Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Orrplasztika tapasztalatok fórum

Orrplasztika tapasztalatok (beszélgetős fórum)


822. keki70 (válaszként erre: 821. - Zsazsi1)
2009. nov. 25. 18:12

Szia!

Igen,a wabiban.490 000 a mostani ár.


www.wabi.hu


De ha a keresőbe beütöd,hogy dr.Kárász Tamás,akkor kiadja a róla szóló életrajzot,ahol felvázolja,hogy mennyi helyen tanulta az orrplasztikát.

Lesz majd honlapja,ahol képek is lesznek fennt,kb.egy hónap múlva készül el.De ha kiváncsi vagy rá,hogy dolgozik,akkor a Nők lapja caffé orrplasztika fórumára menjél fel,priviben pedig elküldöm a jelszavamat.Ha személyesen találkozol vele,rengeteg orrot tud mutatni,amit csinált.De egy kis ízelítő van az oldalamon :-)

821. zsazsi1
2009. nov. 25. 17:59

Szia Keki!


Téged a Wabiban műtött Kárász doki?

Mennyiért csinálta, a weblapjukon nem találtam árlistát.Köszi, ha megírod.És hol lehet megtekinteni a munkáit, még annyit.


Zsazsi

820. keki70 (válaszként erre: 819. - After)
2009. nov. 25. 10:37
Persze,hogy jól sikerül!!!
819. after (válaszként erre: 816. - Keki70)
2009. nov. 25. 09:12

Dóra!


Nagyon szépen köszönöm a válaszodat, megnyugtattál. A műtétet Dr.Rezek csinálja, bízom benne, hogy jól sikerül.

818. keki70 (válaszként erre: 817. - Innichen)
2009. nov. 24. 21:51

ost azt vettük alapul,hogy remélhetőleg sikerül a műtét,és akkor mi várható.


Megírod nekem,hogy ki rontotta el az orrodat,és hogyan?Hátha tudok segíteni...Most nagyon mélyponton vagy,de lesz jobb is.Kicsit "átbeszélhetjük" ezt a témát,a több mint két év alatt már annyi mindennel találkoztam.

Gondold meg,priviben beszélgethetünk-rád bízom.


Dóra

2009. nov. 24. 20:38
Emberek kòzè lehet menni , kèt hèt utàn. Igen . ha el nem rontjàk rettenetesen, ha elrontjàk, soha tòbbè nem akarsz emberek kòzè menni. Bocsànat mindenkitòl, de ez is benne van a pakliban...........
816. keki70 (válaszként erre: 815. - After)
2009. nov. 24. 17:20

Szia!


Nyugodjál meg,két hét után már simán tudsz emberek közé menni.A gipsz 7-11 napig van fennt-legalábbis Tamásnál.Nálam pl.semmiféle piros,lila,kék folt nem volt,egy kicsit sárga voltam.Levette 7 nap után a gipszet,a sárgaság a szám köré lehúzódott,és 2-3 nap múlva észresem lehetett venni,hogy műtöttek.

Tamásnál 1 éjszakát kell a kórházban maradni,aztán kiszedi a tampont,és már mehet is az emberke haza.

A dagadást pedig simán kilehet védeni,csak ügyesen kell aludni.Félig ülve,és így reggelre nem dagad be az orr.Vizszíntes helyzetben alváskor már igen.Szóval ennyit érdemes tennünk az orrunkért,hogy két nagypárnával megtámasztva alszunk egy kis ideig.


Dóra

815. after (válaszként erre: 813. - Keki70)
2009. nov. 24. 15:08

Szia!


Leginkább az érdekelne, hogy kb. mennyi idő után szívódik fel a véraláfutás és a feldagadás. Sajnos a munkám miatt jó lenne, ha két hét után már tudnék emberek közé menni, úgy, hogy ne kérdezze lépten-nyomon mindenki, hogy mi történt. Úgy tudom, csak 1-2 napot kell a kórházban maradni és kb. 1 hét a gipsz.

814. keki70
2009. nov. 24. 12:26
Pont ez volt az eszemben,hogy remélem,hogy aki elrontotta az orrodat,az hagyott megfelelő mennyiségű anyagot,és nem kell pótolni.De ezekszerint nem.:-(Így járt egy ismerősöm is,akinek a drága anyagot kivették az orrából,és most Tamásnak muszáj pótolnia valahonnan.Nála inkább a borda merült fel,de ha megtudja oldani Tamás a fülből,akkor onnét vesz ki.Ez az orr felnyitása után derül ki,akkor látja igazán,hogy hogyan tovább.
813. keki70 (válaszként erre: 810. - After)
2009. nov. 24. 12:22

Szia!


Kárász Tamás már bőven csinált ilyet-van,amikor nem is a fülből pótolja a porcot,hanem a bordából,mert ugye onnét könnyebb egyenes darabot kivenni-az orrplasztika fórumon fentlevők között is/Nők lapja caffé/,csak sajnos nem hiszem,hogy bárki is részletezné neked.Ha már lemegy a műtét,akkor nem sokan járnak vissza,vagyha vissza is járnak,inkább csak zúgolvasóként.

Ha a fülből vesz ki az orvos,akkor ugyanolyan a gyógyulás,mint normál esetben.Ha a bordából szükséges,akkor azért van némi fájdalom ott,ahonnét kiszedte.De a gyógyulási folyamat itt sem rosszabb,mint normál esetben.Hihetetlen gyorsan alkalmazkodik az új darabka az orr többi részéhez,szépen folyamatosan beépül,mintha mindig is odatartozott volna.

812. keki70 (válaszként erre: 811. - Sandlover)
2009. nov. 24. 12:15
Elküldtem priviben!!!
2009. nov. 24. 12:09

keki 70!


Koszonom, de sajnos nem kaptam meg..eddig. Esetleg ha ide irod a tiedet megprobalok en egyet kuldeni es, arra tudsz valaszolni:) (de csak kedden, mert addig nem leszek net kozelben es most rohannom kell)


Koszonom:)

810. after
2009. nov. 24. 09:45

Sziasztok! Ha esetleg volt már valakinek fülporc pótlásos orrplasztikája, kérem írja meg a tapasztalatait a műtéttel és a műtét utáni gyógyulással kapcsolatban!

Előre is köszi

809. keki70 (válaszként erre: 808. - Sandlover)
2009. nov. 23. 19:17
A levelet elküldtem,remélem,hogy oda is ér! :-)
808. sandlover (válaszként erre: 783. - Keki70)
2009. nov. 23. 15:30

Kedves keki70!


Nagyon kedves vagy, hogy segitesz a tapasztalataiddal:) Nekem is lenne, nehany kerdesem.Nagy segitseg lenne, ha meg tudnad oket valaszolni a kriszta1@hotmail.com cimen.

1.)eldontottem, hogy dr.Rezek vagy dr.Karasz, mennyivel elore kell idopontot kerni, illetve alt. milyen hataridovel a konzultacio es vizsgalatok utan tudjak elvegezni a mutetet (jelenleg kulf-on dolgozom, ezert lenne fontos kb. megterveznem)

2.)mennyi idobe telik, mire 'szalonkepes' arcot kapok, tehat el tudok menni ismerosokhoz ugy, hogy ne borzadjanak el, csak mondjuk megjegyezzek, hogy valami olyan furi rajtad :)

3.)mennyibe kerul a moka mindent egybeveve


Ha jol tudom mindket orvos a SOTE-n dolgozik?! Nem tudom, hogy arrol tudsz-e valamit, hogy ha valakinek egy baleset utan nem vettek eszre az orrcsont torest, csak a varrat szedesnel, azt valamilyen mertekben tamogatja-e a TB (esetemben ez tortent)?


Nagyon koszonom a segitseged:)

Kriszta

807. keki70 (válaszként erre: 805. - 260bec9530)
2009. nov. 23. 11:11
Ez így van,egyetértek veled!!!
2009. nov. 22. 21:07

Ezt írta nekem egy kedves doki:

"Egyrészt az orra még sokat változhat, másrészt ha mégsem változna, akkor is lehet később korrigálni műtétileg. De - amint már korábbi levelemben is írtam - mi nem nyúlunk egy operált orrhoz egy évnél korábban (egyrészt mert még változni fog, másrészt mert a hegesedési folyamatba beleoperálni kockázatos, az eredmény sokkal kevésbé kalkulálható - akár rosszabb is lehet, mint ha várunk!!)

Az öngyilkosság pedig végképp nem indokolt!! Az Ön orra egyáltalán nem olyan, ami ilyen gondolatokat kellene, hogy ébresszen!

Üdvözlettel:"

805. 260bec9530 (válaszként erre: 804. - Keki70)
2009. nov. 22. 18:52

Köszönöm a válaszod.Várok türelmesen.

Nagyon bizakodom abban is,hogy Zsucika elégedett lesz az eredménnyel és nem egy kontárhoz került.

Sokszor nem az "Olcsó Jánosok"nyúlnak mellé.

Tehát a hatalmasra szabott ár még nem garancia az igényes munkára.

804. keki70 (válaszként erre: 803. - 260bec9530)
2009. nov. 22. 18:44

Ide nem töltök fel,mert az orrplasztikára sokat felraktam,ott meglehet nézni.

Sajnos gyorsítani nem lehet a gyógyulási folyamatot-priviben írtam is erről.Vannak ilyen csodaszerek,mint a körömvirágkrém,ami gyulladásra kitűnő,de az orr belső szerkezetének gyógyulását sajnos nem lehet gyorsítani.Teljesen a szervezeted irányítja.Persze ez is minden embernél más,de a félév a minimum,de az egyév a biztosabb.Rezek doki ezt majd eltudja dönteni.Muszáj türelmesnek lenned.

803. 260bec9530 (válaszként erre: 802. - Keki70)
2009. nov. 22. 18:17

szió,


akár ide is tölthetsz fel pár képet,ha nem is hosszabb időre.

Én majd csak Rezek munkáját szeretném feltölteni,miután a műtét lezajlott rendben.

Bárki tanácsát szívesen fogadom,hogyan lehet a gyógyulási fázist meggyorsítani.

802. keki70
2009. nov. 22. 17:11

Szia!

Nagyon sajnálom,hogy nem sikerült az orrod,Rezek doki kezében jó helyen leszel!Rengeteg munkáját láttam,de azért nem csak ő tud orrot hosszabbítani...Dr.Kárász Tamás is tud-ő az én orvosom.Nagyon szépen dolgozik Ödönnel egyetemben.

Ha kiváncsiak vagytok a munkájára,a Nők lapja caffé orrplasztika fórumán éppen most oldottam fel a jelszót egy rövid ideig.Akit érdekel,nézze meg nyugodtan!

801. keki70 (válaszként erre: 800. - Zsucika7)
2009. nov. 22. 10:41

Persze,hogy lehet-attól nem lesz semmi baja az orrocskádnak!Inkább a szoláriumtól ajánlatos tartózkodni min.két hónapig.

Azt biztosan észrevetted,ha hideg levegőn vagy kint,akkor az orr érzékenysége még jobban növekszik.Viszont jót is tesz neki a friss,hideg levegő,mert szinte úgy érezni,hogy "összehúzza" az egész orrot.

Megnéztem az animációt,jól sikerült a fiatalember orra/bár amúgy is alapból jóképű :-) / csak egy minimális ferdeség van benne.De jól levezeti,ahogy az orr szinte "összemegy".

800. zsucika7 (válaszként erre: 799. - Keki70)
2009. nov. 21. 20:46

Köszönöm a választ!

És a forró fürdő mennyire ajánlott? Ha a fejem nem ér bele úgy lehet?


Egyébként találtam egy nagyon tanulságos animációt!


[link]

799. keki70 (válaszként erre: 798. - Zsucika7)
2009. nov. 21. 11:33

Szia!

A gipszlevételtől számítva egy hónapig nem szabad úszni.De otthon a kádban lubickolni meleg vízben-az nem tilos :-)

Dóra

798. zsucika7 (válaszként erre: 790. - Keki70)
2009. nov. 21. 01:42

Kedves Keki70!


Nagyon szépen köszönöm a megnyugtató választ. Úgy legyen ahogy mondod. Azt nem tudjátok, hogy forró fürdőt például mikortól lehet venni? Illetve úszni hogyan, mikortól szabad?

2009. nov. 18. 16:03
Mindenki sajàt èletènek elrontoja.Aki mer az nyer....Na de nem mindig....
796. keki70 (válaszként erre: 793. - Innichen)
2009. nov. 18. 15:36

Ebben bizony egyetértek veled.A plasztikai beavatkozások közül/és itt most nem számítom a nemi szervek átalakítását/ az orrplasztika a legnehezebb.Ezt bármelyik plasztikai sebész elismeri.És való igaz,hogy nem mindegyik plasztikai sebész tud orrot csinálni.Mindenképpen olyat kell választani,aki napi szinten csinálja.Nálam alapfeltétel volt,hogy fül-orr-gégész+plasztikai sebész legyen egyben.Mert való igaz: A PLASZTIKAI SEBÉSZ NEM FÜL-ORR-GÉGÉSZ,A FÜL-ORR-GÉGÉSZ PEDIG NEM PLASZTIKAI SEBÉSZ.

Ahol én lakom,ott három plasztikai sebész van,de egy hónapban ha egy orrplasztikát csinálnak,akkor az már soknak számít.

Soha nem bíztam volna rájuk az orromat.

Az egyik plasztikai sebész mellben jó,a másik orrban.De ez így is van rendjén,mert mindent szuperul csinálni nem lehet.Ők is emberekből vannak.

Mindenkinek azt kívánom,hogy találja meg a számára legmegfelelőbb orvost!És mivel orrplasztikát kevesen csinálnak jól Magyarországon-ez nem is nehéz...

795. Enike thecure. (válaszként erre: 791. - Giudy)
2009. nov. 18. 14:35
Így van:))))))Jól beszélsz...:)
2009. nov. 18. 14:31

Oké,megértettük.Biztos rossz lehetett neked,ezzel nincs is gond:)Énis szomorú lennék!

De a legprofibb is elronthatja...nem hiszem,h nincs olyan akinek nem csinált volna szart:D


De ez benne van a pakliba és alá is kell írni a papírt,amit mindenki maga vállal.....ez nem kötelező.!

2009. nov. 18. 14:05
Itt nem sztàrolàsrol van szo! Itt arrol van szo, hogy akiket sztàrolunk orr-fùl-gègèszek, naponta mùtenek orrot. Ez a legnehezebb plasztikai beavatkozàs. A tòbbi orvos pedig naponta csinàl mellet, biztos szèpeket, vagy zsirleszivàst, stb. Jok , ebben, de nem az orrban. Ezt kellene megèrteni.S nem utàna panaszkodni.Kulonben szerinted Rezek mennyi korrekcios mùtètet csinàl amit màsok elrontottak?Addig jo, mig nem te vagy az alany!!!!Nem kell fèlni semmitol, de jol kòrùl kell nèzni.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook