Önbizalom (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Önbizalom

1 2 3 4
69. vmágika (válaszként erre: 68. - McKenzi)
2008. jún. 4. 12:11

Engem is csak ez motivál,az egészség!

Igen,arányosan oszlik el rajtam a súly,nagyon is,ezt most szerénytelenül állíthatom,még ha nagyképűségért meg is köveznek.A pocim mondjuk egy kicsit nagy,de nem előredüledező.Meg persze egy jó nadrág csodákra képes.

Kalóriát számolok,napi 1000-1200-t eszek+estefelé már kerülöm a nagyobb mennyiségű szénhidrátot.Tehát gyümi vagy gyümis joghurt jöhet vacsira.Nem akarom megvonni magamtól a szénhidrátot,egyzser már okozott komoly gondot.Hiába,szüksége van rá a szervezetnek.

Nem főzök külön,macerás lenne.Most is karfiolleves van+túrós tészta.Nem is vagyok igazán éhes.Eszek majd egy nagy tányér levest és akkor a tésztából jóval kevesebbel is beérem.Amúgy sem nagy kedvencem a túrós tészta.Uzsira,vacsira gyümi vagy joghurt.És akkor ettem is,meg nem is lengtem ki.

van egy "június 2-től fogyózzunk,de komolyan" fórum,vagy valami hasonló a címe.Tegnap nem volt pofám oda írni a kilengéseim miatt!:))

Nézz be oda,ha gondolod,vagyunk egy páran és hasznos infókhoz is lehet jutni!:)

68. McKenzi (válaszként erre: 67. - Vmágika)
2008. jún. 4. 11:47

a terhesség előtt érdemes fogyni, én sajnos pont akkoriban voltam túlsúlyos - az utolsó hét előtt kirepedt a combomon a bőr, szóval az már sosem lesz a régi.

Szépen kezdted a diétát, csak sikerüljön este is megállni!:)) Melyik diétát választottad, és miért?

Az egyébként jó, hogy mások csinosnak tartanak (biztos egyenletesen oszlik el a túlsúly - nem úgy mint anno rajtam:) De gondolj arra, hogy mennyivel egészségesebb leszel vékonyabban!

67. vmágika (válaszként erre: 66. - McKenzi)
2008. jún. 4. 11:21

Csak én.A páronak csodaszép,tökéletes alakja van,az övé a leggyönyörűbb férfihátsó az egész világon.

Mondom is neki,hogy ha nekem ilyen fenekem lenne,akkor egész nap a kezemen ülnék!:)))

Bár most ő is felszedett néhány kilót,de rá is fért,mert gebe volt.Saját magának is jobban tetszik így.Ő fizikai munkát végez,neki kell is az energia,nem sajnálok tőle egy falatot sem.

Ma korán keltem,fél 7-kor.Egy falat nem ment le a torkomon,csak egy kávét ittam,mert bár nem szoktam,de anélkül úgy érzem meghaltam volna!

11-kor ettem egy almát,nagyon nem akartam bekajálni,mert délben ebéd.

Mától tényleg komolyra akarom venni a figurát.Ne röhögj!:)Nem könnyű így.Ma bementem a volt munkahelyemre és mindenki megjegyezte,hogy milyen jól nézek ki,(+10 kg)pedig ki sem voltam öltözve és csak szempillaspirál volt az orcámon,illetve a szememen.Most akkor minek törjem magam,ha így is megfelelek.Nem jó ez így.Inkábbb mondták volna,hogy "de meghíztál",meg ilyeneket!


Tényleg szeretnétek még egy babát?Ez olyan jó!☺

Mi is éppen a napokban beszéltünk róla,hogy nem bánnánk,ha jövő ilyenkor már a pocakban lenne.:)

Csak ugye 93 kiló vagyok és ha erre még rájön az a "kötelező" 15-20....Na,abba jobb nem belegondolni!:(

Nekem is 20 kg a végső cél!Bár egyelőre 10-zel is beérném.

66. McKenzi (válaszként erre: 65. - Vmágika)
2008. jún. 4. 11:08

tegnap megkérdeztem a férjemet, és azt mondta, hogy csak az elején volt nehéz a diéta, aztán már megszokta - de neki az eleje vagy három hét volt. (sokat panaszkodott, hogy nem bírja) de igyekeztem, és sült csirkecombot kapott vacsira, onnantól már jobban bírta és fogyott is, ha nem is olyan ütemben mint én (pedig rajtam kevesebb volt arányában, mint rajta) neki most 20 kilót kéne leadnia, ma elkezdte, nekem két kiló van hátra, ami lehet marad is, hisz már úgyis terhes szeretnék lenni, és az előző terhesség alatt sem híztam.

Nekem a cigiről nehezebb volt leszokni, mint lefogyni (már régen volt, de még emlékszem)

Nálatok csak te fogyózol?

2008. jún. 3. 22:34

Na ja.Hosszabb idő.hi-hi-hi!

Max 5 nap,de már az sem az igazi.Tudom én,hogy mit mondasz.Ha látnám az eredményt,az lelket öntene belém.

A ciginél volt bennem annyi akaraterő,hogy ne gyújtsak rá,még ha úgy is éreztem itt a vég,nem bírom tovább.De úgy voltam vele,hogy azt az öt napot nem hiába szenvedtem végig.Ahogy mondod,a magam miatti tiszteletből.

Majd holnaptól.Na jó,ezen most én is jót röhögtem!:))))

64. McKenzi (válaszként erre: 63. - Vmágika)
2008. jún. 3. 22:16

és volt már úgy hogy hosszabb időre kitartottál? Mert elkezdeni az igazán nehéz, aztán már tiszteled annyira magadat, hogy tartod a diétát, egyébként is néhány hét alatt látványos eredményeket lehet elérni.

:)) most nevethetnékem van, mert ugyanezeket elmondom mindig a férjemnek is. és sajnos nála nem vált be az, hogy az elejént tartja a diétát, utána könnyebb lesz, neki végig szenvedés volt

63. vmágika (válaszként erre: 62. - McKenzi)
2008. jún. 3. 21:52

Én is akkora fogyis vagyok,hogy csak na!Már több,mint egy éve csinálom,olyan elszánt vagyok.:)))Azt hiszem,ha nem lennék kibékülve magammal,akkor komolyabra venném a figurát és sikeresebb lennék.

Valahogy délután kezdődnek a gondok.Reggel még a kaja gondolatától is rosszul vagyok.Azt hiszem el van csúszva a bioritmusom.Délután felelevenedek,este későn alszok el.Régebben éjjel fel is ébredtem és nagyon fittnek éreztem magamat az éjszaka közepén.:)))Ezen most így utólag röhögök,de akkor marha rossz volt merengeni a sötétben 3 órán keresztül.Éppen ma dicsekedtem a páromnak,hogy mostanában átalszom az éjszakát,mint egy jó gyerek.Remélem nem kiabáltam el!:)

Nem is vagyok éhes,tök tele vagyok,de egyszerűen zabálhatnékom van.Este persze lelkiismeretfurdalás a köbön.

62. McKenzi (válaszként erre: 59. - Vmágika)
2008. jún. 3. 21:42

csak poénkodtam, mert magas labda volt! :)))

Édesség iránti vágyamat a fogyókúra alatt édesítőszeres túróval csillapítottam, kár hogy fura lett tőle az arcbőröm, így arról végül lemondtam (rendbe is jött a bőröm), maradt a tejszelet.

- amúgy a férjem is hasonlóan jó a fogyókúrájában, mint te :)))) csak ő most nem érzi jól magát a bőrében ezért most (jó néhány hónapja) már le akar fogyni, de még nem kezdte el, csak beszél róla :)

(ma brassóit csináltam, csirkemellből - erre ő - én csak husit kérek - így kicsit több húst vettem a szokásosnál - gondolhatod, megette krumplival együtt és mivel volt bőven, ne maradjon már ott, két nagy adagot bevágott kilenc órakkor. Ez után a kicsink kért egy túrórudit, de meggondolta magát, odaadta az apjának - így hát azt is megette:))

61. Evycsaj (válaszként erre: 52. - 14775640c4)
2008. jún. 3. 20:04
jó köszi!Ez van.
60. Evycsaj (válaszként erre: 51. - 14775640c4)
2008. jún. 3. 20:01
jó előfordul az ilyen!Nem vagyok egy jó helyesíró de azért köszi h figyelmeztettél!(-:
59. vmágika (válaszként erre: 58. - McKenzi)
2008. jún. 3. 19:36

Nem tart vissza.

Nekem ne is mondd,hogy valakinek nehezebben megy a fogyókúra!

Elvileg aktivja tagja vagyok a "fogyjunk együtt június 2-től"(vagy valami ilyesmi) topicnak,de mit gondolsz,ma miért nem mertem oda írni.

Elég tisztességesn elvéreztem.Ebéd után 2x jégkrém,aprósüti és fél üveg mogyorókrém+mindez leöblítve 1 liter tejjel!:)

Nagyon komoly vagyok ma,ebben is:)))))))

Eszek egy kis husit is úgy érzem....hmmm.

58. McKenzi (válaszként erre: 57. - Vmágika)
2008. jún. 3. 19:30

szerintem nincs összefüggés, legalábbis szembetűnő. Ismerek kifejezetten komoly embereket, laza nagyhangúakat, félénkeket, ők az évek során nem változtak semmit, kiv. a külsejüket :) A férjem sem volt mindig túlsúlyos, de ugyanaz az átlagos típus mint volt. (ő közepesen vidám, közepesen komoly, semmi szélsőség :)))

ma nekem sem megy a fogalmazás :)

ha leadsz néhány kilót akkor se fogsz kevésbé vidám lenni, tehát ez ne tartson vissza :)))))

egyébként el kell ismernem, hogy van akinek nehezebben megy a fogyókúra - férjemmel ugyanazt esszük, ő visszahízott mindent amit leadott én egy kilót se! Most akar visszatérni a szénhidrátszegény étrendhez

57. vmágika (válaszként erre: 55. - McKenzi)
2008. jún. 3. 18:56

Mivel én sok év óta csak az egyik oldalt képviselem,nem tudom,hogy van-e összefüggés alkat és önbizalom,vidámság között.

De azt nem én írtam,hogy a vékonyak állandóan depisek,mert számolják a kalóriát,meg ilyenek.Azt csak idéztem Éva írásából.Én csak annyit tudok,hogy túl jól érzem magam a bőrömben,pedig ennek nem lesz jó vége!

Lehet,sőt biztos,hogy hülye vagyok,meg értetlen,de totál szét van csúszva az agyam a sok röhögéstől,ami mára kijutott.:)Bocsi

56. McKenzi (válaszként erre: 27. - Eva25)
2008. jún. 3. 18:55
lehet, hogy van akire ez igaz, de én úgy voltam vékony (két rövidebb időszakot leszámítva), hogy gond nélkül befaltam egy tábla csokit is ha kedvem tartotta -igazából általában nem voltam olyan nagyétkű, így simán belefértek az ilyen húzások :)
55. McKenzi (válaszként erre: 54. - Vmágika)
2008. jún. 3. 18:51

hehe lehet félre értettelek? Csak annyit szerettem volna írni, hogy vékonyan is és túlsúlyosan is vidám voltam, szerintem nem függ össze a két dolog :)

Atkins diétával adtam le 10 kilót - ezzel még a férjem is szépen fogyott amíg csinálta. Ő nagyon nehezen fogy, pedig tényleg nem eszik sokat - de ez a húsevős módszer bejött neki

54. vmágika (válaszként erre: 53. - McKenzi)
2008. jún. 3. 18:03

Hú,ezer éve nem jártam erre,de mit is köszönsz tulajdonképen?

Valami rosszat mondtam vagy jót?

Jajj,ha már itt tartunk,tuti módszer úszógumira?

Vagy ne foglalkozak vele,legalább nem süllyedek el?:))))

53. McKenzi (válaszként erre: 38. - Vmágika)
2008. jún. 3. 17:49
:))) köszönöm korábbi vékony énem nevében :) fősuli végéig a bmi indexem alapján vékony voltam, de bármit megehettem és bármikor azt hiszem általában nem volt nagy étvágyam. Mikor fogamzásgátlótól meghíztam már inkább figyeltem a szénhidrátokat- most újra átlagos alkatú vagyok és megint mindent eszem (azért hetente ráugrok a mérlegre) alapvetően viszont mindig vidámabb típus voltam ;)
52. 14775640c4 (válaszként erre: 50. - Evycsaj)
2008. jún. 3. 16:40

ja és mindíg=mindig


bocsi de nagyon szembetűnő

51. 14775640c4 (válaszként erre: 50. - Evycsaj)
2008. jún. 3. 16:36
salynos=sajnos :))))
2008. jún. 3. 16:04
Nekem salynos soha nem volt önbizalmam...Sokan azt mondták ,h jól nézek ki,én akkor se hittem el!)-:Ha elmegyek 1 szórakozóhelyre mindíg azt gondolom,h na most biztos mindenki engem néz,h mekkora a s..m abba a naciba v milyen dagi vagyok!BORZALMAS ÉRZÉS...)))-:
49. petrikek (válaszként erre: 2. - 14775640c4)
2008. jún. 1. 11:46

Teljesen egyetértek veled. Nekem az anyukám csontsovány. Gyakorlatilag bármit magába tömhet (este Nutella, chips, kenyér kilószámra) mégsem hízik egyetlen dekát sem. Már-már úgy néz ki, mint egy etióp éhező.

Mindenkinek a saját problémája a legnagyobb, de hízni szerintem sokkal nehezebb, mint fogyni, hiszen nektek soványaknak izmot kellene építenetek magatokra kemény súlyzós edzéssel, hogy vastagabbak legyetek. Nem lehetetlen, de nagyon nehéz.

2008. máj. 30. 23:48
Az önbizalom nem csak a testalkaton múlik. Persze, az is sokat segít, ha az ember csinos, és pozitív visszajelzéseket kap.
47. eva25 (válaszként erre: 41. - Gyémántkő)
2008. máj. 30. 22:26

Tévedsz. A párom azt mondta hogy ducin jobban tetszettem neki. És még egyszer leirom, hogy én nem koplaltam, nekem a szülés után 2 év telt el, mire vissza kaptam az eredeti alakom, amit nem koplalással értem el, és nem vagyok vékony, átlagos vagyok,és boldog vagyok. Én nagyon pici vagyok, csak 150 cm, és gurultam 65 kg-osan. Most jobban érzem magam, de NEM KOPLALTAM. Én a koplalókról irtam, mindenkitől elnézést kérek, akiket megsértettem.

Szerintem egyesekből az irigység beszél. Menj rá az adatlapomra, és nézd meg, nem vagyok sovány, csak pici.

46. eva25 (válaszként erre: 38. - Vmágika)
2008. máj. 30. 22:19
Nagyon szépen köszönöm, végre VALAKI elolvassa amit irok, és megérti. Köszönöm. Sokan csak olvasnak, és nem értelmezik helyesen amit olvasnak,háborognak fölöslegesen. Én tényleg a koplalókról irtam,nem a genetikailag soványakról.
45. eva25 (válaszként erre: 37. - Gyémántkő)
2008. máj. 30. 22:14

Tornásztam és egész nap futkorásztam a kisfiam után, na meg 2 év alatt ment le, tehát nem gyorsan. Nem koplaltam, és van még itt-ott felesleg, amit nem akarok lefogyasztani, mert szerintem kell egy popsi, stb egy nőnek.

Én igy boldog vagyok.

44. eva25 (válaszként erre: 30. - 14775640c4)
2008. máj. 30. 22:10

ne haragudj, de Te egy vagy azok a szerencsések közül, akik nem azért soványak, mert koplalnak, anorxiásak, stb... Ne huzd fel magad, én a nagy átlagról beszéltem. Nézz szét a világban, minden csak light, meg szénhidrát mentes. Én nem Rólad irtam, hanm azon tizenévesekről, akiket pl. szanatóriumban kezelnek,mert súlyosan anorexiásak, stb. Sajnos többen bele is haltak. Nemrég láttam egy dokumentum filmet a Discovery-n.

Én róluk beszéltem.

43. Gyémántkő (válaszként erre: 42. - Vmágika)
2008. máj. 30. 19:46

Hát öszintén én nagyon jól érzem magam a bőrőmben ,eddig egy -két emberen kivűl mindenki csinosnak tartott ,azt a két embert viszont az irigység foglalkoztatja csak szivemből érzem..ugyanis ,minden jól áll,fölvehetek bármit ,jól vagyok én igy...


Örülök ,hogy megértettél és nem magada vetted a dolgokat..viszont amit irtál a hozzászólásod elején nagyjából én is erre tértem rá még az elején ,hogy nem súlycsoportra van osztva .szabva a boldogság....:)

42. vmágika (válaszként erre: 41. - Gyémántkő)
2008. máj. 30. 19:38

No azért!:)))

Én voltam vékony és boldogtalan is,de a kettőnek semmi köze nem volt egymáshoz.Lelki okok húzódtak a háttérben,de ez még kamaszkorban volt.Elég későn érő típus voltam,engem valahogy a kinézet meg a pasizás jóval később kezdett el érdekelni,mint a korombelieket.Nem is foglalkoztam azzal,hogy mit vegyek fel,meg ilyenek.Anyu vett nekem valamit és az nekem tökéletesen megfelelt.

Szóval ebből az egészből azt akartam kihozni,hogy biztosan rossz lehet nektek,amiért küzdötök a kilókért,de nem tudom átérezni,met amikor én voltam vékony,akkor még nem zavart.Most,hogy máshogy gondolkodok,már lehet,hogy tudnám,csak most meg már ugye ott van az a +20 kiló.:)

Amivel sajnos nincsen semmi gondom.Jól érzem magam a bőrömben.Tudom,hogy nagy szerencsém van ezzel,mert a párom is így szeret.Sőt!!!Amikor összejötünk 173 centihez 74 kg voltam(ami ugye nem kevés)és akkor már azt mondta,hogy ennél kevesebb már ne legyek.Most -10 kiló a cél,sajnos e.ü.-i okok miatt.A doki le fogja szedni a fejemet,ha megint nem fogyok.Akkor is még 83 leszek,tehát semmiképpen sem mondható vékonynak.

Tehát engem még rosszindulattal sem lehet irigynek nevezni.:)Tudom,hogy nem nekem mondtad,legalábis reméltem.:)

Szia!

Orvos ezen a problémán nem tudna esetleg segíteni?Ha csak abból indulok ki,hogy a kövéreknek tud.

41. Gyémántkő (válaszként erre: 40. - Vmágika)
2008. máj. 30. 19:24

Abszolut nem rossz szándékból irtam neked a választ....:)


A kérdésedre a válaszom szerintem annak idején eva25 is irigy lehetett a vékonyabbakra ,most tutira ,hogy jobban érzi magát.....

Az irigység az én nézetemből itt fönt áll,hogyha valaki véznának nevez ,egy vékony nőt ,de annak ellenére ő is ugyanerre törekedett,hogy vékony legyen......

40. vmágika (válaszként erre: 39. - Gyémántkő)
2008. máj. 30. 19:18

Mi van?

Számoltam hasonló rekcióval,de ennyire azért nem.

Én a hsz-emet nyugodt,nem bántó hangnemben írtam.

Szerintem csak akarva lehet belőle kinézni,de azt sem tudom elképzelni,különben nem raktam volna tele smile-val.:)

Nem az volt a célom,hogy eva25-öt védelmezzem,,csupán arra szerettem volna felhívni a figyelmeteket,hogy lehetséges,hogy átsiklottatok valmi fölött.

Hm,lehet,hogy most akkor boldogtalan,ha abból indulunk ki,hogy most ő is vékony?Igen,ez ellentmondásos.

De azt az irigység dolgot nem értem.Ki irigy kire?

1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook