Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Norcolut- tapasztalat fórum

Norcolut- tapasztalat (beszélgetős fórum)


9. Fabi (válaszként erre: 8. - Nelly24)
2008. szept. 2. 18:54

Szia Nelly!


Olyan jo hirem van, hogy mar 2 honapja szedem a baratcserje kapszulat, hog yrendbehozza a mensimet, es vegre-vegre, tegnap magatol megjott! Persze meg nem folyik ezerrel, de mar az is haladas, hogy gyogyszer nelkul megjott.

2008. szept. 1. 08:06

Szia Fabi!

Köszönöm a választ ill a segítséget.Ma este kell az utólsó szemet bevennem.Most kivárom,h mi lesz!Remélem megjön, mert már a közérzetem sem az igazi, meg olyan érzésem van, mint egy felfújt lufi. Olyan, mintha híztam volna, de a mérleg nem mutat semmit.Hát szoríts,hogy okés legyen!

Nagyon szeretnénk babát!A párom ill férjem nagyon várja!

7. Fabi (válaszként erre: 6. - Nelly24)
2008. aug. 29. 19:46

Szia Nelly!

En tavaly decemberben hagytam abba a fogigatlot, es az elso 3 honapban rendesen megjott, de azota csak vagy 2-3-szor, abbol is az egyika norcolut miatt. persze az sem igazi verzes volt, hanem vmi nagyon keves barna... Ez volt most 5 hete, azota megint semmi. En oktoberben szeretnek babat, de mar latom nem biztos, hogy sikerulni fog, mert meg se jon es emiatt peteeresem sincs.

Olyan idegesito, hogy mar 9 honapja abbahagytam es meg mindig nem allt helyre a mensim.

2008. aug. 28. 09:13
Sziasztok!Én még új vagyok, de nagyon tetszik ez az oldal.Én is szedem a norcolut tablettát abban a reményben,h ha megjön a menszim utána sikerülhet teherbe esnem.Májusban hagytam abba a fog.gátlót azóta nem jött meg.Ezt a gyógyszert írták fel,h utána minden rendben lesz!Szerintetek mit várhatok?Az orvosom azt mondta,h szervileg minden rendben van nálam.
2008. aug. 26. 19:15
sziasztok!talán ezen a fórumon kapok választ.norcolut-ot szedtem,vasárnap megjött,de igazándiból nem is vérzés,inkább csak barnázás és annak is gyenge.ez most normális,vagy rendesen kellene véreznem?
2008. aug. 4. 12:53
ÉN a Norcolutot a menzesz eltolására használom! Egyszer nyaralni mentem és pont akkor kellett volna megjönnie. A nyarlás ideje alatt szedtem és nem jött meg , de oersze mikor már nem szedtem egyből mgjött!
3. Akvamarin (válaszként erre: 1. - Fabi)
2008. júl. 25. 13:33
Szia!Ez a gyógyszer nekem is használt,minden hónapban 10 napig kellett szednem,és megjött,miután abbahagytam kb 5 nap múlva.Megvonásos vérzést csinál,mint a fogamzásgátló.De huzamosabb ideig nem jó használni,inkább menj el egy hormonális kivizsgálásra.Ez csak szükségmegoldás,rövid időre.
2. pingumaci (válaszként erre: 1. - Fabi)
2008. júl. 22. 21:36

Szia Fabi!

Nekem nem használt semmit,pedig már 9hónapja szedem,bár nekem súlyos vérzés zavarom van.Kislányom születése teljesen felborulította a hormonháztartásom,mint a mesében-hol volt,hol nem volt.Szedtem fogamzásdátlót,az sem tudta beállítani a mensim.De az tény,míg szedtem a Norculotot addig mindig meg jött rendesen,de most,hogy elhagytam minden kezdődik előről :(

Mindenkinek másképp reagál a szervezete,talán neked jó lesz.Mi is szeretnénk második babát,de előbb Én mindenféle képpen megvárom,hogy a hormonjaim is kész legyenek rá,mert Én is félek,azért csak erős ez a gyógyszer.

Jó egészséget és gyógyulást kívánok neked!És sok-sok egészséges babyt :)

Üdvözlettel : Zsuzsa

1. Fabi
2008. júl. 15. 14:45
Fogigatlo utan ritkan jon meg, a doki Norcolutot irt fel es mi babat szeretnenk, de mar felek a hormonalis gyogyszerektol.Javaslatot kerek!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook