Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Padlót fogtam fórum

Padlót fogtam (beszélgetős fórum)


157. Felhoo
2010. jún. 19. 22:14
Jó lenne már végre vkivel elmenni moziba, vagy inni vmit. De hát ez hiú ábrándnak tűnik már...
156. Felhoo
2010. jún. 19. 22:12
Én nem mondtam neki semmit. Azt mondta, h hétfőn bepótoljuk de hát... Én már nem nagyon hiszek neki... Szerdán is sikerült nagy nehezen lekönyörögnöm erre fél óra után lelépett mert fáradt. Elhiszem, meg nem is haragudnék érte ha párszor előfordulna de ez most már állandó.
155. mano088 (válaszként erre: 154. - Felhoo)
2010. jún. 19. 22:10

Detto..totálisan átérzem, mert én is itthon kínlódok egyedül.. :( barinőim gondolom mindegyik vhol mulat vagy a pasijával van én meg már kezdek befordulni.. :(


Írtam Neki, hogy mi lenne, ha csinálnánk vmit, erre persze, hogy elfoglalt..jól be is pöccentem ezen, hogy újabb kifogás, aztán írtam neki egy szép válasz is..elegem van már!!!!

154. Felhoo (válaszként erre: 152. - Mano088)
2010. jún. 19. 21:28
Hát igen, nekem se hiányoznak a pasik, pontosabban Ő. A barátnőimet nem lehet rávenni semmire... Pontosabban azt a kettőt, az egyik messze, van a másikkal meg úgy volt, hogy ma találkozunk de még csak fel sem hívott, hogy lemondja... Így egyedül maradok a gondolataimmal... Amitől nem érzem magam sokkal jobban...
2010. jún. 19. 03:58

.......néha én is!.......


.......aztán felkelek!.............

152. mano088 (válaszként erre: 149. - 0716d92a9e)
2010. jún. 19. 00:11

Naaa ez tök jó, hogy sikerült a "terved"! Én azt szeretném, hogy a haverja buliján majd júli közepén lásson meg..tegnap vettem egy csini felsőt, meg addigra a hasamat is kicsit igyekszem feszesebbre és lejjebb tornázni, vmi szép smink majd..szóval ajánlom neki, hogy ott legyen! :))


Ennyi idő után szerintem, akinek bejön vki más ugy komolyabban, az nem is volt szerelmes igazán..neked ennyi idő kellett, hogy beismerd ezt, de ez már jó jel..nekem se kell senki, egyszerűen nem érdekelnek..így aztán igyekszem a barátnőimet rávenni programokra..mert a társaság nagyon hiányzik, de a pasik egyszerüen nem..azaz csak 1..Ő..és ez ellen semmit sem lehet tenni..idő kell..

151. mano088 (válaszként erre: 150. - 0716d92a9e)
2010. jún. 19. 00:06

Hát igen, furcsa, hogy 1-1picinek látszó dolog mögött mennyi minden rejlik..


Ööö, hogy is mondjam, gonosz módon örülnék neki, ha nem kellene ilyenről társalognom senkivel? :) Persze én is örülök, hogy van sorstársam, de jobban örülnék neki, ha ez a boldogságban lenne meg.. :) Amúgy detto ugyanez a szitu..mindig is azt mondogattam, hogy nekem 26éves koromban lesz meg az első babám..na most ott tartok, hogy 24évesen egyedül lettem..összeköltözés és nagy boldogság meg baba helyett..de azzal bíztatom magam, hogy mindennek oka van, így ennek is és hogy nekünk akkor is egymás mellett van a helyünk.. :)

150. 0716d92a9e (válaszként erre: 148. - Mano088)
2010. jún. 18. 23:51

Fura, hogy milyen kicsi dolog is elég a boldogságunkhoz.. Ha tudnának róla, hogy mi mit érzünk miattuk, mennyit szenvedünk magunkban..

De jobb, hogy nem tudják..!

Sokszor sírni lenne kedvem, hogy nemrég még az összeköltözést terveztük.. Kicsi gyerek koromban is mindíg úgy gondoltam, hogy 26 évesen már családos anyuka leszek.. Ez elég lehangoló.. De az vígasztal, hogy nem vagyok egyedül ezzel a problémával..:)

149. 0716d92a9e (válaszként erre: 147. - Mano088)
2010. jún. 18. 23:46

Ezzel én is pont így vagyok. Nyáron még kibírja az ember, de télen..

Nekem is nagyon nehéz, és a kisördög azért ott motoszkál bennem, hogy hátha nem is olyan jó az új csaj, és ha más nem, legalább néha megdícsér gondolatban, hogy én jobban reagáltam, hogy ez vagy az jobb volt velem.. Már ilyen kevéssel is beérem.. Tegnap láttam pont akkor, amikor akartam, hogy lásson, mert kicsíptem magam a fogyásom után, és hízott a májam, hogy sikerült..:) Persze tudom, hogy az új csaj jóval véknyabb nálam, de akkor is csinosnak éreztem magam a volt párom előtt, és ez nagyon jó érzés volt..

Azon vettem észre magam, hogy nem kell senki. Hiába mondta nekem a barátnőm, hogy a volt páromat keresem minden srácban, eddig nem hittem neki, de be kell látnom, mégis igaza lehet..

Mit lehet ez ellen tenni???

148. mano088
2010. jún. 18. 12:46
hjaaaajjj, most azért kicsit büszke vagyok magamra.. :)) pár perce átjött, mert az Ő nevén van a telószámom és kifizettem a számlám..beszéltünk pár percet, vidámnak mutattam magam, de ami számomra a lényeg: sikerült megállnom, hogy ne kezdjem el mondogatni neki, hogy ekkor-ekkor meg ekkor este ha akr jöjjön át..ne hízzon a mája, azért sem!! :)) pedig nagyon nehéz volt megállnom, de csak mosolyogtam..Ő is és sietett is tovább..remélem sikeres lesz, ha ezt csinálom, mert baromi nehéz ám! :)
147. mano088
2010. jún. 17. 22:53

Szerintem a legtöbben csak itt merjük leírni mire is vágyunk..és talán kicsit több érzelemmel, mint amúgy..azért tűnhet túlzottnak..


Annak az egynek azért örülök, hogy így nyár előtt történt velem mindez, persze utálom, hogy ez van, de így legalább a programokkal, a jó idővel, a napsütéssel, könnyebb elviselni mindent..télen tuti befordultam volna..most pedig csak várom, hogy mit rejteget a nyár számomra! :))

146. Felhoo
2010. jún. 17. 22:43

Mano088 jól nyilatkozott a nevemben is:)

Persze eljátszottam a gondolattal, h mi van ha nem jön össze és annyira nem vagyok elbizakodva mint talán itt olvasható...

145. mano088 (válaszként erre: 144. - 0716d92a9e)
2010. jún. 17. 22:20

Szió!

Köszi szépen..és sajnálom, hogy nem úgy alakult nálad mint ahogy tervezted, de tényleg mindennek oka van..én hiszek ebben..

és egyébként szerintem Felhő nevében is mondhatom, hogy azért igyekszünk ésszel bizakodni.. :) én is élem a kis életem, a sulit most egy időre letudtam, jöhetnek a bulik, na meg a meló aztán majd lesz, ami lesz! :) Az elmúlt hónapok alatt azért már valamilyen szinten sikerült nem minden Őrá feltenni..persze még azért fel sem adtam..csak hagyok időt magunknak..aztán, ha ott fenn úgy akarják újra egymás mellett kötünk ki, ha pedig nem..hát..valahogy csak lesz akkor is.. :)

2010. jún. 17. 22:12

Ne haragudjatok, de én is hasonló cipőben járok, és nem akarom, hogy túl sokat reménykedjetek, mint én. Mi 3 hónapja szakítottunk, és vártam, hogy hátha.. Mostmár tudom, hogy új barátnője van, akit már be is mutatott a családjának, és talán nemsokára össze is költöznek. Nagyon sz@rul viseltem, dühöngtem, de már egész jól vagyok..

Próbáljatok meg ti is eljátszani a gondolattal, hogy mi van, ha mégsem sikerül úgy minden, mint ahogy elterveztétek. Bár én sejtettem, hogy már nem szeret igazán, mégis nagyon pofára estem, mikor konkrétan kiderült.

Vigyázzatok! Tudom, a remény hal meg utoljára, de legyen azért egy "B" verzió is a továbblépésre. Én most felelevenítem a régi barátságokat, bulizok, dolgozom, és pozitívan gondolkozom, még ha nehéz is, de próbálok talpon maradni. Már egész jól megy.. Pláne, hogy a szakítás mellékhatásaként egy kis programmal egybekötve 8 kg-t fogytam..:)) Mindennek megvan a maga oka, és mindennek megvan a pozitívuma. Higyjétek el nekem.. Bár..én sem hittem el, mikor nekem mondták..

Sok boldogságot kívánok nektek.:D

143. Felhoo
2010. jún. 17. 22:12
Hát igazából idáig minden úgy alakult ahogy gondoltam, és ha továbbra is az elméletem szerint megyünk tovább akkor a végén összejövünk, feltéve ha helyes az elméletem...
142. mano088
2010. jún. 17. 22:00
Hát ige, én sajna elég sokszor nem bírtam ki, hogy ne hívjam fel..de legutóbb már megmondtam neki, hogy azt biztosra veheti, hogy én többet át nem hívom..és szerencsére nagyon jól tartom is magam ehhez..mégha nehéz is..szóval teljesen átérzem a helyzeted..
141. Felhoo
2010. jún. 17. 21:55
Igen, olyanokat írkálok bele:D Tök rossz mert holnap egyedül leszek itthon és tökre felhívnám h jöjjön de az már tényleg az öngyilkosság végső határa lenne... Most ezekkel az sms-ekkel elhúztam előtte a mézesmadzagot és már csak arra várok rádöbbenjek kellek neki...
140. mano088
2010. jún. 17. 21:22
Jaaaaaaj én múltkor jártam így..bár sajna csak azért jött, hogy megmondja nem viszi el aznap anyujának a szobabicót, amit kölcsön adok neki..de ne tudd meg, hogy meglepődtem, mert mindig ide szokott szólni, ha jön, csak most le volt merülve..azért Ő is mosolygott kicsit rajtam..fura volt nagyon..háát igen, igazán beállíthatna egyszer azért is, hogy békülni akar..hmm
139. mano088
2010. jún. 17. 21:17
Háát szerintem érdekes szitu lenne, a kis megjegyzésekkel visszaadni.. :)) főleg, ha olyanokat írsz oda.. ;)
138. Felhoo
2010. jún. 17. 21:05
Amúgy most eljutottam oda, h végre van időm elolvasni az egyik könyvét és kis széljegyzeteket fűzök hozzá:D Mondjuk még nem tudom, h megtartsam-e a könyvét "búcsúajándékképp" vagy adjam majd neki vissza.
137. Felhoo
2010. jún. 17. 20:57
Hát igen, a múltkor (ha vki olvasta a naplómat az tudja, h februárban jöttünk újra össze) akkoris már több mint 3 hete nem kerestem és egyszer csak megjelent a ház előtt... Hát akkor kamilláztam rendesen, először el se mertem hinni, h Ő az:D Már Ő is röhögött rajtam annyira meglepődtem mert azt hittem h a tesó az:D
136. mano088
2010. jún. 17. 20:50
hidd el, idővel tuti piszkálni fogja..már csak a hiúsága miatt is..de legfőképp, mert rájön, hogy hiányzol neki..én is valami hasonlóban bízom.. :) na meg aztán tudod, akkor jelenik meg mikor a legkevésbé sem számítasz rá.. :)
135. Felhoo
2010. jún. 17. 20:46
Hát most ezt annyira nem érzem tragikusnak mert végülis, lehet h most nem akar válaszolni, de előbb hiányozni fog neki, hogy írjak:) Legalábbis remélem... Nagyon remélem...
134. mano088 (válaszként erre: 133. - Felhoo)
2010. jún. 17. 20:39
sajnálom.. :( de akkor most marad a háttérben maradás..lehet az többet segít..én is ezt gyakorlom..és így lassan 3hónap után már sikerül nem jelentkeznem nála, csak ha muszáj.. :) de persze azért néha becsempészek egy "hogy vagy" üzit is.. :)
133. Felhoo
2010. jún. 17. 10:25
Hát én elcsesztem... Írtam neki sms-t de nem válaszolt:( úgyhogy nálam 0 új fejlemény...
132. mano088
2010. jún. 16. 15:26
sziasztok! na kinek hogy alakultak az elmúlt napokban a dolgai? :)
131. Felhoo
2010. jún. 14. 16:09
Bár azért fúrja az oldalamat a kíváncsiság, h mit akarhatott... Igazából két eset lehet: 1: vmilyen cuccát nálam hagyta 2: bocsánatot kérni... És ha az első variáció az akkor nem is érdekel igazán...
130. mano088 (válaszként erre: 128. - Felhoo)
2010. jún. 14. 15:41
Naaa, de jóó! :) Hidd el, zavarja is szerintem, hogy nem reagálsz! ;)
129. Felhoo
2010. jún. 14. 15:40
Ha meg mégsem volt fontos, akkor meg azon fog filózni, h miért nem hívtam vissza:)
128. Felhoo
2010. jún. 14. 15:35
Nos én elővettem a józan eszem, és helyette mást hívtam fel:) Így telefonáltam és mégsem csináltam magamból hülyét:) Azóta nem keresett... HA fontos majd visszahív...

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook