Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Női fecsegő - a la Smokey fórum

Női fecsegő - a la Smokey (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 ... ❯❯
1938. molntak (válaszként erre: 1937. - 497f15547f)
2004. jún. 6. 10:56
Persze hogy leteszem mihelyst benne lesz a kis rosszcsont a pocakomba. Tudom, tudom előbb kellene, de az nem megy.
1937. 497f15547f (válaszként erre: 1936. - Molntak)
2004. jún. 6. 10:43
Szerintem nem.A sárgás-testecskék nem függenek össze a kajával.Ha a diéta alatt nincs meg a megfelelő vitamin, talán "nehezebben" esel teherbe.Szedj magzatvédő vitamint!!!!! Igazság szerint már a fogantatás előtt 2-3 hónappal illene szedni.Az az igazság, hogy az én ciklusomat a diéta néha felborítja, igaz csak az elején.Én mindenesetre szurkolok, ja és tessék a cigit letenni!!!!!Ezt tök komolyan mondom!!!!
1936. molntak
2004. jún. 6. 08:10

Hahó mindenki!!!

NAGYON FONTOS!!!

Befolyásolhatja -e a terhességi teszt eredményét a diéta???

Ha holnapig nem jön semmi tesztelek és tudni akarom a választ addig!!

Köszi.

1935. Hoxa
2004. jún. 3. 16:57

Sziasztok!


Fontos lenne: Nincs köztetek egy ügyvéd? (ingatlanjog)

Ha van, akkor pls email: hoxa@freemail.hu


Köszi előre is:

Hoxa


1934. Tacsi
2004. jún. 3. 15:51

Sziasztok! Mindenkinek, aki meg tudja engedni magának:

[link]

A Protein Delight fehérjedúsabb megjelenése. Egy adag 4,5 CH és tökéletes édességélményt nyúlt. Az elöbbit már vettem párszor, tényleg ajánlom nektek. Persze sajna tej nélkül.

M.

1933. Tacsi (válaszként erre: 1929. - F954ece72f)
2004. jún. 3. 15:37
A 74-el most nagyon kiegyeznék...na mindegy.
1932. Tacsi (válaszként erre: 1930. - Habóka)
2004. jún. 3. 15:36
Atkinstól függetlenül sportolj:-)
1931. Tacsi (válaszként erre: 1929. - F954ece72f)
2004. jún. 3. 15:33
Okés. Kitartok. De valami nagyon megváltozik 25 után. Kb. 70 a cél, adok neki egy évet is akár, csak megtarthassam. És havonta egyszer mindenképp bezabálok, oké? :-)
1930. habóka
2004. jún. 3. 15:32

Van valami minimális idő amit sportolni kell az Atkins mellett vagy anélkül is hatékony?

Én összevissza szoktam tornászni nem rendszeresen, de azt a diéta előtt is.

1929. f954ece72f (válaszként erre: 1928. - Tacsi)
2004. jún. 3. 14:59

Igazad van, ez tényleg sok és vigyázni kell..Te is hajlamos vagy a hizásra mint én.Nagyon megértelek:))A kitartás fontos és tényleg ne a kilókra figyelj...majd amikor nem várod beidnul magától.

Szedek jódot öt napja kiváncsiságból:))

A norm. súlyod 74,az ideális minusz 10%-ék.

Tornát meg csak annyit amennyi jól esik..tudod eljön az idő, hogy nem tudsz ennyit mozogni, a kaja marad és megint meghizik az ember.A párom igy hizott el...de most szépen fogy..ráadásul folyamatosan.

1928. Tacsi (válaszként erre: 1927. - F954ece72f)
2004. jún. 3. 14:08

Aranyos vagy.

Az igazság még.

Anyu is én is kicsi korunktól dundik, vagy ha úgy tetszik kövérek voltunk. Amikor élsportoló voltam, (vicc akkor is dagadtnak éreztem magam) akkor azért a 174 cm-emhez társult 60 körüli kilogramm, ami tizenéves korban volt (max. 20) szóval felejtős. Amikor abbahagytam, totál szétcsúszott a bőröm, pár év tunyulás után újrakezdtem a tornát amit azóta csak egyszer adtam fel egy évre (meg a diétát is): annak az eredménye a rajtam lévő plusz 10 kiló jelenleg, amitől nem bírok szabadulni 3 éve. Amikor a 70 kg--ot tartottam nagyon sokat koplaltam, tényleg sokat, de valahogy ezt szeretném elérni és tornával salátákkal megtartani. Azért írom le, mert igazad lehet...valahol 80 körül lehet a saját ideális testsúlyom, lévén eleve dundibb fajta vagyok. A pasim imád, a többi is, (tényleg) de valahogy mégis szeretném azt beállítani, plusz az az ami még hajt, ha nem figyelek oda egyszer csak 100 kiló leszek mint anyukám:-( Most 82 vagyok, az akárki akármit mond sok. Rámnézve nem durva, de én úgy szeretném azt a 70-et koplalás nélkül. Tegnaptól valamit változtattam: mostantól minden aerob óra után lenyomok egy alakformálót is...

1927. f954ece72f (válaszként erre: 1919. - Tacsi)
2004. jún. 3. 13:07

Egy hónap alatt látványos fogyás produkáltál, hisz a körfogatod csökkent.Viszel be fehérjét és mozogsz, tehát a zsirtól próbálsz megszabadulni, sőt izmot is épitesz ezzel több kcal.t- égetsz el.

A lényeg, hogy jól érzezd magad a fogyi alatt,elrepül pár hónap és meg lesz a várva várt eredmény, hisz annyit teszel érte és ez nem a kg.okban mutatkozik meg akkor nagy baj?Számon kéri valaki? A lényeg a látvány!Nem jársz rossz úton hidd el.Csak arra biztatlak, hogy folytasd és ne ugrálj vissza az első fázishoz, hisz ott esetleg rejtett ch-t veszel magadhoz.

Szerintem Te a norm. testsúlyod körül vagy és az ideálist szeretnéd elérni.Lehet, hogy a szervezeted nem..neki pont ez az súly felel meg.


1926. Tacsi (válaszként erre: 1925. - Tacsi)
2004. jún. 3. 10:22
Szóval. Megcsináltam az alapozást félig meddig, csak mennyiségileg és fehérborilag nem volt rendben.
1925. Tacsi (válaszként erre: 1920. - Vangogh)
2004. jún. 3. 10:22
Két hétig teljesen elhagytam, csak a mennyiségeket nem tartottam be (nem egy csésze, hanem egy jó nagy tányér zöldsalit ettem) mégsem ment le egyetlen kiló sem. Na??? :-)
2004. jún. 3. 10:07
Valaki segítsen!Miért stagnálok 63 kg-on már 2 hete? Azok a napok már elmúltak, látványra kisebb lettem, virsli, tojás, tonhal amit nagyjából eszem , heti 3x mozgok miért nem mennek le kilók?! Csökkentsem a kalóriabevitelt?!
1923. edit
2004. jún. 3. 09:50
Régen nem jártam erre, szabin voltam, szerencsére büfés ellátás volt, így nagy vonalakban be tudtam tartani a diétát, azért persze némi gyümölcs, söröcske került. Nem is híztam, csak egy kilót, amit két nap alatt le is adtam - bárcsak ilyen gyorsan menne le a megrögzült súlyom is, az ugyanis már réges régen 60 kg. Azt hiszem nincs is rajtam kívül más, aki február óta csak 5 kg-ot tudott fogyni. Mostmár nem is fogom betartani szigorúan, mert a gyümölcsökről nem tudok tovább lemondani!!! Főleg, ha nincs eredménye .(azért az igazsághoz hozzátartozik, hogy amint eszek egy kis chsabb kaját, akár csak egy kis epret is, a hasam rögtön megnő, és érzem, hogy felfúvódok - elszokott a szervezetem tőle.)
1922. 70816934ea (válaszként erre: 1919. - Tacsi)
2004. jún. 3. 09:46
Hát gratulálok a sok mozgásodhoz, pont ez az ami nekem hiányzik. Mozgékonynak mondanám magam, a tornára mégis lusta vagyok. Így felesleges a diétám? Ugyanis kb. 1 hónapja igyekszem úgy ahogy betartani, persze semmi változás. Ez nagyon kiborít. De hát a tornára nincs idom. Talán jobban kellene akarni. Légyszi adjatok tanácsot.
1921. Lindi (válaszként erre: 1919. - Tacsi)
2004. jún. 3. 09:36
Vangoghnak teljesen igaza van, még annyit fűznék hozzá, hogy szerintem a bevezetőt is meg kellett volna (vagy meg kéne) csinálnod.
1920. vangogh (válaszként erre: 1919. - Tacsi)
2004. jún. 3. 09:31
Hagyd el a müzlit, joghurtot és keményítőt ezek tele vannak ch-val!, akkor majd beindul. Többször egyél keveset (min 3x, de még jobb 6x). Vacsora is legyen. A mozgást pedig folytasd. Ennek a 8 kg-nak hipp-hopp le kell ugrani :)
1919. Tacsi
2004. jún. 3. 09:01

Sziasztok,

Segítsetek nekem. Kisebb nagyobb bűnözésekkel és a bevezető kihagyásával nekiálltam diétázni immár több mint egy hónapja. Kilóban egy dekát sem fogytam, ellenben centiben egész látványos a dolog. Heti háromszor járok edzeni, nem egyszer dupla órát maradok, hogy ne csak a pulzust emeljem. Nagyon sok fehérjét eszem, salátákat, mostmár reggelire müzliszeletet és yoghurtot is megengedtem magamnak. Na meg keményítővel sűrített főzelékeket. Vacsi szinte semmi. Száraz fehérbor és néha tiszta tömény ha nagy a buli:-) Valami gátolja, hogy meginduljon, nekem már évek óta. Tudni kell, hogy réges régen (5-8 éve) többször fogytam le Adipex-el (tudom tudom, nem kellett volna) úgy, hogy a szedése alatt napi egy kisebb kaját, és szinte semmi mást nem ettem. Mostanra valami gátolja a fogyásomat. Javasoljatok valamit, esetleg jódra gondoltam, infra szaunára, mert nem igazán értem, hogy ennyi mozgás és diéta mellett vajon miért nem megy a dolog. Koplalni soha többet nem akarok. 8 kilót kellene fogynom. Nem olyan sok, még sem megy...

Bármilyen tanácsot szívesen fogadok.

T.


1918. sutak
2004. jún. 2. 22:19
Moncha ne bánatoskodj, írtam Neked!!!
1917. izmiri (válaszként erre: 1906. - 8dfffce1de)
2004. jún. 2. 22:10

de jó

ez az üzlet itt van tőlünk egy köpésre, és nem jutott eszembe eddig

kösziiiiiiii

1916. 4726e582cf (válaszként erre: 1915. - Lindi)
2004. jún. 2. 18:04

Köszi Lindi, megnézem :-)

Úgy pattogok itt, mint aki már elkezdte az Atkiset... pedig még csak kifogásokat keresek hogy ma éppen miért nem... De a hétvégén már tényleg el akarom kezdeni, most épp a beszerésen ügyködöm.

Sokat segít ez az oldal. :-)

Linda

1915. Lindi (válaszként erre: 1914. - 4726e582cf)
2004. jún. 2. 17:54
a szörpiknél van.
1914. 4726e582cf (válaszként erre: 1908. - Lindi)
2004. jún. 2. 17:43

A Fizzi szörpi merre van a Tescoban, a szörpik között? Vagy az üccsik között?

Még nem kerestem, de utálok vásárolni és a célirányosság miatt kérdezem. Köszcsi!

1913. Blongyinka (válaszként erre: 1912. - Zazuka)
2004. jún. 2. 14:26
A gyermek 10:45-kor kelt, és mint akiről elvágták az egészet, teljesen jól, jókedvűen vigyorgott.Attól tartok, hogy valamit "benyaltak" az apjával, mert az apja is hasonló gondokkal küzd csak nála lényegesen erősebbek a tünetek.Gyermeknek nincs láza, nem folyik az orra, egy "kicsit" étvágytalan.Azért a kedvenc pudingját megette:-)) Köszi kérdésed!ma még várakozó állásponton vagyok, ha stabil a gyerkőc akkor nem viszem orvoshoz.
1912. zazuka
2004. jún. 2. 13:43

Blongyinka!

Most olvasom, beteg a Vini?

Mit mondott az orvos? Remélem nincs komoly baja, ugye nincs összefüggésben az étvágytalanságával?

Írj ha visszajöttetek a dokitól!

1911. zazuka (válaszként erre: 1910. - Habóka)
2004. jún. 2. 13:30

Ó, ha tudnád.

Megrendeltem még aznap a gyógyszertárban. Tegnapra ígérték. Odamentem, és a frászt hozta rám a gyógyszerész, mert azt mondta: - Megnézem megérkezett-e?

Na, mondtam - nagyon remélem, mert nem a szomszédból jövök ám érte!

Nem viccelek 1/4 órára eltünt a szekrények mögött. Akik utánam jöttek, megkérdezték, hogy van-e még nyitvatartás, merthogy tényleg csak az üres ablak előtt ácsorogtam.

Na, aztán végre megjelent a nő, úgyhogy megvan a csíkod. Szóval ma föladom postán utánvéttel. Már csak az a kérdésem, hogy ha te postafiók címet adtál nekem, akkor ki fognak tudni értesíteni, hogy csomagod jött?

Remélem igen.

1910. habóka
2004. jún. 2. 10:26

Drága Zazukám!


tudtál nekem küldeni csíkot?

1909. zazuka (válaszként erre: 1906. - 8dfffce1de)
2004. jún. 2. 10:02
Óvatosan a sütizéssel, mert én is ellátogattam a cukiba, én is 2 szelet tortát ettem, aztán következő héten megint 2-őt és megállt a fogyásom. Nem biztos, hogy nálad is gubancot csinál, de azért teszteld le magad (az én csíkom is lila maradt, mégse fogytam!)
❮❮ ... 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 ... ❯❯

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook