Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Orrplasztika tapasztalatok fórum

Orrplasztika tapasztalatok (beszélgetős fórum)


2009. dec. 4. 15:36

Sziasztok! Kicsit nehezen jutok gép elé, de ha sikerül akkor válaszolok minden kérdésetekre!

Csak azért szántam el magam erre a műtétre mert nagy és picit karvaj volt az orrom. Persze a barátaim azt mondták, hogy kár volt hozzá nyúlni, főleg így, hogy pocsék munkát végeztek vele!

Az igazat megvalva Rezek is nézte egy darabig de nagyon hálás vagyok neki, hogy vállal és akkor leszek csak igazán boldog ha ebből lesz is valami.. :)

851. kaktuszvirágok (válaszként erre: 850. - Psvt)
2009. dec. 4. 12:55

Szia Psvt!


Köszi az infót.Doki adta az időpontot februárban vagy te akartál akkor menni?

Az első konzultációtól mennyi idő a műtét?

850. psvt
2009. dec. 4. 12:16
Szia Kaktuszvirág!Egy csoportársam testvérét műtötte dr csuha és gyönyörű orra lett.Én februárban fogok menni hozzá műtétre.A konzultáció ingyenes ,a Szilágyi Erzsébet fasoron található Bp-en a rendelő.A konzi során láttam a fotókat (teljes arc, letakarás nélkül)amiket a dr operált és kifogásatalanok.Minden félelmedet elmondhatod neki ,(én is így tettem anatómia áttekintéstől kezdve az esztétikai dolgokig)mindent gerinces módon elmagyaráz, rendkivül udvarias és megbízható ,ezt hűen tükrözik a munkái is.Ha szükséged van a telefonszámra a neten megtalálod ha beírod a nevét a keresöbe.A műtét árát is megmondja,ha látta élöben az orrocskádat.Remélem tudtam segíteni:psvt
849. betty-i
2009. dec. 4. 11:40

Szia Kata!

Köszönöm válaszod és megfogadom a tanácsod! :-)

2009. dec. 4. 10:27

Szia Nosejob!


Megértelek .El tudom képzelni mit érezhetsz.Nekem natur természet okozza ezt,de bízom benne hogy a műtét segít lelkileg is és persze az orromon is!!

Apád miért bánt ,a műtét miatt vagy az miatt hogy elrontották az orrodat?

847. kaktuszvirágok (válaszként erre: 574. - Melcsi84)
2009. dec. 4. 10:18

Melcsi84!


Megnéztem a képeidet gyönyörű lett az orrod!Te hol nézted meg CS.L.munkáit?Engem is érdekelne,de nem találtam semmit.Miért mellette döntöttél?Az mitől függ hogy nyílt vagy zárt az orrplasztika?

846. betty-i
2009. dec. 4. 00:02

Sziasztok Lányok!

Új vagyok itt és a segítségeteket szeretném kérni!

Ausztriában élek és ahogy olvasgattam Rezek dr., Kárász dr. és Varga Klára a jó orvos? Mivel Kárász dr. és a Dokinő műt Sopronban ill. Óváron nekem közel lenne, a kérdésem a következő érdemes őket felkeresni, vagy inkább egyenesen rezek dr.?

Sajnos más műtéttel teljesen melléfogtam, és most nem szeretnék. Igazából nem szeretnék más formát csk kissebbet.

Köszönöm előre is a válaszokat!

845. kaktuszvirágok (válaszként erre: 843. - Psvt)
2009. dec. 3. 21:48

Szia Psvt!


Kérlek ha tudsz bővebb infót Cs.L. munkáiról esetleg ha téged műtött légyszi írd le.


Köszi

844. keki70 (válaszként erre: 843. - Psvt)
2009. dec. 3. 20:13
Valóban-mindenkinek megvan a személyes tapasztalata,amit tiszteletben is tartunk.Van,akinél Rezek doki a nyerő,nálam Kárász doki,nálad pedig Csuha doki.De aztán itt bizony lefújnám a listát...
843. psvt
2009. dec. 3. 19:59
Sziasztok! Leginkáb Nosejob véleményére szeretnék reagálni.Véleményem szerint Dr Csuha Lajos munkái is gyönyörűek, és van annyira szép ,mint a dr Rezeké.Elhiszem hogy borzalmas lehet "így " tölteni a napjaidat,hidd el szívböl sajnálom,de ha nem láttad még Csuha dr munkáit személyesen ,addig ne általánositsuk azt ,hogy csak és kizárólag Dr Rezek ,és Dr Kárász tud tökéleteset operálni és alkotni.Aki ismeri Dr Csuha Lajost személyesen ,(vette a fáradságot és elment konzultációra )az biztosan nem veszít ,csak nyer.A munkái is alátámasztják.Szép estét mindenkinek:-)Kívánom kedves Nosejob,hogy gyönyörű, tökéletes orrod legyen, minél hamarabb.psvt
842. keki70 (válaszként erre: 841. - A.balazzs)
2009. dec. 3. 17:49
Priviben ment a válasz :-)
2009. dec. 3. 16:02

Akit ReZek mutott, vagy mar volt nala konzultacion, tudna segiteni, hogy hogyan erte őt el? Hogy találta meg klinikát ahol műt? Annyian írják, hogy már beszéltek vele, de kezdem ugy erezni, hogy az internet kevés ahoz, hogy találjak vmi elérhetőséget hozzá :(


Nagyon koszi előre is!

840. keki70
2009. dec. 2. 20:23
Megvan,csak priviben :-)
2009. dec. 2. 17:23

Sziasztok!

Tudnátok abban segíteni hogy Rezek "munkáiról" hol találok képeket? Már kerestem de nem találtam semmit.Arról amit itt olvastam róla ,az jött le hogy nagyon drága?!

838. keki70
2009. dec. 2. 16:15
Lehet,hogy nagyon megfáztál,jobb is,ha lát orvos.Nehogy komolyabb baj legyen!
837. keki70
2009. dec. 2. 14:09

Tamástól sem kell félni... :-))))))))))))))))

Én a műtőasztalra is vigyori fejjel feküdtem,mert tudtam,hogy szép orrot fog csinálni.Nem is csalódtam benne! :-)

2009. dec. 1. 20:09

Szia nosejob!

Ahogy olvasom itt a fórumon te is azok a szerencsétlen emberek közé tartozól akiknek elszúrták az orrát! Hát tudom, hogy ez nem nyugtat meg de nekem is elszúrta egy nyomorúlt az orromat és rettenetesen nagy terhet cipelek eemiatt a vállamon. Viszont ma voltam Rezek dokinál és még Ő is megbámulta az elcseszett orromat. Szerencsémre ha minden igaz januárban fekszem az Ő kése alá és segít helyre hozni ezt a kontár munkát amit tettek velem! Totál igazad van, hogy egyes orvosok csak a pénzt tudják beszedni hozzá értés meg nuku! Nagyon bízom Rezek dokiban mert már körülöttem minden remény szerte foszlott...

835. kaktuszvirágok (válaszként erre: 71. - Andy79)
2009. dec. 1. 17:44

Szia Andy79!


Én is orrplasztikán gondolkodom ,és igyekszem információkat gyűjteni az orvosokról.Tanácstalan vagyok kihez menjek.

A te orrodat ki műtötte?Cs.Lajos mennyiért csinálta a sogornőd orrát?

Köszi az infókat előre is.

2009. nov. 30. 11:48
Koszonom a referenciakst, bamulatos!
2009. nov. 30. 11:48
Ez tenyleg fantasztikusan hangzik. Sajnos egyelore Kanadaban elek de ha otthon jarok es addigra nem javul megprobalok beszelni vele. Remelem nem akar meg nyugdijba menni! Oszinten s Kanadai arat is kifizetnem neki ha biztosra megy egy esetleges korrekcional. Itt tenyleg nem a penz az elsorangu meg ha nem is keves. Szimpatikus hogy ingyenes a konzultacio - itt 200 cadnal kezdodik, ami a mutetbol levonhato - marketing...
2009. nov. 29. 12:56
nagyon sokat hallottam már erről a Rezekről, mindenki dícséri, úgy látszik arany keze van. referenciáit meg lehet nézni? ő csak női orrokat operál? mert nem találtam neki semmilyen oldalát, vagy referenciákat. furcsa!
831. keki70
2009. nov. 29. 11:08

Igen,rákell bíznod magadat,ő tud érted ebben a helyzetben a legtöbbet tenni.

Nagy munka áll Rezek doki előtt,az biztos.Bízzunk benne,hogy sikerül neki megcsinálnia!

830. keki70
2009. nov. 28. 18:52
Megértelek,főleg,hogy láttam a képeket...Nagyon sajnálom...
829. keki70 (válaszként erre: 828. - Zsucika7)
2009. nov. 28. 10:16

4 napig volt leragasztva-ezek voltak a tartótapaszok-hogy a hirtelen lekerült gipsz miatt nehogy ne tartsa az orrot valami.Ezáltal a dagadás kivédhető volt.

Utána felesleges,főleg,ha valaki vizszíntesen alszik.A legnagyobb segítség orrdagadás ellen az éjszakai félig ülőhelyzetben alvás!

2009. nov. 28. 09:42

Sziasztok,


azt nem tudjatok hogy mennyire van ertelme estenkent leragasztani az orrot? Tenyleg csokkenti a duzzanatot? Sok helyen ezt ajanljak az elso hat hetben legalabb:


[link]


Nektek nem javasolta az orvos?

2009. nov. 27. 18:14

nahát, neked a rezek szúrta el? érdekes mert róla csak jót hallottam eddig messiásként tisztelik. nem lehet hogy rosszul kommunikáltatok és félreértette? kiváncsi lennék a részletekre, ha megosztod meghallgatom.


ma először nem éreztem torznak a képemet egyébként, 18. napban vagyok. de ez még lehet változni fog. nagyon vastag, puffadt még mindig az orrom, nem is tökéletes ahogy kértem de valahogy mégis ma úgy ébredtem fel hogy nem ijedtem meg magamtól. remélem ez még javulni fog!


most már látom hogy mit lehetne még változtatni rajta, talán jobb kommunikáció segített volna, ugyanakkor örülök hogy túl sok módosítást nem kértem (csak hibajavítást), mert ha egy ilyen kis változás is így megvisel, akkor egy teljes fazonátszabás talán még jobban megviselne.


nem lehet hogy te egy csinos orrot kaptál csak nagyon nehezen szokod meg ?

2009. nov. 26. 22:33

Szia!


Bár ezek szerint Te sokkal tapasztaltabb vagy mint én (nekem csak 18 napos lett ma), mégis azt mondom hogy 4 hónap az mások szerint még kevés. Tehát még várnod kell sajnos. De Rezekről tényleg sok jót olvasni biztosan nem fogsz csalódni. Pontosan miért nem vagy elégedett az új formával?


Nekem egy elég komplex orrsövényferdülésem és asszimetria volt, ami nehezen javítható. Én azt kértem hogy legyen szimmetrikus és egyenes az orrom, minden szögből ugyanolyan. Hát sajnos nem lett tökéletes, bár javult, viszont nagyon be van dagadva minden nap, nem tudok sportolni, szenvedés az egész. ráadásul a fő púp és a csúnyábbik oldal nem érte el a várt javulást, a jobbik oldal viszont egy kicsit mintha leromlott volna. de ez remélem csak a duzzanat miatt van egyelőre.


engem egy kanadai orvos műtött kanadában. az otthoni ár többszöröse volt. tagja az összes létező elismert kanadai orvosi és plasztikai egyesületnek, rengeteg akkreditációja van. összességében az orvos profi volt, lehet az én problémám túl komplikált. egyelőre elég nagy csalódás a műtét mert már 10 éve vártam erre nagyon és gyűjtöttem a pénzt és nem tudtam hogy ilyen keserves a felépülés, és hogy esetleg hónapokig semmit nem látom az eredményből. nehéz ezt most elhinni hogy ez még tényleg javulni fog. de például itt olvastam bíztatást:


[link]


ő nagyon készen volt aztán idővel helyrejött. de legalább humorosan írja le.


Itt olvastam hogy mit kell tenni hogy ne legyél depis:


[link]


próbálom ezeket követni... de egyelőre nem könnyű.


köszönöm az érdeklődést és minden jót kívánok!

825. zsucika7 (válaszként erre: 823. - 260bec9530)
2009. nov. 26. 13:20

köszönöm az aggodalmat.

ma először kimozdultam a lakásból.

hát reggelente még nekem is be szokott durranni rendesen.

neked még 8 hónap után is? ijesztőnek tűnik!

tényleg nem a műtét a legrosszabb, hanem az elkövetkezendő egy év, ami utána "kiesik", a gyógyulás miatt. főleg ha az ember nem 100%-osan elégedett, vagy bizonytalan az eredményben, úgy nem könnyű. ha a reményt is elvesztette, a pénzét is, és az új orrot sem tudja elfogadni, az nem könnyű. én próbálom túltenni magam rajta, és reménykedem, hogy 2-3 hónap múlva még javulni fog a helyzet, mert egyelőre 17 nap elteltével még nem sok jót mondhatok, de legalább már nem ugrok hátra az ijedtségtől a tükör előtt mint a gipszlevétel utáni napokban. köszönöm a válaszokat.

824. keki70
2009. nov. 26. 09:31
Nem,de erről majd írok bővebben priviben,hogy miért nem.
2009. nov. 26. 06:58

Aggódom Zsucikáért!

Remélem,minden rendben vele.Pár napja nincs a fórumon.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook