és 6 évet voltunk együtt egy kisebb megszakítással, de igazából sosem bírtuk egymás nélkül..max 1-2 hétig..

225. őzikee
2010. jún. 20. 21:01
mióta vagytok külön?
224. mano088
2010. jún. 20. 20:49
Mindkettőnkéből..sajnos egy rosszabb időszak következménye ez, ami az Ő életében lett..besokallt, mi is többet vitáztunk, túlságosan rágörcsöltem már én is és talán Ő is az összeköltözésre..és hát ez lett a vége..egyik este egy semmilyen kis összezördüléskor azt mondta inkább legyen vége, mert nem tudja mit érez, nem tudja mi van..és tudom, azt mondják erre, hogy kamu duma, de nála láttam, hogy tényleg össze van zavarodva és nem tudja mit tegyen..így most csak bízom benne, hogy visszatérnek szép lassan az érzései és rájön, hogy mégis én kellek neki..
223. őzikee
2010. jún. 20. 20:41
Kinek a hibájából szakítottatok?
222. mano088
2010. jún. 20. 20:39

Én csak arra látok esélyt, hogy újrakezdük, nem történhet másképp!! :)


Na jó, álmokat félre téve..szerencsére nincs senkije, mondta, hogy nem is akar senkit, míg a saját dolgait el nem rendezi..tehát jó ideig..

Háát kettőnkre? Őszintén megmondom fogalmam sincs, hogy mit gondoljak..van amikor azt hiszem, hogy titkon azért Ő is szeretne újra velem lenni, csak nem akarja, hogy a körülmények elrontsák..de máskor meg úgy érzem, hogy csak áltatom magam és Ő már teljesen tovább lépett..amit persze nagyon remélek, hogy nincs így!

Szóval teljes bizonytalanság..


Igazából próbál távol tartani magától, ezt nagyon látom..de ugyanakkor meg pár hete hát elcsábítottam picikét:) és akkor úgy ölelt és csókolt, mint már rég..nem tudom, hogy ez csak a szenvedély volt, vagy a valódi érzések..de akkor itt volt kb 2órát és mikor ment haza, na akkor visszazökkent a rideg állapotába..szóval furi volt és úgy érzem, hogy talán tudatosan, csak az eszével tart távol magától..de mondom, az is lehet, hogy csak ezt akarom hinni..

221. őzikee
2010. jún. 20. 20:29
És van már új barátnője? Látsz még esélyt hogy újrakezdjétek?
220. mano088
2010. jún. 20. 20:27
Jaaaaj basszus..úúgy áthívnám, de tudom, hogy nem szabad és nem lenne semmi értelme, mert nem jönne..lehet otthon sincs, de belebolondulok ebbe!!!! :OO
219. mano088
2010. jún. 20. 20:20

Hát csak aznap tudunk talizni, mert tanulnia kell még itthon is..de már jó lesz végre kimozdulni! :)


Amúgy meg nyitok én..ha nem tenném, itt se lennék fenn! :))

218. őzikee
2010. jún. 20. 20:18

Akkor használd ki jól ezt a pár napot!:)

És próbálj meg nyitni jobban Te is az emberek felé, vesztenivalónk nincsen, most én is ezen vagyok :)

❮❮ ... 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook