Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » OTP vegyes számlaköltség fórum

OTP vegyes számlaköltség (beszélgetős fórum)

3. Pongócska (válaszként erre: 2. - Kianika)
2013. aug. 16. 09:21
Szia! Voltam bent a bankban, a hölgy sem tudta megmondani mi lehet az, mivel a közelmény rész üres! Azt mondta felhívja a központot, de az hosszabb ideig is eltarthat, ezért kért tőlem telefonszámot, és ígérte hogy 2 nap múlva felhív! Szerinted felhívott? Hát nem! :( 24.-e körül megyek ismét a bank felé, be fogok menni újra!
2013. aug. 13. 10:44
Szia Pongócska! Én is így jártam, mit sikerült intézned??? Nekem aug. 01. -629, aug. 05. -197,- Ft és aug. 09-én - 826,- Ft vegyes számlaköltség címen vontak le pénzt. Egész hónapban hozzá sem nyúltam a számlához, se vásárlás, se pénzfelvétel. Felháborítónak találom, mert ugye emellett még levonták a havi csomgagdíjat is természetesen. Köszönöm válaszod
2013. aug. 3. 09:45
Sziasztok! Tudja valaki mi az a vegyes számlaköltség az otp-nél? Múlt hónapban 2x terhelték meg a számlám, 07.02 629Ft-al, majd 07.09 826Ft-al, tegnap szintén 08.02 629Ft-al! A közlemény rész üres! Hétfőn bemegyek megkérdezem, de addig is ha valaki tud róla valamit, írjon! Köszönöm!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook