Norbi Update programja - tapasztalatok (beszélgetés)
A megfelelő vízmennyiség 20 kilónként 1 liter.
Tehát egy hatvankilós embernek 3 liter.
Jó reggelt mindenkinek!
nicolett84 iszol rendesen folyadékot? Mikor nekem nincs meg a napi 3 liter körüli folyadék több napon keresztül nekem akkor szokott viszketni a bőrőm. :)
hahó:)
le tudom vhonnan tölteni az alakreform magazinokat?
Köszi Szilvike!
Elolvastam a könyvet! :) Értem az egészet! Csak a kivitelezésbe még bele kell jönni.
Sziasztok!
2 gyerekes anyuka vagyok és 10 kg-ot szeretnék minimum leadni az update segítségével! Hétfőn kezdtem el és nagyon tetszik,hogy nem kell lemondani a kedvenceimről,csak megvan hogy hány óráig ehetem. Így simán be lehet tartani. A folyadékbevitelemen azt hiszem növelnem kell,mert úgy vettem észre,hogy bevizesedtem. Ti mit csináltok ilyen esetben? Mozogni még nem kezdtem el. Most akarok beszerezni egy trambulint és azzal akarok tornázni. Persze van százezer féle dvd-m Norbi,Réka,Béres,Cindy, táncos stb. De valahogy a gyerekektől sosem tudom őket végigcsinálni.:) De majd igyekszem! Nagyon tetszik az oldal,hogy mindenki bíztatja a másikat és persze,hogy segítetek egymásnak! Remélem befogadtok a csapatba! :) Szép napot mindenkinek!
Sziasztok,
Rendeltem két hétre Norbi menüt,hogy beleszokjak az adagok mennyiségébe és a minőségét is kitapasztaljam. sajnos a könyvet nem tudom rendesen átolvasni túl sok és nincs hozzá türelmem, bizonyára pszichológiai okok miatt sulykolja olyan hosszasan az elveket.
Friss gyömölccsel egészítem ki kicsit a délelőttöt beiktatok egy ilyen tízórait, ez egy banán, vagy két-három mandarin, egy alma. A vacsihz pedig teszek nyers salátalevelet. Tegnap spenót volt így nem ettem zöldet. Sajnos 45 éves vagyok és 106 kiló, hétfőn 108 voltam, ennyi víz és más dolog ment le eddig. Az igazi fogyást nagyon várom.
Elkezdtem mozogni is, sétálok a levegőn a kutyával és el kezdtem elipszisezni.
Szeretnék veletek tartani, és tapasztalataitokból segítséget kapni.
Sziasztok!
Azt szeretném kérdezni, hogy a házi disznótorors ( kolbász sonka) az hanyas kódnak felel meg?
Válaszaitokat előre is köszönöm. :)
Ahoz, hogy Update szerint élj, nem kell megvásárolni az élelmiszereket. Lisztre,cukorra, és zsemlemorzsára lesz egyedül szükséged,mert ezeket nem tudod előállítani. A többi termék( csokik,pudingok,kenyér, péksütik,szörpök,jégkrémek stb.) csak plusz, ha anyagilag megteheted akkor vásárold őket.
Attól függ, hány kilótól akarsz megszabadulni. Mindenesetre, reggel vigyél be szénhidrátot (bundáskenyér, pirítós kőrözöttel, virsli kenyérrel, természetesen U kenyérből vagy U péksütit stb. Ebédre főzeléket(U liszttel), húst, zöldségköretet stb. ilyeneket egyél. Vacsorára szintén fehérjét egyél (túró,sajtok,tojás stb) ill. gyümölcsöt. Napi min. 20 max 90 percet mozogj, és menni fog!
sziasztok! segitséget szeretnék kérni, régota fogyozok, több kevesebbb sikerrel, de mivel életmódot szeretnék váltani,itt az update ideje!
leirnátok nekem pl milyen egy napi étkezésetek? mert olcson és jon össze szeretném állitani az étkezéseim! köszönöm NEKTEK
Sziasztok!
Egy kérdésem lenne hozzátok!:) Hányas kódú a búzakorpa?Egy két helyen még láttam hogy 1-es kódú, ti mit gondoltok?
Kérdésem lenne. Itt nézegetem az új kódtáblázatot Norbinak.
A virsli meg mondjuk a pulykamell sonka azért 3-as mert nagy a só tartalma?
Nincs kedvem az egész könyvét átolvasni erre a kérdésre :)
Valakitől megkapom a választ?
Köszi a tippet! :) Próbáltam már a zumbát, konkrétan ezt is, amit írsz, de nekem nem jön be ez a tánc sehogy :/ rúdtáncot akarom mindenképpen elkezdeni, csak előtt kicsit fogyni :)
Letöltöttem Norbitól a Kiképzést, tetszik! :) Holnap ez lesz a délelőtti tornám.
NyusszPussz tudod h mi lenne számodra a megfelelő ??
Zumba Cardio Party azt töltsd le , hidd el nem bírod abba hagyni annyira fogod élvezni!!!:) tapasztalatból mondom ;)