Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Nyilas Misi "látó" - tapasztalatok fórum

Nyilas Misi "látó" - tapasztalatok (beszélgetős fórum)

19. Prsk (válaszként erre: 1. - Teltzsu)
2023. ápr. 6. 01:39

Szia, Sziasztok!


Én is,mint minden ember szkeptikus voltam.

De tudtam, hogy komoly képességekkel bíró férfivel fogok találkozni,hiszen nem véletlenül kaptam meg a Számát!

Mindez 16 éve, hogy Nála jártam,és még van olyan elhangzott dolog ami nem történt meg,viszont folyamatban van... Döbbenet mivel bír Misi. Lefagytam,majd egyre jobban érdekelni kezdett a tudománya.


Lattatok a Lucy című filmet?? Nyilván fogalmam sincs szamokban,de kapacitasa meghaladja az átlag 10%-ot.

Ha degradacio és ítélkezés helyett inkább elmennetek hozzá,ill.,picit olvasnatok hasonló képességekrol,meg is ertenetek és nem sértő, butaságokat irkalnatok!!

Egyébként is! Tisztelet....

2021. jan. 4. 15:57
Köszönöm az eddigi hozzászólásokat. Ahogy a topikindítóban is írtam - bár lehet, nem elég egyértelműen - én olyanok hozzászólását vártam (volna), akik már személyesen jártak az úriembernél...
17. unom (válaszként erre: 14. - Napsugár8)
2021. jan. 2. 15:29
Van, ahol fix díj van, és visszahívják.
16. Guruljka (válaszként erre: 14. - Napsugár8)
2021. jan. 2. 15:28

Esetleg nem figyel arra, hogy emelt díjas, pedig elvileg van erre figyelmeztetés.

Azért vannak TV-műsorok, ahol nem emelt díjat használnak, de ezt is ki szokták írni.

15. Guruljka (válaszként erre: 13. - Guruljka)
2021. jan. 2. 15:27

Azért írtam múlt időben, mert a felvétel dátuma 2011, és csak nagyjából emlékszem az akkori telefon-tarifákra.

Nem tudom azt sem, hogy működik-e még ez az üzletág valamely TV-adón manapság.

14. Napsugár8 (válaszként erre: 13. - Guruljka)
2021. jan. 2. 15:24

Ugyanez megy bármilyen betelefonálós műsorban!

És betelefonál, panaszkodni, hogy milyen kicsi a nyugdíja!!! Hát a telefonra futja????

13. Guruljka (válaszként erre: 5. - Janszi)
2021. jan. 2. 15:20

Nem, nincs mindenkinek példaképe.

Nekem sincs, és 63 éve egész jól megvagyok anélkül, hogy máshoz akarnék hasonlítani.

Vannak, akiket tisztelek, de ez azért mégis más.

Aki viszont odaül egy lehúzós TV-műsorba, azt tisztelni sem tudom.

Egyáltalán, tisztában vagy azzal, hogy a 90-el kezdődő telefonszámok percdíja mennyi volt? És hogy a telefontársaság ennek a felét kapta, a másik felét a szám tulajdonosa? Hogy emiatt húzták az időt, és sokan tíz perc után sem kerültek sorra, de ezzel kb. egy heti kosztpénzük úszott el?

Erre tekintettel nem érdekel az ezoterikus technika.

2021. jan. 2. 10:23
Ez milyen faj?
2021. jan. 2. 08:50

Egyszerűen nem értem, hogy engedik az ilyet és hozzá hasonlókat képernyőre.

Meg azokat sem, akik ilyenekhez fordulnak tanácsért.

10. Piroska52 (válaszként erre: 9. - Lávli*)
2021. jan. 2. 08:47
Csak azért nem fejtem ki bővebben a véleményem, mert szeretem a hoxát.
9. Lávli* (válaszként erre: 8. - Globus)
2021. jan. 2. 08:45
Öhh ... Nekem is ...
8. globus (válaszként erre: 4. - Lávli*)
2021. jan. 2. 08:24
Eredeti névhez lennének tippjeim...
2021. jan. 2. 08:10

Na ne már,kabarénak is rossz.

.

6. janszi (válaszként erre: 5. - Janszi)
2021. jan. 2. 07:47
Ja,és a miért pont úgy meg amiatt van,mert ha valaki nagyon ért valamihez,akkor többnyire semmi máshoz nem ért,tehát pont emiatt alakult ki a manager szakma(bróker is),mert ők arra szakosodtak,hogy jól el tudják adni azt a szellemi terméket amit a profi képez(énekes is).Van olyan is,aki szinte mindenhez ért,minden szinest meg tud hegyezni,persze lehet kissé felszines a tudása.Tehát a managelés magában foglalja a technikai hátteret,és ebben benne van a jogi támogatás is,másként előfordulhatna hogy igénybe veszed a szolgáltatást,majd visszakéred a pénzt.
2021. jan. 2. 07:24

Hogy is fogalmazzak...

Nekem is van példaképem,életem során akadt olyan fiktív,vagy már nem élő személy,akinek a tetteit magasztalva szívesen bújok a köntösébe.Nem reinkarnáció,csupán magasztalom.Élete során bármilyen emberré formálódik is az egyén,a példaképet a maradandó énkép megtartja.Többnyire mindenkinek van példaképe.


Az,hogy kit mennyire érdekel egy-egy ezoterikus technika,és mennyire olvas bele vagy esetleg gyakorolja is azt,pont amiatt fontos,mert a módszer látszik.

Vannak veleszületett képességű emberek,és vannak olyanok is,akiket annyira érdekel az ezotéria,hogy utánaolvasnak,vagy gyakorolják is.Olyan emberek is vannak,akik semmiben sem hisznek.


Amúgy a wiccában milyen szimbólumok és jelképek kellenek a távolbalátáshoz?

2021. jan. 2. 05:22
Uhh .. sms-es lehúzós tv tisztánlátás, kigombolt mellkassal, egy tisztalelkű kisfiú felvett nevével ... Több, mint bizarr. 🤔
3. Guruljka (válaszként erre: 2. - Janszi)
2021. jan. 2. 00:47

Megnéztem az öt percet, és nem értem, mit látsz ezen komolynak.

Eleve nem is szerepelne egy ilyen lehúzós TV-műsorban, ha tisztességes lenne.

2. janszi (válaszként erre: 1. - Teltzsu)
2021. jan. 1. 22:26

[link]

Ebbe néztem bele,az első öt percbe,én azt mondom,a technika ismerős,amivel dolgozik az megtalálható a Táltos és az Agykontroll technikában is,én komolynak látom.

2021. jan. 1. 20:45

Sziasztok!


Nyilas Misi "látónál" járt már valaki közületek?

Tapasztalatok, vélemények érdekelnének (akár privát üzenetben is). Köszönöm.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook