Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Padlót fogtam fórum

Padlót fogtam (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 ... ❯❯
337. őzikee
2010. jún. 22. 15:00
Ha megütnéd, bántanád akkor inkább hagyd kicsit magára, mert az erőszaknak semmi értelme sincsen! Sőt csak megbánod úgyis....ilyenkor jobb ha magadra maradsz egy kicsit és átgondolod a dolgokat!
336. m-erika
2010. jún. 22. 14:57

Hát én se vagyok már normális...olyan dühkitöréseim vannak h még én is meglepődök, mert én nem voltam ilyen idegbeteg...megütöm, meglököm stb.

Már nem bírom idegekkel, én is ugy érzem szeretem, meg szar nélküle, de többen mondták h ez már csak megszokás...hát nem tudom, majd kiderül pár hét múlva.

335. őzikee
2010. jún. 22. 14:50

akkor nagyon hasonlítanak egymásra :(

A baj már csak ott van, hogy én eléggé tönkrementem az utóbbi 2 évbe, mert nekem erre nincsen idegzetem. viszont őrülten szeretem, szerelemmel!

334. m-erika (válaszként erre: 329. - Őzikee)
2010. jún. 22. 14:48
Hát azért ezek elég kemény szavak :( sajna nálunk is ez van h egyszerüen nem tudunk megbeszélni semmit...mindig vita van belőle, mert én elmondom h nekem mi nem tetszett, mit csinált rosszul, mivel bántott meg, de ő ezt támadásnak veszi...és persze letagad mindent, sose ismer be semmit. És én mindent csak kimagyarázok...neki az a megbeszélés h mindenben neki adok igazad, megalázkodok neki, csak bólogatok mindenre...az a baj h én meg nem ilyen vagyok :S
333. őzikee
2010. jún. 22. 14:47
ismerkedni ismerkedett, amíg külön voltunk, most szerintem biztosan nincsen senkije, régebben meg volt (erre sajnos utólag jöttem rá, de persze nem ismeri be):(
332. Felhoo
2010. jún. 22. 14:47
VAgyis ahogy a dolgok mennek, amire igazából, Őzikének is meg lenne az oka.
331. Felhoo
2010. jún. 22. 14:46
Nem biztos, h van valakije, szimplán lehet unja már a dolgokat...
2010. jún. 22. 14:46
vagyis nem volt gerince hogy a szemedbe mondja van valakije
329. őzikee
2010. jún. 22. 14:41
sajnos leülni és megbeszélni normálisan a dolgokat sose szeretné, mert nincsen kedve magyarázkodni. pedig enélkül úgy néz ki sose jutunk előrébb. ma olyanokat mondott, hogy engem senki nem szeret, meg lekurvázott.....
328. őzikee
2010. jún. 22. 14:40
Beismerte, de megbeszélni nem akarta a dolgokat, azt mondta tiszta lap, erre most hogy viselkedik velem....teljesen kivan kelve magából...
327. m-erika
2010. jún. 22. 14:35

Sziasztok! Én most kivételesen nem álmodtam semmit, vagy csak nem emlékszem rá. Ma már kicsit jobban vagyok, nem tudom meddig fog tartani...De általában ilyenkor szokott felbukkanni...de most nem hiszem h fel fog.

Őzike, és megpróbál kibékíteni? Beismerte h ő volt a hibás?

Bárcsak hamarabb túllennénk ezen az időszakon :(

326. őzikee
2010. jún. 22. 14:32
Ebből is látszik, hogy mennyire szereted, mennyire félted! :S:)
325. Felhoo
2010. jún. 22. 14:27
Azt álmodtam, hogy elment a haverjaival egy vizes túrára és balesetük volt és nem találták meg...
324. őzikee
2010. jún. 22. 14:21
MI rosszat álmodtál?
323. Felhoo
2010. jún. 22. 14:07

Hát mindenesetre tényleg megfontolandó, hogy végleg elfelejtsd...

Engem meg most a technika ördöge tréfált meg... Hirtelen kikapcsolt a gépem és nem tudtam újra indítani... Most már oké, de erről eszembe jutott, hogy ilyen esetekben mindig Ő segített...


Amúgy meg tényleg nagyon rossz álmom... De anyámék vendégeket hívtak úgyhogy a takarítás illetve a sütés nagyjából le is foglal...

322. jozsi.38 (válaszként erre: 321. - Őzikee)
2010. jún. 22. 13:58
őzike megéri szenvedni egy pasiért akit nem érdekelsz? sírd ki magad éselőször a fejedből verd majd a szívedből is
321. őzikee
2010. jún. 22. 13:18
képzeljétek csajok ma megint összevesztünk, iszonyatosan bunkó volt velem, nem értem minek keresett meg így. és ami a legfájóbb, hogy akármit csinál pillanatnyilag haragszom rá, de nem bírom nélküle, és persze hiába Ő hibázik még neki áll feljebb és ő ismerkedik!
320. mano088
2010. jún. 22. 13:08

Sziasztok csajszikák!! :)


Felhoo mi ez a levertség? Nem hagyhatod, hogy egy hülye álom elrontsa a napod héé!! :)) Keress valami vidám kis dolgot a neten vagy bárhol és tessék felvidulni!! :)


M-erika sajnálom, hogy így alakulnak a dolgok, de lehet jobb is lesz, sőőt, biztos vagyok benne, hogy jobb lesz!! :) Mindennek megvan az oka, így ennek is, gondolj erre! És a sulival kapcs pedig neked is csak azt tudom mondani, hogy tessék mindent félretenni és most csak az lebegjen a szemed előtt, hogy elérd a kitűzött célod, az álmod..az egyiket a sok közül!! ;) A többi dolog ráér, most ez a legfontosabb!! :) Nem könnyű, de ügyes csaj vagy te is és sikerülni fog minden!! :)) Kitartás!!


Stargatesg hát akkor dupla kalappal, és bár ezt már csak utána fogod elolvasni gondolom, de sikerülni fog!! Ügyes vagy te is és nem fog ki rajtad semmi!! ;))


Most épp ez megy a tévében..ez sem véletlen:

"Az összes dolog az életemben, minden jó és szép..." :))

319. Felhoo
2010. jún. 22. 10:02

Jó reggelt!

A vizsgázóknak sok sikert kívánok!!

Én ma reggel is rémálommal keltem... Úgyhogy a mai hangulatom megint meg van...

318. m-erika
2010. jún. 22. 00:52

De jó nektek, hogy ilyen pozitvan tudtok gondolkodni :) Én a mai beszélgetés után nem sok esélyt látok arra h kibéküljünk, és most ugy vagyok vele h nem is bánom, jobb lesz ez így, ugyis csak bántottuk egymást...csak az a baj h reggel felébredek és naná h nem így fogom gondolni...főleg h folyton vele álmodok (kibékülünk, nyaralunk vhol stb.) :( szar így felébredni...nem is tudom már mit szeretnék.


Én is most fejeztem be a tanulást, hát 96 tételből kidolgoztam 5öt...asszem így nem végzek jövő hétfőig..:) pedig ezen múlik, hogy felvesznek-e pestre...kicsit elhanyagoltam motsanában a tanulást...folyton csak idegeskedtem Miatta...:(


Stargatesg sok sikert az államvizsgádhoz...ja és tudom milyen érzés h mindenről ő jut eszedbe...én is igy vagyok, de sztem mindenki...

317. 9f235b85a6 (válaszként erre: 312. - Felhoo)
2010. jún. 22. 00:19
Köszönöm ezt is! Imádom ezt a számot és most pont kell a lelkemnek :) Bár a barátom aki megszerettette velem. Azt hiszem mindenről ő fog majd eszembe jutni...
316. 9f235b85a6 (válaszként erre: 308. - Mano088)
2010. jún. 22. 00:19
Nagyon köszönöm! Ez most jól esett a lelkemnek :) És meg tudom csinálni. Még magyarul is nehéz lenne, de nekem németül kell vizsgáznom. Pedig a beszéd nem megy túl jól :( Jövök holnap! És én is megpróbálok biztatni..
315. mano088
2010. jún. 22. 00:16

Én is ezt kívánom Neked is magunknak is!! :)

Jóéjt! Puszi.

314. Felhoo
2010. jún. 22. 00:10
Kívánom, hogy mindenki boldog legyen a maga társa mellett:) Jóéjt:) Puszi Mindenkinek
313. mano088 (válaszként erre: 311. - Felhoo)
2010. jún. 22. 00:08
Nagy igazságok ezek!! :) És tudod, ha hiszel benne, egyszercsak bekövetkezik a csoda!! :) Ezt az időszakot most át kell vészelnünk ahhoz, hogy később igazán boldogok lehessünk, tehát nincs szomorkodás, ez is kell, hogy megerősödjünk!! Fel a fejjel mindenki és úgyis a lehető legjobbat fogjuk kapni az életünktől, mert hiszünk benne, hogy azt kapjuk!! :) Mert megérdemeljük!! :)
312. Felhoo
2010. jún. 21. 23:47
311. Felhoo
2010. jún. 21. 23:46

Köszi mano:)

Most boldognak érzem magamat:) Nehéz napok állnak, és félek, h még előttem is, de megéri:) Lehet, hogy most nem vagyok nagy segítség Nektek de higgyetek önmagatokban. Ha úgy érzitek ideje lezárni a múltat, hát zárjátok, de ha nem akkor higgyetek:) Néha nem marad más csak a hit, de akkoris megéri:)

310. mano088 (válaszként erre: 309. - Felhoo)
2010. jún. 21. 23:42

Csak megvolt a kis piaparti?? :)))

De aranyos, amit és ahogyan leírtál!! :) Ez a jó hozzáállás! Aludj egy jót, aztán holnapra is maradjon meg ez a pozitív szemlélet!! ;)

309. Felhoo
2010. jún. 21. 23:39

Sziasztok!

Én tudom, a szívem legmélyén, h Haza fog jönni:)

Én nem vagyok se nem erős, se nem vidám.... Néha az eszem átveszi az irányítást és olyankor úgy látom, hogy nem jön vissza, de hiszem sőt tudom a szívem mélyén h Haza jön:)Szeretem... És tudom, hogy Ő is szeret. Nehéz, baromi nehéz napok állnak mögöttem is... Sok mindent feláldoztam a közös jövőnkért, és tudom, hogy nm hiába, úgy h az orvosi egyetemen tanulok tovább, de most kémiára fogok menni, hogy hamarabb saját lábra tudjak állni... Bocsi ha kicsit csapongó vagyok, az alkohol dolgozik bennem. De minden szót komolyan gondolok:)

308. mano088 (válaszként erre: 307. - 9f235b85a6)
2010. jún. 21. 23:28

Szió!

Persze, hogy segítünk, amiben tudunk, hisz ezért vagyunk..hogy egymást segítsük! :)

Ami most a legfontosabb!! Zárj ki minden mást a gondolataidból, tudom, hogy nehéz, de tedd félre az érzéseid, a szíved, legalább ma estére és a holnapi napra!! Ha akarod, meg fogod tudni csinálni, mert te is tudod, hogy fontos a holnapi nap és kell ahhoz, hogy később boldogulni tudjál!! :) Csak ez járjon most a fejedben, hogy magadért teszed, és képes vagy rá ilyen helyzetben is!! A lényeg, hogy meglegyen, az pedig mindegy hányas szerintem!! :)) Kitartás!! Most csak erre figyelj, a többiről pedig holnap beszélgetünk majd, most nem akarlak ezzel felzaklatni!

Hajrá kislány, sikerülni fog, ügyes leszel, csak erre koncentrálj most semmi másra!! Az élet szép és túl sokat küzdöttél, hogy eljuss eddig a napig!! A többi dolog ráér!! ;)

❮❮ ... 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook