Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Padlót fogtam fórum

Padlót fogtam (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 ... ❯❯
277. Felhoo
2010. jún. 21. 15:27
De ha mással akar lenni, akkor így úgy is mással lesz:(
276. m-erika (válaszként erre: 273. - Felhoo)
2010. jún. 21. 15:23
Hja én is ezt próbálom, csak elég nehéz tényleg :S meg utána nagyot koppanok, amikor meglátom mással...
275. m-erika (válaszként erre: 271. - Felhoo)
2010. jún. 21. 15:22
Hát ez igaz, csak kinek kell még egy szemét pasi...:)
274. mano088 (válaszként erre: 270. - M-erika)
2010. jún. 21. 15:19

Tudod nekem is volt ilyen időszakom..és ez már nem szerelem..ez a megszokás, a kötődés, a félelem attól, hogy egyedül maradsz..mert ha szerelem lenne, akkor is szeretnéd, ha valami épp nem a legjobb, akkor is vele akarnál lenni, mellette lenni, nem csak amikor jó..és véletlenül sem jutna eszedbe, hogy mással akarsz lenni..tudom, mert ahogy írtam, nálam is volt ilyen..és aztán külön is mentünk..mikor már végképp csak egymás mellett éltünk és a reggel is úgy kezdődött, hogy vita..



Annyiban volt más, hogy utána kiderült, túlságosan is szeretjük egymást, és kibékültünk..én újra beleszerettem, Ő továbbra is szeretett persze, még jobban..aztán most történt valami és itt tartunk..de ez biztosan szerelem, tudom!! :)

273. Felhoo
2010. jún. 21. 15:16
Figyelj, én próbálok ehhez úgy hozzá állni, hogy ha együtt kell lennünk akkor úgyis együtt leszünk... Persze baromira szeretném:)
272. m-erika
2010. jún. 21. 15:12
1 hete még azt mondta, hogy milyen jó velem, hogy szeret, hogy azt szeretné ha én lennék a gyerekei anyja...aztán máskor meg azt mondja h utál, a másik csaj biztos nem bánna vele ilyen csunyán...én nem tudok rajta kiigazodni...
271. Felhoo (válaszként erre: 268. - M-erika)
2010. jún. 21. 15:11
A barátnőmet idézném: Elég szemét pasi rohangál az utcán, tuti találnék másikat..
270. m-erika (válaszként erre: 266. - Mano088)
2010. jún. 21. 15:10

Sajnos az utolsó 2 sor igaz...:( mondta is...de én olyan naiv vagyok h azt hiszem visszajön még a szerelem...

Jó vele szeretek vele lenni, nemtudom h szerelmes vagyok e, amikor jól megvagyunk azt érzem igen, amikor nem, akkor meg h mással biztos jobb lenne...annyira nehéz...:( nem tudom magam lefoglalni...társasáom nincs, egyedül vagyok mint a kisujjam.

269. m-erika
2010. jún. 21. 15:07
3 évet...jun 10én volt a 3 éves évfordulónk...persze elfelejtette...
268. m-erika (válaszként erre: 265. - Felhoo)
2010. jún. 21. 15:07

nem jó ötlet, mert csak felidegesit...most amit írok neki, arra se válaszol...ilyenkor ugy vagyok vele h hagyom az egészet a francba, találok 100szor jobbat...

csak aztán reggel felébredek és smst irnék...és mindent megbánok, és csak a jó tulajdonságai jutnak eszembe...azért azok is voltak...

267. Felhoo (válaszként erre: 264. - M-erika)
2010. jún. 21. 15:07
Mennyit voltatok együtt?
266. mano088 (válaszként erre: 264. - M-erika)
2010. jún. 21. 15:04

Nem baj, ha kiírod magadból, ezért vagyunk mi itt, hogy meghallgassunk..és igyekszünk segíteni! :)


Viszont őszintén megmondom, hogy szerintem, ha már ennyire elfajultak a dolgok, érdemesebb lenne hagyni a dolgot..ahogy látom ő már igencsak másfelé kacsingat, nem is becsül meg és bár lehet te úgy érzed még szerelmes vagy..lehet inkább már csak szeretnéd ezt érezni, mondjuk a régi emlékek miatt..persze nem akarok okoskodni, tudom milyen nehéz helyzet ez, és lehet nekem is más azt mondaná, hogy hagyjam, de pl nálunk megvan a kölcsönös tisztelet, még most is jóban vagyunk bármi történik is, sosem volt még csak hasonló sem ahhoz, amit írtál..csak hát a körülmények nem kedveztek..és hozták magukkal a rosszabb dolgokat..


De e lényeg, hogy csak te tudod eldönteni, mit is szeretnél, én csak azt látom, hogy ez már rég nem szerelem..legalábbis a pasi részéről és téged pedig csak tönkre tenne, ha újra kezdenétek..

265. Felhoo
2010. jún. 21. 15:01
Ez elég durva:S Biztos, hogy jó ötlet ha most beszélsz vele? Jó hely Pécs;) Én itt is lakom;)
264. m-erika (válaszként erre: 259. - Mano088)
2010. jún. 21. 14:54

Én még reménykedem, pedig már tök felesleges. Rengeteget veszekedtünk, mindkettőnknek vannak hülyeségei. Pl. én pécsen tanulok/tanultam és ugye hétköznap ott voltam, na ő sose keresett, 4 napig azt se tudtam mivan vele, ezt a mai napig nem tudtam elfogadni h azt, aki elvileg szeret, nem érdekli h mit csinálok 4 napig...vagy h mindig megsértődött ha vmi nem ugy alakult ahogy ő szerette volna, bezzeg ha én szerettem volna vmit, az le volt sz*rva...más lányokat nézegetett az utcán, csak h engem idegesitsen, és ez már olyan szintre fajult h utáltam vele elmenni bárhová is, mostanában hirtelen elkezdett "barátkozni" egy régi lány ismerősével, kifejtette nekem h tetszenek egymásnak és h ha a lánynak nem lenne barátja összejönnének, fagyizni elhivta stb. és én ezen ne akadjak ki, mikor 24 órában azt hallgatom h róla beszél.

Aztán én most már tiszta ideges lettem, minden összejött (nyelvvizsga, szakdoli, záróvizsga) ugyh agresszivkodtam vele, az utolsó csepp a hétfői volt, amikor megütöttem (mert azt mondta h utál..)

"Röviden" ennyi, jah és a szüleim se rajonganak már érte, de mondjuk ez engem nem érdekel, csak őt.

Bocs a kisregényért, csak jó kiirni magamból. Most msnen beszélünnk, persze veszekszünk :S

263. mano088
2010. jún. 21. 14:48
Sok sikert hozzá, biztosan sikerülni fog!! :) Nekem lényegében már csak az államvizsga kell majd köv félévben..mert köv kedden tuti sikerült a szigorlatom is! :)) És bízom benne, hogy amit Ő ajánlott melót, az össze is jön és akkor már azt mondom egyenesben vagyok és Ő is jöhet szépen hozzám!! :DD
262. 702b020dc9 (válaszként erre: 21. - E3cb7b027d)
2010. jún. 21. 14:48
Szerintem is ezt kell tenned! Nem szabad a szomorúságba hajtanod magad! Legyél Nő :D mindig segít ha feltornázod a lelked :) egy szép ruha magassarkú :D végig vonulni az utcán önbizalommal :) hidd el jól fogod magad érezni csak akarnod kell! (legalább is ez nekem sokat segített mikor ilyen helyzetekben voltam!) Az meg hogy nincsennek barátaid semmit nem jelent :) majd figyeld meg hogy lesznek főleg ha nem otthon üldögélsz :). De ha úgy érzed adnál még neki esélyt és nem nyugszik a lelked akkor fedd fel vele a kapcsolatot és akár kezdjétek újra aztán így újúlt erővel bármire oda tudsz majd figyelni :) és ha még is úgy alakul hogy nem jó akkor meg nyugszik a lelked hogy ennek így kell lennie :) és nem is fogsz utána bánkódni!
261. Felhoo
2010. jún. 21. 14:34
Hát igen, nekem most az első, hogy végre egyetemre mehessek és tudjak mellette melózni, hogy saját lábra tudjak állni...
260. mano088 (válaszként erre: 257. - Felhoo)
2010. jún. 21. 14:27

Megint totális egyetértés veled! :)) Nekem is beállt ez a stagnálás, hogy úgy sehova sem akarok lépni..azt akarom csupán, hogy legyen állandó munkám, a sulit befejezem, jó nyaram legyen és, hogy lássa, hogy már én is a saját lábamon állok! Mert szerintem ez is fontos lehet most az Ő szemében is, hogy mit lát az életemmel kapcsolatban..hogy megyek előre, amivel már könnyebb esetleg összeköltöznünk, mert nekem is megvan a munkám, vagy, hogy csak állok egy helyben, ami ugye sok jót nem jelent..


A nyelvvizsgához pedig gratulálok!! Én jóval a szakításunk után mentem..sajnos nem lett meg.. :( na de majd ősszel! :))


Háát, amint sikerül mindannyiónknak csinálok egy ilyen fórumot!! :) Mert emgérdemeljük! ;)

259. mano088 (válaszként erre: 256. - M-erika)
2010. jún. 21. 14:21

Szia! Sajnálom, hogy veled is ez a helyzet..és igen, leírtad azt a szót, amit én sosem akarok, de egyre inkább érzem: szánalmas.. /persze ezt csak magamra értem, az elmúlt hónapok alapján../ Sok okosat én sem tudok mondani, csak, hogy minden nappal egyre inkább hozzá lehet szokni, el lehet fogadni..de ez nálam asszem csak 1hónap után kezdődött el..valahogy akkor fogtam fel, mi is van igazán.. :S


Nem tudom nálatok mi történt, hogy történt? Mennyi esélyt látsz a békülésre?


Ami pedig fontos, hogy gondold át mi miatt voltak a viták, lehet-e ezeket a dolgokat másképp kezelni, milyen mértékűek, és ami a legfontosabb, hogy ha nem változna meg egyikőtök sem, akkor is tudnátok-e együtt élni?? Én mára rájöttem, hogy minden hülyeségével, mindenével együtt szeretem!! És csak abban bízom, hogy Ő is rájön erre velem kapcsolatban..


Amúgy pedig valahogy próbáld meg ezt a részedet félre tenni..nehéz, baromi nehéz tudom, de gondolj arra, hogy a sulid most fontosabb és meg kell mutatnod magadnak, hogy egyedül is menni fog és képes vagy elérni a céljaidat!! Zárd ki most a szíved az életedből, legalább míg a vizsgákon túl vagy..

258. Felhoo (válaszként erre: 256. - M-erika)
2010. jún. 21. 14:15
Szomorúan üdvözlünk, hogy neked is erre a fórumra kell írnod... Mi sem először mentünk szét. Szám szerint 3x, és a legutóbbi pár hónapja volt... De jó, hogy van legalább ez a fórum, mert egymásban tudjuk tartani a lelket:) Én is a múlt héten mentem vizsgázni és egy betűt se tanultam... De legalább meglett.
257. Felhoo
2010. jún. 21. 14:12

Nagyon nem szívesen írtam meg neki az e-mailt. Egyszerűen annyira belém ivódott, h nem szabad neki többet írni:D

Köszi, hogy biztatsz:) De néha én is így, néha úgy gondolom. Most igazából kivárok, így se, úgy se akarok még úgy tovább lépni. Legalább egy évet akarok várni... De azért őrülten jó lenne, hogy ha már arra a fórumra írhatnánk, hogy: Végre együtt boldogságban:) Amúgy ma lett meg a nyelvvizsgám eredménye, amire segített felkészülni... Amúgy meg lett:)

256. m-erika
2010. jún. 21. 14:10
Sziasztok! Tegnap óta olvasgatlak benneteket, hát én is kb ezen a szinten vagyok most...mi már nem először szakitottunk, de mindig kibékültünk, igaz az elmult fél évben mást sem csináltunk csak a veszekedtünk, mostanra pedig eléggé eldurvult a helyzet...az eszem azt mondja, hagyjam a fenébe, a szivem meg megszakad...:( enni, tanulni nem tudok, pedig hizni akarok a nyáron 5-10 kg-ot, így nem fog menni, jövő héten vizsgázom 4 napig, de így nemtom h fog sikerülni. Folyton hivogatnám és smst irnék és találkoznék, már tiszta szánalmas vagyok...bocs kicsit hosszu lett, de kész vagyok már...
255. mano088
2010. jún. 21. 14:07

Na igen..ilyenkor tényleg mindenről Ő jut az ember eszébe.. :S de két hét az még nem sok..még simán lehet bármi..és lesz is, sok sok jóóó!! ;)


Nálunk szerdán lesz 3hónapja...és azt hiszem már ideje lenne végre bezárnom teljesen a szívem..régebben olyan jól ment, most meg egyszer így egyszer úgy vagyok..pedig könnyebb lenne, ha rideg, "érzéketlen" tudnék lenni..

254. Felhoo
2010. jún. 21. 14:01
Hát most is csak azért eszek, mert antibiotikumot szedek és szétmarná a gyomrom ha nem ennék előtte. Amúgy úgy írtam meg az e-mailt h nem kell rá válaszolnia, szóval így legalább nem kell lesnem az e-mailjeimet. A hoxás kedvenceimet már én is frissítettem:D Tv-t már szinte be se merem kapcsolni... Annyi mindent néztünk együtt.. Sőt a netet is már úgy bújom, h egyes oldalakat, amiket előtte rendszeresen olvastam már nem is nézem vagy csak nagyon ritkán... Ma 2 hete, hogy vége...
253. mano088
2010. jún. 21. 13:48

Nah, akkor egyre gondoltunk ezzel a maillel.. :) Jó ez így, mert legalább nincs az, hogy nem szóltál..


Ahogy írtam, én se vagyok a topon.. :S már unalmamban az itteni kedvencek mappám rendezem, törlöm amiket nem olvasok már..szóval ez már az unalom végső fázisa.. :)) de basszus, az hogy tornázzak..egyszerűen nem visz rá a lélek.. :( pedig augusztusban megyünk barinőkkel nyralni picit és hát őke mindketten tök vékonyak..szóval még felöltözve is van, hogy frusztrálva érzem magam mellettük, nem hogy fürdőruciban.. :S na meg júli közepén egy havernál buli lesz..sztem ott lesz Ő is és szeretnék csini lenni..szóval nagyon kéne a torna a hasamra..nem tudom hogy szerezzek nagyobb akaraterőt.. :S

252. Felhoo
2010. jún. 21. 13:40

Nah hát súly problémáim most nincsenek... A barátnőm mondta h írjak egy e-mailt és már elküldtem, totál tárgyilagos voltam benne. Ez végülis nem kettőnkről szól hanem üzlet. Attól függetlenül, h sokat melóztunk rajta ketten.


Itt is esik az eső... Totál szar kedvem van tőle...

251. mano088
2010. jún. 21. 13:29

Jah, egyébként neked is jó reggelt! :) Mindig elfelejtek köszönni..


Nálunk szakad az eső, a fejem is fáj, szóval lehet a nagytakarítást elnapolom..csak a ruháimat pakolom össze végre már..legalább ennyit nem kell majd már.. :)

Más ötlet pedig..hmm..nem igazán van..én a TV meg a gép előtt punnyadok..na meg rá akarom venni magam, hogy végre tornázzak, rendesen, heti 4-5napot, mert így sosem fogok fürdőrucit felvenni.. :( csak olyan lusta vagyooook..ááá szörnyűű!! :( :)

250. mano088
2010. jún. 21. 13:26
Hát, ha úgy érzed, hogy fontos lenne neki, akkor egy mailben írd meg..felhívni ne hívd, meg smst se..szerintem legalábbis.. A mail mégis csak kicsit olyan távolságtartóbb.. ;) hátha beválik, hogy tárgyilagos leszel benne.. :)
249. Felhoo
2010. jún. 21. 10:34
Együtt csináltunk egy szálloda projektjét kb másfél hónapja. Kértünk építésztől árajánlatot és ma reggel felhívtak, hogy megkaptuk-e. Igazából nem volt szó semmi konkrétumról de írjam meg neki, hogy kerestek? :S Igazából nem sokat beszéltünk és semmi lényegesről...
248. Felhoo
2010. jún. 21. 09:09

Jó reggelt!

Megint egy eseménytelen napnak nézek elébe... Azt hiszem folyt. köv. takarítás... De ha van valakinek jobb ötlete várom:)

❮❮ ... 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook