Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Padlót fogtam fórum

Padlót fogtam (beszélgetős fórum)


127. mano088 (válaszként erre: 124. - 15139a37f0)
2010. jún. 14. 15:32
sajnos tudod nem mindig az a legjobb amit annak érzünk..még ha szivünk szerint vissza is hívnánk, nem szabad..ilyenkor elő kell venni a józan eszünket!
126. mano088
2010. jún. 14. 15:29
szerintem ne hívd vissza..ha akar valamit újra hív vagy ír! ne ess abba a hibába, hogy aztán felhívod és nem azt kapod amit esetleg várnál..aztán a végén még te érzed majd rosszul magad..
125. jozsi.38 (válaszként erre: 124. - 15139a37f0)
2010. jún. 14. 15:29
mert ha igazán fontos felhívja újra?
2010. jún. 14. 15:18
de miért ne hívhatnád vissza, elmondod szépen, hogy nem tudtad felvenni...végül is ő hívott úgyhogy szerintem nem gáz ha megkérdezed...
123. Felhoo (válaszként erre: 121. - Jozsi.38)
2010. jún. 14. 13:14
siess mert nem tudom meddig lesz önuralmam:D
122. Felhoo
2010. jún. 14. 13:14
Még a gyomrom is görcsbe rándult:S:S:S A nagyobb baj, h amikor keresett pont a környékükön jártam (500 m-re lakik tőlem), arra fele volt dolgom a tesóm sulijában...más se hiányzik mint h megkérdezze mi a fenét kerestem ott:S
121. jozsi.38 (válaszként erre: 120. - Felhoo)
2010. jún. 14. 13:11
megyek viszek kötelet :-)
120. Felhoo
2010. jún. 14. 13:09
HA fontos akkor úgyis újra hív ugye??:S Valaki jöjjön és kötözze hátra a kezem....
119. Felhoo
2010. jún. 14. 12:58

Juj, engem egy fél órája hívott az emberem:S

a mobilom bent volt a táskámban és nem hallottam, úgyhogy lehet csak csörgetett:S Nagyon nehéz megállni h ne rohanjak a telefonhoz:S

118. 8e163afeff (válaszként erre: 112. - 99279bb06f)
2010. jún. 14. 12:52
Ó, nemá... mindannyian voltunk már ennyire szerelmesek és fiatalok, nem? A büszkeséget úgy viszi el a love, mint a szél... harmincvalahány évesen majd lesz büszkeség is, elvárások, igények is, és csak a saját boldogságát fogja nézni. No de addig még van pár bukkanó...
2010. jún. 14. 12:44
Van neki egy nagyon jó oldala is...olyan ember vagyok aki a szívével lát és ha az eszemre hallgatok lelkiismeret furdalásom van!
2010. jún. 14. 12:35
te azt akarod, hogy gyerekednek ilyen apja legyen????? hogy amikor elmegy dolgozni, vagy késik, arra gondolj, h máshol van????? gondold át mindezeket!!!!milyen családod lesz mellette??majd ebben fognak felnőni a kicsik, s ők lesznek a hibásak, ha visszaélnek (mert van rá példa az ismerőseim körében: a gyerekek háládatlanok, de a szülők nem néznek maguk elé, h esetleg az ő hibájuk lenne)nagyon gondold át!!!! hívni pedig nem tudom...mindezeket elolvasva, h nem egybecsületes ember...szerintem ez egy alap, ami ha hiányzik nem lehet semmit sem építeni rá...a szerelem ilyenkor a félig kinyitott szem eredménye, ne bánd meg utólag, gondolkodj ésszel!!!tégy félre mindent!!! felmered vállalni a jövőd vele???
2010. jún. 14. 11:25
Nem tudom eldönteni mi van, azt mondja szeret, de fogadjam el azt hogy hazudik mert ő ilyen!
114. jozsi.38 (válaszként erre: 111. - 15139a37f0)
2010. jún. 14. 11:19
mert nem érdekled és csak hülyít?
2010. jún. 14. 11:04
Van aki azt mondja várjak, valaki azt, hogy nincs értelme
112. 99279bb06f (válaszként erre: 97. - 15139a37f0)
2010. jún. 14. 10:16

"Semmi büszkeségem sincsen. annyira szeretem hogy nem bírom ki..."


Ez találóbb fórumcím lett volna.


Na így másnapra már látod, hogy szinte mindenki azt tanácsolja, hogy fejezd be vele?

2010. jún. 14. 10:05
Erre mondjatok valamit: miért van az, hogy valaki megbántja a másikat és még ő az aki leszarja a másik érzéseit?
2010. jún. 14. 10:00
tanulni kéne de nem megy, pedig nyakamon a vizsga, nem tudok továbblépni, hogy mennyi mindent megtettem és még ő az aki...:S
2010. jún. 14. 09:54
őzike keress más elfoglaltságot mint ez a pasi! folyton beléd törli a lábát és te engeded neki! igazuk van azoknak akik azt mondják hogy a pasikban benne van a vadászösztön mert azt jobban megbecsülik mint aki fut utánuk
2010. jún. 14. 09:15
Köszönöm a tanácsokat! Igen ezért vagyok bajba, mert tudom, hogy mennyire kikészít a sok hazugsága és ezért is szakítottam vele. Vártam, hogy megkeres, elment bulizni és irt utána üzenetet, de amint visszaírtam, hogy csak rajta múlik az ő őszinteségén, majd pedig megtudtam hogy bulizott megkértem, hogy ne keressen, de szívem szerint várom vissza! persze úgy, hogy őszinte! De azóta meg nem jelentkezett, a levelemre se reagált semmit. Amiért viszont nagyon kivagyok akadva, hogy szembehazudott és akkor még elmegy bulizgatni, és eddig tartott a nagy keresése...
2010. jún. 14. 06:57

én az exemmel voltam így, nagyon sokszor elment jobbra -balra és én utólag tudtam meg (megjegyzem nagyon szeretett-csak ilyen természete volt)!!!nagyon sok mindent megengedtem neki, úgy érzem, pedig domináns - vezető - személyiség vagyok!a vége fele már csak arra kértem a Jóistent, hogy bárhogy legyen csak már legyen jó nekem, mert ez nem egy boldog állapot!!! vége lett!!!!, egy évig majdnem fájt az emléke, ezalatt jött, h béküljünk ki, de aztán amikor éppen rávettem volna magam, h megadjam mindig eltűnt!!!köszönöm jóistenem...nem egymásnak voltunk teremtve!!!

azóta lassacskán két éve van egy barátom, akit szeretek, mostanság jött elő nálunk is a nézeteltérés, neki fogott újra cigizni, s ez engem rettenetesen zavar (nagyon sok okom van rá...az anyagiakat eddig sem tudta sehogy beosztani, hát akkor most...)...nagyon úgy álltam neki, h ha nem tart engem első helyen vége lesz..nem megyek bele a játékba megint, h mellékszereplő legyek, de volt egy pillanat amikor azt mondtam neki, h a cigi vagy én s azt mondta erre nekem, h a cigi!!! tudom, h büszkeség volt, s nem szabadott volna ilyent mondjak neki!!!! azóta rendbe jöttünk, azt mondtam beleadok mindent, s ha látom, h csak mindenért hisztizek neki, ő meg úgy viselkedik, akkor biztos továbblépek 23 évesen is!!!! annyi a különbség nála, hogy ha felírom a két listát a jó dolgok benne dominálnak: tisztel, szeret, SOHA akarattal meg nem bántana, egy szavamra szökne, jószívű, együtt énekelünk egyházi kórusban, szóval sorolhatnám.....a lényeg, h megéri vele maradni, mert Tudom, h jó élettárs és apa lesz!!!viszont őzike, gondolod át, örök életeden keresztül ezt elviselnéd???? hogyha udvarláskor megbánt, akkor még jobban megfog házasság alatt, el tudnád ezt mind viselni neki, amikor a szerelem is majd elmúlik????? gondolj bele, úgy menj tovább, hogy ezt felvállalod, mert nem fog megváltozni!!!az ember magát nem tudja megváltoztatni, nemhogy mást!!!!nekem nem kell mondd most két hete éreztem ár az egészet, s a legrosszabb az, hogy én ezelőtt megígértem magamnak, h többet soha nem hagyom magam, erre mégis,.... viszont ha a feszültség elő fog állni, és fokozódni fog nem fogom hagyni magam és lépni fogok, majd belemerülök tanulmányaimba meg munkámba!!!sok sikert kívánok neked!!!!!!lelki megnyugvást találj, döntsd el, hogyan tovább tisztázz le magadban dolgokat!!!!!s fel a fejjel!!!!

2010. jún. 14. 06:34
Azért az, hogy elment bulizni, még nem jelenti azt, hogy fütyül a szakításra. Hajlamosak vagyunk rosszabbat feltételezni a másikról, mint ami valójában van. Honnan tudni, hogy ő mit érez? És hogy amit érez, azt hogy dolgozza fel? Az én (most már) exem minden szakításunk után 4-5 napig bulizott a haverjaival, később elmondta, hogy majd beledöglött, hogy szakítottunk, és dacból meg felejtésből ment a barátokkal. Most már nem vagyunk együtt, de tudom, hogy akkoriban igenis nagyon szeretett - ki így, ki úgy szenved. Ne feltételezd azt, hogy 4 év szerelem nyomtalanul múlt el benne! Még ha nem is lesztek együtt. De nekem úgy tűnik, most csak egy jót szenvedtek mindketten, nincs még ennek vége. Persze az, hogy hazug társsal milyen vége lesz, kérdés, de ha még sms-ezget, akár részegen is, az azt jelenti, hogy még nincs lezárva benne az ügy.
105. EMENDEMSZ (válaszként erre: 91. - Gine)
2010. jún. 14. 00:37
Beszéltünk tegnap is ma is.Bulizik ő is én meg itthon.Nekem jobb most egyedül.
2010. jún. 14. 00:20
Én is úgy gondolom, hogy az igazi szeretet képes megváltoztatni az embert!
103. Maggie047 (válaszként erre: 102. - 15139a37f0)
2010. jún. 14. 00:12
Tud változni ember, csak elég nagy arculcsapás kell neki hozzá. Ezt próbáld neki megadni úgy hogy hanyagolod de nagyon durván és az se baj ha meghallja hogy te jól érzed magad...járj társaságba, ismerkedj! Ez tuti tipp, ha nem zavarja hogy neked nélküle is jó, akkor nem jelentettél neki sokat. De nem hiszem hogy annyiban fogja hagyni a dolgot, azért engedi meg ezeket magának mert egyszer se csaptál az asztalra! Szabd meg a határokat...már 4 évet együtt voltatok, de ideje elkezdeni, ne bánj vele továbbra is kesztyűs kézzel mert ha vele tervezed az életet...így nem lehet hosszabb távon. A 4 év úgy látom elég népszerű szakítás terén.
2010. jún. 14. 00:07
Eddig is mindent elnéztem neki, ilyen vagyok, mert szeretem nagyon
101. Felhoo
2010. jún. 14. 00:06
Mert következetesnek kell lenni... HA most elnézed neki akkor neki miért kéne megváltoznia ha így is úgy is elnézel neki mindent??? Mi érdeke származna ha sok energiát fektet abba h ne hazudjon, mikor azt is megteheti h nem változtat mert Te úgy is visszaengeded...
2010. jún. 14. 00:06
Pontosan ezt nem értem, hogy ezt miért használja ki? Én sose tudnék ilyen lenni
2010. jún. 14. 00:04
De miért baj az ha én ennyire jószívű vagyok vele?
98. Gine (válaszként erre: 97. - 15139a37f0)
2010. jún. 14. 00:02

Legyen!Nem olyan nehéz!Így fogod elveszíteni.

Ne csodálkozz azon,hogy mindent megenged magának,erről Te tehetsz,ne hari.

Kicsit meg kellene leckéztetned.Kicsit tünj el.Mondjuk egy hétre,az még nem a világ.Észre sem fogod venni,hogy eltelt

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook