Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Női fecsegő - a la Smokey fórum

Női fecsegő - a la Smokey (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯
2004. jún. 12. 12:26

meg a hajam se jó vörösen :)))

hát ezt azért nem hinném...azt mondja jobb a barna :)))

majd visszacsinálom, ha akarom

nehogy már a nyúl vigye a puskát


2087. 7e433abb8e (válaszként erre: 2086. - F954ece72f)
2004. jún. 12. 12:24

Nem hiszem, ahhoz eléggé éretlen.

Jah lefoglalt, lefoglalták előre úgy 40-en...

Tudja, hogy diétázom, és azt mondta hagyjam abba, mert ez már sok lesz.

Azt meg csak remélni tudom, hogy nem olvassa, mert akkor jó nagy égésben vagyok :)))))


2086. f954ece72f (válaszként erre: 2085. - 7e433abb8e)
2004. jún. 12. 12:21

..az ördög tudja:))


Nem nős a szivarod, de nagy franc az biztos.Méghogy elfoglalat, talán lefoglalat:)

Vedd félvárról.Remélem tudja, hogy fogyizol és olvas minket:))

2004. jún. 12. 12:13

tolhatná gyorsabban is...hehe

kicsit lassan megy neki, tankolhatna jobb minőségűt...vagy defektes a gumi

2084. 7e433abb8e (válaszként erre: 2083. - F954ece72f)
2004. jún. 12. 12:12

:)))

ez jó duma :P

27.

2083. f954ece72f (válaszként erre: 2081. - 7e433abb8e)
2004. jún. 12. 12:06
Hidd el nem benned van a hiba és fölösleges depibe esned.Az ördög már tolja a szekerén feléd az életed párját, csak idő kérdése, hogy megtaláld.Remélem nem szeretnél ötödik kerék lenni ami később derül ki.Küzdjenek érted, akinek van izlése az úgyis megtalál.Hány éves? 28?
2004. jún. 12. 11:50
általában.
2081. 7e433abb8e (válaszként erre: 2080. - F954ece72f)
2004. jún. 12. 11:50

Dehogy hagynak. Jó pasi, túl jó. Külső hibátlan, stílusos a megjelenése a modora is megnyerő...hogy az istenbe ne bomolnának utána?

Én is azt csinálom :))) pedig a szórakozóhelyeken duplán járnak a pasik hozzám, hogy italoznának...


Nem volt szex tudod, aztán próbálkozások...hátha...aztán mégsem volt szex.

Így lépés tovább...


Hát lépkedjen csak, de a legszebb az egészben, hogy általába hozzám ezek kéredzkednek vissza :)))

Azt meg majd meglátjuk ugyebár...

2080. f954ece72f (válaszként erre: 2079. - 7e433abb8e)
2004. jún. 12. 11:47
Mindenki normálisnak túnik addig amig meg nem ismered.Sajnos a nagyváros átka,hogy nem lekáderozható a hapsikám.Ő több vasat tart a tűzben.Ha nekem valaki tetszik és akarom..olyan nincs, hogy naponta ne érdeklődjek iránta legalább telcsin.Gyanús...ráadásul jó fejnek tartod.Szerinted ilyen jó fejet hagynak a nők szabadon röpködni?
2079. 7e433abb8e (válaszként erre: 2078. - Copacabana)
2004. jún. 12. 11:11

Nem.

Én értek mindent.

Túl odaadó vagyok, látni rajtam a dolgokat, pedig szavakkal nagyon ritkán fejezem ki ezeket..

Ettől pedig elijednek :(

Sajnos.


De kár a hibát magamban keresgélni, pff na ne már.

Kellett hozzá 19 óra, hogy rájöjjek.

2004. jún. 12. 10:48

Szia!

Bármilyen meglepő de igaz lehet amit mond a pasas, ha én is beleszólhatok a beszélgetésbe.Egyszer velem azért szíakítottak , bár őrült nagy volt a szerelem, mert nehézségei voltak a pasasnak és nem akart engem is leterhelni ezzel.( tényleg komoly zűrjei voltak )Én akkor majd belehaltam de mostmár nem bánom. Az életben mindig akkor történnek a legjobb dolgok amikor nem számítunk rá.A fontos az hogy NEKED mi a jó! Ha nem bírnád ki csak barátjaként, ne tedd!!

Az is lehet , hogy tényleg van még valami elintézetlen régi kapcsolata és akkor jobb ha azzal te nem terheled magad. Meg okosak azt mondják, hogy ott követünk el hibát a kapcsolatkialakításban ha mástól várjuk el , hogy boldoggá tegyen.Tehát ha azért kell más , hogy boldogok legyünk. A helyes sorrend ha mi boldogok vagyunk és úgí találunk magunk mellé vkit. Meg úgy szerintem könnyebb is. Menj el barátnőzni, foglalkozz egy picit csak magaddal meglátod milyen jó lesz!

Egy nagyon jó fiú haverom szerint az elérhetetlenség látszata nagyon vonzó!!Fel a fejjel!És szólj ha segítsünk!

Lehet h érthetetlen dolgokat írtam akkor bocsi!:)

2004. jún. 12. 10:40

Elolvastam őket, köszi nektek.

Nem tudom mit kéne, hogyan, de nekem KELL ez a férfi, komolyan!!! Nem történt semmi közöttünk, de nagyon jó mikor együtt vagyunk. Igaz nem sokat találkoztunk még :(


Hát azt hiszem marad a büszke nő ruhája (vagy micsoda) aztán meglátjuk mi fog történni. Nagyon nem kell kitalálni, hogy randira megyek, mert épp mára hívtak egyre, de nem nagyon van kedvem elmenni. De azt hiszem elmegyek. Én tudom, hogy ő fog keresni engem, de a legjobb amit tehetek, hogy saját magamnak hazudok inkább...nem leszek őszinte hozzá.

Nem annyira, mint eddig; mivel nem látom értelmét. Talán így visszatér az érdeklődése.

2076. 9b408b55e1 (válaszként erre: 2074. - 7e433abb8e)
2004. jún. 12. 10:26

Szia!


Szerintem ehető a duma, mármint ami az elfoglaltságot illeti, de ehhez ismernünk kelene a háttérsztoryt (mikor, hol ismerkedtetek össze, hány randi volt...)


Én csak azt tudom leírni, amit én tennék, nem mennék bele, mégpedig a következő okokból: ha tartjátok a kapcsolatot, és ahogyan írtad korábban, Neked bejön ez a pasi, akkor rövid úton ki fogod csinálni Magad azzal, hogy találkozgattok. Hiába a fogadkozások, hogy úgysem, hiszen megbeszéltétek, hogy csak barátok vagytok, Te folyton azt fogod várni, hogy mikor lesz több.


Na edig tartott a prédikáció. A valóság azonban az, hogy 4 évvel ezelőtt nekem is ugyanezt mondta egy pasi (azzal az apró különbséggel, hogy ő egy kis szexet is belevitt volna a dologba a barátság mellé, de szigorúan csak semmi párkapcsolatra utaló magatartás!). Én hülye, meg belementem (mármint a találkozgatásokba, a beszélgetésekbe, és kb 2 hónap elteltével a szexbe is) és nagyon-nagyon-nagyon szenvedtem közben, mert nekem KELLETT az a pasi, és tudtam, én nem kellek neki. A sztoryval nem untatlak részletesen, a lényeg, hogy kb fél éves huzavona után összejöttünk, és azóta is együtt vagyunk, hihetetlenül boldogan.

Hogy mi a konklúzió? Most már azt mondom, megérte, de ehhez sok idő, és nagyon sk sírás vezetett, ráadásul korántsem biztos, hogy a Ti mesétek is happy end-el végződik, akkor meg csak a szenvedés marad.



2075. 497f15547f (válaszként erre: 2074. - 7e433abb8e)
2004. jún. 12. 10:22
Szia!Én úgy látom a pasi őszinte volt, amennyire tudott.Gyanus, hogy talonba tett, akkorra amikor neki ínységesebb idők következnek be.Úgy látom a barátságát ajánlotta fel, lehet, hogy van egy rendezetlen ügye, aminek még nem látja az eredményét.Szerintem akkor se elégedj meg a második hellyel, ha valaki nagyon tetszik egy pasinak,akkor bizony időt szakít rá, keresi a kiszemelt társaságát, és mindent elkövet, hogy randira hívja.Ha sok a melója, akkor telefonokkal bombázza...stb.Szerintem sok lehetősége lenne, hogy téged elkápráztasson!!!Életke!Hagyd futni a fiút, biztos, hogy most nem örülsz az itt olvasottaknak, de jobb most hanyagolni, mint később egy nagyobb csalódást átélni.És ne akarj neki bizonyítani, ha barátot akar, akkor azt megkaphatja.Most nem tanácsolnám, hogy mutasd ki az érzelmeidet.Én lehet, hogy még azt is eljátszanám vele, hogy ha keres és dumcsizni akar, akkor 1x leráznám, hogy randim van...stb.Akkor nézzd meg a fejét.Egyelőre ennyi jut eszembe.Vedd fel a büszke nő ruhádat és kész!
2004. jún. 12. 09:08

S.O.S.


Valaki mondjon értelmeset, ez itt nem diétás anyag, de nem tudom mit csináljak, mondjatok valamit!

Tegnap beszéltem az emberemmel. Az elfoglaltságára hivtkozik. Arra, hogy kevés az ideje a munkája miatt.

A lényeg, hogy felajánlotta a barátságát, azt mondja, hogy szeretné velem tartani a kapcsolatot, mert jó velem beszélgetni, de nem tud mást, mert nem akarja úgy az egészet, hogy bizonytalanságban tart azzal, hogy nem tudja hogyan lesz...találkák stb.



Mi ez? Talált valakit? Lerázó duma? Most nincs ideje, de lehet fél év múlva lesz és én leszek a kismackó, akit a sarokba dob most majd elővesz???

Mondjatok valamit.



2073. ercsi
2004. jún. 11. 23:07

Koszike, pedig nagyon biztam benne, hogy jo lesz.

Na de sebaj.

2072. eper (válaszként erre: 2071. - Ercsi)
2004. jún. 11. 20:58
Azt nagyon nem! Ugyanolyan gáz, mint a sima cukor.
2071. ercsi
2004. jún. 11. 20:57

Mit tudtok a szolocukorrol, azt szabad enni?

A csomagolason semmit nem lehet kivenni, mi rejtozik benne. Valaki a kornyezetembol azt mondja, hogy jo, valaki azt, hogy nem.

2070. eper (válaszként erre: 2066. - Shephard)
2004. jún. 11. 19:26
A szorbit az egy cukoralkohol, olyan, mint a splenda. Szénhidrát, de nem szívódik fel, a CH-tartalomból pl. le kell vonni a cukoralkoholt is a rostok mellett.
2004. jún. 11. 18:38

Egyébként nem azzal van a bajom, hogy visszautasítottak/tanak, hanem azzal hogy hogyan.

Egyszerűen nem mondanak semmit...

Egyszer keresnek, egyszer nem...és ezt nem értem, ha nem megy valami, nem kellek, mondják meg, aztán viszontlátásra.

Ez így korrekt, ha nem kell egy pasi én is elhajtom a búbánatba. Szépen ahogy illik: nem érdekelsz.

Ezt el kell tudni fogadni, de nem értem, ha valaki olyan rohadt őszintének tartja magát ugye, akkor miért nem lépi meg???

2068. 7e433abb8e (válaszként erre: 2067. - Gabesz)
2004. jún. 11. 18:31

Megint felültettek, ez van!

Egyszerűen nincs senkim több éve, és amikor találok valakit, megismerkedünk és max. 3 randi, aztán dobbant. Pedig én aztán tényleg visszafogott vagyok. Pedig én a pontozólistán maximumot adnék magamra, szerintem ronda sem vagyok.

Csak ostoba meg naív, de majd elmúlik.

2067. Gabesz
2004. jún. 11. 17:23

Moncha kicsi lány!!

Olvastam a naplód, komolyan mondom megrémisztesz

sajnos a bejegyzéseidből nem nagyon tudom kivenni,hogy mi bánt, de vagyunk itt elég sokan, biztos tud valaki segíteni neked. Igazad van ,egy kicsit mozdulj ki hazulról, hátha kilépsz az ajtón és szembejön veled életed pasija. Fel a fejjel.

2066. Shephard
2004. jún. 11. 16:44

Sziasztok!


A szorbit ugye szénhidrát???

2065. Hoxa (válaszként erre: 2064. - F954ece72f)
2004. jún. 11. 15:43
Mit ki nem találnak?!?! :)
2064. f954ece72f (válaszként erre: 2063. - Hoxa)
2004. jún. 11. 15:39

Belöltözöl egy kezeslábasba és egy gép segítségével összetörik a zsirsejteket.Szerintem ez nem igaz, mert én semmi változást nem tapasztaltam.Kettő henger között vákum keletkezik a bőr alatti részt beszippantja majd "kivasalja".Különboző erősségü fokozatok vannak.Kezdetben kicsit fájdalmas, de hozzáedződik az ember.Lehetett a Tesco-ban venni hozzá hasonló kis kézigépet,de az sem ér sokat.

Cellulit ellen hirdették.

2063. Hoxa (válaszként erre: 2062. - F954ece72f)
2004. jún. 11. 15:05
Mi az az endermológ kezelés?
2062. f954ece72f (válaszként erre: 2061. - 4726e582cf)
2004. jún. 11. 14:23

Sikerült, köszönöm:)

Olyan lehet ez a kezelés mint az uh-val történő zsirbontás.A barátnőm derekáról is levarázsoltak 20 cm-t ,de rövid időn belül visszajön.Múltkor emlitette a dr.-nő, hogy tűket vezetnek be a zsirsejtben és azt stimulálják elelktromosan, ezáltal csökken a kerület.

Nekem csodákat meséltek az Endermológ kezelésről is..:)Többet soha, csak a pénztárcát fogyasztják.

2061. 4726e582cf (válaszként erre: 2060. - F954ece72f)
2004. jún. 11. 13:44
Nekem most bejött, nézdd meg kb most :-) hátha neked is mükszik már. :-)
2060. f954ece72f (válaszként erre: 2054. - Hoxa)
2004. jún. 11. 13:13

Képtelen vagyok behozni a medifat.hu-t.

Hogy közelithetném meg máshogy? Hajt a kíváncsiság:)

Köszi

2004. jún. 11. 10:42

Jó, akkor ma emelek ch-t.

35-t lesz.


❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook