Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Nyuszik takaró nélkül fórum

Nyuszik takaró nélkül (beszélgetős fórum)


2009. szept. 26. 12:32
Jo a széna is, én is voltam igy,csak a kisnyulakat ne fogdosd, mert van olyan anya, amelyik meg is öli,ha idegen szagot érez rajtuk.Ha a kicsik összebujva nyugton vannak, akkor szoptatja öket.Ha ehesek,akkor feltünöen ugrálnak a fészekben.
6. murva (válaszként erre: 5. - Moonlight1984)
2009. szept. 25. 23:29
Gondoltam erre ma de nem engedte,hogy hozzányúljak és nem akartam bántani fialás után meglátom holnap mi lesz lehet megpróbálom,megfogni és szedni belőle szőrt.
2009. szept. 25. 23:18
Nekem is volt ilyen első ellősöm.Finoman húzva ledobja a szőrt a hasáról és a tokájáról,ahonnan ő is tépte volna.Én finoman pár marék szőrtől megszabadítottam,amivel vidáman takargatta is a piciket,csak valahogy magától nem indult be nála a szőrtépési ösztön.Finoman húzva nem fáj nekik,a hormonok miatt úgy is dobja a szőrét,én is csak végighúztam a kezem,és tele lett szőrrel.Próbáld meg,hátha beválik.
4. murva (válaszként erre: 2. - Dogiz)
2009. szept. 25. 23:12
Már hozzájuk nyúltam a vatta rá-le rakással,de szerintem szoptatja őket,mert nyugisan vannak a nyuszik,ha éhesek lennének gondolom nagyon mocorognának és a takarmánnyal be takarta őket remélem megmaradnak.
2009. szept. 25. 22:58
esetleg ne legyenek hidegbe annyira
2. dogiz (válaszként erre: 1. - Murva)
2009. szept. 25. 22:53
szerintem ne csinálj velük semmit, mert ha a mamájuk megérzi az idegen szagot akkor az is előfordul, hogy nem foglalkozik többet velük. Azért még nincs olyan nagyon hideg, hogy megfázzanak, de a szőr az csak kéne nekik. Van ilyen, h. nem tudják ösztön szerűen, h. mit kell tenniük.
2009. szept. 25. 22:40
Lefialt most először a nyulam és nem szaggatott szőrt,tettem vattát a kisnyulakra de elkzdte enni,leszedtem róluk mert nem akartam ,hogy megegye,szerintetek tehetek valamit azon kívül,hogy puha szénát raktam rájuk?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook