Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Padlót fogtam fórum

Padlót fogtam (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 ... ❯❯
187. Felhoo
2010. jún. 19. 23:28
Biztos vagyok benne, hogy szeret. Csak még haragszik rám... Azt várom h lehiggadjon és összeszedje magát h elém álljon végre... Tényleg meg vam köztünk a kapocs:)Emlékszem az első randinkra... Mintha ezer éve ismertük volna Egymást...
186. mano088 (válaszként erre: 182. - Felhoo)
2010. jún. 19. 23:25
próbálj akkor inkább csak a jó, jobb dolgokra gondolni..bmivel kapcsolatban, a lényeg, hogy a rossz kerüljön el jóó messziről.. :) de szerintem ti hamarosan már újra boldogok lesztek..főleg, ha ennyire megvan a kapocs lelkileg közetek..tényleg Ő hogy van most így kettőtökkel kapcsolatban? mit érzel? szeret?
185. Felhoo
2010. jún. 19. 23:25
Én most hennás festéket próbáltam ki mert az állítólag kikopik így nem kell ezentúl örökké festenem a hajam:) Alapvetően szeretem a természetes hajszínem, de most jól jött egy kis felpezsdülés:)
184. Felhoo
2010. jún. 19. 23:23
Eléggé babonás is vagyok, és rólunk azt kell, hogy egy buszon ismerkedtünk meg, és ha meglátom azt a járatot, mindig valahogy dobban egyet a szívem, meg vannak jelek amiket figyelni szoktam... És imádom, hogy ezek a legváratlanabb pillanatokban jönnek elő, és mindig erőt adnak:)
183. mano088 (válaszként erre: 181. - Felhoo)
2010. jún. 19. 23:23
jah hát ha sötét lenne, én se mertem volna..de nekem alapból szőkés, csak hát az a semmilyen, sötétszőke.. :) aztán mivel sajna egyszer elkezdtem festetni, hiába szeretném lenöveszteni és sak melíroztatni, nem lehet, mert már túl sötét az alap és azt nem bírom elviselni.. :DD és nagyon durva, hogy tényleg csak ezzel a színnel érzem jól magam a bőrőmben..vhogy magabiztosabbá tesz /nem mintha így annyira az lennék :))/
182. Felhoo
2010. jún. 19. 23:20
Hát nekem tényleg totál hullámzó, hogy hogy vagyok. Reménykedek benne, hogy visszajön és bízok benne de nagyon félek a csalódástól...
181. Felhoo
2010. jún. 19. 23:19
Én nem merném szőkére festeni a hajam, mert annyira vékony szálú, és tutira hidrogéneztetni kéne,mert olyan sötét, és szerintem totál kikészülne a hajam
180. mano088 (válaszként erre: 178. - Felhoo)
2010. jún. 19. 23:18
Nah igen, Ő is mindig ezt mondta és mondja is nekem, merthogy akkor nem csalódok akkorát..de azért ez sem a legjobb..mert bízni kell magadban és abban, hogy újra együtt lesztek..bár nálam is fennáll ez a kettősség sajnos..főleg, hogy ilyen semmilyen velem kb.. :S ez az ami a legjobban elszomorít és elbizonytalanít, mert eddig bmikor ha volt egy kis mosolyszünet, azért tudtam, éreztem, hogy szeret, de most? nem tudom..sajnos nem érzem, amit bizonyítanak a tettei is..de talán majd vmikor pár hét-hónap múlva ráébred a dolgokra..jó lenne..na de nem álmodozom, most igenis mérges vagyok Rá!!!! :))
179. Felhoo
2010. jún. 19. 23:14
Az alsó állkapcsa előrébb van mint a felső. Mint az angol bulldogoknál, csukott szájnál is látom az alsó fogait:)
178. Felhoo
2010. jún. 19. 23:13
Hát, igen, egy bűnbánó mosoly és tutira a karjaiba omlanék:) Rettenetesen hiányzik... De tényleg nem merek reménykedni... A barátnőim azt mondják, hogy tuti be fog próbálkozni, de én nem merek bízni benne... Inkább felkészülök a legrosszabbra, onnan már csak felfelé visz az út...
177. mano088 (válaszként erre: 175. - Felhoo)
2010. jún. 19. 23:11
az micsoda, hogy harapás hibás? miben nyílvánul meg, hogy ennyire nem jó dolog?
176. mano088 (válaszként erre: 172. - Felhoo)
2010. jún. 19. 23:10
na akkor ez azért jó kis változás! :) én már jó pár éve festetem..volt mikor itthon pingáltam..de a szőkétől nem tudok elszakadni..volt hogy kb mogyoróbarna lett, mert mondtam a fodrimnak, hogy kicsit sötétítsünk.. :))) de 2hét után visszamentem, hogy na akkor most szőkét bele, mert nem bírom, totál depis lettem, mintha nemis magamat láttam volna a tükörben..bár több ilyen próbálkozásom is volt, a vége mindig a szőke lett.. :)) Ő is meg apum is volt, hogy mondta, hogy jó-jó, de te szőke vagy és kész! :D
175. Felhoo
2010. jún. 19. 23:08
Hát,én nyáron viszem ivartalanítani a közös gyermeket, mert lakótelepen lakunk és nem hiányzik, h az összes kan kutya környékről meg akarja, hogy is mondjam szépen mondani, megrontani. És sajnos harapás hibás így nem is lenne jó ha lennének kölykei:(
174. mano088 (válaszként erre: 168. - Felhoo)
2010. jún. 19. 23:08
Hmm nem tudom..igazából mivel nagyon szeretem és Vele akarok élni, na meg aztán tudja, hogy egy mosolyával levesz a lábamról, így tuti nem tudnám elküldeni, de éreznem kell akkor, hogy nagyon akarja, hogy tényleg, igazán velem akar lenni..csak így menne..
173. mano088 (válaszként erre: 170. - Felhoo)
2010. jún. 19. 23:06
de ariii.. :) hát Neki is van 2kutyája, a kiscsajt még együtt hoztuk el, bár a másikat is.. :)) de én a csajszikát nagyon megszerettem..hiányzik is azért mindkettő, mégha kicsit távolságtartó is voltam néha velük..mondjuk akkor totál kivoltam mikor vittük a csajszit ivartalanítani..mert úgy akartuk, hogy azért 1alom picikuty legyen, de nem volt rá se pénz, meg hely sem..aztán a vetéléses szuri meg nem tett jót neki, így kellett ezt..de tök lelkibeteg voltam..nem gondoltam, hogy ennyire megráz majd..mennyit mondtam Neki is, hogy milyen szomorú vagyok..mondjuk Őt is bántotta azért..
172. Felhoo
2010. jún. 19. 23:04
Eddig soha nem festettem be:) Eredeti sötét barna, bár alapvetően is napfényben volt egy kis vöröses beütése:)
171. mano088 (válaszként erre: 167. - Felhoo)
2010. jún. 19. 23:03

milyen színű volt mostanáig? :)

a cigi az ami nem létszükség.. :P a kaja az kell..ha nem is sok, de kell.. :))

170. Felhoo
2010. jún. 19. 23:02
A nekünnk és a kutyám/ánk:) Mi egy kis család voltunk már:)
169. mano088
2010. jún. 19. 23:01

na várjál..nekünk?? igazából mondjuk nem vagyok teljesen képbe, hogy mi is a helyzet veletek..csak, hogy most nem vagytok együtt..


háát én már nem tudom, hogy mi a jobb, reménykedni vagy elfogadni azt ami most van..bár részemről az, hogy kezdek besokallni, segíteni fog abban, hogy elfogadjam és mással foglalkozzak..mármint nem pasival, csak úgy általában..

168. Felhoo
2010. jún. 19. 23:00
HA vissza akarna jönni se fogadnád már vissza?
167. Felhoo
2010. jún. 19. 23:00

JAh, amúgy tegnap befestettem a hajamat vörösre:D

A cigi megnyugtat, olyan illatom (inkább szagom) mint Neki... A kaja pedig nem létszükség:D

166. Felhoo
2010. jún. 19. 22:57
De nem merek reménykedni... Nagyon szeretném, hogy Haza jöjjön Hozzánk... Remélem már hiányzunk Neki... Ő már Nekünk nagyon hiányzik...
165. mano088
2010. jún. 19. 22:49
jah, a cigirőlpedig tessék leszokni, a kajára meg visszaszokni!!! :))
164. mano088
2010. jún. 19. 22:49

De jóóó, azért ez jelent valamit, hogy ennyire egy hullámhosszon vagytok..szó szerint! :)

Hát nálunk tavaly a kibékülés egy vita kapcsán volt..amikor már el akartam küldeni a fenébe..és valahogy most is kezdem már igencsak ezt érezni..csak most annyi a különbség, hogy Ő viszont egyáltalán nincs kibukva..és szerintem nem is akar békülni messziről sem..de tudod most már annyira erőltetettnek érezném, hogy egyre kevésbé akarom..sőt talán már nem is akarom..most tuti nem..majd rájön, hogy úgysem talál még egy ilyen hülyét, aki ennyi mindent elviselt és megtett érte..ááá, de most mérges is vagyok nagyon..elegem van belőle!! :S :S

163. Felhoo
2010. jún. 19. 22:40

Én mikor elindultam futni, akkor már épp 3 napja nem ettem és az utóbbi időben több cigit szívok a kelleténél és hát nem nagyon ment így a futás:D

Néha megint elkap amúgy a nyugalom, hogy vissza fog jönni(januárban is ez volt és akkor tényleg visszajött). És megint totálisan hullámzik a hangulatom, hol jó kedvű vagyok mert tudom, h vissza fog jönni, utána jön a kétségbeesés, hogy mi van ha tévedek... AMúgy ez tényleg érdekes, mert mikor újra összejöttünk és meséltem neki erről, akkor mondta h pont olyankor történt vagy érzett vmit ami miatt vissza akart jönni. Köztünk ez a telepátiás kapcsolat nagyon meg volt, rengetegszer volt, h eszembe jutott, hogy fel kéne hívni és pont akkor csörgött a telefon:)

162. mano088
2010. jún. 19. 22:35

Hát már én se nagyon tudom, hogy mit találjak ki, mert emellett meg sajna egyedül semmihez nincs kedvem.. :S

Viszont, ha így vagy, nem a legjobb, hogy még depis könyvet is olvasol..valami vidámabbat kellene, legalább amíg kicsit jobb hangulatod nem lesz, vagy valami..

Én amúgy a tornázásra próbáltam ma is rávenni magam, de hiába tudom, hogy kellene, egyszerűen nem tudom rávenni magam..baromi rossz így totál egyedül.. :( főleg, hogy Ő meg ugye mindig elfoglalt, a francba is már!! tuti, hogy még véletlenül se jutok eszébe..ááááááááá

161. Felhoo
2010. jún. 19. 22:30
Inkább már kiülök egyedül egy padra könyvvel és cigizek, csak ne kelljen itthon lennem. Az, hogy ilyenkor még Rá gondolok az plusszban rátesz egy lapáttal. Ma, olvastam a könyvét, amit írtam már és nem egy vidám könyv, és annyira depressziós hangulatba kerültem...
160. mano088
2010. jún. 19. 22:26
hát nem, az biztos.. :S én is most látom igazán, hogy mennyire hiányzik egy olyan kis társaság az életemből, akikkel mindig megyünk valamerre..nézem mások közös képeit és tök szomorú leszek, hogy bár van pár barátnőm, de ahogy írtam ők mindig elfoglaltak..
159. Felhoo
2010. jún. 19. 22:21
A régi osztálytársnők már rég kikoptak, a középiskolás osztálytársakkal meg annyira nem voltunk jóban. Én sem akarok több ilyen hétvégét:( és így barátokat szerezni nem túl könnyű...
158. mano088
2010. jún. 19. 22:18
na igen, nem épp vmi kedves akkor veled ezek szerint..ez olyan, mint amikor már csak te keresed a barátnőd..annak már sok értelme nincs sajna..bár volt, akit én is nagyon elhanyagoltam..de most, pasi nélkül minden barátságot felélesztek..nem akarok még egy ilyen hétvégét, hogy itthon kínlódok, mert senki nincs akivel menjek valahova..utálom ezt..most érzem igazán, hogy milyen egyedül.. :S
❮❮ ... 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook