Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Mit tegyek ha a babám nem szereti a babakocsit? fórum

Mit tegyek ha a babám nem szereti a babakocsit? (beszélgetős fórum)


2015. okt. 24. 17:08
Kenguru helyett más hordozóeszköz lehet neked is kényelmesebb lenne és háton hurcolva neked sem nehéz a súlya ki is lát:)
2015. okt. 24. 16:37
Vedono is mondta h altassam kint pl de a gond az h felettunk nem lakik mar senki a szomszedok meg vigan etetik a galambokat es a mi erkelyunkon landol a vegtermek:/
20. Kilimcs (válaszként erre: 19. - 677b566158)
2015. okt. 20. 07:55
ha van erkélyetek, akkor vegyetek polifoamot, avval fedjétek le esetleg (a tescoban is van olcsón ez az edzőtermes polifoam (csak a vastagat vedd) ezt leteszed az erkélyre, ha esik az eső is, utána hamar szárad, és akkor ott is tud mászkálni és kinnt van. Nálunk még ez volt a másik megoldás. Itt is ott kell leni vele, mert ha mászik, gondolom mászik fel mindenre, de mégiscsak levegőn van ;) Tálen is overállban vígan négykézlábazhat ezen .
2015. okt. 20. 05:37
Hat mar felhuzza magat kapaszkodik.valoszinu mig meg nem tanul jarni ilyen nehezkes lesz ez a levegoztetes:)
2015. okt. 19. 22:47
Mi ugy oldottuk meg, hogy olyan helyre nentunk mindig ahol maszhattak. Telen nyilvan ez nehez meg rosszidoben. De a padok a barataink voltak olyankor. Nem tudom maszik e mar nalatok nalunk felevesen mar mindketto maszott rendesen, igy nyilvan megfelelo ruhazattal masztak amin csak lehet. Hamar fel is alltak kapaszkodva igy mindketto utazott allva is a babakocsiban. Csak stabil kocsi kell hozza. Egy eves koruktol meg fogtak a kocsi oldalat es tipegtek.sokaig nem elvezhettuk a nyugis babakocsis setakat mi se. Szoval szerintem ne idegeskedj az egeszen. Nem minden gyerek ucsorgos;)
2015. okt. 19. 22:47
Az tuti:D
16. anya4005 (válaszként erre: 15. - 677b566158)
2015. okt. 19. 22:45
Igazán nincs mit,és remélem,be is válik! Szerintem a picid jelenleg csak próbálgatja a szárnyit,amiben nagyban meggátolja a babakocsi biztonsági öve!
2015. okt. 19. 22:40
Akkor ezt azert tudom rendszeresiteni koszi az otletet:)
14. anya4005 (válaszként erre: 13. - 677b566158)
2015. okt. 19. 22:34

Augusztus végi a nagyom,mikor 3-4 hónapos volt,én az erkélyre vittem ki,ha car idő volt...Igaz,kint is aludt,így akár órákat volt levegőn,de mégsem áztunk szét! Akkoriban mi is harmadikon laktunk,lift nélkül,és rühelltem a cécót,ami a babkocsi használatához kellett!

Jelentem,túlélte!:D

2015. okt. 19. 22:30
Jolvan ezt megprobalom holnap:)
12. anya4005 (válaszként erre: 11. - 677b566158)
2015. okt. 19. 22:28

Öltöztesd fel,és szellőztess egy nagyot,addig játszatok az ablak előtt. Úgyis vacak idő van,felesleges erőltetni! Valószínűleg ő sem élvezi a le-fel túrát,a sírást! Inkább játszatok a lakásban,ahol közlekedhet önállóan!

Legalábbis szerintem...

2015. okt. 19. 22:22
Hat erre is gondoltunk h egyszeruen ezeket a lekotozos dolgokat nem szereti.volt pihenoszeke jo ha osszesen egy orat volt benne.a hintajat viszont szereti.es a kenguruba se tud vegulis mocorogni.csak az bant h a csapbol is az folyik h kell neki a levego es tized annyit se kap mint kene.nehez foleg ha egyedul vagyok itthon.
2015. okt. 19. 22:18
egyébként szerintem ha picit nagyobb lesz jobban fogja bírni azért. Most biztos új neki a mozgás, ha ilyen ügyes már ahogy írtad, és inkább az érdekli. őt ne kényszerítsék egy helybe :)
2015. okt. 19. 22:14
Hu ne is mond.en az ablakbol irigykedve nezem a sok babakocsist
2015. okt. 19. 22:12
Hú, én is nagyon kivoltam, mikor nem volt hajlandó megmaradni benne, azt hittem majd milyen jókat fogunk sétálni, de az csak az első pár hónapban ment. Mikor nagyobb lett mi is döntve kifelé fordítottuk, cumi be - csak itt és alváshoz használtuk) és így pl el lehetett jutni A-ból B-be de nem órákig levegőzni. Azóta is csak rövid távokat bír a kisasszony. Ő padon az ölemben viszont elüldögélt akár 20 percet is, én untam meg előbb, nem értettem az miért jobb, hiszen ott nincs annyi nézelődni való. Vagy próbáljátok a hintát lassan a játszón, ha olyan idő van. Kitartás, tavasszal már jobb lesz, akkor már mehet a földre/homokba mászkálni.
2015. okt. 19. 22:10
Hason negykezlabra all is billeg aztan ha meg unja fel akar allni:/szoval ultetem nem fekve van azt irtam is.de nem szereti pedig kilat.ezt meg nem lehet ugy beallitani hogy ne felem nezzen:/
2015. okt. 19. 22:02

Tedd hasra, hátha úgy elnézelődik benne! Nekünk a sportrész kupoláját le lehet cipzárazni, szúnyogháló van alatta, azon át kilátott.

Háton fekve már baromi uncsi lehet egy ekkora gyereknek.


Vagy félig ülő helyzetbe tenni, és már ne feléd nézzen, hanem menetiránynak megfelelően.


A póló beterítése is jó ötlet, mi a kiságyba tettük mellé mindig a pólónkat, sokáig azzal aludt, megnyugtatta az illatunk.

2015. okt. 19. 21:58
:)en is olvastam ilyet hat majd megprobalom azt is
4. rosszmájú laci (válaszként erre: 3. - 850bb2a149)
2015. okt. 19. 21:57
Jóvanmá..most az egyszer jót akartam oszt ezt kapom?
2015. okt. 19. 21:55
Szagod :D
2015. okt. 19. 21:54

Hát volt akinek az segített,hogy betette a pólóját.Érzi a szagod,lehet,hogy jobb lesz.

Egy próbát megér.

2015. okt. 19. 21:46
Hat honapos a fiam es a levegoztetes egy remalom:/a babakocsit nem viseli el ha dontok a tamlan ha van bent jatek semmi nem hasznal. Probalgatom ha van turelmem de a harmadikon lakunk leviszem a picurt beteszem a gyerekulesbe mig kiveszem a csomagtartobol a babakocsit de mar akkor ki van.rolam meg folyik mar a viz.nem baj elindulunk husz perc aztan siras:(Kenguruba hordjuk de mar 8 kilo es esoben se tul praktikus szoval nem tudom mit csinaljak mert kenguruba legjobb esetben is birom fel orat a sulyt meg fel a harmadikra es oszinten mar ugy kivagyok h van h napokig ki se mozdulunk.persze tudom kell neki a levego de aki igy jart hogy oldotta meg?twist babakocsink van probaljuk eladni hatha nem jon be neki ez a tipus

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook