Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Orrplasztika tapasztalatok fórum

Orrplasztika tapasztalatok (beszélgetős fórum)


2009. dec. 18. 20:15
egyébként az idő kétszeresen is neked dolgozik. egyrészt gyógyulsz - másrészt minél tovább hagyod gyógyulni, annál könnyebb és biztosabb dolga lesz az amúgy is aranykezű Rezeknek. persze a várakozás nehéz, de minden nappal jobban gyógyulnak a szöveteid és egyre nő az esélyed a minél precízebb helyreállításra. tudod te is hogy nem lehetetlen, szerencsére otthon van is erre profi szakember, úgyhogy ezzel a tudattal már át lehet vészelni ezt a periódust.
909. keki70 (válaszként erre: 908. - Psvt)
2009. dec. 18. 16:41

Szia!

Konzílium,kontrollok ingyenes.Számítógépes terv is ingyenes,megtervezi,és e-mailban elküldi.

Nálam mondjuk úgy volt,hogy én személyesen mentem a tervvért,és akkor ott még átbeszéltük,hogy tényleg egyezik-e az elképzelésünk.Egyezett :-)

908. psvt
2009. dec. 18. 14:54
szia keki!érdeklődnék ,hogy kárász tamásnál a konzi ingyenes?a számítógépes modellezés ott azonnal elkészül vagy csak késöbb küldi?köszönettel psvt
907. keki70 (válaszként erre: 906. - Zsucika7)
2009. dec. 18. 13:30
Remélem,hogy akkor most már jönnek a pozitív észrevételek,drukkolok neked!!!
906. zsucika7 (válaszként erre: 905. - Keki70)
2009. dec. 18. 11:53

szia,


ma este, nem tudom hogy a megvilágítás tette-e, de sikerült néhány olyan fotót összehoznom, ami már nem is volt olyan vészes. összehasonlítva a kiinduló állapottal, még azt is mondanám, hogy van pozitív javulás. ugyanakkor még mindig duzzadt az orr, de mivel nyilt műtétem volt úgy tudom ez akár 2-6 hónappal tovább is duzzadt maradhat. tehát még a második hónapot sem értem el. a sebészem szerint aki nyilt műtéttel operál, 2-4 hónap alatt szívódik fel az 50-70%-a a duzzanatoknak. tehát még van időm remélem a kontúrok és a formák visszanyerésére!


rengeteg új cikk és fordítás került fel erre az oldalra!


[link]


nagy segítség ez nekem a felépüléshez, és persze ez a fórum is.

905. keki70 (válaszként erre: 903. - Zsucika7)
2009. dec. 18. 09:20
Sajnálom,hogy még mindig semmi pozitívum... :-(
904. oranzs
2009. dec. 17. 22:32
zsucika megkérdezhetem hogy ki műtött?
2009. dec. 17. 21:47

na, ma reggel belenéztem a tükörbe, nem kellett volna: ismét hatalmas és krumpli alakú az orrom. lassan az 5. hét végén vagyok, már eléggé unom ezt az idomtalan, krumpli-paca alakú, legömbölyített püffedt puha hatalmas plecsnit.


borzasztó hogy egy évbe tellik amíg visszanyeri az alakját. és nagyon remélem, hogy visszanyeri... a régi szép íveket és vonalakat. tudom hogy az orrcsúcs megy le utoljára, azt például kifejezetten szerettem és nagyon hiányzik, a bumszli krumpli helyett, ami most van.

902. keki70
2009. dec. 17. 19:17
De ha legalább azok a képek jók lennének,de nem azok...
2009. dec. 17. 17:28

Sziasztok!


pár órája jelentkeztem be, mert tájékozódni szeretnék. az orrom ferde és nagy, de alig működik, a fül-orr gégész akinél jártam elküldött egy plasztikás kollégájához, így majd január vége felé a Varga Klára fog oprálni magánklinikán Budán. Még majd biztosan elolvasom a korábbi leveleket is, de ha van valakinek élménye meg vélemébnye, örülnék. Meg azt is látom, hogy 400 és 700 között operálnak, tőlem 400-450 között fog kérni, azt mondta. Van-e itt aki már fizetett nála? És mennyit?Köszi mindent, Anett.

2009. dec. 17. 14:54

[link]


remélem ezt el tudod olvasni, és segít! gondolja arra, minél többet vársz, annál egészségesebb lesz az orrod és annál nagyobb az esélyed a gyógyulásra és egy szép új orra!

899. oranzs
2009. dec. 17. 10:45
Hát Rezek dokihoz még gyűjtögetnem kellene, de mivel már nagyon utálom az orromat és nem szívesen halogatom a műtétet, érdeklődöm inkább Kárász doki felől. Már csak bátorságot kell gyűjtenem mivel a fájdalomtól és a mütét eredménytelenségétől eléggé félek.
898. oranzs
2009. dec. 17. 10:29

Nagyon köszi a gyors választ, azt hiszem szükségem lesz rátok:)

Az ő nevüket gyakran láttam itt említeni tőletek. Árakat is tudsz kb. mondani nekem?

897. oranzs
2009. dec. 17. 10:16

Sziasztok


Egy ideje olvasgatom (időhiány miatt csak nagyjából)a fórumot. Most szántam rá magam egy orrplasztikára amit tavaszra tervezek. De gőzöm nincs hogy kezdjek hozzá orvos kereséshez, mi alapján válasszak.Természetesen az ár is fontos lenne. Ha tudtok nekem ebben segíteni és egy kis biztatást adni, nagyon megköszönném. :)

2009. dec. 16. 13:59

találtam neked egy szuper amerikai sebészt. nézd meg milyen szépen kijavította ezt is! Rezek is ugyanilyen szép munkát fog végezni!


[link]

2009. dec. 16. 11:46
nem szabad ilyen negatívnak lenned. neked már csak három hónap és minden megoldódik!
2009. dec. 14. 12:19
én sokáig gyűjtöttem, igyekeztem körültekintő lenni, és hatalmas árat fizettem (pénzben és tapasztalatban is), tehát azt mondom, hogy a nagy összeg önmagában nem feltétlenül garancia a jobb eredményre. bár tény hogy a tapasztalt szakik nyilván többet kérnek. nekem az meggyőző, ha egy orvos csak referenciákból képes megélni, és a weboldala mindenféle sallangtól mentes, vagy nincs (pl. R.Ö.). Ilyen otthon is, külföldön is akad néhány számmal, országonként 2-3-4 szaki, akiket érdemes felkutatni és velük kell dolgozni, ha az ember tutira akar menni, nincs mese. Ezek a szakik már általában túl vannak 3-4-5 ezer orrműtéten. ezen tényleg nem szabad spórolni, mert bár hihetetlenül népszerű műtét, azért a kockázatok még mindig hatalmasak (egészségügyi, testi, lelki...), én úgy érzem erre egyszerűen nincs megfelelő felkészítés mindenhol. ha pedig tényleg léteznek aranykezű tehetségek, akkor a kontárokat pedig nem szabadna dolgozni hagyni, gyakoroljanak tetemeken, ne élő emberek arcán és életével játszanak. vagy tanuljanak az aranykezű tehetségektől. és ha a tanulmányaik ellenére sem alakul ki a profizmus, ha nincs tehetségük, akkor maradjanak meg a zsírleszívásnál.
893. keki70
2009. dec. 14. 12:04

Mert sajnos nem mindenkinek van annyi pénze,hogy megfizessen egy átlagárat.

A Szent Imre a legolcsóbb,sokan még a helyi érzéstelenítést is bevállalják csak azért,hogy kevesebbe kerüljön nekik a műtét :-(

De reméljük a legjobbakat nekik,tiszta szívemből kívánom!!!

892. keki70 (válaszként erre: 889. - Babyshambles)
2009. dec. 14. 09:29

Én is az orrsövényferdülésre gondolok.Ilyenkor az ember nem kap rendesen levegőt,ezért ha alszik,a száján át veszi.Így a bacik rögtön a szájba kerülnek,míg ha csukott szájjal alszunk,és orron át lélegzünk,akkor a bacikat az orr már megszűri.

Ez igaz akkor is,amikor a kisgyereknek nagy az orrmandulája,és ő is szájon át lélegzik.Könnyebben megbetegszik,mint az a gyerek,aki orron át lélegzik.Másfél éve vették ki a pici fiam orrmanduláját,addig mindig náthás volt,horkolt,hurutos megbetegedése volt.Az orrmandula eltávolítása után megszűntek ezek a dolgok,és szerencsére azóta nem is volt beteg :-)

891. zsucika7 (válaszként erre: 889. - Babyshambles)
2009. dec. 14. 04:11

szerintem az orrsövény-ferdülésre gondolsz. ez nekem is volt bár nem súlyos mértékben és korrigálva is lett. az arcüreg-gyulladásra is hajlamosabbá tehet sajnos.


akinek volt már műtétje - esetleg nyílt mint nekem - mi a tapasztalata az 5. hét és a 3. hónap között, eredménytől függetlenül, az orr duzzanatai mennyit mentek le (ha egyáltalán)?

2009. dec. 14. 04:07
Holnap lesz 5. hetes az orrom. Mostanában ha tükörbe nézek egyre kevésbé kap el a depresszió. Nem tudom, ez csak a megszokás, a beletörődés, vagy a javulás, vagy a kettő egyszerre. Fotókon még elég siralmas az eredmény és a duzzanat is igen nagy. És bár a kívánt eredményt nem sikerült elérni azért van javulás. Remélem az apadással a kevésbé jól sikerült részek, illetve a leromlott profil is visszanyer valamit az eredeti formájából.
2009. dec. 13. 22:57

Valakitől hallottam, hogyha az ember sokszor kap el légúti fertőzéseket, az lehet, hogy az orr miatt van. Nem fejtette ki nagyon (szerintem ő maga se igazán értett hozzá) de azt mondta hogy az orrban van valami, amit ha helyreraknak, akkor éjszaka nem a szájon át lélegzünk, és nem telepednek meg a bacik.


Ti hallottatok erről? Ha igen mi ez, és milyen beavatkozással lehet rajta segíteni? Nagyon érdekelne, mert állandóan fáj a torkom. :(


Tudom, hogy ez nem PLASZTIKA téma, de orral kapcsolatos... Hátha valaki hallott róla. Egy próbát megér. :)

888. keki70 (válaszként erre: 886. - Intel11)
2009. dec. 13. 10:20
Értem!!! :-)
2009. dec. 13. 08:50

Sziasztok!


Szeretnék egy kis karácsonyi csomagot küldeni M.Ágnesnek.Nagy értéket sajna nem tudok,de szerintem már a gesztusnak is örülni fog.

Aki szeretné őt hasonlóan meglepni,az írjon és megadom Ágnes levelezési címét.

886. Intel11 (válaszként erre: 884. - Keki70)
2009. dec. 12. 22:19
Az önkéntes egészségpénztári számlának az az értelme, hogy az összeg 30%-a leírható az adóból. Nekem a munkahelyem béren kívüli juttatásként fizet x összeget az önkéntes egészségpénztárba, így azt a pénzt számla ellenében fel tudom használni. Tehát pl. kp-ban fizetek a klinikának, majd benyújtom a számlát az egészségpénztárnak, s a számla összegét átutalják a saját baknkszámlára.
885. Intel11 (válaszként erre: 883. - B962cae98f)
2009. dec. 12. 22:14
Köszönöm szépen a választ mindkettőtöknek! Esetleg Kárász Tamás és Varga Klára Bp-i klinikái is tudnak egészségpénztári számlát adni?
884. keki70 (válaszként erre: 883. - B962cae98f)
2009. dec. 12. 22:12

Ha amy mondja,akkor lesz számla is.

Bár én külön az orrsövénydologra értettem,hogy azt magánklinikán nem támogatják,tehát akkor nincs is értelme a számlának.

Tényleg,akkor mi értelme a számlának?

883. b962cae98f (válaszként erre: 881. - Intel11)
2009. dec. 12. 20:15

Szia!

Rezek doktor magánban Dr. Sikos Géza magánrendelőjében műt a Sikos Plasztikai Sebészeten, ami Budán van. Rezek dr. számlát is tud adni. Tőlem 2-szer is megkérdezte, hogy kérek-e, de én nem kértem. Ő korrekt és tisztességes orvos.

882. keki70 (válaszként erre: 881. - Intel11)
2009. dec. 12. 18:01

Ha orrsövényműtét is történik orrplasztikával egyetemben,csak a Szent Imrében vonják vissza az orrsövényrészét.De ez olyan minimális összeg,hogy szinte nem is érdemes vele foglalkozni.Az összeg java részét a plasztika teszi ki.De ott talán adnak számlát az orrsövényműtétről.

Rezek doki magánban úgy tudom,hogy dr.Síkos Géza magánklinikáján műt Budán.

Számlát ne várjál.

Bármelyik kórházban az orrsövényműtét ingyenes,de csak plasztika nélkül.A plasztika már szépészeti beavatkozásnak számít,ami ugye pénzbe kerül.

881. Intel11
2009. dec. 12. 15:36

Sziasztok!


Azoktól kérdezném, akiket Rezek doktor, Kárász Tamás vagy Varga Klára műtött:


Meg tudnátok mondani, hogy Rezek dr. hol műt magánban? Ha orrsövényműtét is lenne plasztikával együtt, akkor lehet-e a műtéti költség egy részéről egészségpénztári számlát kérni? Kárász Tamás a Silvermountban, illetve Varga Klára a Cirisben tud esetleg számlát adni?


Köszi a választ előre is.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook