Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Orrplasztika tapasztalatok fórum

Orrplasztika tapasztalatok (beszélgetős fórum)


592. Melcsi84 (válaszként erre: 589. - F4ae67ed3b)
2009. okt. 29. 08:57

Szia!


Ezt tényleg jól elszúrták, nagyon-nagyon. Mondjuk nem értem, hogy miért műtetted meg az orrod, mert szerintem semmi probléma nem volt vele!!

Megkérdezhetem én is, hogy ki műtötte?

Engem Csuha Lajos műtött, ő nem fül-orr-gégész, de nagyon szépen dolgozik.

591. f4ae67ed3b (válaszként erre: 590. - Anigerigeri)
2009. okt. 29. 07:51

Üzenetben elküldtem,ki alkotta ezt az orrot.700 ezer forintomba került,de hajlandó visszafizetni a teljes műtét díját.

Így abból ki tudom fizetni a köorrekciós műtétem jövő tavasszal Rezeknél.


Kérlek,arra válaszolj,mennyi időnek kell eltelnie a következő műtétig?

Hogyan gyorsíthatom az orr gyógyulását?

Az első és második műtéted között mennyit vártál?

590. anigerigeri (válaszként erre: 589. - F4ae67ed3b)
2009. okt. 28. 22:58

Szia Zsuzsa! Ne haragudj, de a Te eredeti orrodhoz abszolút vétek volt egyáltalán hozzányúlni. Teljesen egyedi, izgalmas arcod volt. Az orrod pedig sem nem nagy, sem nem görge, sem nem lógó, semmi. Hát senki nem próbált meg lebeszélni???

Mindegy, ezt tényleg korrekciózni kell.

Az enyém tényleg gáz volt, pláne a tiédhez képest!!! Én is a 3.-ra készülök, de ha ilyen lett volna az én eredetim mint a tiéd, eszembe sem jutott volna. Ki csinálta, és hol?

589. f4ae67ed3b (válaszként erre: 586. - Zsebi33)
2009. okt. 28. 21:22

Kizárólag Rezek Ödönhöz menj!Jó tanács,fogadd meg.

Nézd meg az adatlapomon a képeket és belátod,miért ajánlom inkább,hogy profi kezében landolj!

Én nála végeztetem majd a korrekciót jövő tavasszal.

Addig ennek a silány eredménynek rendbe kell jönnie,hogy ismét műthető legyek

588. f4ae67ed3b (válaszként erre: 534. - D4f139cdae)
2009. okt. 28. 21:03

Egyet kell értenem veled.Kizárólag fül-orr gégészel műttesétek az orrotokat.

Én megjártam az egyik magánklinikán.Elrontották az orrom,most várni kell a gyógyulásra,hogy újra operálható állapotba kerüljön és kizárólag Rezek Ödön nyúlhat hozzá.Elegem van a túl sok mindenhez értő plasztikai sebészekből egy életre.

587. Zsebi33
2009. okt. 27. 09:28
Vagyis TUDOM hogy profi:-))
586. Zsebi33
2009. okt. 26. 08:01

Köszönöm szépen Krisztina!

Hááát, remélem profi:-)) Rezek dr.úrhoz megyek!

585. dc1d05ee11 (válaszként erre: 580. - Zsebi33)
2009. okt. 24. 08:56
Zsebi, ez az orvostól függ, hogy bevállalja-e vagy sem. Aki igazán profi, az megcsinálja.
584. zsazsi1
2009. okt. 21. 21:53

Sziasztok!


Köszi a bátorító szavakat az altatásról."Sajnos" még nem mostanában lesz, hogy oda kerülök, de addig is jól jön minden infó.

583. Melcsi84 (válaszként erre: 582. - 0ffd6bb340)
2009. okt. 21. 11:03

Szia!


Nekem Csuha Lajos csinálta az orrom és remek lett...

Én abban az esetben mentem volna mindenképp fül-orr-gégészes plasztikai sebészhez, ha lenne orrsövény ferdülésem, mivel az nincs így szerintem mindegy...

582. 0ffd6bb340 (válaszként erre: 579. - Dc1d05ee11)
2009. okt. 21. 09:56

Úgy tűnik, nagy vonalakban egyetértünk. Magam csak részben mondhatom szakmabelinek, mert ténylegesen csak akkor találkozom a szereplőkkel, ha baj van, illetve vaj van a fülük mögött. Így némi rálátásom nekem is van. Mindenesetre abban igazad van, hogy a kaposvári doktor úrral kapcsolatos dogokkal ezeken az eseményeken nem volt alkalmam találkozni, tehát tényleg csendben és feltűnés nélkül, valószínűleg remekül végezheti a munkáját. Azonban az egyik helyszínnel, ahol rendel és operál azonban sokat találkoztam (és nem az utóbbi időben, amikor más is) - de ott nyilván nem ő volt az érintett.

Az eddigi tapasztalataim szerint azonban előny, ha valaki fül-orr gégészként lesz plasztikai sebész, és így operál orrokat. Tudom, hogy Ferenczy doktor nem az, és mondjuk a fórumon az utóbbi időben emlegetett Csuha doktor sem, de nyilván ettől ők még remek orrokat alkotnak. Persze ez is szubjektív, mint minden vélemény. B.

581. szuszibrigi (válaszként erre: 577. - Melcsi84)
2009. okt. 21. 09:25
Még kell egy kicsit spórolnom rá :) de minnél előbb szeretném!!! Szerintem biztos h ő lesz, mert már néztem régebben is a honlapját és őt találtam szimpatikusnak!Kivi vagyok a képekre!
580. Zsebi33
2009. okt. 21. 08:04

Krisztinától kérdezném, ha már itt van egy orr-fül-gégész is, hogy FESS műtétet orrplasztikával együtt meg lehet csinálni?

Köszönöm a választ.

579. dc1d05ee11 (válaszként erre: 578. - 0ffd6bb340)
2009. okt. 20. 19:46
Igazad van. Egyébként fül-orr-gégész vagyok. Így már jó? Ezenkívül én magam is megcsináltattam az orrom, még anno a Donáth tanár úrnál, nagyon jól sikerült. Nem akarok neveket írni, de láttam már néhány elcseszett orrot. Olyat is, amelyet össze-vissza faragtak, toldoztak-foldoztak. És ha belenéztek a plasztikai sebészekről írottakba - elég, ha beütitek az illető doktor nevét a gugliba - , van, akit szidalmaznak, másokat dícsérnek vagy éppen semmit sem írnak róluk. Dr. Ferenczy József tanár urat se nem szídják, se nem dícsérik, végzi a dolgát. Egyik celeb ismerősömnek gyönyörű mellet varázsolt, az ő barátnőinek pedig olyan orrot, amellyel boldoggá tette őket. És hát ez a cél, nem?
578. 0ffd6bb340 (válaszként erre: 575. - Dc1d05ee11)
2009. okt. 20. 17:03

Milyen szakmában vagy tájékozott? Plasztikai sebész, vagy fül-orr-gégész vagy-e talán? És mely helyeken néztél körül?


Azt tanítják a marketing iskolában, hogy a direkt támogató megnyilatkoztatás a legkevésbé segít. Az már segítene, ha véleményt, értékelést mondanál, például: nekem nagyon tetszett az a néhány orr, amit dr. Ferenczy József műtött. Vagy amikor engem operált, akkor nagyon kedves, megnyerő volt. Esetleg nagyon kedvezőnek találom az árait. Vagy mivel ért az orr belső működéséhez és sebészetéhez, ezért nem csak esztétikailag hozta helyre, hanem funkcionálisan is.


Azonban ha valamit így tényszerűen közlünk, az még a hívekben is bizonytalanságot vált ki, esetleg azt, hogy valamilyen érdek mentén teszi az illető azt, amit. Akinek pedig más a véleménye, abban egyenesen ellenérzést.


Maradjunk annyiban, hogy magam is, mint "megfigyelő", meglehetősen tájékozott vagyok - többek között a plasztikai sebészeti szakmában is, különösen annak pénzügyi meg hasonló részeiben. És nem tudom megmondani meggyőződéssel, hogy ki csinálja a legeslegszebb orrot Magyarországon, pedig sokat láttam már.

577. Melcsi84 (válaszként erre: 576. - Szuszibrigi)
2009. okt. 20. 11:19

Természetesen altatásban volt és ebben benne van annak az ára is. Nekem nagyon tetszik az orrom, szerintem szép lett. Ha sikerül ma teszek fel képet, vagy ha gondolod elküldöm az e-mail címedre.

Szerintem jól jársz vele, meg a klinikán is nagyon kedvesek az ápolónők, ami nem utolsó szempont. Mikor szeretnéd a műtétet?

576. szuszibrigi (válaszként erre: 574. - Melcsi84)
2009. okt. 20. 09:23
Köszönöm h válaszoltál. Altatásban végezték?Ez is benne van az árban amit irtál? Meg vagy vele elégedve? Szerintem én is őt fogom választani, nekem szimpatikus!
2009. okt. 20. 08:49
Kedves Márta, Belcsi, Jucus, Linda, MissStrawberry és mások! Dr. Csuha nagyon jó és korrekt szakemmber, biztosan szép orrot fog csinálni Nektek. Én eléggé tájékozott vagyok a szakmában, sok helyen körülnéztem és meggyőződtem róla, a legeslegszebb orrot Magyarországon dr. Ferenczy József csinálja. Kaposváros és Budapesten is rendel, nézzetek utána! És sok sikert hozzá!
574. Melcsi84 (válaszként erre: 573. - Szuszibrigi)
2009. okt. 19. 12:09

Szia!


Nekem is teljes volt, a porcos és csontos részhez is hozzányúltak, és zárt orrplasztika volt. Az enyém Dr. Csuha Lajosnál volt 494 000. Ebben benne van az ápolás és a labor is.

Ha bármi kérdésed van írj nyugodtan.

573. szuszibrigi (válaszként erre: 570. - Melcsi84)
2009. okt. 19. 10:07
Szia. Azt leirnád hogy milyen orrműtét volt,és mennyibe került?? Nekem szerintem teljes orrplasztika kéne.
572. twin01 (válaszként erre: 569. - Zsazsi1)
2009. okt. 18. 16:27

Sziasztok!

Én is hozzászólnék az altatás témához, hogy lássátok, nem kell félni tőle :)

Engem Rezek műtött a klinikán, és az altatásból annyira emlékszem, hogy előtte bevettem vm nyugtatót, és le kellett feküdnöm, amíg vártam, h rám kerüljön a sor.. Itt még nem éreztem semmi különöset, aztán betoltak a műtőbe, ott még saját magam átfeküdtem a műtős ágyra, berakták a kanült a kezembe, és kb ennyi. Aztán nem tudom hogy ébredtem, meg hogy került vissza a pizsim :) csak hogy visszatolnak, átsegítenek az ágyba, és kész. Még nyomott voltam, de nem hánytam egyáltalán. Szóval nekem szerencsére semmi rossz emlékem nincs ezzel kapcsolatban :)

És mindenkinak csak javasolni tudom, hogy ha megbízható dokit, szép eredményt szeretne, Rezekben nem fog csalódni! Imádok tükörbe nézni a műtétem óta :))

571. Melcsi84 (válaszként erre: 569. - Zsazsi1)
2009. okt. 16. 15:00

Szia!

Csak, hogy kicsit nyugodtabb legyél leírom én is az altatásos élményemet:

Én abszolult nem izgultam, de azért adtak egy kis kapszulát, hogy még jobban ellazuljak, engem is bekísértek a műtőbe, beszúrták a tűt(ettől féltem a legjobban), utána elkezdték adni a kis koktélokat. Uána már csak annyira emlékszem, hogy ébresztgetnek meg mintha hánynék(megkérdeztem és akkor szedték ki a csövet meg a tamponokat a torkomból), a lábaim kezeim mozogtak, látni csak homályosan láttam, beültettek egy székbe és bevittek a szobámba ott meg fel az ágyra. Csak az első 10 perc volt a rossz, mert akkor reszkettem mint egy kocsonya meg fájt a torkom a tampontól meg a tamponoktól, adtak egy fájdalom csillapítót és ez el is múlt. Mivel nekem letamponálták a torkom, nem hánytam, mert nem folyt annyi vér a gyomromba, sőt este még egy kis háztartási kekszet is tudtam enni. Műtét után 20 perccel meg már mosolyogva vártam a párom és anyukám. Nekem nem volt vészes, az a lényeg, hogy ne stresszelj rá ennyire, tényleg nem gáz.Minél inkább stresszelsz annál rosszabb lesz az altatás.

Én utána éjszaka nagyon jót aludtam... Még az se zavart, hogy a számon kell levegőt venni csak néha felébredtem inni.

570. Melcsi84 (válaszként erre: 567. - Szuszibrigi)
2009. okt. 16. 14:28

Szia!


Engem ő műtött 2 hete. Nagyon meg vagyok vele elégedve, meg a körülményekkel is.

Mindenki nagyon kedves volt és nekem az orrom is tetszik, mondjuk még eléggé be van dagadva, de már így is szép. Ha bármi kérdésed van írj nyugodtan.

569. zsazsi1 (válaszként erre: 565. - Aneszan)
2009. okt. 16. 14:28

Szia!


Azért az eléggé borzasztó, amit az altatásról, ill. az ébredésről írtál.

Ez normálisnak számít? Felkészítettek rá, hogy ez történhet?Én eléggé parázok az altatástól - még sose volt benne részem hálistennek - de ez nem hangzott túl megnyugtatóan.

Remélem, az eredmény feledtette a megpróbáltatásokat.

568. 0ffd6bb340 (válaszként erre: 567. - Szuszibrigi)
2009. okt. 16. 13:41
Az eddigi ismereteim alapján gondold végig, hogy a fül-orr-gégész hátterű doktorok között nincs-e olyan, akihez szívesen mennél. Varga Klára, Rezek Ödön, Kárász Tamás azok, akik itt, illetve másik fórum (nlcafe) tapasztalatai alapján a legjobb eredményekkel operáltak. Az általad kérdezett orvos is a legjobbak egyike, de nem fül-orr-gégész. Beus
2009. okt. 16. 11:14
Sziasztok. Én uj vagyok itt. Már nagyon régóta vágyom arra hogy megműtessem az orromat! Segitene nekem valaki abban hogy hol tudnám elfogadható áron szépre megcsináltatni az orrom??? Járt már valaki dr csuha lajosnál? Nagyon köszi előre is.
2009. okt. 16. 08:41

Tegnap levette Klára a sint, meg egy kis varratot is szedett, azóta a sin alatti pirosság is elmúlt, és most nem is látszik hogy történt bármi is, de gyönyörű az orrom. Olyan, mint amilyent álmodtam, illetve nem is tudtam pontosan, hogy milyet akarok, csak az ami volt, nagyon nem tetszett. Ja, és nem utolsó sorban továbbra is kapok levegőt, ami fantasztikus - ez is olyasmi, hogy korábban nem éreztem a hiányát, mert hozzá voltam szokva az eldugult állapothoz, de most hogy megoldódott az orrsövény problémám, már egészen más a világ.


Ha valakiben kétely van, akkor csak rábeszélni tudom. Ne adjátok fel, tessék orvost keresni, megfelelőt, és azután érezni fogjátok, milyen fantasztikus, amikor elkészül. Úgy gondolom, hogy az ember környezete nem is látja annyira problémásnak, mint az belülről látszik, de most mindenki azt mondja, hogy olyan jó rámnézni - nem tudják miért is pontosan, nem mindenki veszi észre hogy mi változott, de mindenki észreveszi hogy változott valami az arcomon, harmonikusabb lett.


Vidámság van, nagyon. Tika

565. Aneszan
2009. okt. 15. 20:29

Hali,. Engem okt. 6. -án műtött Dr. Kárász a Silvermountba. (orrsövény, egy nagy púp az orromon, meg görbe is volt)és tegnap vette le a gipszet, plusz varratok. Egyáltalán nem fájt, felse dagadtam annyira, és már csak éppen hogy a szemem alatt sárga. Az eredmény tökéletes, és 450 volt,plusz estére egy nagyon aranyos nővért fogtam ki, és mindenki kedves volt velem. Az eredmény meg nagyon nagyon sokkal jobb mint amilyen volt, a párom egész nap nézegeti:).

Az altatásról annyit, hogy felvettem a köntöst (alatta egy bugyi), jöttek értem, bekísértek a műtőbe, felfeküdtem az ágyra (a lábam, a kezem remegett, tiszta para volt)infúzió be . Látták, hogy mennyire félek, így az altatóorvos szavaival élve megkaptam a "leszarom a világot injekciót", és egy kis "hegyi levegőt" tartottam az arcom alá. A színek kiélesedtek, a doki valami fura maszkot viselt......a következő emlékem ezután, hogy valaki kelteget, hogy kész vagyunk....a lábam, kezem, nem tudtam mozgatni..ki volt száradva a szám, és éreztem, hogy valakik áttesznek az ágyra, fokozatosan visszajött minden, kicsit álmosan, 13:30 kor hoztak ki a műtőből, és este 10ig 10,20 percenként hánytam a gyomromba lekerült alvatt vért.....De már 100% jobban vagyok, és simán ki lehet bírni, a végeredmény meg már most tetszik..:)

2009. okt. 15. 15:12
szijasztok! nekem hétőn esz műtétem és most eléggé parában vagyok. én sajnos egész évben allergiás vagyok, így elég rizikós a dolog. most szedek homeopátiás gyógyszereket meg allergia gyógyszereket, de ez a maximum amit tudok tenni. már egyszer el kellett halasztani, mert elkaptam egy vírust. az altatás folyamatát leírná nekem valaki? eléggé félek a műtéttől is, de a legjobban attól félek hogy el kell halasztani, mert már kis gyerek korom óta erre várok, mert tényleg nagy az orrom! de a legnagyobb baj az allergiám, mert ugye a műtét után 2 hétig nem lehet orrot fújni, de sajnos nekem télen-nyáron allergiám van, és ezáltal napi 1-2 minimum ki kell fújni az orrom. :( valakinek van valami tanácsa? üdv
563. zsazsi1 (válaszként erre: 561. - 064127f15b)
2009. okt. 14. 10:40

Szia!

Privátban írtam neked véletlenül, pedig semmi titkos nincs benne, olvasd el.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook