Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Női fecsegő - a la Smokey fórum

Női fecsegő - a la Smokey (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯
2028. f954ece72f (válaszként erre: 2027. - 497f15547f)
2004. jún. 9. 19:35

Most volt róla szó, hogy krémest eszik a srrác?

Egyébként én kipróbáltam..reggel hétkor ettem a sütit és valóban nem hiztam, de fellöktem egy fehérjeport, hogy megállt parancsoljak és ne uralkodjon rajtam az inzulin.Reggel elehet enni jobban ezt már kitapasztaltam és én akkor vagyok bártabb.Kenyeret tésztát nagyon nem szeretem, sosem eszem.Most már viszek be gyümit, mert rájöttem. hogy a gyüm9ben levő cukor jót tesz és nem vágyódom az édesség után.Ha nincs gyümi inkább a süti után nyúlok.Szóva van még min változtatni de a lényeg ha lassan is de megy.

Főleg ha valaki már lead elég sokat, kezd átalakulni a zsir izommá.Figyelted mit javasoltak? Ilyenkor nem szabad feladni és igen is legyenek társak mellettünk akik átsegitenek a krizisen.Van aki egy hónapig stagnál de beidnul.

Szia!

2027. 497f15547f (válaszként erre: 2026. - F954ece72f)
2004. jún. 9. 19:15
OKÉ! Szoktam bele-bele nézni Norbi honlapjába is, az ottani fórumosok is ch-ról vitatkoznak.Engem mindig kísértésbe vinne, hogy áttárjek Norbira.Múlt héten bűnöztem és feljött kb 1,5 kg.Nem merem abba hagyni ezt a diétát.A legjobban az döbbentett meg, hogy a Norbis srác simán falja a krémeseket!A tűs fogyást valahogy nem kívánja a testem.De ez a mozgás dolog is érdekes, mert amit láttam adást abban a Norbi kifijezetten azt mondta, hogy a fogyás lényege egyfajta "diétában" rejlik, és hogy abban nem hisz hogy a mozgástól fogyunk, csak arra jó hogy a keringésünk beinduljon!Tudja a fene, én mozgás nélkül nem fogyok egy dekát sem.Az, hogy lement 11 kg csak türelmetlenné tett, sajna, amikor látja az ember az alagút végét mát alig várja, hogy a fényre jusson.Én éveken keresztül hurcolom a súlyfeleslegemet, úgyhogy 3 és fél hónap alatt nem adhattam volna le.Így is féltem a bőrőm.
2026. f954ece72f (válaszként erre: 2022. - 497f15547f)
2004. jún. 9. 18:43

Nem jól emlékszel, mert havi ötre nem figyelek oda:)Szóval a "tűs" csaj sikersztori.12 hét alatt fogyott 2o kg.-ot.A nadrágmérete 56-ról 44-esre zsugorodott.A ruhafelsője 48-as.Kimondottan helyi célirányos fogyást végeztek rajt orvosok..3o-3o cm-rel lett vékonyabb a combja és a hasa.Nem ehet édességet, tésztát, kenyeret..kimondottan zsirbonto diétát alkalmaz néla az az orvoscsoport aki foglalkozik vele.

Szuperul néz ki a nő az biztos.Most 88 kg.-os.Ő az egyetlen aki nem tornázik, hanem kezelésre jár.

Norbinál 18 kg.ot fogyott az aki csak 10 et szeretett volna,naponta egyszeri torna és up-date táplálkozás.:Elmondása szerint sokat és jókat eszik.Már nem szeretne fogyni, de nem tud mit csinálni mert fokozatosan fogy:)))

Ahogy érzékeltem mindegyik fogyózónál a Ch-t szoritják vissza.

2025. Gabesz
2004. jún. 9. 18:13
Most már itt is süt a nap, de annyi jég van a kertben, hogy egy életen át koktélozhatnék belőle.
2024. Zolii (válaszként erre: 2023. - Gabesz)
2004. jún. 9. 18:11

Verőfényes napsütés, és fülledt levegő! :-(

Jég az kéne, csak nem eső formályában! Minnyá megsülök! :-)

2023. Gabesz
2004. jún. 9. 18:03
Úristen!Képzeljétek el, nálunk itt Miskolcon olyan jégeső meg vihar volt,hogy a kertben egybefüggő jég van, golflabda nagyságú esett vagy 1o percen keresztül, minden virágot , gyümölcsöt elvert a jég , a műanyag tetőket leszagatta, a kocsiszélvédőt betörte.A szomszéd nénim 83 éves de azt mondta, hogy még ilyet Ő se látot. Nálatok mi a helyzet?
2022. 497f15547f (válaszként erre: 2021. - F954ece72f)
2004. jún. 9. 15:52
Hello skacok! Én láttam a második részt!Havi 5 kg-tól szabadultak meg addig.(ha jól emlékszem)A leglátványosabb fogyása a tűs lánynak volt.A Norbis srác azt mondta, hogy az update-tel 10 kg-t akart fogyni, de folytatni fogja mert annyira jó a diéta, ő még krémest is eszik, sőt mindent a megfelelő időben.Ha emlékeztek rá én is tipródtam(dom), hogy ha A Norbi fogyija -5kg/hó ígér akkor én most kb. 5 kg-al lennék könnyebb, úgy hogy mindent eszem.Ami már így 3 hónap után baromi kecsegtető, mert a joghurtok, gyümölcsök , némi pékáruk nagyon hiányoznak.
2021. f954ece72f (válaszként erre: 2018. - Hoxa)
2004. jún. 9. 14:10
Pontosan nem emlékszem, de feltünően sokat.Holnap majd többet tudok.Főleg a 100 kg. fölöttieknek megy, nem hiába őket választották:))Az egyik hölgynek a zsirsejtjeibe tüket vezettek be és elektromosan stimulálták a zsirt.Arról biztos nem lesz szó, hogy mennyire tartós ez a kezelés..mindig csak a siker kudarc egy szál sem:))
2020. zazuka (válaszként erre: 2019. - Hoxa)
2004. jún. 9. 13:37
Köszi, majd megnézem.
2019. Hoxa
2004. jún. 9. 12:57
A jakupcsek műsorok fent vannak a www.korridor.tv oldalon, ez is biztos fent lesz, onnan meg tudjátok nézni utólag is.
2018. Hoxa (válaszként erre: 2017. - F954ece72f)
2004. jún. 9. 12:42
Azt hiszem ennek láttam az első részét, a diéta előttit. Mit reklámoznak, mennyit fogytak?
2017. f954ece72f (válaszként erre: 2016. - Zazuka)
2004. jún. 9. 12:03

Elvállaltak túlsúlyos személyeket fogyasztásra..mindenki a maga módszerét mutatja be.Természetesen Norbi is ott lesz./ majd leveszem a hangot/dietetikusok és szakemberek szabadítottak meg a túlsúlyuktól emberkéket mégpedig ha jól tudom folyamatos fogyással, éhezés a koplalás nélkül.

Semmi fogyókúrás plató..erre azért oda kell figyelni.


2016. zazuka (válaszként erre: 2015. - F954ece72f)
2004. jún. 9. 11:38
Megnézném, de akkor még úton leszek hazafelé. Holnap elmondod majd, hogy mi volt benne? Egyébként konkrétan mi ez a 12 hetes kúra?
2004. jún. 9. 11:34

Ha van kedvetek ma 16 óra 3o kor a Jakupcsek műsorában lesz utoljára szó a 12 hetes fogyiról..megnézheti az akit érdekel.

Pokolian lefogytak 12 hét alatt...szine megesz az irigység...megyek mert besárgulok:))

Majd holnap kidumáljuk.

2014. eper (válaszként erre: 2011. - Molntak)
2004. jún. 9. 10:57

Kedves Molntak,

én kb. 1 napja lehettem terhes, amikor tisztára tudtam, hogy az vagyok (a fogröntgennél kérdezték, hogy rakjanak-e rám valami sugárzásvédő francot). Egy pillanatra gondolkoztam csak el, és mondtam, hogy rakják csak... Még hányingerem sem volt, meg semmi szokásos. Aztán hivatalosan is megerősítették, hogy ez bizony gyerek, aztán görcsöltem és vérezgettem (kb. 4 hét után), amire mondták, hogy el lehet búcsúzni a bébitől. Én meg jól megbeszéltem a gyerekkel, hogy hamár idekívánkozott, teperjen egy kicsit a bennmaradásért, mert zabos leszek. Olyan terhességem volt, hogy tankönyvben lehetne mutogatni (a hízást leszámítva). Amit mondani szeretnék az az, hogy te döntöd el, mi lesz veled, mi lesz a gyerkőccel, és ha pánikolsz, az nem az az állapot, amikor az történik, amit te akarsz. Döntsd el, akarod, vagy nem, aztán nyugodj meg szépen, és az úgy lesz.

Légyszi! :)))

2013. zazuka (válaszként erre: 2011. - Molntak)
2004. jún. 9. 10:29

Elmondom, hogy volt ez a Domcsinál.

3 hónapja nyúztam már a Drágámat, hogy ne várjuk meg az esküvőt, (mert én már nem tudok addig várni - megjegyzem ez 1 hónap lett volna - és azért is, mert akkor nem tavaszi lesz a bébi), amikor beadta végre a derekát. Pontosan kiszámoltam, hogy mikor vagyok a legfogékonyabb és durr bele. Egyetlen esélyt adtam a csemetének, mert pontosan tudni akartam mikor fogant. Az a teszt, amit én vettem 10 napos terhességet garantált kimutatni. Természetesen nem bírtam ki és a 10. nap hajnalán elviharzottam a fürdibe megnézni van-e baba. A második csík nagyon halovány volt, de én éreztem, a baba megvan! Nem fájt semmim, nem émelyegtem. Elmentünk egy hosszú hétvégére Miskolc-Tapolcára a barlangfürdőbe és mivel elég hideg volt, folyamatosan pánikoltam, hogy baja lesz a babának, pedig ugyebár még nem volt tuti, csak én gondoltam azt. Mikor hazajöttünk, másnap reggel a melóhelyemen megcsináltam újra a tesztet. Üvöltött róla a két gyönyörűszép kék csík. Írtam egy sms-t a Drágámnak, amit még ma is a telefonjában őriz (és azóta sokszor elolvassuk újra és újra).

Tehát tanulság: lehet, hogy olyan korai volt még a terhességed, amikor megcsináltad a tesztet, hogy nem tudta még kimutatni. Azt javaslom a saját megnyugtatásodra, hogy vasárnap reggel csinálj egy tesztet. Szerintem az már a tényeket fogja mutatni.

2012. 497f15547f (válaszként erre: 2011. - Molntak)
2004. jún. 9. 09:48
Életke! Ne izgulj!Én elmentem 2 + teszt után a MÁV kórházban egy orvoshoz, ultrahang.Erre előadja, hogy hát nagyon úgy néz ki, hogy baba, de lehet, hogy mégsem, 5 perc múlva megírta az igazolást, hogy terhes vagyok! Nem mindegy hogy milyen gépe van a dokinak.Nekem még jel volt az is, hogy nagyon t fájt a mellem, teljesen olyan volt mint a menses megkezdése előtt, de valahogy mégis más.De ez se legyen szempont, mert van aki észre sem veszi, hogy a bambinó már ott van.
2011. molntak
2004. jún. 9. 08:32

Köszönöm a bíztatásokat. Mostmár tényleg semmit nem értek. Hétfőn még halvány a csik a doki azt mondja igen úgy tűnik baba, de csak 20. án ultrahangoz meg mert akkor több eséllyel látja meg és hát lehet hogy addig el is megy magától. Tegnap teszten semmi a hasam görcsöl mint az állat, ma pedig hányingerem van émelygek.

Most még nem vérzek de elég szépen érzem a pockomat. Én már nem akarom hinni, hogy itt van. Majd csak ha a doki azt mondja nézzem meg az ultrahangképen na akkor majd elhiszem.

2010. Mariann
2004. jún. 9. 07:45

No, nekem a teszt a mensi elmaradása utáni 5. napon tényleg nem mutatott semmit. Rá egy hétre az ultrahang se látta.

...és csak ezután 2 héttel mutatta ki a laborban a teszt. De akkor is elég halovány volt.

Másnap ultrahangra mentem, és a doki felfedezte a kis petezsákot, ami 8 mm volt. Ő ott bent csücsült, és kb. 1 mm volt csak.

Szóval ne csüggedj, ott csücsül a babuci a pocakodban, csak még kicsit szégyellős!

2009. Kiscsikó
2004. jún. 8. 21:50

Sziasztok!


A lányom első nekifutásra "sikerült".A fiam csak a sokadikra,közben volt 2 vetélésem,de nem adtam föl.A tezstet csak a menses kimaradása utáni 3. héten csináltam meg.Ekkor 5 hetesek voltak a magzatok,gondoltam inkább biztosra megyek.Dömivel így is alig látszott valami csíkocska.Görcsöltem,hánytam,émelyegtem vele.Villő (az első terhességem) meg egész más volt.A környezetem 4 hónapig nem is tudta,hogy babát várunk.

Úgyhogy csak annyit mondanék,hogy fel a fejjel és ne keseredj el.Nincs miért!Tudod a gyermek ajándék,akit kegyelemből kapunk!Vigyázz magatokra!


Pussz!

Kiscsikó

2008. vangogh (válaszként erre: 2002. - Molntak)
2004. jún. 8. 21:29
Nekem annak idején amikor először használtam tesztet, a csík aminek elő kell olyankor jönni, olyan halovány volt, hogy alig látszódott. Gondoltam, hogy nem lehetek csak egy kicsit terhes. Vártam néhány napot, újra megcsináltam, és akkor tisztán és egyértelműen, kimutatta a terhességet. A nőgyógyász mikor megvizsgált alig látta ill, találta meg a bébit hiszen talán egy hetes lehetett. A teszt mégis kimutatta.
2007. Zolii (válaszként erre: 2004. - Molntak)
2004. jún. 8. 21:04
Szerintem a lényeg hogy csinálj még egy tesztet! Azzal tutira mehetsz!
2006. molntak
2004. jún. 8. 20:56
Már tudom a fogamzást követő 5-12 napon.
2005. molntak
2004. jún. 8. 20:49

Még egy kérdés:

Azt írja a teszt a beágyazódást követő 3. naptól kimutatja a terhességet. De mennyi idő a beágyazódás? És ez hányadik nap is a menstruáció kimaradása után?

2004. molntak (válaszként erre: 2003. - Zolii)
2004. jún. 8. 20:48

Köszi kisfiú!

Hát az egyik ezt írja a másik meg azt. Most minek higyjek?

2003. Zolii (válaszként erre: 2002. - Molntak)
2004. jún. 8. 19:48

[link]


[link]


NEm vagyok nőgyógyász, de ezeket találtam a neten! sok sikert!!!!!!!!!


2002. molntak
2004. jún. 8. 19:34

Tényleg!

Jut eszembe nincs valakinek egy nőgyógyász ismerőse, akitől megkérdezné nekem, hogy mennyire tuti, ha egy teszt negatív?

2001. molntak (válaszként erre: 2000. - Sutak)
2004. jún. 8. 19:33

Nem ez aggaszt a legjobban, hanem az, hogy negatív lett a vizelet teszt.

Állítólag ezek már nagyon pontos tesztek.

2000. sutak (válaszként erre: 1993. - Molntak)
2004. jún. 8. 19:25
Ne idegeskedj,két fiam van és mindegyiknél az első hetekben úgy görcsölt a hasam, mintha megjönne!! Nyugi!
1999. molntak (válaszként erre: 1985. - Hoxa)
2004. jún. 8. 17:06

Hát persze!

Ha minden letisztul és ha már (egyszer végre) a kezemben lesz a kiskönyv ami akkor a világot jelenti csinálok egy "Pocakos molntak napjai" elnevezésű naplót úgyhogy a napló nevét ezúton lefoglalom. Stipi stopi.

❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook