Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Orrplasztika tapasztalatok fórum

Orrplasztika tapasztalatok (beszélgetős fórum)


758. anigerigeri (válaszként erre: 753. - Andy79)
2009. nov. 14. 14:36
Szia! Én már több fórumot is olvastam (orrplasztika), de az ő nevével még nem találkoztam ezeken a fórumokon. De talán lesz majd valaki, aki ismeri, és fórumozni is szokott.
757. anigerigeri (válaszként erre: 755. - Zsucika7)
2009. nov. 14. 14:35
Amúgy ki műtötte az orrodat?
756. anigerigeri (válaszként erre: 755. - Zsucika7)
2009. nov. 14. 14:34
Szia! Minimum 1 hónap, amire szemmel láthatóan apadni fog a duzzanat. De mire teljesen lemegy róla, az kb. 6 hónap. Utána is be fog még jó darabog dagadni reggelre, de aztán ha beindul a vérkeringés rendesen, utána leapad. Azért gondold csal el, csontot törnek, faragnak, és felvágják az orrod lágy részeit, a szöveteket.....Kell idő, hogy meggyógyuljon.
2009. nov. 14. 12:56
igazából a duzzanat zavar csak, az egész orr (orrnyereg, orrcsúcs) nagyon be van dagadva, kétszer olyan szélesnek tűnik az orrom most mint műtét előtt, mint egy palackorrú delfin. ez másnak is volt? és ha lejjebb megy, kinek milyen ütemben? ezt az állapotot az eredetihez képest visszalépésnek érzem - mikor számíthatok szerintetek egyértelműen pozitívabb eredményekre (nagyságrendekkel kisebb duzzanatra)? Kinek mennyi idő alatt ment le a duzzanat, milyen mértékű volt (az eredetihez képest) és mást is zavart-e esetleg (ez még csak az 5. nap). Köszönöm a válaszokat.
2009. nov. 14. 12:41

Sziasztok!

Nekem 5 napja volt a műtétem. Nem lett olyan vészes, de annyira be van dagadva úgy érzem, hogy kétszer akkora mint előtte és szélesebbnek is tűnik. Mennyi idő alatt fog ez a duzzanat - dagadás lemenni és milyen mértékben, kinek mi a tapasztalata? Hogyan lehet a duzzadást csökkenteni? Nyílt plasztika volt, ferdeség korrekció és púp leszedés. A vége egy kicsit most feláll, orrcsúcsban is korrigáltak, állítólag ez lejjeb fog menni. várom a válaszokat.

753. Andy79 (válaszként erre: 691. - Melcsi84)
2009. nov. 13. 18:36

Sziasztok!

Nagyon szép lett az orrod :-)


Valakit műtött közületek Dr. Ivanics György?

752. Melcsi84 (válaszként erre: 751. - Hannaluja)
2009. nov. 13. 09:20

Szia!


Köszönöm szépen, mondjuk mikor a képek készültek még eléggé fel volt dagadva, azóta már sokat változott,de igen szerintem is gyönyörűséges lett!:-))

Az enyém 494 000 volt, altatással ellátással meg laborral együtt.

751. Hannaluja (válaszként erre: 703. - Melcsi84)
2009. nov. 13. 03:29
Nagyon kis cuki lett a nózid, mennyi volt végösszeg? Hálás köszi ha válaszolsz.
750. anigerigeri (válaszként erre: 749. - B962cae98f)
2009. nov. 12. 21:57

Szia Amy!

Akkor kérhetjük, hogy töltsél fel képet az új nózidról? Én szívesen megnézném, gondolom sokan még rajtam kívül.

Én is a Rezek dokihoz készülök. Köszi!

749. b962cae98f (válaszként erre: 742. - 43005644a1)
2009. nov. 12. 12:49

Szia!

Engen Rezek Doktor Úr műtött.

Csak hozzá érdemes fordulni!!!!!

748. Zsebi33
2009. nov. 12. 07:23

Jó reggelt Mindenki!


Moderátorunk, úgy látszik vgezte a dolgát!

Köszönjük neki:-))

747. Hoxa
2009. nov. 11. 20:36
Megtettem a lépéseket.
746. 0ffd6bb340 (válaszként erre: 745. - D4f139cdae)
2009. nov. 11. 19:50
Mondjuk én is gondoltam már e miatt szólni. A moderátornak.
2009. nov. 11. 19:34

Kedves Fruzsina!


Úgy látom, hogy ugyan csak 4 napja regisztráltál a fórumra, 27 hozzászólással meglehetősen intenzíven írogatsz. Ennek gondolom mindenki örül, de tisztelettel és szeretettel kérnélek a következők végiggondolására:

- engem zavar, ha számodra ismeretlen embereket küldesz el a fenébe, illetve a ha például bizonyos orvosokat küldesz el a jó édes anyjukba, mint ez az általam most válaszolt posztodban látható.

- Több hónappal ezelőtti posztokra válaszolgatsz indulatosan úgy, hogy nem derül ki, hogy mi a tényleges válaszod oka, illetve előzménye. A fórumokban általában jelen időben zajló viták szoktak zajlani, nem sok értelme van hónapokkal ezelőtti hozzászólásokra válaszolni - ez olyan, mintha a TV-ben menő kibeszélő-só szereplőivel vitatkoznál a képernyőn keresztül: ők nem ismerik meg a véleményed, a környezeted pedig nem érti az indulataid.

- R.Ö. nagyon hálás a lelkesedésed miatt, de túlzottnak érzi, és szeretne megkérni, hogy ha lehet ne exponáld ilyen mértékben Őt ezen a fórumon, mert egy picit kellemetlenül érzi magát.


Üdvözlettel: J.

744. anigerigeri (válaszként erre: 743. - Anigerigeri)
2009. nov. 11. 00:52
Ja, elfelejtettem írni, hogy ezt süsd meg!! Gondolom te érted, ez mit jelent.
2009. nov. 11. 00:51

Te jó lennél hit-térítőnek biztosan! Ezt kapd ki.....Szívesen venném, ha te lennél az én PR managerem, ha én lennék a Rezek doki!!!Ritka jó lennél, az biztos.

Amúgy szerintem a Rezek Doktornak nem kell reklám. Ezt tudja Ő is, azért nincs saját weboldala. De azért köszöni neked, te görkoris csaj.

Hogy Ő milyen orvos, arról beszéljenek a "művei". Ezt úgy gondolja Ő is.

Képet a te orrodról mikor láthatunk?

2009. nov. 10. 20:07

Sziasztok

Mütött itt valakit Rezek?

741. Zsebi33
2009. nov. 10. 07:14
Hááát igen, elég szánalmas ami itt megy pár napja.
740. 0ffd6bb340 (válaszként erre: 739. - 6aafe08753)
2009. nov. 9. 11:23

Mondjuk én kínomban elszórakoztam ezen az IQ-királynői mélyrepülésen, ami napok óta itt megy - sajnos a munkám miatt el kell olvasnom a posztokat.

Kétségtelenül nem nagyon van köze az elmúlt napok kommunikációjának a fórum nevében jelzett témához. De az ember bízik, hátha egyszer a szellem diadalmaskodik.

2009. nov. 9. 10:08
Mi van már itt jópár napja? Buta lányok gyülekezete? Mit foglalkoztok azzal, hogy hogy néz ki az orvos, bazz? Hát ki nem szarja le, értse a dolgát és kész. Mit gondoltok, nekik nincs családja? Le merem fogadni, hogy sokan csak azért vannak értük oda, mert orvosok. Egy vicc, amit műveltek.
738. anigerigeri (válaszként erre: 737. - Aronka82)
2009. nov. 8. 23:28
Minden orvosnak van jól sikerült munkája, ez nem kérdés. Az a lényeg, hogy a legtöbb milyen. Biztosan jó orvos Ő is, mellekben biztosan. És ismert, sztárolt orvos is. Foglalkozik vele a média, jóképű, fiatal...Persze ügyes is. De a lényeg itt a tapasztalat. A legjobb, ha fül-orr-gégész a plasztikai sebész, ha orról van szó. Ez egyértelmű. Egyébként olvastam, hogy orr ügyben egy páciensének a Kárász doktort ajánlotta. Ő nem vállalta el az orrműtétet. Tehát korrekt orvos, és a minőségre törekszik. Úgy látta, ő nem tudna megfelelőt alkotni. És ez, amitől korrekt egy plasztikai sebész. Amiben nekem sajnos nem volt részem.....
2009. nov. 8. 22:49
Ja és még valami! Nekem Krasznai Zsolt szimpi és láttam is már munkáját élőben, tök szép volt, ennek ellenére nem sokat hallok róla it.
2009. nov. 8. 22:47
Szurkolok Neked! Örülnék ha elküldenéd priviben és érdekelne, hogy mitől nem sikerül jól egy ilyen műtét!
735. anigerigeri (válaszként erre: 734. - Aronka82)
2009. nov. 8. 22:40
Nekem 15 éve volt az első, aztán 12 éve a második....Egyik sem volt sajna sikeres. Most készülök az utolsóra, mert nem sikerült elfogadni az eredményt a mai napig sem. Priviben megíroma dokikatm ha szeretnéd. De ha jó eredményt szeretnél, 4 doki közül válassz: Rezek, Kárász, Csuha, Varga Klára. Én Rezekhez készülök. Remélem sikerüól megfelelő eredményt produkálni majd. És CSAK magam miatt. A férjem és a kisfiam, szüleim, barátaim így szeretnek, ahogy vagyik. Vagyis azért, aki vagyok. Magam miatt akarom. Csak úgy szabad, és érdemes. Én már tudom.
734. Aronka82 (válaszként erre: 733. - Anigerigeri)
2009. nov. 8. 22:04

igen én is megtaláltam már azt akinek MÉG JOBBAn szeretnék tetszebi, de főleg magamnak:)))))

Neked ki csinálta??

733. anigerigeri (válaszként erre: 732. - Aronka82)
2009. nov. 8. 21:19
Fúúúúú, Neked teljesen igazad van! Erről beszélek...Én nem akarok szerelmes lenni a dokimba, amúgy már az vagyok, a férjembe.....Csak szép legyen az orrom, szeressem magam, a kisfiam büszke lehessen rám, és örüljön, hogy csini a mamája. Ennyi...Gondolom a Doktor Úr sem szerelmesedik bele minden páciensébe...Pedig mindegyik különleges....Valahol, valakinek....
2009. nov. 8. 21:09

Ha az ember műtteti magát azt nem azért teszi mert az orvos jóképű:)))

Rezek mennyiért dolgozik?

Ja és nem érdekel h szívtipró e...az orrrom érdekel.

2009. nov. 8. 19:44
Ezek neked már jól szétbarmolhatták az arcod, sajnállak!
2009. nov. 8. 19:43
köszi, bár a stílusod hagy némi kívánnivalót...
2009. nov. 8. 19:12
Egyébként úgy tudom, hogy a Rezek Dr. Úr jelenleg nincs Magyarországon, úgyhogy most személyesen nem lehet vele beszélni. De az asszisztensnőjével igen. Decembertől lesz csak itthon.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook