Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Nyulas Jolán szülésznő fórum

Nyulas Jolán szülésznő (beszélgetős fórum)


3. manócsh (válaszként erre: 1. - RitaAnna)
2009. nov. 5. 10:43
A marketingje profin felépített, a valóságban kiábrándító. Ami nyugodtságnak tűnhet első benyomásnál, az élesben rideg, kiszámított magatartás, rutinszerűség. Nagyon szépen elmondta hogy fog segíteni a szülésnél, de ebből semmi nem valósult meg.Iszonyatos fájdalmak közepette 2 órát vártam , amíg bejött, és utána is folyton keresnem kellett.Rettenetesen lassú. Amikor már azt hittem nem bírom tovább,bejelentette, hogy hazamegy. Ez volt a csúcsélmény egy fogadott!megfizetett szülésznőtől, soha többet...
2008. okt. 22. 21:44
Szia! Én nem nála szültem, de ő volt ügyeletes, amikor bementem a kórházba, és gondomat viselte, amíg nem ért oda a választott szülésznőm. Amíg benn voltam a kórházban, találkoztam vele még párszor, rendkívül szimpatikus nő, egy földreszállt angyal, olyan türelmes, kedves, látszik, hogy szereti a szakmáját, és szívvel-lélekke csinálja. Szóval csak a legjobbakat tudom róla mondani.
2008. okt. 20. 14:26
Kinek mi a véleménye róla?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook