Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Orrplasztika tapasztalatok fórum

Orrplasztika tapasztalatok (beszélgetős fórum)


882. keki70 (válaszként erre: 881. - Intel11)
2009. dec. 12. 18:01

Ha orrsövényműtét is történik orrplasztikával egyetemben,csak a Szent Imrében vonják vissza az orrsövényrészét.De ez olyan minimális összeg,hogy szinte nem is érdemes vele foglalkozni.Az összeg java részét a plasztika teszi ki.De ott talán adnak számlát az orrsövényműtétről.

Rezek doki magánban úgy tudom,hogy dr.Síkos Géza magánklinikáján műt Budán.

Számlát ne várjál.

Bármelyik kórházban az orrsövényműtét ingyenes,de csak plasztika nélkül.A plasztika már szépészeti beavatkozásnak számít,ami ugye pénzbe kerül.

881. Intel11
2009. dec. 12. 15:36

Sziasztok!


Azoktól kérdezném, akiket Rezek doktor, Kárász Tamás vagy Varga Klára műtött:


Meg tudnátok mondani, hogy Rezek dr. hol műt magánban? Ha orrsövényműtét is lenne plasztikával együtt, akkor lehet-e a műtéti költség egy részéről egészségpénztári számlát kérni? Kárász Tamás a Silvermountban, illetve Varga Klára a Cirisben tud esetleg számlát adni?


Köszi a választ előre is.

2009. dec. 12. 13:16

Sziasztok!

Nosejob, köszönöm az infót!

879. Babyshambles (válaszként erre: 878. - Zsucika7)
2009. dec. 12. 11:01
Nekem műtét nélkül is minden reggel bedagad. :S
2009. dec. 12. 08:06
Most olvastam egy angol nyelvű fórumon, hogy egy srác 19 évesen megműtette az orrát, és aztán még 22 éves korában is minden reggel úgy ébredt fel, hogy beduzzadt, és rendszerint csak estére ment le! Lehet hogy ez extrém eset, de azért ez nem semmi! Minden orrplasztikás erre számíthat, hogy évekig reggelente beduzzad az orra? Azt hiszem alábecsültem a kockázatokat.
2009. dec. 12. 03:04

Sziasztok,


ma voltam egy hónapos felülvizsgálaton. a duzzanat még mindig elég nagy, nagyobb és krumplibb az orrom mint valaha. az orvosom türelemre intett, két hónap múlva lesz az újabb vizit, amikor három hónapos lesz az orrom. azt mondta, hogy ha nagyon nem megy le a dagadás, akkor szteroid injekciókkal tud ezen segíteni. de az első hónap után még nem akar semmiképpen beavatkozni mert még sok minden fog változni szerinte. erről az injekcióról mit hallottatok? mennyire kockázatos? volt valakinek tapasztalata vele?


zsucika

2009. dec. 11. 10:36

Sziasztok,


mit gondoltok erről a videóról? nekem úgy tűnik, hogy a 6 hónapot mindenképpen ki kell várni. nézzétek meg az orra teteje és a szemöldöke közötti szakadékot! 4 hét után még hatalmas az orra profilból, de még 2 hónap után is. a hatodik hónaptól kezd el lényegesen összezsugorodni, és az orrcsúcs is lejjebb meg, illetve az egész elvékonyodik. talán nálam is várható hasonló javulás, abban reménykedem.


a videó: [link]

875. 260bec9530 (válaszként erre: 873. - Babyshambles)
2009. dec. 10. 20:50
Dr.Varga Klára-a múlkori hozzászólásból kifelejtettem.
2009. dec. 10. 09:27

Elhiszem, hogy Rezek nagyon ügyes, de én akkor is Kárász Tamáshoz megyek, ha egyáltalán megyek valakihez. Nekem nem deform az orrom, nincs elbaltázott műtétem, így hál'istennek nem szorulok komplex korrekciós műtétre. Nekem tetszenek K. orrai, szépek, egyenesek, elegánsak. Olyat szeretnék.


Remélem K. van olyan korrekt, hogyha nem tudja megcsinálni azt, amit szeretnék elküld. A linkes dokikban sem az a gáz, hogy nem értenek valamihez, hanem az, hogy azért pénzt fogadnak el és mégis megcsinálják. Gyakorolnak. :-( Mondjuk S-ről és A-ról hírlik, hogy morálisan értékelhetetlenek. A. még szerintem egy vállalható műtétet sem hajtott végre semmilyen téren sajnos. Szegény lány jól beválasztott. :-(

873. Babyshambles (válaszként erre: 871. - Giudy)
2009. dec. 10. 09:21
Milyen dokinő?
2009. dec. 10. 06:23

szia


köszönöm nagyon tanulságos volt. hát azt hiszem ha Magyarországon korrekcióra tartok igényt, csakis rezek jöhet számításba. de nekem még csak 1 hónapos - közel egy évet kell várnom. addig is remélem a legjobbakat, hogy nem lesz komplikáció, és a végeredmény nem lesz rosszabb, mint volt... egyelőre elég vegyesek a benyomásam (egyelőre rosszabb, mint jobb), de elég duzzadt, és a duzzanatok 2-4 hónap alatt mennek le ha jól tudom, de valakinek még fél év múlva sem.


jelenleg úgy érzem hogy a felső csontos rész alatt, kétoldalt van két ödémás duzzanat, ami szerintem nem volt így feldagadva régen. tehát várni kell amíg ezek a porcos részek visszasimulnak - remélem nem lesz durva hegképződés, valamint hogy amint a duzzanat lemegy az orrom nem marad ilyen idomtalan krumpli mint most. azért az ijesztőből az elfogadható kategória felé megy, de még nem érte el a normális szintet amit szeretnék sajnos. azért emberek közé már megyek, sőt sokaknak fel sem tűnik hogy mi történt, de én látom a különbséget, főleg fotókon, hiányzik a szebbik profilom, most csak egy párnás krumpliorrot látok.

871. Giudy
2009. dec. 9. 21:40
A múltkor még a dokinő is köztük volt :)
2009. dec. 9. 20:31
Magyarországon csak három valamirevaló orrplasztikával foglalkozó orvos van? (Ezt mindenki így gondolja vagy ez a te szubjektív véleményed?) Ha így van az elég szomorú, mert mellet már mindenki tud csinálni, pedig szerintem az orrplasztikára is igény lenne. :-( És ha nagyobb verseny lenne talán nem lenne ilyen drága sem.
869. Giudy
2009. dec. 9. 17:52

Sziasztok,

valóban jól lehet informálódni a cikkből, de mintha elrettentő lenne... Vagy az a cél?

868. keki70 (válaszként erre: 867. - Babyshambles)
2009. dec. 9. 15:59

Köszönöm!


Sokat beszéltünk róla,legalább egy órát,hogy az én elképzelésem találkozzon azzal,amit a hozott anyagból meglehet csinálni.Igen,az első konzin megbeszéltük,hogy min változtatunk,rá egy hétre kész volt a látványterv,ahol mégegyszer fixre lebeszéltük.És harmadszorra jött a műtét-ott már nem volt mit beszélni,tudtam mindent,csak ugrás fel a műtőasztalra,aztán egy jó nagy csuccsantás... :-)

2009. dec. 9. 15:24

Keki70: Megnéztem a képeidet ott, ahol mondtad! Nagyon tetszik az orrod! Szerintem teljesen illik az arcodhoz és egyáltalán nem látszik, hogy meg lett csinálva!


Mennyit beszéltetek a dokival arról, hogy milyen legyen? Szán rád időt vagy van egy időkeret, amibe mindenképp belepréseli a megbeszélést? Lehet kétszer is menni konzira, ha egy alkalom nem elég?

2009. dec. 9. 15:05
Dejóó!! Ez nagyon kedves tőle is meg tőled is! Mindjárt belekukkantok! :) Én nem vagyok otthon a témában, ezért nekem különösen jól jön. :)
2009. dec. 9. 15:03

szió,vártam a jelentkezésed levélben.Remélem,minden rendben veled,gyógyul az orrod is.

A gyógymódok,amelyeket levélben említettem,hasznosan bizonyulnak?

Nálam legalábbis beváltak teljes mértékben.Az orrom állapotáról azt érzem,hogy teljesen rendbejött,de mivel Rezek Dr érti a dolgát,kivárom azt a 6 hónapot,amit ő javasolt.

2009. dec. 8. 21:14

Ja még annyit, hogy olyan emberek véleményét kérném, akiket MÁR megműtött, nem akik még előtte állnak. Érthető okokból. :)

Köszi!

2009. dec. 8. 21:11

Sziasztok! Kárász Tamásról szeretnék érdeklődni. Van valakinek tapasztalata? Hol lehet őt elérni?

A konzultáció ingyenes nála?

862. keki70 (válaszként erre: 861. - 260bec9530)
2009. dec. 7. 12:27
Nem lesz ez mindig így,lesz majd jobb is-már én is várom,hogy elérkezzen nálad az a várva várt nap!!!
2009. dec. 6. 19:49

Megint mély depresszióba zuhantam.

Jövő héten megyek laborvizsgálatra is.Remélem,semmi komoly.

860. kywy
2009. dec. 5. 11:49
Okés!Nagyon köszi!
859. kywy
2009. dec. 5. 11:33
Már megnézettem, aki műtötte, és egy másikkal is!nem találtak semmi gázosat!de ez akkor sem oké!nem?
858. 260bec9530 (válaszként erre: 857. - Kywy)
2009. dec. 5. 11:29
Gyanús a sebesedés!Javaslom,hogy azért nézesd meg Rezekkel,egy konzit megér.
857. kywy
2009. dec. 5. 11:24
Sziasztok!Szerintem Rezek nagyon jó, csak nekem messze lett volna!Akinek volt már műtéte, évek után nincs valami panasza?Mert nekem mindig sebes belül, ahol a varratok voltak, pedig nagyon jó volt a doki, sőt!
856. Bucóka20 (válaszként erre: 855. - Kywy)
2009. dec. 5. 11:23
sZivesen:)
855. kywy (válaszként erre: 854. - Bucóka20)
2009. dec. 5. 11:21
Köszike!
2009. dec. 5. 11:19

SyA!

Van már egy ilyen fórum "Orrplasztika" talán ott többen írkálnak.

853. kywy
2009. dec. 5. 11:12
Kinek volt orrplasztikája, és nincs-e gondja vele évek múlva?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook