Önbizalom (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Önbizalom

1 2 3 4
2008. máj. 28. 12:35
Az önbizalom nem csak a kilókról szól.A gátlások gyermekkorban, vagy még az előtt kezdődnek. A sok összetevő közül lehet az egyik ez, de sok egyéb is lehet: neveltetés, családi háttér, környezet, testi és szellemi adottság stb. Nem szeretnék vitába bocsájtkozni, ez saját vélemény...
2008. máj. 28. 11:42
ja és hiába tettem le egy deka sem ment fel:((((
7. 14775640c4 (válaszként erre: 6. - Vmágika)
2008. máj. 28. 11:42

nem dohányzom....

helyesen:már nem

mióta gyerek van. én 14 évesen dohányoztam először és ahogy terhes lettem,letettem.

azóta sem cigizek:)))

persze nem volt egyszerű mindenki cigizett a környezetemben, még a párom is. de sikerült. pedig napi 2 dobozzal szívam.azóta a párom is letette pedig sosem kértem..

2008. máj. 28. 11:34

szancsesz,akkor te azon kivételes nők közé tartozol,akiknek nyűg a gebeség,ahogy te fogalmazol.Azért van egy olyan gyanúm,hogy a vékony nők nagyon kevés százaléka érzi ezt hátránynak.

Más téma,de már régen meg akartam tőled kérdezni,hogy dohányzol és kicsit füstös a hangod?

Ja,amúgy én letettem a cigit és utána ugrott fel röpke 30 kg.Cigi helyett ettem,pótcselekvésként.

Tudjátok,lehet velem van a baj,de én 173 centivel és 92 kilóval jól érzem magam a bőrömben.Bár az igazsághoz az is hozzátartozik,hogy senki nem hiszi el ezt a 92-t.Jól oszlik el rajtam?Én élvezem,hogy gömbölyű itt-ott.A páromról már nem is beszélve.Ő uyanis abba a bizonyos minden 5.-be tartozik.Ha neki és magamnak megfelelek,akkor már nincs is miről beszélni.:)E.ü.-i okok miatt lenne jó megszabadulni legalább 10 kilótól.De ebben a kánikulában nincs is étvágyam.Ma pl. strandra megyek,mert én nem szégyellem az alakomat.Persze lehet csak azért nem ,mert az én szememben nem attól lesz valaki ember,hogy milyen idomokkal rendelkezik.Durva szó,de jobbat nem találtam:lenézem azokat,akik csak az alkat miatt lenéznek másokat.Gyakorlatilag az ilyen ember véleményére nem is adok.Tehát nem foglalkozok velük.Egyszerűen az én szememben nem ember,aki a külső alapján ítélkezik.Hidegen hagy.

Azzal is tisztában vagyok,hogy nem én vagyok,leszek a strandon a legnagyobb,bár sok "alkatombeli" meg van róla győződve,hogy mindenki őt nézi!És az nem jó,mert kiül az ember arcára,hogy feszeng,zavarban van és ettől máris olyan negatív lesz a kisugárzása.

Ó igen és azzal is tisztában vagyok,hogy a férjemen kívül még nem egy pasi van oda a testesebb nőkért.Nem is értem miért gondolja minden csaj,hogy a férfiaknak csak a vékony lányok tetszenek.Mindenki legyen olyan,amilyennek jól érzi magát.Csak a divat és főleg a többi nő miatt(ekkora baromságot)nem kell drasztikus fogyókúrába kezdeni!Addig jó a pasiknak is,míg van választék a felhozatalból!Ezért nem kell annyit görcsölni!Ha meg a pasinak a felesleg miat nem kell egy nő,akkor azzal nem is érdemes szóba állni.Úgyis jön a következő!:)

Higgyétek el,a,kisugárzás 1000x fontosabb!:)Fel a fejjel!

5. 01c8755c79 (válaszként erre: 4. - 14775640c4)
2008. máj. 28. 11:29
Oh, Istenem.... szalonna, nagy szelet kenyér...paradicsom... paprika....! :o))) Engem még a csapivíz is hízlal... (ezért iszom inkább sört, mert ha már hízlal, akkor megérje és különben is teli van vitaminnal.... azt mondják! :)))) Egyébként nekem 15 évesen is volt mindig pár kiló fölöslegem, ami miatt nyafoghattam... és most 42 évesen ugyanaz a pár kiló van, így aztán panaszra semmi okom! De tény, ami tény, hogy most már mozognom kell rendesen, és nem tortáznom, hogy csak az a pár kiló legyen. :o)
4. 14775640c4 (válaszként erre: 3. - 01c8755c79)
2008. máj. 28. 11:24

akkor mondom. bocs hogy belevau:))

szóval:

az egész családnak nálunk ki van a csontja:)))))

nekem is itt-ott ki van a bordám....

kész:)))

a párom aki 165 centihez 90 kiló.mindig irigykedve néztem. mondván hogy csinálja?

szóval. biztos van olyan is aki direkt fogy hogy jól nézzen ki. én nem akarok jól kinézni,hanem plusz kilókat akarok..

hiába szültem két gyereket. ez sem segitett.pedig szalonnázom este:)))

3. 01c8755c79 (válaszként erre: 2. - 14775640c4)
2008. máj. 28. 11:15
...én is ismerek régóta egy ilyen ügyeletes gebét... és mindig olyan érzésem volt, hogy fennhordja az orrát, mert neki "olllllyan jó alakja van", tényleg csontsovány szegény.... együtt járunk táncolni, és egyszer elkaptam a szemét, amikor irigykedve nézte a néhány kg súlyfeleslegemet. :o))Mh. azóta kedvelem! ;)))
2008. máj. 28. 11:09

szia!

olvastam a cikked és bevallom mint ügyeletes gebe,jót nevettem:)))

eszembe jut ugyanis az hogy mindenki legalább is a nagy többség azt hiszi soványnak oly jó.

én mióta megszülettem küszködök hogy hízzak.ugyanis 165 centihez mindössze 45 kiló vagyok. de mivel genetika, tehát ugyanolyan örökölt dolog mint a hizás,nem tudok mit tenni. ez van.ehetek amennyi belém fér mégsem hízok.

szóval:

annyit fűznék ehhez hozzá, hogy nehogy azt higyjétek már hogy a gebék élete oly jó. én mint ügyeletes hizokúrás gebe mondom szivesen cserélnék veletek:))

nekem a párom nap mint nap küszködik mire lead egy kilót évente. én meg irigylem. szóval minmt másik oldal mondom. tök jó a cikk csak nem biztos hogy a sovány azért sovány mert nem eszik.

2008. máj. 28. 11:03
Nincs nő, aki elégedett lenne az alakjával és nincs, aki ne kívánna ideális alakot magának. Most épp a soványak viszik a pálmát. Vajon mi az ára annak, hogy olyanok legyünk mint az eszményített alakú nők?

Ugrás a teljes írásra: Önbizalom
1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook