Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Norbi Update szerint miket vacsoráztok? fórum

Norbi Update szerint miket vacsoráztok? (beszélgetős fórum)


1 2 3
11. dus (válaszként erre: 9. - Sarika54)
2008. jan. 23. 20:52

Köszi szépen! Ki fogom próbálni!

Nagyon tetszik, hogy nem éhezni, hanem finomat, ehetőt és kivitelezhetőt készíteni!

Nem tudtam, hogy tojást is lehet enni vacsira!

Gondolom, hogy Te diabéteszes vagy, nem nagyon eszel kenyeret, kalácsot stb.!

Mit eszel helyette? Nekem nehéz kenyér nélkül, de amióta nem eszem, azóta fogyok! De valamivel helyettesítenem kell, mert a napközbeni étkezéshez nagyon hiányzik!

10. Sarika54 (válaszként erre: 8. - Dus)
2008. jan. 23. 20:45
A tojas U1-es este is eheto
9. Sarika54 (válaszként erre: 8. - Dus)
2008. jan. 23. 20:44
Nem titok ugyan ugy csinalod mint a sima nokedlit zabkorpa, tojas, viz kicsit varok mert a korpa felveszi a vizet es forro vizben kifozom.Szoktam ezt a nokedlit ugy is, hogy glukonos makot szorok ra vagy diot vagy sajtot vagy amit a fantazia elbir
8. dus (válaszként erre: 5. - Sarika54)
2008. jan. 23. 20:35

De ez a zabkorpás nokedli tojáspörkölttel is nagyon jól hangzik! :)))

Hogy készíted? Szabad erről kérdeznem?

Lehet tojás enni vacsira fogyókúra ideje alatt???

Mit lehet még?

7. dus
2008. jan. 23. 20:33
Most vacsira vegyes zöld salátát ettem zab-, búza-, árpa-, és rozspehellyel, szezámmaggal. Nagyon fincsi, laktató!
2008. jan. 23. 20:16
Vagy pedig készitek almakompotot édesitővel kicsi kalóriáju de nagyon laktat
2008. jan. 23. 20:15
En is fogyozom en szoktam vacsorara csinalni zabkorpás nokedlit tojaspörkölttel nagyon finom
4. dus
2008. jan. 23. 19:10

Sziasztok!


Engem is érdekelne, mert most kezdtem neki fogyózni! Nem eszem kenyeret, így már fogytam 2 kilót 4 nap alatt! Nekem is kritikus a vacsora!

Általában valamilyen gyümölcsöt, szárnyas felvágottat, natúr joghurtot zabpehellyel vagy zöld salátát eszek!

De érdekelne mások szokása, bevált tippje is!

2008. jan. 19. 19:26
Igen az jó lenne ha többen néznének ide be. Én általában tojást,virslit,uborkát.pudingot,rudit.
2. agave87 (válaszként erre: 1. - 244ed1c739)
2008. jan. 16. 17:26

Örülök, hogy kiírtál egy ilyen fórumot, mert engem is nagyon foglalkoztat ez a kérdés. Nekem sincs problémám a reggelivel és az ebéddel, de a délután, és az este kritikus pont.

Én általában valamilyen tejterméket eszek, esetleg zabkorpával, zabpehellyel, vagy valamilyen gyümölcsöt. Ha sósat szeretnék enni, akkor pedig salátát esetleg főtt/sült baromfi virslivel.

2008. jan. 16. 10:49

Sziasztok!


Érdekelne mit vacsiztok akkor ha próbáltok az update diéta szerint étkezni.

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook