Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Padlót fogtam fórum

Padlót fogtam (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 ... ❯❯
217. mano088
2010. jún. 20. 20:09
Az a gond, hogy nehéz úgy bekapcsolódni, hogy mindegyikük a saját társaságával, vagy régi oszttársakkal vagy új kollegákkal jár bulizni erre arra..a legjobb barinőm pedig Hollnadiában tanul..de szerencsére most pár napot itthon van, kedden megyünk mozizni, és július elején elvileg már végleg hazajön, szóval csak addig kell valahogy kibírnom..remélem onnantól már majd császkálunk! :) Na meg még egy barinőm is vár, csak ő pedig a Balcsinál lakik..tőlem kb150kmre..megyek is majd le hozzá, csak ahhoz meg pénz kell..szóval nehéz sajna így, hogy nincs semmi pénzem..na de hamarosan lesz!! :))
216. őzikee
2010. jún. 20. 20:05
Elhiszem, hogy nagyon nehéz! Próbálj meg bekapcsolódni akkor újra hozzájuk, nyiss feléjük. Nekem még sajnos sose volt igazi barátnőm, de én is nagyon szeretnék. Én pl. neten nézegetek fórumokat hátha keres valaki igaz barátot erre felénk!
215. mano088
2010. jún. 20. 20:03
Hát nekem igazából a régi barátaim hiányoznak nagyon..meg legfőképp Ő!! Mindig együtt csináltunk mindent kb..most meg..nah mindegy.. Szóval a barátnőim úgy megvannak, csak hát nekik mozgalmas az életük..és tény ezt én csesztem el, mert régebben meg sosem mentem velük kb..
214. őzikee
2010. jún. 20. 19:49
Őszintén szólva én i egyedül voltam é vagyok barátaim nincsenek, mert a barátom a mindenem! És rájöttem, hogy barátok igenis kellenek, muszály keresni őket mert sokat segíthetnek. Én elég nehezen ismerkedem, de neten azért már próbálkozom :) Amúgy én is ha megyek többnyire ingyenes helyekre járok, mégha nem is a legjobb a buli ott, de jobb mint a semmi!
213. Felhoo
2010. jún. 20. 19:43
Hát igen KIVEL??? Egyszerűen senki nem ér rá:( Egyedül meg szánalmasnak érzem, h mondjuk egyedül menjek moziba...
212. mano088 (válaszként erre: 211. - Őzikee)
2010. jún. 20. 19:42
Mennék én hidd el, mindenhova, bárhova..de nincs kivel.. :( a barátnúim is el vannak tűnve, vagy nem érnek rá, mert nekik van progijuk ugye..vagy sajna van amikor anyagilag nem állok úgy..de ez még a legkevesebb..tényleg a baj az, hogy kivel?? :S
211. őzikee
2010. jún. 20. 19:40

köszi Mindenkinek, csak még ugye elég bizonytalan a dolog, de remélem működni fog!

Csajok menjetek bulizni!

210. Felhoo (válaszként erre: 209. - Mano088)
2010. jún. 20. 19:39
Szintén zenész... Hiányzik egy kis pörgés
209. mano088 (válaszként erre: 205. - Felhoo)
2010. jún. 20. 19:38
Sajna én sem vagyok a topon..csak telnek a napok, de semmi élet nincs az életemben..és ezt utálom!!! :S
208. Felhoo
2010. jún. 20. 19:37
Én is gratulálok:) Remélem minden rendbe jön:)
207. mano088 (válaszként erre: 206. - Őzikee)
2010. jún. 20. 19:35
Jaaajjj, de jóó!! Nagyon örülök, hogy újra boldog vagy!! :)) Sok sikert nektek is a továbbiakban!! :)
206. őzikee
2010. jún. 20. 19:30
Régi őzike vagyok! Mi találkoztunk és elég jól sikerült a találkozó, megpróbáljuk újra. Sok sikert Mindenkinek! Írjatok Ti is mik a fejlemények
205. Felhoo
2010. jún. 20. 19:30
Most már ideje lenne, mert már megint kezdek kiborulni...
204. mano088
2010. jún. 20. 19:25
Hát úgy tűnik mindenkinél történt valami változás, hogy ennyire eltűntek! :) Nálunk is történhetne már! :)
203. Felhoo
2010. jún. 20. 19:10
Nos hölgyek kinél mi a helyzet? Jelentkeztek vkinél a fránya pasasok??:)
202. Felhoo
2010. jún. 20. 00:43
Én is köszönöm és sokkal jobban vagyok és visszakaptam a hitem:) Én is remélem,hogy már közel van a boldogságunk:) Én is megyek aludni:) Jóéjt:) Puszi!
201. mano088
2010. jún. 20. 00:41

Hát máshogy nem tudom felfogni mert akkor tuti bediliznék..így sem könnyű, de legalább van, amire támaszkodom, ami előre visz és vhol erőt is ad a mindennapokhoz..remélem hamarosan már úgy beszélgetünk majd, hogy mindketten újra boldogok vagyunk..úgy igazán! :))

Na és igen..valahogy mindig van! :)

Most megyek, alszom már kicsit! Köszi a beszélgetést, nagyon jól esett, és remélem Te is kicsit visszakaptad a hited! ;))

Szép álmokat és aztán majd folyt köv ám!! :)) Jóéjt! Puszi!

200. Felhoo
2010. jún. 20. 00:33
Hát az jó, h így fogod fel:) ELhiszem, h nehéz 6 év után... NEkünk ugyan "csak" 4 év, de tényleg mi is mindent együtt intéztünk, együtt mentünk mindenhova és így is sok emléket sikerült összegyűjteni:( Jól teszed ha Te is eljársz szórakozni:) Fel a fejjel:) Minden rendben lesz, és soha nem fordult még elő h valahogy ne lett volna:)
199. mano088 (válaszként erre: 198. - Felhoo)
2010. jún. 20. 00:20
Én is ezzel szoktam vígasztalni magam, hogy akkor már inkább most, mert én úgy szeretnék házasodni, hogy sose kelljen elválnom.. :) Csak hát 6év után nagyon nehéz nélküle bármit is csinálni..hisz mindig itt volt mellettem, neki mondtam el mindent, vele csináltunk programokat..szinte mindig együtt mentünk még a különböző dolgokat is elintézni..szóval nehéz..és tény, hogy másrészt viszont úgy érzem, hogyha teljesen le akarná zárni, akkor még ennyit sem beszélnénk, akkor még ezt a pár talit is messziről kerülné..meg a telóbeszélgetést stb..bár tény az is, hogy sajna én többször jelentkezem nála..szóval nem tudok semmit sem.. :) igazából ígyekszem inkább arra gondolni, hogy most Ő is kitombolja magát még így a nyáron, én is és aztán szépen kibékülünk és csupa jó lesz minden.. :) hosszabb távra nem gondolok most..elég ez a 2-3hónap most nekem.. :)
198. Felhoo
2010. jún. 20. 00:13
Hát ha nem gondolja meg magát, akkor talán jobb is így:( Engem mindig azzal vigasztalnak, h jobb ha most rájön és nem 2 gyerek után meg lakáshitel után:( Sovány vigasz de igaz... De tényleg drukkolok Nektek:) Meg nálatok is még elég képlékeny a dolog, NE Aggódj:) Mindenképp jól jársz:)
197. mano088
2010. jún. 20. 00:01

Jaaa hát Neked már egyáltalán nem kell írnod neki szerintem..most legyen csak nyugiban, aztán úgyis rájön, hogy vmi nem oké így nélküled.. :)


Háát Őt nem tudom..jó lenne, és jó lenne, ha az a helyre billenés azt jelentené, hogy visszajön, de tényleg nem tudom, hogy valaha bekövetkezik-e ez még..főleg, hogy tőle is csak ezt kaptam az elmúlt hónapokban mikor kettőnkről beszéltünk véletlenül..hogy nem tudja fog-e még úgy érezni, azt sem tudja most mi van..előbb helyre akarja tenni magát /lakást megcsinálni,garázsát,amit régóta szeretne../ meg anyagilag is helyre jönni..szóval nekem ez olyan sok kifogásos dolognak tűnik, mégha tudom is, hogy ezeket rég szeretné már..és persze hogy kapcsolatot addig nem is akar amíg ezek nincsenek meg..ááh olyan semmilyen ez az egész..kezdem elveszteni a hitem..azaz ugyanaz a hullám, mint nálad, csak nálam egyre több völggyel sajna..

196. Felhoo
2010. jún. 19. 23:54

Örülök, hogy Te is úgy látod, hogy jelentkezni fog:)

De ha most sms-ekkel bombáznám és még hívogatnám, meg e-mail-ekkel bombáznám akkor csak még dühösebb lenne.

Előbb-utóbb Ő is csak helyre billen:)

195. mano088
2010. jún. 19. 23:50

Ez mondjuk igaz! Neki kell éreznie..most én is erre várok két dühöm közt.. :) de ha te már bocsánatot kértél akkor tényleg csak rajta múlik a dolgo..de szerintem jelentkezni fog..


Bárcsak a saját dolgomban is ilyen biztos lehetnék..vagy legalább feleennyire..

194. Felhoo
2010. jún. 19. 23:47
Sms-ekben már meg volt a bocsánat kérés/könyörgés... De nem válaszolt, és zaklatni meg nem akarom meg akarom, hogy hiányozzam neki... MErt amíg Ő nem érzi a saját bőrén, addig hiába próbálkozok nála.
193. mano088
2010. jún. 19. 23:43

háát igen..én is megtanultam, hogy nem elég csak kitörölni, hanem a lomtárat is üríteni kell..bár mi abban az időben már eléggé eltávoldtunk egymástól sajna..és hát sumákoltam kicsit..na mindegy szerencsére nem csaltam meg..


nah de ha te voltál a buta akkor miért is várod, hogy ő lépjen??? :) hisz akkor azért neked kellene valami jelet adni felé..vagy az smsekben már ez megvolt? egyébként meg, ha szeret nem fogja sokáig bírni..úgyis legyőzi a büszkeségét és a sértődöttségét..

azért most hülyén hangzik de irigyellek, hogy "csak" ennyi az indok..mert ezt simán meg lehet oldani..

192. Felhoo
2010. jún. 19. 23:38
Hülye voltam, talált a gépemen egy msn beszélgetést egy sráccal, és hát tett fel nekem obszcén kérdéseket de nem válaszoltam rá, csak poénnal elütöttem, meg végülis letöröltem a srácot, meg nem nagy érdekelt meg tényleg semmi jelentősége nem volt. És megtalálta és féltékenységi rohamot kapott, és totálisan kiborult:( Szóval az én hibám...
191. mano088 (válaszként erre: 189. - Felhoo)
2010. jún. 19. 23:34
nálunk az volt a terv, hogy ami náluk van tetőtérben kis lakás, na ott összeköltözünk amíg nincs több pénzünk..el is kezdtük felújítani, de pénz így se nagyon volt..lassan haladt, aztán meg jött az, hogy inkább külön..szóval tudom milyen sajnos..
190. mano088 (válaszként erre: 187. - Felhoo)
2010. jún. 19. 23:33

Mi miatt haragszik ennyire??


Óóóó az első randi..azaz fura, mert nekünk olyan nem is volt kb..csak, egy haverja által megismertük egymást és pár nap múlva este felhívott, hogy átjönne dumálni..először azt sem tudtam ki az :D mondom oké gyere..na és a vége az lett, hogy este negyed 11től reggel fél 6ig dumáltunk..fél 6tól meg már kb csak csók, ölelés és sok mosoly.. :)) de én is azt éreztem már akkor, mintha régóta ismernénk egymást..annyira jó volt..hjaaaajjj..

189. Felhoo
2010. jún. 19. 23:32
Házról ne is beszéljünk, le volt zsírozva, hogy 1 év múlva egy kertes házba tudtunk volna költözni... De hát így ki tudja, hogy mi lesz belőle...
188. mano088 (válaszként erre: 184. - Felhoo)
2010. jún. 19. 23:30

jaaaaj ezek olyan jóó dolgok..egy ideje én is figyelek az ilyesmikre..nekem is van egy dolog, ami végülis egy egész láncolat, de bővebben majd pár hónap múlva erről..már csak a babona miatt is.. :)


mondjuk fura ez, mert pl van 1ház itt majdnem mellettünk és mindig is azt akartuk megvenni, hogy na majd ott élünk, és milyen jó kis lakás, meg minden..nah külön mentünk, pár napra rá megtudtam, hogy a szomszédék megvették..gondolhatod még jobban padlót fogtam.. :( van amikor még most is így jut eszembe, hogy na akkor már tényleg vége, de barinőmmel beszélgettünk és megdumáltuk, hogy ezt másképp is felfoghatom, hogy ez is jelzi, hogy akkor majd már egy teljesen új kezdet lesz a kapcsolatunkban és emiatt a ház sem lehet az, amit még régen választottunk..háát bízom benne! :)

❮❮ ... 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook