Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Norbi update holnaptól! fórum

Norbi update holnaptól! (beszélgetős fórum)


1 2
2011. okt. 25. 10:11

Sziasztok!


A nagy érdektelenségre tekintettel úgy döntöttem, könnyes búcsút veszek tőletek!


Mindenkinek sikeres fogyókúrát, jó egészséget, örömet az életben!


Üdv: Szilvi

2011. okt. 19. 08:10

Én ma reggel (tegnap este nem volt időm főzni magamnak, a többieknek volt kaja) főztem ki egy kis saját készítésű kilófaló spagettit (széles metélt sajna nem volt készleten), és darált dió és xilit keverékével megszórtam. Ez lesz ma az ebédem. Nyammi :)

Ma délután konditerembe megyek, és megint későn érek haza. Még gőzöm nincs, mit fogok holnapra főzni. Valami nagyon gyors kellene.

ÖTLETEK???

55. Moncsóóó (válaszként erre: 54. - Szeszil74)
2011. okt. 18. 11:43

Én a főzéssel mindig bajban vagyok.

Vasárnaponként eszek valamilyen húst zöld körettel és salátával. Ez a biztos. :)

Amúgy szoktam spenótot főtt tojással, túrós vagy tejfölös tésztát durumtésztából, pirított csirkemellet, párolt káposztát stb.

A múltkor megcsináltam az itt leírt palacsintát is almás-fahéjasan, nagy sikere volt. :)

Sokszor eszek még zöldséglevest is.

54. szeszil74 (válaszként erre: 53. - Moncsóóó)
2011. okt. 18. 07:54

Lekvárfőzés? Azzal is megjártam a nyáron. A sárgabarack volt ilyen kegyetlen hozzám :) Pedig én nagyon szeretem őt!!!

De legalább van télire finom házi cukormentes lekvárunk.

Tegnap finom házikolbászt sütöttem, és krumpli helyett az alábbi köretet készítettem:

cukkini kis kockára, jénaiba beletenni, rá kevés vöröshagyma-karika (az eredeti recept póré- vagy újhagymát írt, de nem volt készleten), ízlés szerinti fűszerezés, 1 dl tej és 1 dl natúr joghurt keverékével meglocsoltam, reszelt sajt, sütés. Nagyon finom lett, ez lesz ma az ebédem.


Ti miket főztök??

53. Moncsóóó (válaszként erre: 51. - Szeszil74)
2011. okt. 17. 15:55
Jesszus, még jó, hogy én nem szeretem a májat. Mondjuk engem a spenót támadott meg főzés közben, de az nem volt ilyen veszélyes.
52. pmendy (válaszként erre: 51. - Szeszil74)
2011. okt. 17. 10:58
Úgy látszik már ez is veszélyes művelet.:) Vigyázz a testi épségedre. Én ma palacsintát csinálok reszelt almával megtöltve.
51. szeszil74 (válaszként erre: 50. - Clugie)
2011. okt. 17. 10:14

Egy kis átszervezés, és menni fog minden!

Képzeljétek! A hétvégén csirkemájat sütöttem, és úgy pofánlőtt az egyik sülés közben, hogy azt hittem meg fog látszani a helye. Milyen veszélyes szakma ez a főzés :))


Nem irigyellek Clugie a bölcsödei beszokatás miatt. Az én lányom többet hiányzott, mint amennyit benn volt (a szokatós időszakban). Nyomjad neki a sok vitamint!


Szép napot mindenkinek!!

50. clugie
2011. okt. 15. 16:57

Sziasztok! Üdv újra Szeszil! :D

Az update jól megy, bár se tornázni se írni nincs időm mostanában. A kisfiam elkezdte a bölcsit én pedig az angol tanfolyamon időzök minden nap, még 6 hétig. Decemberben vizsgázom és januártól már dolgozni is fogok. Félő, hogy nehéz lesz így beszerezni, betartani, főzni és sportolni is, de igyekszem.

49. pmendy
2011. okt. 15. 12:08
Nyomom nagyon -1 kg. Na megéheztem egy kis palacsintára. :)
48. Moncsóóó (válaszként erre: 47. - Szeszil74)
2011. okt. 14. 09:14

Hellooo!


Tegnap megsütöttem a palacsintát, almás-fahájas töltelékkel, nagyon finom volt, mindenkinek ízlett! :)

Én továbbra is tartom a diétát és minden este futok. A tornát egyelőre abbahagytam, inkább futok esténként, ameddig az idő engedi. Hűvösebb napokon majd előveszem a dvd-t.


És ti?

47. szeszil74 (válaszként erre: 46. - Moncsóóó)
2011. okt. 14. 08:32

Ezerrel nyomják a fogyókúrát és a tornát!


IGAZ LÁNYOK?


Hogy álltok?

2011. okt. 13. 19:46
Hova tűnt Mindenki?
45. Moncsóóó (válaszként erre: 44. - Szeszil74)
2011. okt. 11. 20:31
:D Én holnapra terveztem, de megettük a tojást vacsorára. :)
2011. okt. 11. 20:25
Mindenki palacsintát süt :)))))
2011. okt. 11. 20:16
De nagy a csend...
42. pmendy
2011. okt. 11. 10:31
EZ igen! :)
41. Moncsóóó (válaszként erre: 40. - Szeszil74)
2011. okt. 11. 10:23
Wow... :)
40. szeszil74 (válaszként erre: 36. - Pmendy)
2011. okt. 11. 10:07

Töltelékek: túró édesítővel, puding édesítővel, reszelt alma + fahéj+ édesítő, natúr kakaópor édesítővel.

Sósba mehet sonka, reszelt sajt, kevés tejföl (elhagyható), és akár be is lehet panírozni, rántani.

39. pmendy (válaszként erre: 38. - Moncsóóó)
2011. okt. 11. 10:04
Jó nagyon. Majd mi megoldjuk :) ha van kis időm mindig kutakszom hogy mit hogy lehet.
38. Moncsóóó (válaszként erre: 34. - Pmendy)
2011. okt. 11. 09:59
Nagggyon jó ez az oldal, köszönöm! Nagyon hasznos, mert úgyis mindig bajban vagyok azzal, mit főzzek.
37. pmendy (válaszként erre: 35. - Moncsóóó)
2011. okt. 11. 09:53
Elfelejtettem mondani hogy mindig fel kell keverni, mert leülepszik a zabkorpa, és nehezebben jön fel mit a sima, én még olajat szoktam rakni a tésztába.
36. pmendy (válaszként erre: 35. - Moncsóóó)
2011. okt. 11. 09:52
Hát nem is tudom hogy m édes egyen vagy sós de mivel tejföl van itthon így sós lesz, nagyon borongós az idő és babával nincs hangulatom elmenni a boltba, :( de lehet rakok bele diót, felkutatom a lakást hogy mi található. :) Most kezdtem a programot így sok minden még nincs itthon :)
35. Moncsóóó (válaszként erre: 34. - Pmendy)
2011. okt. 11. 09:49

Köszönöm, meg fogom csinálni!

Mivel töltöd meg? Nekem a sovány túró jutott eszembe, de annyira nem szeretem a túrós palacsintát...

34. pmendy
2011. okt. 11. 09:40

Szia

3 tojás, 6 ek zabkorpa, 3 dl tej, só édesítő

[link]

ezen az oldalon sok update recept van közöttük a palacsinta is de itt másképp van ezt még nem próbáltam csak amit leírtam

33. Moncsóóó (válaszként erre: 32. - Pmendy)
2011. okt. 11. 09:27
El tudnád nekem küldeni a receptet?
32. pmendy
2011. okt. 11. 09:16

Jó reggelt!

Ma már megvolt a torna, nagyon lusta voltam neki kezdeni, de közben törpöltem hogy mit is főzzek. palacsintát csinálok zabkorpából.Szerintem nagyon finom és hasonló az íze mint a hagyományosnak.JA és persze délután is ehetek belőle :)

31. Moncsóóó (válaszként erre: 30. - Pmendy)
2011. okt. 11. 08:41

Jó reggelt Mindenkinek!

Én sem veszek Norbis termékeket kivéve a puding és a túró rudi. Igaz nálunk nincs is Update bolt, de amúgy sem hiszem, hogy ott vásárolnék, mert valóban nagyon drága. Kenyeret pedig egyáltalán nem eszek.

Egyébként pont tegnap néztem a boltban, hogy van Sió Update és Light üdítő. Az Update-s multivitamin, amit nem szeretek, de megnéztem a Light szénhidrát, rost stb. értékeit, ugyanaz mint az Updates, sőt van, amiből kevesebb is van benne. (Gondoltam megosztom veletek.)

30. pmendy
2011. okt. 10. 17:09
Én nem szedek semmit és nem is Norbi kenyeret fogyasztok, csak teljes kiőrlésű tönköly kenyeret.De csak reggel :). Sajnos drágák a termékei meg nincs is közel. :(
29. Moncsóóó (válaszként erre: 27. - Szeszil74)
2011. okt. 10. 15:34

Szia Szeszil!

Én szívesen fogadnék bármilyen jó tanácsot az Update-el kapcsolatban, 2 év alatt biztos sok mindent kitapasztaltál. :) A fórumot is olvasom, de írhatsz privibe is.

28. d-eszter (válaszként erre: 23. - Moncsóóó)
2011. okt. 10. 13:09
Igen én edzés előtt szedek L-carnitint (sima dmes ezer forintosból 2 db-ot). Nekem nagyon bevált. Valamint a teletártól rendelem az ebédet és reggelire a cipót. Uzsonna egy alma, natúr joghurt vagy upd puding. Vacsira (fél 7 körül torna után) iszom a Biotech Shake-t. Próbáltam a norbis shaket is de nekem drága volt. Szerintem ez is nagyon jó. Én fogyok tőle:)
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook