Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Orrplasztika tapasztalatok fórum

Orrplasztika tapasztalatok (beszélgetős fórum)


2008. aug. 2. 23:48

Sziasztok!

Örülök,hogy ide találtam.Én most keresek orvost, aki orrsövény ferdülést és plasztikát egyben operál.Mivel tartok attól, hogy nem a legjobb orvos kezébe kerülök,ajánlanátok nekem lelkiismeretes,szépérzékkel megáldott plasztikai sebészt.Nem baj,ha nem sztárdoki, csak nagggyon legyen JÓ!!Köszönöm! Iccike

71. Andy79
2008. júl. 31. 16:23

Sziasztok!

Nekem 6 évvel ezelőtt volt orrplasztikám, de egyáltalán nem olyan lett, mint amilyet szerettem volna. Pedig mekkora álom volt :-(

Bár igaaz a réginél jobb lett. De én voltam túl naív. Nem volt semmi tervezés, csak megkérdezte a doki, hogy mi a gondom vele. Műtétre már bevoltam öltözve, mikor menetközben a műtőasztalhoz odabökte, hogy akkor egyeneset, vagy íveset szeretnék :-(((( (Egyenesbe állapodtunk meg) A sminket még csak le sem törölték az arcomról, ezt onnan tudom, mert a gipsz alatt is alapozós maradt az arcom. Épp "nagybetűs" napjaim voltak, azt mondták, hogy ilyenkor nem lehetne műteni, de megcsinálják. Műtét után 10 nappal mentem vissza varratszedésre, gipszszedésre. Féléves, egyéves kontrollra vissza sem hívott. Én mentem magamtól, (azt hitte, kontrollra mentem, innen tudom, hogy kellett volna visszahívnia) mert nem tetszett az eredmény, és hogy mit tudunk csinálni ezután. Azt mondta, hogy a magasságomhoz képest pont jó lett, de ha mégis korrigáltatni akarom mégegyszer, akkor azt FÉL ÁRON!!!! megcsinálja! Ja és mindez 2002-ben volt 320.000.-Ft.

Sógornőm 2 éve csináltatta meg egy másik dokinál, elég szép lett Neki, bár Ő sem elégedett vele teljesen.

2008. júl. 25. 19:32
Sziasztok!Nekem egy vérrög van az orromon amit szeretnék eltüntetni és nem tudom milyen plasztikai sebészhez menjek aki lézeres kezeléssel ezt eltüntetheti.Kérlek írjon az,akinek volt már ilyen.Előre is köszi!
2008. júl. 19. 00:38
Dr. Rezek Ödön, a legeslegjobb, máshoz nem érdemes fordulni!!!! Tel:06209448248
2008. jún. 15. 18:14

Lenne egy olyan kérdésem, hogy volt-e valakinek már orrműtétje? Milyen tapasztalati voltak? Mennyire fájt? Hogyan zajlott?

Mert a páromnak még fiatalabb korában eltört az orra, és ezért lett benne egy jó kis hullám, és most már nagyon zavarja, és szeretné megműtetni, és erről szeretnék infokat gyűjteni, hátha van itt olyan aki hasonlón átesett már!?

2008. jún. 15. 18:12
Sziasztok!
2008. máj. 15. 17:00
keresek vkit akit josvay jános műtött. ha van itt ilyen akkor az légyszi írjon nekem privit. köszönöm
65. 91ad8063da (válaszként erre: 64. - 079c856c14)
2008. máj. 5. 19:16

bocsi, nem vagyok tájékozott és nem tudom ki az a Miss World. :S


A Sefferes dolog meg no comment....

2008. máj. 4. 18:47
by the way, szerintem Miss Wolrdnek is nagyon malackás orrot csinált, annak ellenére, hogy szerintem ő nagyon szép, az orra nem lett oscar díjas.
63. 079c856c14 (válaszként erre: 62. - 91ad8063da)
2008. máj. 4. 18:46

én a cicimmel akartam felkeresni Seffert, mert a hegem sajnos megvastagodott egy kicsit, de nem akartam hetente lejárni kezelésre Szegedre (lézeres vagy injekciós, hetente egyszer), ezért gondoltam elmegyek Sefferhez, mert van ambuláns rendelése pesten a lakásában, ahol Miss World-el laknak. Mivel őt ismerem, ezért megkértem kérjen nekem időpontot. Seffer megüzente, hogy menjek vissza a saját dokimhoz, mert mindneki a saját pácienseivel szeret foglalkozni..

Köszi, ez annyira szimpatikus gesztus volt...

2008. máj. 3. 19:16

Nem először hallom orvosról, hogy mi mindent megengednek maguknak. Nem tudom elmondani, mennyire felháborítónak tartokm az efféle hozzáállást... Mi jogon engedi meg valaki is magának, hogy egy páciensével így bánjon??

Na azt hiszem Seffer se lesz sokáig sztárdoki, ha ezt így folytatja...

61. ibronka (válaszként erre: 50. - Summer111)
2008. máj. 3. 15:38

Szia summer111!

Nekem a Seffer doki "csinálta "el.


üdv

60. ibronka (válaszként erre: 40. - Smailyn)
2008. máj. 3. 15:36

Szia! Már próbálkoztam a reklamálással, de sikertelenűl. felesleges utat tettem meg Kaposvárra. Sőt a Seffer doki egyáltalán nem volt partner a problémám orvoslására. Elég arrogáns volt ahoz hogy elsírjam Magam a vizsgálat végére.

Nagyon kiváncsi vagyok, Te mit tudtál tenni?

Kérlek válaszolj!

üdv.

59. 91ad8063da (válaszként erre: 58. - 079c856c14)
2008. ápr. 28. 17:50

Köszi a választ! :)

Ez a részenkénti árszámítás nekem nagyon szimpatikus.

58. 079c856c14 (válaszként erre: 54. - 91ad8063da)
2008. ápr. 28. 10:46

Mentirosa!


A műtét nem egységáron van, Bajusznél például "részenként" van az ára, vagyis amihez hozányúl, annyiszor 60.000, legalábbis valami ilyenre emlékszem. Plusz altatás.. Nekem mindent átszabtak, altattak, így jött ki a 360. e Ft-os ár.

Beszéltem több pesti orvossal, és náluk is nagyjából enniy lett volna, tehát nincsenek olyan nagy különbségek, kivéve Seffer, ha ő maga műt, akkor 800.000 Ft, ha a klinikáján vmelyik doki, akkor kb 400.000 Ft.


A műtét után hetekig nem lehet semmi megerőltetőt csinálni, főleg nem lehajolni, erőlködni, létráramászni stb.. :)

Első pár nap catalflam, de egyébként az egész műtűt nem jár fájdalommal, csak kellemetlenségekkel. Eldugult orr, gipsz az arcodon.. nem valami komfortos, de nem fáj.!!! :))

57. 079c856c14 (válaszként erre: 52. - 59b0a5f4d3)
2008. ápr. 28. 10:42

KEdves Emha,

akiről Te beszélsz, annak valójában Viczián csinálta a mellét, és nem Bajusz. És Viczián valóban nem olyan profi, mitn Bajusz..

56. 079c856c14 (válaszként erre: 46. - Xuxa)
2008. ápr. 28. 10:39

XUXA!


Ne félj az altatástól, az orrműtétnél nem végeznek mélyalatatást (vagyis nem intubálnka, hanem saját magad lélegzel), hanem csak felületes altatást, amit más néven vezetéses érzéstelenítésnek hívnak. Ennek lényege, hogy mikor "felébredsz", nem emlékszel semmire, olan, mintha aludtál volna, de valóüjában ez a szer rövid távú amnéziát okoz. Ettől nem kell megijedni, csak arra nem fogsz emlékezni, hogy műtöttek, előtte minden megmarad! :)

De a mélyaltatással szemben ennek az az előmye, hogy egyáltalán nem okoz rosszullétet, és az arc tónusa is világosan megmaradnak a műtét alatt, szemben a mélyaltatással,a hol az arc olyan lesz, mint egy hulláé, és nem lehet olyan precízen alakítani a formákat.

55. 079c856c14 (válaszként erre: 41. - Gabryel)
2008. ápr. 28. 10:35

Kedves Gabryel,


mindenképpen BaJUSZT AJÁNLOM, Vicziánt semmiképp, Bajusz sokkal profibb!

2008. ápr. 20. 14:46

Lenne egy pár kérdésem, ami lehet, hogy másokat is érdekelne. Talán lesz valaki, aki idetalál, van már ilyen jellegű tapasztalata és tud a még műtét előtt állóknak segíteni. :)


A műtétek egységáron vannak? Vagy, ha a csonthoz nem kell hozzányúlni, akkor olcsóbb?

És mit tapasztalunk közvetlenül műtét után, valamint az elkövetkező pár napban? Mit lehet tenni, hogy megkönnyítsük az első pár nap szenvedéseit?

Mit szabad és mit nem szabad csinálni frissen műtött orral?


köszi :)

2008. ápr. 19. 12:23

Sziasztok!

Én is az orromat szeretném egy kicsit esztétikusabbá tenni. Sajnos az itteni orros fórum nem valami aktív. A másik fórum kezelése viszont nekem kicsit körülményes, és az orrokat se nagyon lehet ott megnézni közös galériában.


Én Bajusz Hubán gondolkodom, és nem nagyon tántorít el az az elrontott cici, mert ez két teljesen más eljárás. Viszont Pesten kényelmesebb lenne megműttetni magam. Pesti dokit nem tudna vki ajánlani? Legalább egy konzit megérne.

52. 59b0a5f4d3 (válaszként erre: 41. - Gabryel)
2008. ápr. 19. 08:38

halika!

kivánsiságból jöttem ide a forumban mert a pár napja voltam mellpalsztikán és volt egy csajszi akinek csináltak orrműtétet.Nem kis beavatkozás!Végül is nem azért írok.Hanem azért mert ha rámész a mellpalsztikára akkor fogsz látni egy lányt akinek a Bajusz Huba CSinálta a mellét.Nagyon nagyon elrontotta!!!Lehet valakinek bejött ,de annak a lánynak nagyon nem.Tehát ha teheted akkor a többi forumban is nézz körül.Szerintem ajánlatos lenne inkább pestre menni.Több orvos van akihez fordúlhatzs tapasztalatok után!Gondolod meg nagyon !Sok sikert!

2008. ápr. 17. 16:56
Sziasztok.A segitségeteket szeretném kérni.Orrkisebbitő műtétre készülök,de nem tudom kivel csináltassam.Félek a csalódástól,ezért megfogadtam,alaposan utánajárok,aztán vágok bele.HA tudnátok nekem ajánlani jó orvosokat,akikhez elmehetnék konzira,nagyon megköszönném.
2008. ápr. 12. 16:28

Sziasztok,én is meg szeretném csináltatni az orromat,azt még nem tudom,hogy kinél.

Ibronka...az nagyon durva ami történt veled:S Azt azért elmondanád,h ki csinálta?Akkor oda tuti nem megyek!!

Köszi előre is.

49. newsee666 (válaszként erre: 43. - Katyusa)
2008. márc. 26. 13:16
Az én orromat is Rezek Dr. csinálta, nagyon szép lett. Csak ajánlani tudom...
2008. márc. 20. 21:16
Sziasztok! Jövő héten megyek Dr. Krasznai Zsolt p.sebészhez orrplasztikára, van valakinek tapasztalata a doktorról? Kérlek, legyetek őszinték és segítsetek, mert nekem eddig nincs jó érzésem, és most még meggondolhatom. Előre is köszi!
47. andreas78 (válaszként erre: 43. - Katyusa)
2008. márc. 17. 18:25
szerintem Rezek Dr. eleg jo, nekem az orrsovenyemet o csinalta es belsoleg plasztikazott az arcureg problemaim miatt es azota sokkal jobban erzem magamat. Mondjuk a fejed az fajni fog utana nem gyengen de tulelheto.
46. xuxa
2008. febr. 28. 11:49

sziasztok,

nekem tavasszal lesz a nagy nap, de eléggé félek:(

semmiképp nem akarom, h elaltassanak, mert attol nagyon félek. lécci írjon valaki, akinek szintén helyi érzéstelenítéssel volt, h nem is olyan vészes:)

köszi előre is!

szép napot

2008. febr. 26. 01:18

Kedves HDR!

Köszi a válaszod, már rá is kattintottam:)

44. HDR
2008. febr. 24. 17:57

Szia Katyusa!


Én a mai napom egy fórum olvasgatásával töltöttem. S azt kell mondjam én már átpártoltam egy másik dokihoz. Sopronba van, Dr. Kárász Tamás. itt megtudhatsz többet róla: www.wabi.hu Nagyon profinak tűneik. EZ a fórum kicsit "halott" sztem te is nézegesd a www.nlc.hu orrpalsztika fórumát, ott nagyon aktiv mindenki, s képeket is töltenek fel a lányok, s ott a többség Rezekes!

2008. febr. 24. 01:49

Sziasztok!


Én is gondolkozom az orrplasztikán, a legtöbb jót Dr Rezek Ödönről hallottam...Azonban nem találtam a neten semmi több információt(pl megközelítőleg mennyi egy orrműtét)vagy képeket a munkáiról.

Örülnék ha esetleg valaki tudna némi információval szolgálni.Előre is köszönet:)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook