Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Padlót fogtam fórum

Padlót fogtam (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 ... ❯❯
2010. jún. 23. 09:27

Nem tudom őzike, nem értem már a férfiakat, nem tudom, hogy miért bizonytalanodnak el, mi rontuk el valamit? Nekem is egy héttel a szakítás előtt még szerelmesen nézett a szemembe és mondta is, aztán ugyanez történt, mint veled... Sőt két hónappal a szakítás előtt még Rómába utaztunk...

Kitartást kívánok, próbáld meg nem emészteni magad, tudom könnyű mondani, de az élet elrendezi a dolgokat...

366. őzikee
2010. jún. 23. 09:13
Mondjátok meg miért van, hogy pár napja ő maga keresett meg, hogy mennyire szeret, most meg ilyeneket mond, hogy nem tudja mit érez???
365. georgina84 (válaszként erre: 362. - Mano088)
2010. jún. 23. 09:10
Ez is olyan érdekes, belém hétfő délután állt a nyugtalanság, az ideg és nem tudtam miért, egész este nem múlt el...És úgy felhívtam volna, mert hiányzott. De ő sem keresett, ezért megálltam... (Igaz megittam a barátnőmnél egy feles fütyülőst, elszívtam 3 cigit és így álltam meg - ja és előtte szinte soha nem cigiztem...)
2010. jún. 23. 09:08

Felho szerintem te is nagyon jól csinálod, én nem vagyok ennyire ügyes és ész ember, csak előtte...


Erika, tudom, hogy nehéz és rossz ilyet hallani és elfogadni, de annyival jobb kapcsolatod lehetne! Annyira mást érdemelsz!


Mano, remélem mindkettőnk párja észhez tér és soha többet nem akarnak majd elereszteni bennünket...


Én nagyon sokat tanultam ebből a kapcsolatból és vele akarom kamatoztatni, remélem lesz még rá lehetőség... De próbálok nyitott szemmel járni.


És hinni abban amit ti is írtatok, hogy ha egymásnak vagyunk rendelve, akkor még úgyis összejövünk mert lesz együtt dolgunk. Ha pedig nem, akkor jobb, hogy most derült ki. És jobb, hogy most bolondult meg és nem két gyerek után. Én még annak is örülnék, ha csajozna érzelmek nélkül, tapasztalatokat gyűjtene, aztán lehiggadva visszatéren hozzám. De nem ez a típus...

2010. jún. 23. 09:05

Sziasztok! Köszönöm, amiket írtatok! Épp azért szerettem volna közétek jönni, mert nagyon sokat segítettek egymásnak és mano088 ahogy olvastalak titeket tényleg én is nagyon úgy éreztem, hogy ugyanaz történik velünk.


Higgyétek el lányok majdnem belebolondultam, hogy ilyene erős legyek és az első két hétben nem is ment, hívogattam én is, ő sosem, de aztán a barátaim a lelkemre beszéltek, ott voltak mellettem, volt kihez aludni menni és azt mondtam, hogy ez nem vezet sehova, mást kell kipróbálnom.

Egyébként szerintem az a baj a hosszú kapcsolatokkal, hogy a pasik megbolondulnak... Mi is 18 évesen jöttün össze, hát persze hogy szabadságra, bulikra vágyik...egyedül... csak mi meg belepusztulunk. Már mindent el tudtam volna képzelni vele és azt hittem arra tartunk.

Ja és a legdurvábbat nem is írtam, április végén voltam asztrológusnál, bizonytalan voltam, hogy még mindig nem kerültünk össze, nem laktunk együtt, így megkérdeztem magunkat is, és azt mondta, hogy együtt maradunk, ebben az évben hivatalossá tesszük a kapcsolatunkat, jövőre már lát házasságot, babát, de 2012-ben tuti lesz... És egy házasságom és szép házasságom lesz... Erre egy hónapra rá, szakított...

Aztán a barátnőm unszolására múlthét hétfőn csak felhívtam, hogy szerinte belefér-e ez vagy mit gondoljak... azt mondta, hogy mindenképp beszéljek vele még most, aztán ha akkor is ugyanazt mondja engedjem el, legyek erős, legyen hitem és azt látja továbbra is, hogy ez még nem végleges és július-augusztusban leülünk átbeszélni a dolgokat és hogy minőségi változás áll be a kapcsolatba. De én már nem akarok hinni neki, első alkalommal is úgy megnyugtatott, aztán az óriási pofon... Majd belehaltam... Mégegyszer nem akarom ezt...


Lányok, hogy van ez? Én őt akarom... Vele képzelek el mindent... De a bizalom? Ha egyszer azt mondja, hogy már nem szerelmes és mégis minden rendbejön hogy higgyek neki?

Bocsánat az újabb kisregényért!

362. mano088
2010. jún. 22. 23:41

Na igen, legtöbbször én is inkább ész-ember vagyok..sokszor kihúzott már a pácból.. :)


Hmm, mit írjak..épp nemrég tört rám egy kisebb nyugtalanság..nem tudom mi miatt..egyébként pedig nagyon hiányzik!! Ezért is figyelek inkább Rátok és igyekszem írni valami használhatót, hogy ne figyeljek magamra..de amikor már teljes csend van körülöttem és épp aludni készülök, mindig ezembe jut mennyire hiányzik nekem és, hogy mennyire szeretnék újra Vele lenni..most már én is alig írok neki, max amikor tudom, hogy itthon van /hétvégéken/, de mivel mindig elfoglalt, így szerintem most már ez is szépen el fog maradni..nem kínzom magam feleslegesen! Tudja hol talál, azt is tudja mit érzek, többet tenni nem tudok, mint várni arra a bizonyos CSODÁRA!! Hát kb ennyi az én sztorim..semmi izgalmas.. :)

361. Felhoo
2010. jún. 22. 23:21

A barátnőm azt mondta, h szerinte túlságosan elszeparáltam a kettőt egymástól és alapvetően jobb szeretek az eszemre hallgatni, így valszeg ebből adódik...

Te hogy viseled? Mindenkit vigasztalsz de magadról nem mesélsz:)

360. mano088
2010. jún. 22. 23:18

Megértelek hidd el..én is legszívesebben folyamatosan Vele beszélgetnék meg minden..de most úgy tűnik ez a legjobb..így kell, hogy legyen..bármilyen nehéz is..


Amúgy tök fura, hogy neked az eszed győzi le a szíved, hisz sok embernél pont hogy a szíve amire rá akarja "erőszakolni", hogy na már pedig ő igenis ezt érzi..

359. Felhoo
2010. jún. 22. 22:55

Attól függetlenül, h nem írok Neki baromira hiányzik... Annyira jó lenne Vele átbeszélni a dolgokat...

A szívem szerint tudom, hogy haza fog jönni, de nap 99%-ban az eszemre hallgatok ami közel sem ilyen biztos benne:(

358. mano088
2010. jún. 22. 22:24
Azt jegyezd meg, hogy félni nem szabad, főleg nem attól, hogy boldog is lehetsz!! Nem arról beszélek, hogy na akkor msot rögtön kell valaki más, nem, ez nekem se menne és nem is megy, hagynod kell magadnad időt arra, hogy talpra állj, de hidd el ennél csak boldogabb leszel!! Lehet ezt a Németország dolgot is úgy kellene felfognod, mint egy jelet, hogy sajnos már itt az ideje, hogy külön utakon járjatok..mindennek oka van, én ebben hiszek!
357. m-erika
2010. jún. 22. 22:15

Minden szavad igaz sajnos...:( Én már azon is gondolkodtam, hogy még magamnak is félek bevallani, hogy szerelemnek, boldogságnak már nyoma sincs...Félek, hogy elfelejtem őt, és találok mást, aki szeretni fog, és megbecsül. Én vele képzeltem el az egész életet, ami persze hülyeség, mert nem szabad az 1.nél leragadni...

Most beszéltem Vele msnen, lehet kimegy Németországba dolgozni. Hát ebbe még belegondolni is rossz...bár még mindig jobb mintha a köv. bnőjével látnám folyton, vagy ha elmennék a házuk előtt idegen kocsit látnék a házuk előtt, és arra gondolnék h mit csinálhatnak...Félek h boldog lesz mással...Most megint rámjött a sírhatnék, fogalmam sincs mit csináljak :(

356. mano088
2010. jún. 22. 22:12

Felhoo ügyike vagy ám nagyon!! ;) Büszke vagyok Rád, hogy nem hívtad fel!! :)


Az álmod amúgy tényleg elég rossz..nem gondoltam, hogy ennyire, de legyen benned az a tudat, hogy szerencsére csak egy álom volt és minden rendben van.. :)


Jah, képzeld fura, mert éjjel én is Vele álmodtam most..de, ami még furcsább volt így most nekem, hogy azt álmodtam, hogy feküdtünk az ágyban, egymást átölelve, nagy szerelemben és boldogságban..és tudom, hogy nagyon sütött a nap, az ablakom nyitva volt és jött be az a nyári fuvallat..ennyire emlékszem csak..és nem tudom mi miatt álmodtam ilyen csöpögőset! :)) De annyira jó volt ezzel ébredni..szóval miután ezt így fel is fogtam, rájöttem, hogy mennyire nehéz lehetett Neked azzal az álommal felkelni..de remélem mostanra már nem hat Rád és szép dolgok történtek ma Veled!! :)

355. mano088
2010. jún. 22. 22:04

őzikee és m-erika olvastam, amiket írtatok..látom nálatok is van hasonlóság és én csak annyit szerenék kérdezni, hogy szerintetek ez tényleg a boldogság és a szerelem? Nem szeretnétek ti is inkább egy olyan kapcsolatban élni, ahol megkapjátok azt a megbecsülést és odaadást, vidámságot, nevetést és legfőképp azt a biztonságot és nyugalmat!!!, amit megérdemeltek?? Nem akarok itt mindenféle nagy okosságot írni, csak én úgy látom, hogy igazán megérdemlitek, hogy boldogok legyetek és ez a két férfi ezt még messziről sem adja meg nektek..

Szóval a saját boldogságotok érdekében úgy érzem jobb lenne, ha lezárnátok és megpróbálnátok tovább lépni, mert ez nem szerelem /legalábbis a pasik részéről/ és ez nem egy kiegyensúlyozott kapcsolat sajnos..legyetek önzőek, gondoljatok most csak! magatokra és merjetek lépni, mert igenis megérdemlitek, hogy egy olyan pasi mellett töltsétek a napjaitokat, aki meg is becsüli ezt!!

354. mano088 (válaszként erre: 349. - Georgina84)
2010. jún. 22. 21:55

Hát basszus erre nem tudom mit mondjak..a részleteket nem nézve, mintha csak a mi kapcsolatunkat írtad volna le..szintén 6év, szintén, hogy nem tudja mit érez és, ami számomra a legdurvább volt, hogy én is megkaptam Tőle azt a mondatot, hogy ne adjam magam könnyen..emellett Ő is többet haverozik, szórakozik, jol érzi magát és tényleg, mintha boldogabb lenne nélkülem.. :( amit azért remélek, hogy nincs teljesen így..de én is hagyom, hogy élje az életét, bulizza ki magát a nyáron, én is ezt tervezem aztán majd meglátjuk, de ááhh tényleg nagyon durva ez most nekem, hogy ennyire hasonló a történet..fel sem tudom fogni még mindig.. :)


De emellett tényleg nagyon erős vagy és nagyon jól csinálod, remélem vasárnap is jól alakulnak majd a dolgok és sok sikert kívánok és még több kitartást bármi is lesz!! Aztán meg tessék jönni hozzánk, és mesélni mi a helyzet..bármi is van!! :)

353. Felhoo
2010. jún. 22. 21:37

PArdon, írás közben sikerült kitörölnöm ezt azt,

1: Georgina, irigylésre méltóan erős vagy:)

2: Tegnap majdnem felhívtam a Párom... A többi így érthetőbb:)

352. Felhoo
2010. jún. 22. 21:35

Gratulálok Georgina! Szerencse, h előre látó voltam és odaadtam barátnőmnek a telefonom:D Hallani akartam Tőle, hogy már tényleg nem kellek neki. A végén visszaadták a telefonom de végül győzött a józan ész:)

Én túl vagyok az első egyedüli mozin... Rájöttem, hogy páros tevékenység a film nézés. Ha egyedül nézed nincs utána kivel megbeszélni és nincs aki folyton zavarjon:)

351. mano088
2010. jún. 22. 21:33
Atya ég csajok..pedig csak pár órára tűntem el!! :)) Nah máris elkezdem visszaolvasni.. :))
350. m-erika (válaszként erre: 349. - Georgina84)
2010. jún. 22. 20:15
Azta te aztán erős vagy meg van tartásod. Hu de irigyellek, bárcsak én is ilyen lennék. Ugy látszik itt a nyár, és most mkire rájött ez a nagy szabadságvágy. Én igazából nem tudok mit tanácsolni, sztem csináld ugyanigy ahogy eddig, néha beszéljetek, általános dolgokról, ne feszegesd a témát, hogy szeret-e. Hat év után biztos szörnyű lehet, mi csak fele ennyit voltunk együtt, de így is nagyon nehéz. Én biztos elgyengülnék vasárnap és könyörögnék...:( De te ne ezt tedd, legyél erős, úgy ahogy eddig. Biztos h hiányzol neki, 6 évet nem lehet csak úgy elfelejteni.
2010. jún. 22. 19:52
Sziasztok! Szeretnék csatlakozni hozzátok. Sajnos én is hasonló helyzetben vagyok. Egy hónappal ezelőtt közölte a párom hat év után, hogy szeret, de nem tudja, hogy szerelem-e vagy megszokás. Meg, hogy egyedüllétre vágyik, függetlenségre és arra, hogy ne kelljen beszámolnia minden percéről valakinek. Távkapcsolat volt a miénk, de egyáltalán nem működött rosszul, voltak veszekedések, de mindig megoldottuk, kibékültünk. Viszont az utóbbi másfél évben többször akarta, hogy legyen vége, de sosem tartott fél napnál tovább. Szerelmesek voltunk. Én még vagyok is. Azóta az eltelt egy hónapban megjártam a poklot, ő kimondta, kétszer h már nem hiszi, hogy szerelmes. Aztán másfél hétig nem hívtam (ő egyáltalán), telefonon mondta az előbbieket, én mondtam, ha vége a vizsgaidőszakomnak üljünk le, mondja a szemembe és adja vissza a cuccaimat. Felhívtam múlthét kedden , hogy végeztem a vizsgákkal, talizzunk és váljunk el (erős akartam lenni, tudtam, hogy a könyörgés nem hat). Nem vette fel, de 20 perc múlva visszahívott. Én ledaráltam ezt nek, mondta, h jó, jövő hét vasárnap. Mondtam, h jó. Ő elkezdett kérdezni, hogy vagyok, mi újság, milyen egyedül, válaszoltam neki, hogy végre van időm bizonyos dolgokra, meg, hogy sok minden, szóval tartottam magam. Visszakérdeztem, azt mondta, h mindenki azt mondja neki, h mennyivel jobb kedvű, felszabadultabb, bulisabb és én nagyon visszafogtam. Mondtam, h azért a hat évet ne bánjuk már meg... Aztán ennyi volt. Este felhívott magától, hogy csak azért keres mert szeretné velem megosztani, hogy a melóhelyén új posztra tették és azt mesélte el részletesen én jó fej, jó hallgatóság voltam, aztán végül már mindenről beszéltünk 35 percet. Mondtam, hogy ismerkedem, randit kértek, tudjátok a szokásos. Mondta, hogy akkor én még könnyebben túl léptem, mondtam, h senkivel nem volt még semmi (ezt megkérdezte előtte). Kérdezte, hogy mit érzek, mondtam, h csalódtam, nem udom már ugyanazt érezni (nem mondhattam, h megveszek érte...) meg hogy egyet kér, ne adjam magam könnyen. Mondta, hogy neki sincs senki, nem akar egy új kapcsolatba beleugrani és nem is az az egyéjszakás fajta. Aztán másnap buta voltam, felhívtam, hogy mit vásároltam (ez most mindegy), mondta, hogy érdekli. Este mondta, hogy lehet, hogy felhív, mondtam, hogy majd még beszéljünk az új munkájáról. Gondoltam úgysem hív... Erre csak felhívott este 23h-kor, és beszéltünk vagy másfél órát, nagyon sok mindenről, nagyon jó volt, a lényeg, hogy én tartottam magamat, ő annyit mondott, hogy hiányzott a beszélgetés és hogy előző hétvégén azon agyalt, hogy csak le kéne ülni megbeszélni a dolgainkat. Mondtam, hogy de ha nem szerelmes engedjen el, had keressem meg a párom... Mondtam még, hogy semmiképp ne folytassuk most rögtön, éljen bulizzon, én is fogok, majd ha úgy alakul újrakezdjük (marha nehéz volt, de tudom, hogy csak így van értelme...). Aztán másnap küldtem rá egy smst, hogy nézzen egy műsort, utána felhívott, 15 percet beszéltünk, egyszer szivemnek szólított, de észre sem vette, még egyszer megkérdeztem, hogy érez-e irántam vmit, azt mondta, hogy erre most had ne válaszoljon, mondtam, hogy oké, de vasárnap engedjen el, ha meglát és úgysem érez semmit, mondta, hogy persze. Ez múlthét csütörtökön volt, azóta semelyikünk nem hívta a másikat, én próbálom megállni nagyon, de baromi nehéz... Ezen a vasárnapon fogunk találkozni és elválni, két óránk lesz csupán rá... Hát ez a helyzet lányok, bocsánat, hogy kisregényt írtam, kérlek tanácsoljatok valamit! És mindenkinek hatalmas erőt kívánok!!!
348. m-erika (válaszként erre: 345. - 9f235b85a6)
2010. jún. 22. 16:05
Nah legalább ennyivel könnyebb, bárcsak már én is itt tartanék :) Mi volt nálatok a baj, ha szabad tudni? Rendbe lehet még hozni?
347. m-erika
2010. jún. 22. 16:02

Hát már az én egészségem se bírja sokáig, alig eszek vmit:S nem szeretnék tovább fogyni a 43 kilómról :S Néha egy fél níugtatót is beveszek ha annyira ideges vagyok, amikor megtudta enyhén kiakadt..meg gondolkoztam pszihológuson is, Ő azt mondja ne menjek, mert 1. ugyse segit 2. mki azt fogja mondani h miatta megyek...:S

3 évet voltunk együtt...sajnos túl fiatalok voltunk mikor összejöttünk, én csak 17 éves, ő 21...mindkettőnknek a másik volt az első komolyabb...

2010. jún. 22. 16:02
2 éve alig aludtam egyedül. Nem akarok! :( Nem hiszem el,hogy 4 év után mindent újra kell kezdenem!
345. 9f235b85a6 (válaszként erre: 320. - Mano088)
2010. jún. 22. 16:01
Köszi, megvolt a vizsga, istenem mennyire megkönnyebbültem. Bár most meg minden pillanatban sírnék. Este még elmegyünk moziba együtt a párommal. Már nem mondja,hogy szeretlek és csókolni sem akar. De együtt lakunk. Istenem én csak szeretni akartam őt, semmit mást. Most úgy érzem mindent meg tudnék neki bocsájtani, csak szeretne még. De tegnap azt mondta, azzal elrontom ha nagyon nyomulok. Hát nem teszem. Hátha ez bejön. Holnap hazamegyek a szüleimhez és nem leszek itt 1 hétig. Neki van munkája jobban le fogja foglalni, én viszont minden pillanatban rá fogok gondolni :( Ma rájöttem, nem akarok minden éjjel egyedül aludni:( Nem bírom ki. Egész nap ellennék egyedül, csak éjjel karoljon át valaki! :(
344. őzikee
2010. jún. 22. 15:45
nálam egy ideje eljött az a pont, hogy elegem van belőle, mivel az egészségem is megsínyli egy ideje a dolgot és ő akkor is ugyanúgy tovább szórakozik és játszik a másik érzelmeivel, mert ez mi ha nem játszás? Ti mennyit voltatok együtt?:)
343. m-erika
2010. jún. 22. 15:42
Jah én is mindig ezt mondtam h én most tuti nem fogom keresni ezeután...aztán sose bírtam ki:( olyan gyenge vagyok...remélem te erősebb vagy! Én se értem a viselkedését, sztem ő maga se tudja, mit akar, vagy lehet vki közben telebeszélte a fejét marhaságokkal:S
342. őzikee
2010. jún. 22. 15:24
nem, de én biztos, hogy nem fogom megkeresni ezekután....bár őt nem értem, mert ugye amikor legutoljára megkeresett akkor mondta h mennyire szeret, és most meg így viselkedik...egyszerűen nem értem
341. m-erika
2010. jún. 22. 15:21

Hát akkor nem bírta sokáig :( Nálunk is ez szokott lenni...kibékülünk, 3 nap múlva kicsit összeveszünk, azátn 3 nap múlva megint kicsit, aztán 3 nap múlva meg nagyon, ugy h szakitunk...ezt kb már 10szer eljátszottuk :S

Azóta nem beszéltetek amióta ma összevesztetek?

340. őzikee
2010. jún. 22. 15:15
kb másfél hete vesztünk össze és hétvégén kibékültünk, ma ismét....:S
339. m-erika
2010. jún. 22. 15:11

UUh ez durva, h mki előtt...mi is veszekedtünk már csomó ember előtt, buliba, hiába mondtam neki h ne mki előtt, meg ne kiabáljon, de azt mondta h őt nem érdekli más....hát köszi, csak közben az én fejem ég...

ti mióta nem vagytok együtt?

kezdem azt hinni h nincsenek is normális pasik, vagy ha van is, biztos h foglalt...

338. őzikee
2010. jún. 22. 15:01
Mondjuk nekem ma az egész buszmegálló füle hallatára kiabálta, hogy te büdös kurva! Nagyon nehéz volt megállni, hogy ne szóljak vissza, de nem lenne értelme, ezzel csak magát minősíti, főleg, hogy semmi alapja nem volt ezt mondani, csupán idegbeteg :S
❮❮ ... 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook