Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Ti így belemennétek az összeköltözésbe? fórum

Ti így belemennétek az összeköltözésbe? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6
172. 9c485f67e8 (válaszként erre: 170. - Morosz)
2017. jún. 2. 10:27
Az igaz; de elôtte, utána még van némi adminisztratív tennivaló.
2017. jún. 2. 07:32
Valami fejlemény?
170. morosz (válaszként erre: 163. - 9c485f67e8)
2017. máj. 31. 22:13
1 nap(igazából 1/2 óra) az ügyvédnél, amikor aláírják az adásvételi szerződést.
169. Ayse Ashlyn (válaszként erre: 161. - RockRcsacsi)
2017. máj. 30. 11:19
Most olvastam, örülök!
2017. máj. 30. 11:16

"Együtt döntsetek"

Ha az egyik ezt akarja így..másik azt akarja úgy,akkor a vége szerintem,hogy az egyik lenyeli a békát és elfogadja,amit a másik akar.


Nem jó ez így, marni fogjátok egymást.

Az anyós közelébe VÉLETLEN SE költözz.

Nekem nincs anyósom, hál' Istennek,de látom akinek van,nem kérnék belőle!!


Igen,lakva ismered meg.

Albérlet jó ötlet, kb 2 évre,előbb semmi esetre ne kösd össze az életed valakivel,akit nem ismersz.Ha pl 2 év múlva is szeret és te is,valamint minden problémát megoldotok,akkor kell házvásárlásba,házasságba beleugrani.

De mondjuk,ha ez a kis probléma kifog a páron,akkor komolyabb dolgokat hogyan oldotok meg?


Láttam valami olyat,hogy csak a pasi nevén lesz a ház.(Nem olvastam mindenki hozzászólását)


Korrekt,ha egyáltalán nem adsz bele pénzt,valamint később is csak a rezsi felét fizeted. Ha nem,akkor miről beszélünk?


A többit nem részletezem, én nem vagyok annyira befolyásolható,ezért számomra nem kérdés mit tennék ilyen helyzetben.

(Azért az anyóst elküldeném a francba)

167. Guruljka (válaszként erre: 161. - RockRcsacsi)
2017. máj. 8. 17:17

Akkor nyugi, szépen tervezgessetek, nincs semmi vész!

Először persze megijed az ember, de általában minden meg szokott oldódni. Fél óra utazás pedig igazán nem sok a munkahelyre.

166. Bekacomb (válaszként erre: 161. - RockRcsacsi)
2017. máj. 8. 14:21
Na, ez csupa jó hír! Szurkolok nektek! :-)
165. 4c1a787e8f (válaszként erre: 161. - RockRcsacsi)
2017. máj. 8. 12:51
Nézd, az életet élni kell, nem mindentől csak félni.. Majd meglátod. Kiszolgáltatott ne legyél, légy észen. Ennyi.
164. Mezei Virág (válaszként erre: 161. - RockRcsacsi)
2017. máj. 8. 11:10

:)

Sok-sok szerencsét kívánok!

2017. máj. 7. 06:50

Tetszik, hogy tetszik.

A végén még kiderül, hogy nem is olyan rossz az a ház.

Az ingatlan vásárlása körüli adminisztráció mondjuk fél év.

2017. máj. 7. 00:14
Nincs semmifele kolcson, csak hogy megegyszer tisztazzuk! :)
2017. máj. 7. 00:13
Na sziasztok,gondoltam bejelentkezem. Ma voltam megnezni a parommal a lakast. Hat mit is mondjak...a francba is, tetszett. Meg errol az utazas mizeriarol is elfeledkeztem...mar arrol beszelgettunk, hogy mit hova raknank :D Enis ugy gondolom,hogy megbannam, ha nem probalnam meg...Csak most nem tudjuk meg mi lesz...A pasi akitol venne a lakast mar volt megnezni a kiszemelt hazat,am arajanlatot a nö nem tudott neki mondani,mert a masik tulaj kulfoldon van es csak 2 het mulva jon haza. Nekunk meg B tervben ugye all az albi...onnan is fog hivni a pasi,hogy szamitson rank jun 1 tol vagy sem....A pali egyebkent is ugy mondta,hogy ok meg legalabb fel evig benne laknanak a lakasba,mert a hazjkot fel kell nekik ujitani...de ha megcsusznak idoben akkor iden szerintem mi mar nem is tudnank bekoltozni....En nagyon hajlok ra es a parom is egyetert, hogy akkor addig menjunk be az albiba....kesz zurzavar:D Anyos meglepoen aranyos volt ma...meg az albit is helyeselte, csak lestem...ugy latszik hatott a helyrerakas...nos egyelore igy allnank:)
160. ina87
2017. máj. 6. 21:46
egyrészt ha már most csipkelődik anyós akk jobb lépni messzebb tőle,viszont mindent el kell tervezni közösen megbeszélni mi szol az egyik mellett mi a másik mellett,az írásodból arra következek hogy most anyós és a munkahely végett vélekedsz így,előbb tényleg egy kis időt el kelne tölteni együtt éléssel mint bele ugrani a kölcsönbe.
159. 35d45e2ed1 (válaszként erre: 158. - Ab61752c45)
2017. máj. 6. 16:26
jól tette az anyukád, hogy elment onnan ha így viselkedtek vele, ez a legjobb megoldás ilyen helyzetben és az apukádtól nagyon szép volt hogy utánament,ezzel bebizonyította hogy nagyon szereti és ő a legfontosabb a számára. Klassz szüleid vannak.
158. ab61752c45 (válaszként erre: 123. - Csikil4ny)
2017. máj. 6. 15:50
ha annyira szereti.az anyámék az anyóshoz költöztek,volt egy mindent megmondó nővér is,aki még a poharat is kivette a kezéből,hogy rosszul mosogat két hét múlva összepakolt,hogy hazamegy.az apám utána.
157. Guruljka (válaszként erre: 142. - Massalhangzo)
2017. máj. 6. 15:31

Lehet, hogy belemennék... DE


Eddig még senki nem gondolt arra, lehet, hogy valakinek egy egész település, úgy ahogy van, ellenszenves.

Én 26 éve élek egy ilyenben, azaz nem kedvelem a lakóhelyemet, és mivel ugródeszkának szántuk anno és a körülmények mégsem úgy alakultak, itt ragadtam.


Hadd ne mondjam, elég nagy lelki teher, és még az egészségemet is befolyásolja, ugyanis ha csak lehet, nem megyek ki még az udvarra sem.

2017. máj. 6. 14:41

Szerintem semmi vesztenivalód nincs ha megpróbálod! Miért is ne? Lehet nagyon jól fogod magad érezni és az a 30 km nem sok. Ha esetleg van autó, akkor gyakorlatilag időben kevesebb, mintha 10 km buszoznál belvárosban.


Ha te amelett a férfi mellett el tudod képzelni az életed, akkor próbáld meg!

155. Miss Sárika (válaszként erre: 130. - Csikil4ny)
2017. máj. 6. 14:25
Így van. Legyen boldog mással.
154. Miss Sárika (válaszként erre: 127. - Barbus0501)
2017. máj. 6. 14:22
Igen, vennék. Végül is valahol el kell kezdeni. Aki mer az nyer!
153. 9c485f67e8 (válaszként erre: 152. - 4c1a787e8f)
2017. máj. 6. 13:45

Pedig még azt sem lehet a fiatalemberre, hogy nem gondolja komolyan.

Ha most hirtelen volna számomra egy nagyon jó lakásvásárlási lehetôség, nem gondolkodnék.

A pénz ingatlanba fektetése mindig az egyik legjobb megoldás.

152. 4c1a787e8f (válaszként erre: 142. - Massalhangzo)
2017. máj. 6. 12:35

Csak ma két fiatalnál ez miért gond, ha nincs más gond? Fél órás autózásról beszélünk. Ennél a legtöbbünk többet megy reggel... Aki házat vesz, gyerek még nincs, tartalékolni tud, azok egy autót is fent tudnak tartani, ne mondja már senki, hogy nem.

Kicsit olyan nem akarás szaga van...

151. MZsanett (válaszként erre: 1. - RockRcsacsi)
2017. máj. 6. 12:34
Lehet, hogy nem ő az igazi...
2017. máj. 6. 11:52
Elolvastam amit írtál egy induló együttéléshez mérten, itt már eleve sok a probléma. Egyébként én is úgy látom, hogy általában az van amit a férfi akar mintha nem nagyon venné számításba azt amit te szeretnél hanem azt próbálja keresztülvinni amit ő akar és nem a kompromisszumot keresi ami mindkettőtöknek jó. Én semmiképp nem költöznék oda egy olyan "kapcsolatba" ahol csak az számít amit a másik akar, amit én az nem. De ez én vagyok.
149. e8da813d29 (válaszként erre: 141. - E8da813d29)
2017. máj. 6. 06:23

Vagyis de.

Egy olyan pasi kedvéért én sem adnám fel a kenyelmemet és a megszokott kornyezetemet kalandvágyból, aki ellenérzéseket szül bennem.

2017. máj. 5. 21:10

Kétesélyes esetekben azt szoktam mondani, hogy próbálja meg. Ha nem megy a bicikli, férfiasan bevallja, hogy nem megy és kész.

Ha azonnal nemet mond, utána nincs az, hogy "mi lett volna, ha...

147. csikil4ny (válaszként erre: 1. - RockRcsacsi)
2017. máj. 5. 19:10
Egyébként, hogy írjak pozitív esetet is:a barátnőm 38 km-re lakik a munkahelyétől, nagyon szereti, 2 kisgyermek mellett simán csinálja. Én nem szeretnék cserélni vele, ő sem velem. :)
146. massalhangzo (válaszként erre: 144. - RockRcsacsi)
2017. máj. 5. 19:00

ha te helybol ugy erzed, utalnal ott lakni, akkor ne menj bele, mert eleve igy allnal hozza, akkor is, ha egesz kellemes lenne. akkor keressetek olyan megoldast, ami mindkettotoknek jo


ha nem erzed igy helybol, hanem csak ketsegeid vannak, meg messze a melohely, akkor szerintem adjal eselyt a parod tervenek is. azzal, hogy ha megsem jo ott, akkor tovabb kerestek


ha alberletre futna, akkor kocsit is tudnal venni, nem? az megoldana a furikazasi problemat, idovel gondolom amugy is vennetek

145. csikil4ny (válaszként erre: 131. - RockRcsacsi)
2017. máj. 5. 18:53

Ha úgy látja, hogy jó áron megkapja és felujítva többért el lehet adni, akkor vegye meg. Azzal csak nyer.


Szerintem költözzetek össze, csiszolódjatok össze, lakva ismerszik meg az ember. Egy év alatt sok minden változhat.

2017. máj. 5. 18:49
egybekent ami a piszkos anyagiakat illeti nem lennenk kozos kasszan...marmint feleznenk minden kiadast, rezsit, kajat stb de mindenki sajat szamlara sporolna...en is jol keresek hal isten/nem Magyaro.on lakunk/ szoval en eddig is jocskan gyujtottem, hiszen szulokkel elunk meg mindketten....ha mar megeskudnenk mas lenne..amugy vicces, hogy minden ilyen fontos jovobeli kerdesben egyet ertunk ,megebszeltuk, de az, hogy hol lakjunk az mar nem megy :D
2017. máj. 5. 18:49

Valljuk be, néha megtörténik, hogy van olyan ingatlan, amit "vétek" adott esetben nem megvenni. És az másodlagos, hogy a tulajdonos miért szeretné mindenképpen, akar áron alul is eladni nagyon gyorsan. Neki pedig nagyon tetszik.

Ha annyira "zsarnok" lenne, már lefizette volna az elôleget, majd közölte volna a barátnôjével, hogy az a ház az ô tulajdona lesz.

1 2 3 4 5 6

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook