Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Nem marad meg a baba a babakocsiba mit tegyek? fórum

Nem marad meg a baba a babakocsiba mit tegyek? (beszélgetős fórum)


15. lehetetlen (válaszként erre: 14. - Bogyoka00)
2012. jan. 2. 18:30
Én fiamnál is ez lehet.Enyém még csak úgy megy hogy fogja a kezünket de remélem hogy hamarosan elindul és nem lesz gond.Már alig várom.Biztos hogy utána könnyebb lesz.
14. bogyoka00 (válaszként erre: 1. - Lehetetlen)
2012. jan. 1. 10:10
Az én fiam kb 4 hónapos kora óta nem marad meg a babakocsiban. Én kenguruban cipeltem utána.Amugy nekem könnyebb is volt így, a babakocsival elég sűrűn el lehet akadni nálunk. :-( Amióta meg járni tud, mindenhová sétálni akar. :)
13. youlcsi (válaszként erre: 9. - Lehetetlen)
2011. dec. 28. 20:57

az én fiam is el van kapatva... de azért mindennek van határa.

nálunk is apa mindjárt felvette már kicsiként... most meg már ha fenékre huppan sír, mert mocskosul fáj a pelusnak :D persze csak ha látjuk. ha nem veszi senki észre, felpattan és megy tovább.

ez van... vissza nincs hova vinni :) na meg amúgy is: adná a fene (meg hát bárhonnan gyorsan visszakapnám :))

2011. dec. 28. 14:49
hát nagyon remélem hogy igazatok lesz azért megpróbálok mindent elkövetni hogy megoldást találjak
11. szemmelver (válaszként erre: 7. - Youlcsi)
2011. dec. 28. 14:31
teljesen igazad van!!
2011. dec. 28. 14:28
nem feltétlenül van elrontva. a középsőmmel voltam így ennyi idősen, csak a hordozókendőben maradt meg, a babakocsit tolhattam üresen :O) elég érdekesen néztünk ki mit mondjak
2011. dec. 28. 14:13

köszönöm szépen a sok segítséget a triciklit próbáltam abba is üvölt a babakocsi mindkét irányba tolható ez sem jött be és igen be kell hogy ismerjem a fiam hisztis nagyon ma is több mint egy órát hisztizett mire megnyugodott nem is volt hajlandó játszani földhöz verte a játékot nálunk sajnos apa nagyon elrontotta mert nagyon engedékeny csak azt nem veszi észre hogy nekem árt vele azt mondja hogy még kisbaba de ha most nem fogjuk meg később még rosszabb lesz vagy én tudom rosszul??

Mindenki válaszát szívesen fogadom

8. ea010c7029 (válaszként erre: 7. - Youlcsi)
2011. dec. 28. 13:45
:)
7. youlcsi (válaszként erre: 1. - Lehetetlen)
2011. dec. 28. 13:40

hát... lehet én vagyok a gonosz anya... de amikor az enyém üvöltött, még biztattam is: hangosabban! apa 3 utcával arrébb még nem hallja!

előbb-utóbb elfárad... pár ilyen séta után már nem volt gond... csak ki kell tartani. ha elhatározod, hogy márpedig most babakocsi van, akkor bmennyire is kiabál, hát kiabáljon, de benne marad. ha 5-10-20 perc után feladod és kiveszed, tudni fogja, hogy ez a vége és legközelebb ugyanígy jársz.


(nem vagyok ám gonosz anya! sosem hagyom sírni a mukimat... na de a hisztit nem tűröm :))

2011. dec. 28. 12:15
nekem sem bírta a nagy főleg ebben a korban amikor már önállóan közlekedett .állandóan mászni akart.én hagytam hogy pl álljon a babakocsiban fogtam a két kezét közben a tolókarba kapaszkodott vagy felültettem a tálcára ami a kar mellett van. Ez háttal ülő babakocsiknál megoldható. Vagy csak annyit sétáltunk ameddig kézen fogva jött.addig egyik kézzel öt fogtam másikkal a kocsit .nehézkes de pár hét és ha elindul egyedül akkor könnyebb lesz. Addig próbálj több időt hagyni a sétákra. Meg kb ennyi idősen szokták bevetni a tolókaros triciklit azt jobban szeretik.
2011. dec. 28. 12:06

nekem 10 hónapos kisfiam 12 kiló felett van, de nálunk csak a fekvő pozit nem tűrte, amióta tudom ültetni elvan... nálunk a velem szemben ülés (menetiránynak háttal) jött be.

vannak gyerekek, akik nem szeretik a babakocsit, tesómék kisebbje sem volt oda érte... próbálgasd és magyarázd el neki, hogy csak azzal tudtok elmenni a boltba.

nálunk az öltözködés nem megy, nagyon utálja... amikor már kimegyünk a lakásból, megkönnyebbül.

4. c4de233d89 (válaszként erre: 2. - C4de233d89)
2011. dec. 28. 11:55
szemben vagy háttal ül neked? nem lehet változtatni?
2011. dec. 28. 11:20
Már ezt is próbáltam de nem vált be teljesen padlón vagyok amikor menni kell valahova.Próbáltam azt is hogy adok neki rágcsálnivalót de az sem
2011. dec. 28. 11:17
játékok a babkocsira szerelve? csak a kocsin érhesse el és csak akkor ha benne ül...leköti egy időre...folyamatosan lekötni a figyelmét, azzal hogy mit lát, mire figyeljen...terelés terelés
2011. dec. 28. 11:08
Segítséget érnék olyan anyukáktól akinek van ebbe tapasztalata.Régebben nagyon szerette a fiam a babakocsit rengeteget sétáltunk.Most meg nem akar benne megülni ha kell végig ordítja az utat.Nem tudom cipelni 10 hónaposan 10 kg fölött van.Már fogja a kezünket és sétál.Lehet hogy emiatt nem akar benne ülni? Vagy azért mert egyet nyekkent és apa kikapta? Ennek most én iszom a levét.Mit tegyek hogy megüljön? Segítségeteket előre is köszönöm.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook