Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Összejöttem egy pasival, de ki nem állhatom a kamasz... fórum

Összejöttem egy pasival, de ki nem állhatom a kamasz... (beszélgetős fórum)


Ez a fórum egy anonim vallomáshoz nyílt.

1 2
59. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 57. - 8595ce10ba)
2022. szept. 16. 20:37
Nem is mondtam és el sem várom, hogy mindenki szeresse, de eddig mindenki szerette, mert ő egy ilyen személyiség.
58. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 55. - Érdekes73)
2022. szept. 16. 20:36
Szerintem mi tudjuk, hogy hogy jó nekünk. Senki nem megy sehova senki miatt.
57. 8595ce10ba (válaszként erre: 54. - Fórumnyitó (anonim))
2022. szept. 16. 20:28
Nekem nincs,de ha jól érzem, mindenkinek a saját gyereke a No1, közel sem biztos hogy a tiédet is mindenki szeretni fogja
56. 8595ce10ba (válaszként erre: 54. - Fórumnyitó (anonim))
2022. szept. 16. 20:13
Na ja
55. Érdekes73 (válaszként erre: 53. - Fórumnyitó (anonim))
2022. szept. 16. 20:11
Legyenek kettesben, nincs konfliktus és még jól is érezhetnéd magad. Ha nálad lakik a "pasi" akkor meg menjenek ők el programozni máshova.
54. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 52. - 8595ce10ba)
2022. szept. 16. 20:09
Az én gyerekem tud viselkedni, mindenki szereti , tud alkalmazkodni. A párom nagyon jól kijön vele és az előző párom is jól kijött vele. Mi az exférjemmel annó tudtunk gyereket nevelni úgy tűnik.
53. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 51. - Érdekes73)
2022. szept. 16. 20:08
Nem akarok. Miért kéne nekem lelépni azért , mert jön a lánya?
52. 8595ce10ba (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. szept. 16. 20:07
Tök jó buli lesz ha a jövőben majd a te gyerekedet is így utálja majd az akkori párod. Ne is idegeld magad ezen 😀😀😀
51. Érdekes73 (válaszként erre: 50. - Fórumnyitó (anonim))
2022. szept. 16. 19:39
Nem tudsz elmenős programot szervezni magadnak ?
50. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 49. - Érdekes73)
2022. szept. 16. 19:28
Sajnos találkozom vele mikor az apjánàl van.
49. Érdekes73 (válaszként erre: 48. - Fórumnyitó (anonim))
2022. szept. 16. 17:23
Ha nem laksz együtt a gyerekkel és nem is találkozol vele akkor miért zavar ? Amúgy meg 16 évesen még változhat meg a kamaszkori hormonok kár lenne így leírni.
48. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 45. - Cidanoi)
2022. szept. 16. 16:54
Azért még próbálkozok. Végülis nem a gyerekkel jöttem össze hanem az apjával és a gyereket nem kell nap mint nap elviselnem.
47. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 43. - Cicamica3)
2022. szept. 16. 16:53
Írtam ha olvastad volna, hogy nekem is van egy kamasz gyerekem, aki felnőtteket meghazudtolva tud viselkedni, és látja át a dolgokat. Annyira szar anya akkor talán mégsem lehetek, ha az én kamaszom szöges ellentéte a pároménak.
46. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 42. - Levarosbukta)
2022. szept. 16. 16:51
Azért van sejtésem.
2022. szept. 16. 15:36
Egyszer összejöttem egy nővel, ki nem állhattam, hogy idősebb mint én :) Frusztráltan nehéz meglenni egy kapcsolatban, rövid távon is... Szóval :)
44. Cicamica3 (válaszként erre: 42. - Levarosbukta)
2022. szept. 16. 14:52
Elhiszem,nekem ebben hatalmas szerencsém volt és van.Fiaim támogattak mindenben.
43. Cicamica3 (válaszként erre: 41. - Fórumnyitó (anonim))
2022. szept. 16. 14:51

OK...de még egy kérdést,ha megengeded:Neked van gyermeked vagy neveltél már kamasz gyereket?


A soraidból úgy vettem ki,hogy nem.Biztosithatlak,nem könnyű feladat,pláne ha több gyermek van.Bár azt írtad,hogy nem sokat találkozol a gyerekkel vagyis nem muszáj "szeretned".

42. levarosbukta (válaszként erre: 40. - Cicamica3)
2022. szept. 16. 14:46
Fogalmad sincs róla milyen szörnyű tud lenni egy gyerek ha arról van szó hogy az apjának vagy az anyjának más párja lesz. Tudnék mesélni.
41. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 40. - Cicamica3)
2022. szept. 16. 14:39
A párom szeretem, a gyerekét aki kezelhetetlen nem kell, hogy szeressem. Elviselem, de nem szeretem, mert nem egy szeretetre méltó gyerek.
2022. szept. 16. 14:30
A "más gyereke..." az a párod gyereke,akit állitólag szeretsz.Kettőn áll a vásár.
39. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 38. - LBO)
2022. szept. 16. 14:15
Hát nem lesz nehéz turelmesnek lenni, olyankor úgysem találkozunk a párommal , mikor apás hétvége van. Sajnálatos amúgy, hogy egy 16 éves ennyire gyerkesen viselkedik, hisztizik ha valami nem úgy történik ahogy ő kitalálja és persze olyankor az apja a rossz meg a szigorú. Hát ja ,nevelni is kell valakinek, ha már az anyja nem teszi (így volt ez a házasságukban is, anya volt a jófej aki mindent megengedett, apa meg aki szabályokat állított fel, pl ha rossz jegy van, nincs csavargàs. És persze az apa volt a "szemét", mert nem engedett meg mindent.).
38. LBO (válaszként erre: 37. - Fórumnyitó (anonim))
2022. szept. 16. 12:50

Nem tudhatod mi játszódik le a lányban. Lehet nem tudsz minden részletet a válásról. Biztos hogy nagyon rossz volt neki mikor a szülei elváltak. Elképzelni nem tudom milyen lehet, csak ismerősöknél láttam hasonlót. Értelmes, okos gyerek, aki egyszer csak kivetkőzött önmagából és brutális dolgokat művelt. Szörnyű volt még csak látni is...

Próbálj meg türelmes lenni vele. Biztos hogy sikerülni fog. Drukkolok! 😉

37. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 36. - 55Judit)
2022. szept. 16. 11:08

Az apját már évek óta ismerem, barátok voltunk hosszú ideig. Mellette voltam ha volt epp barátnője és tök normálisan viselkedett a csajjal , jól megvoltak, csak a csaj mégis visszament az exferjehez.

A párom volt felesége kibírhatatlan és szerintem ezt örökölte a gyerek is. Nyilván az ex feleséget is ismerem és a környéken mindenkinek megvan róla a véleménye, sokan nem is értették annó hogy tudta a párom pont őt elvenni.

Hát majd alakul a dolog, de nem fogok egy taknyoshoz én igazodni. Érdekes, hogy az én gyerekem szinte egy idős a párom lányával, de mindent meg lehet vele beszélni, megérti a dolgokat,nem hisztizik, tényleg jo gyerek, bár nyilván szülőként elfogult vagyok,de a környezet is ezt mondja róla.

2022. szept. 16. 10:01
Szia Fórumnyitó! Én megértem a problémádat. Megértem hogy fáj neked, hogy a gyerek viselkedése rosszul esik neked. Nem kicsi már, aki csak öszönösen tudna viselkedni. 16 év alatt senkinek nem jutott eszébe a környezetében hogy illem is van a világon? Neki már tágabb környezete is van. Barátok, iskolatársak, tanárok, stb. Senkitől nem tanult semmit a jómodorról? Ahogy olvaslak, nagy a felháborodásod ez ügyben. Én is így lennék, mert én is felneveltem egy gyereket aki gyerekként, és most is intelligensen viselkedik azzal is, aki nem szimpatikus neki. Aki bunkó módon viselkedik, az egyből saját magát minősíti. A barátod gyereke intelligenciája nem a plafont verdesi és tudom én is zavaró ilyennek a közelében lenni. Nem nagy esély van ezen változtatni. Az ember az intelligenciáját nagy részt a szüleitől örökli mint a szeme színét. Nem gondoltál még arra hogy apuka is hasonló lehet? Felnőttként és új barátnő mellett lehet hogy még vissza tudja fogni magát és később bújik ki a szög a zsákból? Én nem erőltetném a helyedben ez a kapcsolatot. Később elmérgesedhet a helyzet. Sok mindent láttam és meg is éltem már. de egy lehetőség azért van. Az, ha te változnál. Ha képes vagy úgy viselkedni a gyerekkel, hogy önszántából a te kedvedért változzon.
35. Ervina
2022. szept. 16. 09:26

Akkor keress olyan pasit, akinek nincs gyereke. :)

Én sem tudnám elviselni senki gyerekét, így nem is teszem.

2022. szept. 16. 07:29
Vallomás, fórum. Mi a különbség? Hozzá lehet szólni. Ki így, ki úgy. Aki kiír valamit vállalja a neki nem tetszőt is. Sokan írnak te meg válaszol kedves fi vagy vallomást tévő. Egyre megy. A lényegen nem változtat.
33. 7962decf87 (válaszként erre: 32. - Fórumnyitó (anonim))
2022. szept. 16. 07:26
Itt csak a hozzászólások vannak, nincs áttéve a fórumokba, most is VALLOMÁS-ként szerepel!!
2022. szept. 16. 06:20
Nem tudom miért tették át a moderátorok a fórumok közé önhatalmúlag.
31. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 30. - Birebora)
2022. szept. 16. 06:19
Ez egy "vallomás" volt nem fórum amit nyitottam. Szóval úgy flegmaskodok ahogy jól esik. Szép napot!
30. birebora (válaszként erre: 26. - Fórumnyitó (anonim))
2022. szept. 16. 04:23
Flegmáskodhatsz ahogy akarsz. Minek nyitottál fórumot ha senki válasza nem oké számodra. Tőlem az ex feleséget is hülyézheted meg kb. magadat is, hogy egy olyan pasival összeállsz akinek "hülye a gyereke". Lehet, hogy az apjától is örökölte, valameddig az apja is nevelte.
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook