Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Ikrek férfi és nyilas nő. Mi a véleményed erről a kapcsolatról? Érdemes belevágni hosszú távon, család miegyéb? fórum

Ikrek férfi és nyilas nő. Mi a véleményed erről a kapcsolatról? Érdemes belevágni hosszú távon, család miegyéb? (tudásbázis kérdés)


1 2
2013. nov. 22. 03:42
miert ne?persze,hogy erdemes.
2010. júl. 16. 15:26
azstrológia szerint a 2 jegy nagyon is összeillik de nekem volt egy ikrek párom majdnem 2 évig és szörnyűek voltunk.folyton ajtócsapkodós dobálózos ordibálós veszekedések,bunkó sértő megjegyzések a részéről...idegesített h állandóan menőzött társaságba szal én kibuktam tőle.vége is lett
34. Gogo17
2010. jan. 17. 23:52
Nem kell hinni miket írnak. Próbáljátok meg és kiderül hogy illetek össze.
33. Gogo17
2010. jan. 17. 23:51

Szerintem nem kell figyelembe venni a horoszkópot, mert bárhol bármit írhatnak a Nyilas és a Ikrekről, én is Nyilas vagyok és a párom Ikrek, amúgy tényleg van benne valami hogy milyenek az Ikrek. Amiket írnak így együtt, van hogy nem túl rózsás, vagy ellenkezőleg jók így együtt.

Be is forgathatja az illetőt ha nyugtalan a kapcsolatban és olvasgatja a horoszkópokat, és ő maga szüli meg a hisztit vagy a forgás tárgyát, amit sajnos én magam ilyet tettem csak nem a horoszkópok miatt.

De rájöttem h még türelmes, bár már szeretné ha elmúlna a hisztik és a forgások, de még velem van és örülhetek a szerencsémnek. Változtatni fogok, mert szeretem.

N/19, F/27.

2009. júl. 1. 14:58

En ikrek vagyok a barátom nyilas, jol megvagyunk, bár sokat veszekedünk, ha nem az van amit én akarok akkor hisztizek, ö eltüri, elsö ember aki nem elkezd velem veszekedni, hanem erösen magához szorit és azt sugja a fülembe, hogy "szereeetleeek..." mindig titkon erre vágytam:)

És mellette megtanultam bocsánatot kérni:D mármint tényleg megbánni szivből, ha rosszat teszek...

Mi is szeretnénk külön költözni, de hát még labillis néha a kapcsolat, nalunk lakik, de rosszabb napokon haza küldön anyukájához... ami valljuk be nem szép dolog:( de néha nem tudom elviselni a jelenlétét sem, pedig szeretem...

31. lilura (válaszként erre: 30. - Klenca)
2009. ápr. 8. 14:59

A stílusáról nem lesz nehéz felismerni...

Az ostobaság már pár sor után feltünik...

30. klenca (válaszként erre: 29. - Lilura)
2009. ápr. 8. 13:51
De lehet, hogy csak nick-et váltott.:((
29. lilura
2009. ápr. 8. 11:14
Már törölte is magát ez az okostojás...ennyit erről.
2009. ápr. 7. 20:24

Én ikrek jegyű vagyok, a párom mérleg- a nagy okosok szerint ideális pár vagyunk, gyakorlatban semmiben soha nem értünk egyet, olyanok vagyunk, mint a tűz és a víz- na ennyit a horoszkópról. Ja meg ne kérdezzétek miért vagyunk együtt immár 13 éve

....

27. klenca (válaszként erre: 14. - 60df1e300e)
2009. ápr. 7. 18:35

Bánom is én, jöjjön ki a nyilas meg az iker, a saját véleményemet és a tapasztalataimat írtam le.


...és bocs, de SOHA SENKIT nem szoktam másolni.

Valahogy nincs rá szükségem!

2009. ápr. 7. 12:26

Igen , erdemes belevagni az iker es a nyilas jol megvannak !

Egyebkent Terez-mama is nyilas volt ! Aki ugye a szeretet es az önfelaldozas mintakepe a szent eletevel !

25. lilura (válaszként erre: 24. - 60df1e300e)
2009. ápr. 7. 11:39
Törödj a kis életeddel...
2009. ápr. 7. 11:39

úgy gondolod? akkor miért erölködsz ennyire?hm?::::))))))


na hanyagolj...

23. lilura
2009. ápr. 7. 11:35
Most őszintén...a sarkamig sem érsz. Csak sajnálni tudlak, mert csaknem 40 évesen reménytelenül szerelmes vagy, amely örökre viszonzatlan marad...bár ilyen személyiséggel nem csodálkoznék a helyedben.
2009. ápr. 7. 11:29
csak ismételni tudom a 17-es hsz-ást, bár annyit nem érsz, hogy bemásoljam.
21. lilura
2009. ápr. 7. 11:23
Legalább egy ilyen napod lesz.
2009. ápr. 7. 11:20
szép napot neked-nekem meg van:)
19. lilura (válaszként erre: 18. - 60df1e300e)
2009. ápr. 7. 11:18
Nem vagy vicces.
18. 60df1e300e (válaszként erre: 17. - Lilura)
2009. ápr. 7. 11:16
ne erölködj már ennyire-légyszí mert leesek a székről::))))))))))))))))
17. lilura (válaszként erre: 16. - 60df1e300e)
2009. ápr. 7. 11:05
Komolyan mondom, tényleg fárasztó volt, pl ő folyamatosan extra mini szoknyákat hordott-amit egyébként már nem tehet meg:D-Én meg akkoriban sokkal sportosabb voltam. Egyszer vártunk a zebránál, az említett rucikban, szokásos dudálás, erre Ő, hogy "jaj, ez biztos Neked szólt..." de ezt olyan hangsúllyal...pfff
16. 60df1e300e (válaszként erre: 15. - Lilura)
2009. ápr. 7. 10:58
ejha-hú de bátor voltál:::::::::)))))))))))))))
15. lilura (válaszként erre: 13. - Klenca)
2009. ápr. 7. 10:49
Nekem egyik gyerekkori barátnőm Nyilas, és Ő is folyamatosan rivalizált, ami egy idő után nagyon unalmas tud lenni...pl külsőleg kb 16 évesen nézett ki a legjobban, aztán megrekedt azon a szinten...:D
14. 60df1e300e (válaszként erre: 13. - Klenca)
2009. ápr. 7. 10:23

Annyira emlékeztetsz valakire-aki rám irigykedve megpróbálta ugyan ezt előadni és másolt ezerrel, mert tudta, hogy a közelembe sem ér.Bocs, de ez kihagyhatatlan volt::))


Az ikrek és a nyilas igenis nagyon jól kijön-véleményem szerint.

13. klenca
2009. ápr. 7. 10:14

A jól működő kapcsolatok alapja a feltételek nélküli szeretet.

(Akkor is szeretlek, ha nem olyan vagy, amilyennek megálmodtalak. Akkor is szeretlek, amikor nem ugrálsz körül. Nem kell valamit tenned azért, hogy szeresselek. A szeretetem alapja, hogy összetartozunk, velem vagy, engem választottál.)


De sajna eddig csak elképesztően kiállhatatlan nyilas nőkkel találkoztam, ugyanakkor nyilas főnökkel tudtam a legjobban közös munkát végezni.


Mitől voltak a nyilas nők számomra nehezen elviselhetőek?

- Felsőbbrendűségüket mindig hangoztatták. Burkoltan, de tudatták mindenkivel, hogy ők okosabbak, jobban értenek mindenhez, kb mint a Micimackó brigádban a TIGRIS. A legkisebb hibát felnagyították, de magukban semmilyen hibát nem vettek észre.

- Rettentően rendetlenek voltak. Sőt, nemcsak rendet, de tisztaságot sem tudtak maguk körül tartani, még rövid időre sem. ( Ami nem baj, ha az ikrek férfi jól tolerálja.)

- Következetlenek voltak. Nem volt biztos, hogy ami kedden tuti véleménye volt, azt pénteken is betartja. Sőt, képtelen volt valamit végig következetesen ugyanúgy csinálni.


Mindez nem a csillagokból lett kiolvasva, saját tapasztalatból épült fel, nem akarok ezzel senkit megbántani, aki nem ilyen. Én ilyenekkel találkoztam, s biztosan véletlen, hogy mindben ugyanazokat a vonásokat leltem meg.


Szerintem hülyeség a csillagjegyekre húzni, ha valami nem működik. A rossz párkapcsolatok mindig ugyanonnan indulnak: A rossz kommunikáció a két fél között - ből. Ha az egyiket nem bántja a másik gyenge pontja, s ezt jól meg tudják beszélni, akkor a legtöbb párkapcsolat jól tud működni.

12. Fiatal nő (válaszként erre: 5. - E87e4cce43)
2009. ápr. 7. 08:17
Így van.
2009. ápr. 7. 08:16
Hülyeség csak ez alapján megítélni egy kapcsolatot. Nem igazán van köze a dolognak ezekhez... Meg kell ismerni egymást, aztán dönteni a folytatásról.
2009. ápr. 7. 01:45
nagyon jól megvannak és kiegészítík egymást-szerintem.
2009. márc. 26. 20:46
Nálad egy ilyen kérdés tényleg eldönt egy kapcsolatot??
2009. márc. 26. 19:02
Mi az, hogy érdemes? Vannak itt jósok?
7. bomee (válaszként erre: 5. - E87e4cce43)
2009. márc. 26. 18:35
Egyetértek :-)
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook