Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Nem ismerem a baràtom szexuàlis vàgyait fórum

Nem ismerem a baràtom szexuàlis vàgyait (beszélgetős fórum)


1 2
38. zzmm (válaszként erre: 37. - Oszinten)
2011. márc. 12. 16:59

Tudod, hogy tavaly nyár óta valahol rendszeresen szex-el.. Tudod, vagy sejted?


Azt írtad, hogy korábban sem voltatok sűrűbben együtt.


Mikor megpróbálsz vele beszélni, ha jól vettem ki azt hozza fel, hogy neki ennyi a szexuális igénye. És ha Te kezdenél el beszélni a tiédről? Hogy mit szeretnél, mire vágysz..stb.? Akkor hogy reagálna a dolgokra?

2011. márc. 11. 19:57
Köszi a hozzàszolàsokat.Igazàbol abban reménykedtem,hogy valaki azt irja majd,hogy szinten ilyen cipöben van.Elöször arra gondoltam,hogy impotens,aztàn,hogy tényleg nem kivànja többször,hiszen nem vagyunk egyformàk,mig kb. tavaly nyàr vége ota tudom,hogy valahol rendszeresen szexel.Sajnos erre az a legnagyobb bizonyiték,hogy megvàltozott az àgyban.Pl. megharapja a nyelvemet:-),amit koràbban soha sem tett....ez lehet amugy izgato,de érzelmek ebben sincsenek....
36. jstefan (válaszként erre: 1. - Oszinten)
2011. márc. 11. 19:52
A ti barátságotok nem kapcsolat hanem egy alárendelt megalázó lakótársi viszony.Az anyagi függőség miatt nagyon sokan élnek olyan viszonyban amiben mindent eltűrnek.Általában akkor alakul ki az ilyen együttélés amikor az egyik félnek nincs lakása, vagy önálló jövedelme ezért kiszolgáltatottá válik.Ha neked van hova költözni akkor ne hagyd magad megalázni!!!Ha veled így viselkedik akkor nem szeret.De az is lehet hogy férfiakhoz vonzódik, csak nem meri bevallani.Ha téged csak ilyen ritkán kíván akkor vagy meleg,vagy beteg.Ha nővel csalna akkor téged is kívánna.Ha valaki ilyen durván hazudik azzal azonnal szakítani kell.
35. da47961b5b (válaszként erre: 1. - Oszinten)
2011. márc. 11. 18:41

Szerintem hagyd ezt a fiút a fenébe. Nem szeret nem becsül és nem is tetszel neki. Jó ez?


Ehhez nem kell ragaszkodni.

(szerintem)

2011. márc. 11. 18:32

"Egyébként én is ki szeretnék lépni a kapcsolatból."


Mi tart vissza??

Az anyagi biztonság....az kevés a boldogsághoz,lépj minél hamarabb,ne fecséreld az időt az életedből,ne hagyd magad kihasználni,megalázni....mire vársz még, ha soha nem is működött úgy a szex ahogyan azt Te igényelnéd,a megbecsülésről,szeretetről már ne is beszéljünk.Ne gondolkodj,lépj!! :)

33. 03feca27e2 (válaszként erre: 1. - Oszinten)
2011. márc. 11. 18:08
Biztos hogy megcsal. Én a helyedben fenékbe rúgnám. Az ilyen férfiak azt érdemlik! Ne alázkodj meg egy ilyen előtt!
32. Arianne113 (válaszként erre: 26. - Oszinten)
2011. márc. 11. 17:55

Ne hagyd magad hülyének nézni... este 11 után semmilyen munkahely nemhív már hogy menjél be ezért vagy azért...

Valószínű hogy félrejár és ez szerintem taszító undorító mocskos dolog, már írtam hogy úgy basznám ki hogy neméri a lába a földet menjen a kis 25 éves szőke kurváihoz...

Sokkal sokkal többet érdemlesz mint egy ilyen undorító férget...

2011. márc. 11. 17:35

Volt már egy-két pasim,de még eggyel sem találkoztam akinek ennyire kevés lett volna a szexuális étvágya.

Gyanús!! Felettéb gyanús!!

Itt valami nincs rendben!

30. 6752c58fe3 (válaszként erre: 26. - Oszinten)
2011. márc. 11. 14:53

Swinger clubba tudtommal párban lehet menni, és biztos, hogy nem tesznek meg mindent a csajok. Te esetleg a night clubra gondolsz.


Amúgy szerintem ez tök halott ügy, kár is beszélni róla.

2011. márc. 11. 13:36

Úgy vágnám ki, mint a macskát...

Vagy én hagynám el...

Érdekből pedig nem maradnék senki mellett!

28. Pahet a vadász (válaszként erre: 9. - Oszinten)
2011. márc. 11. 12:54

Beteg! Ilyen nincs... ebben a korban meg pláne...

és ha ezt hagyod akkor....

27. anyucika3 (válaszként erre: 1. - Oszinten)
2011. márc. 11. 12:43
Mondd meg őszintén,mi a francért vagy együtt ezzel a pasival?Úgy kidobnám,hogy....
2011. márc. 11. 12:33
Koràbban sem volt többször szex.Csak azt nem tudom,hogy este 11 utàn hova lehet még menni....milyen csajszi fogadja öt még olyankor..avagy tényleg swinger club-ba jàr?Hiszen ott vàlogathat kedvére es a lànyok mindent megtesznek neki.Egyébként én is ki szeretnék lépni a kapcsolatbol.Màr nagyon sokszor ki akartam..Sok mindent meg tudunk beszélni..bàr nösülni nem akar és gyereket sem..mivel elvàlt és az elözö felesége eléggé lenyulta anyagilag.Az utcàn megnézni a 25 év körüli 50 kilos csinos kis csajokat.Ezért is tudom,hogy neki az jön be.Meg màr mondta,hogy milyen is az eredeti hajszinem es csupa szöke csajok tetszenek neki.Nincsen hozzà bizalmam és ez tényleg minden kapcsolat végét jelenti.
25. Vigyorex6 (válaszként erre: 24. - Arianne113)
2011. márc. 11. 12:24
Na GO! :)
24. Arianne113 (válaszként erre: 23. - Arianne113)
2011. márc. 11. 12:20
na ebben a pillanatban jött meg:D
23. Arianne113 (válaszként erre: 22. - Vigyorex6)
2011. márc. 11. 12:19

nemtudok mert ugyanazt a felhasználó nevet meg már nemengedi meg..:D

Úgyhogy várok estig, ha nem akarja akkor választok más nevet másik e-mailcímemmel:) De bennleszek!:D

22. Vigyorex6 (válaszként erre: 21. - Arianne113)
2011. márc. 11. 12:17
Próbálj rá meg egyszer! Max kettőt kapsz :))
21. Arianne113 (válaszként erre: 19. - Vigyorex6)
2011. márc. 11. 12:13

Értelek. Hát én is csak azt tudom mondani hogy beszéljék meg, az ő életük, az ő jövőjük.


am neked.: nemtok beregizni!!!! nemküldi azt a buta kódot!:D ááh

20. ddf0740641 (válaszként erre: 1. - Oszinten)
2011. márc. 11. 12:11
Röviden és tömören,szerintem, ennek a kapcsolatnak nincs jövője.
19. Vigyorex6 (válaszként erre: 18. - Arianne113)
2011. márc. 11. 12:09
Szerintem ez csak egy dolog, hogy neki a szőke 50 kilós nők jönnek be, mert nem ezen múlik. Úgy értem, hogy lehet, hogy ettől függetlenül aki megfogja, az homlokegyenest máshogy fog kinézni. Lényeg, hogy ez ebben a kapcsolatban nincs meg.
18. Arianne113 (válaszként erre: 17. - Vigyorex6)
2011. márc. 11. 12:05

Azt hiszem ennél még több gond is van ott..

Kommunikáció nulla,

Szex majdnem nulla,

Kapcsolat maga nulla...


Úgy felháborít hogy miez hogy neki csak a szőkék jönnek be meg a 36-os gatyaméretűek..??????

Szerencsétlen nő meg otthon főz mos takarít és akkor ezt kapja..???

17. Vigyorex6 (válaszként erre: 16. - Vigyorex6)
2011. márc. 11. 12:02

Ez az (Csernus):

"Lehet, hogy fura elmélet, de én azt vallom, hogy minden reggel kapunk egy esélyt, hogy az életünk, a munkánk, a kapcsolatunk fullos legyen. De ehhez két ember kell. Mindkettőnek bele kell tennie a kalapba azt, amije van. Mindent! És elmondják egymásnak a dolgokat. Megosztják a lehető legkisebb gondolatukat, érzéseiket. Problémáikat is. nem várják meg, amíg az nagy lesz. Amíg rájuk zúdul, mint egy lavina. Itt születik meg a társkapcsolat. Két önálló ember sohasem lesz ebben jó, mert háborúzni fognak, harcolni, mert kell lennie köztük valakinek, aki győz! Az egyénnek meg kell halnia, hogy megszülethessen a MI!"


Szerintem ebben benne van minden összefoglalva!

16. Vigyorex6 (válaszként erre: 12. - Oszinten)
2011. márc. 11. 12:00

Nem akar róla beszélni! Ezt értem. Akkor almás a dolog, nem? tudod miért írom? Mert a kommunikáció fontos!!!! ...és ha nem tudsz beszélni a pároddal a saját kapcsolatodban akkor miről beszélünk???


Mindjárt keresek neked valamit!

15. Vigyorex6 (válaszként erre: 8. - Oszinten)
2011. márc. 11. 11:57

Huhh...anyagi biztonság??? ...és ez megéri?

Az oké, hogy úgy öltözöl, hogy neki tetszen amit lát, de csak akkor tedd, ha azokban a ruhákban te is jól érzed magad, mert akkor lesz valódi a kisugárzásod...nyilvánvalóan nem áll meg a dolog a párunk megszerzésével, mert meg is kell tartani...ebben benne van az is, hogy adunk magunkra. A szex pedig fontos eleme egy kapcsolatban. Nyilván mennyiségre változik, de minőségre nem szabad, de semmiképp nem maradhat el.

14. 090716 (válaszként erre: 9. - Oszinten)
2011. márc. 11. 11:57
40éves férfinek akár napi szinten is akarnia kellene téged. Mindig ilyen gyatra volt a szexuális étvágya? nem éltek együtt???
2011. márc. 11. 11:56

Hát...azért ez tényleg nagyon nagyon fura..Nelegyél valakinek csak a lábtörlője hidd el annál minden jobb..

Az ilyen pasit meg én úgy hajtanám el hogy a lába nem éri a földet..mitképzel ez már magáról..?

Ne hagyd magadat, beszélj vele aztán szerintem ha nemmegy hagyd el... és dönts hogy az anyagi biztonság kell vagy boldogság..?

2011. márc. 11. 11:55
Egyébként igazatok van.Beszélni kellene rola,csak ö nem akar.Nincsen kérdésem (ezt nagypankanak irom),csak a véleményetekre vagyok kivancsi.
11. 06718ca650 (válaszként erre: 7. - Vigyorex6)
2011. márc. 11. 11:54
így van, beszélni kell.
10. 06718ca650 (válaszként erre: 8. - Oszinten)
2011. márc. 11. 11:54
szórakozni jár külön és nem tudsz róla??? na ez nálunk elfogadhatatlan lenne. meg nem tetszel neki külsőre?? akkor mire kellesz neki, mosni meg takarítani? nem értem...
2011. márc. 11. 11:52
Egyébként ö 40 éves,én pedig 34 vagyok.
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook