Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Keresem Debrecen legjobb szülésznőjét, nőgyógyászát... fórum

Keresem Debrecen legjobb szülésznőjét, nőgyógyászát... (beszélgetős fórum)


1 2 3
90. szila (válaszként erre: 87. - 28461937)
2014. dec. 20. 07:54
Szia. Én most szülte augusztusban Dr. Török Péternél, és nagyon meg vagyok vele elégedve. Igaz nem az a mézes-mázos típus, de jó szakember ls ez a lényeg. Ha valami miatt aggódtam a terhességem alatt, mindig elmondta nyugodtan hogy nem kell, és igaza is lett. A szülésnél a szülésznőm már régen meg akart császáriztattni, de a doki kivárt. Nagyon megnyugtató volt számomra szülés alatt a magabiztossága, és a nyugodtsága, végül természetes úton született meg a kisfiam. Remélem tudtam segíteni. :)
2014. dec. 19. 12:13
Sziasztok!Én is új vagyok az oldalon.Az Sztk-ba járunk tanácsadásra és Kovács Károly dokihoz,mert körzetileg oda tartozunk.Meg vagyok vele elégedve,a szakmájában profi,figyelmes és Ő vezeti a Kismama klubot.Szülni a Kenézyben szeretnénk,13 éves a nagy fiam Ő is ott született Kovács Lászlónál,aki figyelt ránk,és akkor épp ügyeletes volt,aranyos volt.Most a Simó Dezső dokit ajánlották.Tud valaki róla valamit??
2013. júl. 5. 09:36
Sziasztok! Én még új vagyok itt! Érdeklődnék szeretnék Fekete István doktorúrról.! 3 hete találkoztam vele előszőr 20 hetesen meg kellett szakítani a terhességemet és ő volt az orvosom. Sok mindent lehet olvasni róla hogy elég pénz éhes meg ilyeneket. Én a magánrendelőjébe járok ami nem igazán olcsó, sőt , de azt hallottam róla hogy szülés előtt még bevágja hogy 100000 Ft ha azt szeretnénk hogy vezesse le a szülést!
2013. máj. 22. 17:09
Sziasztok! Első babánkat várjuk, a Klinikán szeretnék szülni, és akit szerettem volna orvosomnak, ő nem vállal már szülést. Most dr Török Péter és dr Kovács Tamás akik szóba jöttek. Valamelyikőtök szült náluk? Mik a tapasztalatok? Köszönöm!
2013. máj. 7. 15:36
haaat soxikert...akar hol is keresheted...jol elbujt!sajnos...es tobben is vannak:-P
85. Roza78 (válaszként erre: 82. - Iloverunning)
2013. máj. 7. 15:20
En Orosz Gergot ismerem a klinikan egy nagyon fiatal doki.
84. iloverunning (válaszként erre: 83. - Pethoevi)
2013. máj. 7. 14:46
Igen, lehet. Én ott szültem és csak szülésznőt fogadtam, sőt még azt is elintézte, hogy 2ágyas szobába kerüljek.
2013. máj. 7. 09:05
Lehet olyat a klinikán, h csak szülésznőt fogadok? Én úgy tudom, nem... Vagy mégis? :)
82. iloverunning (válaszként erre: 81. - Roza78)
2013. máj. 6. 22:18
Nem, László, klinikán dolgozik.
81. Roza78 (válaszként erre: 80. - Iloverunning)
2013. máj. 6. 21:32
Orosz Gergo ??
80. iloverunning (válaszként erre: 77. - Pethoevi)
2013. máj. 6. 21:28
Én csak szülésznőt fogadtam, de úgy alakult, hogy pont az a doki volt ügyeletes, akinél szerettem volna. Nekem nagyon jó tapasztalatom van a klinikai dokikkal, terhesgondozásra a bethlen utcára jártam, nst-re a klinikára, és 1-2 kivételt eltekintve nagyon jó tapasztalatom van. Orvosilag mindenki jó volt, de volt aki nem volt túl barátságos, ez persze nem azt jelenti, hogy bunkó lett volna, csak vannak akik pénz nélkül is elpoénkodtak, beszélgettek, oldották a feszültséget. A szülésznőm Szabó Ágnes volt, aki nagyon szimpi volt, a szülést is gyorsan végigcsináltuk, az orvos, Orosz László, kis fiatal srác, szerintem aranyos.
2013. máj. 6. 15:20
köszönöm szépen! :)
78. Roza78
2013. máj. 6. 13:36

[link]


Nezz be ide ez a forum aktivabb.

2013. máj. 6. 12:08

Már régen nem írt ide senki, de hátha kapok választ.

Én is nagy dilemmában vagyok, h kinél szüljek decemberben majd. Juhász A. Gáborról csak jót olvastam a neten, de nem találok elérhetőségét. Ha jól tudom, nincs magánrendelése...Hogy lehet hozzá bejutni?

Ti szülésznőt fogadtatok?

76. Heega
2012. okt. 3. 12:57

Kozma Bencénél szültem 1,5 hónapja. A fogadott dokim szabin volt és "átadott" neki. Maximálisan meg voltam elégedve vele. 10 percenként bejött megkérdezni mi újság, kell-e valami. Nagyon ügyes volt a gátmetszésnél is, semmi nem látszik a vágás helyén, mintha semmi nem történt volna. A szülés után többször bejött a "pihenőbe" is, meg utána az osztályon is ránknézett.


Szülésznők közül pedig Magos Andreát tudom ajánlani. Nagyon jól összedolgozott a dokival. Segítőkész volt és nagyon kedves. Akartunk neki adni pénzt és nem fogadta el. Azt mondta ez a dolga.

75. Roza78
2012. aug. 9. 15:35
Az OTI-ban tudtok e ajanlani nekem jo nogyogyaszt?
2012. júl. 5. 18:49
Juhász Alpár Gábor,"ezeréve" szültem nála először kezdő korában azóta én 3szor+egy kisműtét,sógornőm,húgom.....ugyanolyan jó és profi segitőkész mint kezdő korában és ezt pozitivumként értem!
73. brizo
2012. júl. 5. 18:32
Én is is Sápy Tamásnak köszönhetem, hogy a40. héten született meg 23 hónapja a kislányunk és nem veszítettük el őt a 19. héten. Szinte az összes orvost ismerem, a pathológián töltött több hónapnyi idő miatt 2010-ben.
72. PAnncsika (válaszként erre: 52. - 9ea67a7a1c)
2012. júl. 5. 15:48
Én 2011. április végén szültem, 3 hétig voltunk a koraszülött osztályon. Kérdezz nyugodtan, akár priviben is.
2012. júl. 5. 15:46
Én Sápy Tamásnál szültem 14 hónapja és nem bántam meg. Sőt, hálás vagyok neki, mert ha nem találok rá, akkor lehet, h sosem születik meg a fiam.
2012. júl. 5. 14:46
Én még nem szültem,de Sápy Tamás az én orvosom,lelkiismeretes,jó orvos,türelmes,rengeteget kínlódott már velem és fog is mert hamarosan műteni fog.....
2012. máj. 31. 21:18
Lukács doktor nagyon aranyos, alapos és lelkiismeretes. Én nála szültem tavaly augusztusban és csak ajánlani tudom, csak jót tudok róla mondani. A kismamáira nagyon-nagyon odafigyel. S nála a klinikán sem kell órákig várni amíg sorra kerülsz a vizsgálatoknál. S ami még jó pont nála, nem fogad el semmit.
68. BKAliz
2012. máj. 31. 13:54
Eddig Dr. Lukács János és Dr Juhász Alpár Gábor nevét emlegették leggyakrabban.
67. BKAliz
2012. máj. 31. 13:41

Sziasztok!


Én is a klinikán szeretnék szülni, magán orvosom van, de Ő nem a klinikán dologozik hanem az EJK-ban. Elég tanácstalan vagyok, ilyen helyzetben kihez lehet fordulni? Ugyanis a nőgyógyimmal nagyon elégedett vagyok és továbbra is hozzá szeretnék járni, de akkor szülni meg egy másiknál kell, akivel előtte nem is találkoztam.

Szülésznő ügyben úgyszintén semmi ötletünk, hogy kit válasszunk.

2012. máj. 24. 15:03
Valaki tud tappasztalatról mesélni Dr. Czifra Imrével kapcsolatban?
2012. máj. 23. 19:26
Én a klinikán készülök szülni. Török Pétert szemeltem ki, de még nincs lefixálva vele. Szülésznőn még nem is gondolkodtam, de sok helyen olvasom hogyazt is érdemes fogadni.
2012. máj. 7. 13:44
Én dr Lukács Jánosnál szültem, egy nagyon lelkiismeretes, aranyos, kedves doki. Szüléskor végig mellettem volt, amíg bent voltunk babóval mindennap meglátogatott, s ami fontos egyáltalán nem pénzéhes, tőlem sosem fogadott el semmit, még szülés után sem.
63. BKAliz
2012. márc. 23. 09:47
frissítsük már kicsit a fórumot, mostanában ki hol kinél szült? Mennyire volt elégedett a hozzáállással a körülményekkel? Milyen lehetőségek vannak az apás szülésre?
2012. febr. 11. 21:38
Debrecen legjobb nőgyógyásza a klinikán dr. Lukács János. Fiatal, kedves, szakmailag a topon van, odafigyel maximálisan minden kismamájára.
2011. dec. 9. 23:03

ez az...így kell..remlem megtalálod mert a lényeg ott van a fejedben

soxerencsét

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook