Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Összeköltözés? Mikor? Meddig várjak? fórum

Összeköltözés? Mikor? Meddig várjak? (beszélgetős fórum)


12. ildi992 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. aug. 25. 16:05
Miért nem a jóre gondolsz, és koncentrálsz? A régit fogd fel, hogy tanítod volt, valamit meg kellett tanulnod. Most most van! És minden jóra fog fordulni, és sieres leszel!
11. liliom10 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. aug. 25. 14:32

Megkérheted, hogy hozzon dobozokat, mert a jövő hét közepén már szeptember lesz, és nem 31-én akarsz összepakolni. A hétvégén a nagyját bedobozolnád. Rögtön kiderül, komolyan gondolta-e az összeköltözést !

Vagy vigyél haza pár dobozt, és amikor ő ott lesz, lássa, hogy elkezdted a pakolást, 1-2 doboz már tele is lehet addigra.:)

Vagy : ha beszéltek telefonon, és szeretne találkozni, mondd meg, hogy most nem érsz rá, mert épp pakolsz a jövő heti költözés miatt. Kérdezd meg, ő hogy áll a dobozolással ?!

2022. aug. 25. 14:17
Ennyi idősen egy év után, ha a körülmények adottak simán összeköltözhetnétek. Ez szerintem teljesen jogos kérés.
2022. aug. 25. 13:41
Pedig hozd szóba es beszéld meg vele. Ha emiatt visszakozik egyértelmű hogy nem gondolja komolyan.
8. andi6020 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. aug. 25. 13:39
Talán meredek gondolat, de mi lenne, ha ezt megbeszélnétek?
2022. aug. 25. 13:32

Pedig az összeköltözés egyszerű,,vagy ide, vagy oda ,vagy kerestek közöset.

Egy év után csak nincs már az,,hogy ő rád vár hogy moccansz e,,,te pedig rá.Vagy hogy?

6. LBO
2022. aug. 25. 13:32
Türelem rózsát terem! 🌹😊
5. tien (válaszként erre: 3. - Kacsahercegno)
2022. aug. 25. 13:31
Nem, teljesen jól gondolod.
2022. aug. 25. 13:21

Hol tervezitek a közös életet? Ha albiban, kezdd el keresni, ha valamelyik szülőnél, kezdj el rámolni, csomagolni.

Mondd neki, hogy 5 nap múlva már itt a jövő hónap, te már szeretnél reggelente mellette ébredni, stb. :))

2022. aug. 25. 13:20
Háát nemtom, ha egy év után el lehet ijeszteni ezzel a témával, az annyit is ért. Vagy nemtom, azért egy kapcsolatban lehessen már erről őszintén beszélni. De lehet nekem vannak irreális elképzeléseim.
2. gabbbicica (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. aug. 25. 13:18
Hova koltoznetek? Miert nem beszelitek meg ezt?
2022. aug. 25. 13:11

Harmincas èveimbe járok és eddig sajnos olyan férfiakkal hozott össze a sors akiknek nem igazán voltak komoly szàndékai , vagy csak az időt húzták .

Most egy éve van párom , tervezgetünk , megyünk ide-oda , de kissé aggódom hogy vele is meg fog rekedni a tovàbblèpés. Persze mondogatja hogy majd mi hogy lesz , gyerekek stb , szerelmesek vagyunk . Kitűztük hogy következő hónapban màr összeköltözünk , de nem úgy fest mintha akkorra történik is valami . Engem kezd az állandó várakozás felőrölni, meg hogy tipikusan mindenki faggat hogy mi van már.

Iszonyú kellemetlen mert sajnos azt érzem ez már nem tőlem függ. Én elkötelezve érzem már magam , viszont megőrülök hogy örökké a másikra várok…

Tudom nem tehetek vagy mondhatok semmit mert akkor én leszek a kétségbeesett p*csa , mert valószínű kicsit tényleg az vagyok a régi rossz tapasztalatok miatt .

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook