Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Oriflame fizetési felszólítás, mit lehet tenni eben az esetben? fórum

Oriflame fizetési felszólítás, mit lehet tenni eben az esetben? (tudásbázis kérdés)

1 2
2010. júl. 23. 21:53

Szerintem valami nem stimmel most az oriflame rendszerében ...

Amúgy gyanítom a hat éves állítólagos elmaradás már nem aktuális, sőt, elvileg nem is behajtható ... de nézzetek, kérdezzetek utána :)


fogyika - te is cselekedj minél előbb.... sőt! ha Neked van igazad, ami igen valószínű még perelhetsz is kártérítésért :) - én legalábbis megtenném :DDD

9. 3f5c70e7b8 (válaszként erre: 4. - Moonika80)
2010. júl. 23. 21:51

Szerintem még bemenned sem kell sehova, már miért is te rohangálnál utána a dolognak...?

Írj nekik egy válaszlevelet, lehet, hogy leszállnak rólad.

2010. júl. 23. 21:50
az adataimat más okból tudhatja
7. 8ef78160df (válaszként erre: 5. - Virágoskert)
2010. júl. 23. 21:49
én is ma kaptam
2010. júl. 23. 21:48

ezt tudhatja az oriflém?


egyszer rendeltem, de akkor nem az én nevemre rendelt, mert nem volt szerződés az én nevemre, valószínű utána már csinált.

2010. júl. 23. 21:45

Milyen érdekes! pont ma kapott a lányom az oriflame-tól egy felszólító levelet állítólag 6 éve vásárolt valamit azóta nincs rendezve. Eddig tudtommal nem jött ilyen levél.

Mit csinálnak ezek?

Erős a gyanúm, hogy el is évült már ez, hiszen nem folyamatos a felszólítás.

2010. júl. 23. 21:44
a regisztrációkor meg kell adni személyes adatokat is. bemész, akkor szerintem tudod igazolni, hogy nem Te voltál.
2010. júl. 23. 21:42
az oriflame is tudja, hogy egy nő redelt anno a nevedben?
2010. júl. 23. 21:41

Sziasztok!

Olyan problémám lenne, hogy az Oriflémtől kaptam egy fizetési felszólítást 2006-ból, amit állítólag nem fizettem ki.

Soha nem rendeltem az Oriflémtől, de már 2006-ban is kiderült, hogy egy nő rendel a nevemre, akkor is kaptam egy fizetési felszólítást, viszont akkor ez a nő kifizette (állítólag), és mivel azóta nem volt semmi ilyen nem foglalkoztam az üggyel. Viszont most megint kaptam egy fizetési felszólítást, amiben már polgári peres eljárással fenyegetnek. A nő most nem hajlandó kifizetni. (arra is gondoltam, hogy ez még mindig az az eset, de ez nem lényeg).


A rendelésekhez kell aláírásnak lennie? Eléggé jellegzetes aláírásom van, ezzel kezdhetek valamit?

Vagy mit tudok tenni.

2010. júl. 23. 21:41
Oriflame fizetési felszólítás
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook