Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Nem értem! Antidepresszáns pánikbetegségre? fórum

Nem értem! Antidepresszáns pánikbetegségre? (beszélgetős fórum)


9. reniceee (válaszként erre: 8. - Tündér74)
2012. aug. 29. 08:32

Sajnos nem tudok rákérdezni, mert a rendelőintézet ahol van a dokim, az egész egy másik épületbe költözik 1 hétig senki nem rendel :S

Beszedtem este , de az álmosságon, kicsit fáradékonyságon kivül más nincs , vagy egy szemtől még nem derül ki?

8. tündér74 (válaszként erre: 7. - Reniceee)
2012. aug. 28. 21:37
Hát ha a dokid ezt mondta, akkor biztos így van. Vannak kettős hatású antidepresszánsok, lehet, hogy egy ilyen típusút írt fel neked. Szerintem bátran kérdezz rá.:)
7. reniceee (válaszként erre: 6. - Tündér74)
2012. aug. 28. 15:54

Köszi :)


Azt mondta a dokim, hogy amilyen gyógyszert, kaptam abban van szorongásoldó is, így nem kell Frontin mellé, s hamar hatni kezd... szerintetek igaz lehet?

6. tündér74 (válaszként erre: 1. - Reniceee)
2012. aug. 28. 14:46
A különböző szorongásoknak és a depressziónak ugyanaz a gyógyszere, vagyis az antidepresszáns, mert pániknál is és depressziónál is bizonyos agyi ingerületátvivő anyagok felborulása áll. A gyógyszer feladata ezeknek az anyagoknak a helyreállítása. Valami ilyesmi:)
5. reniceee (válaszként erre: 4. - Csiby)
2012. aug. 28. 14:26
Hát már 2 éve, eddig gyógyszerellenes voltam, de hiába próbáltam gyógynövényeket, teákat, homepátiát, relaxációt.... semmi... a rohamok meg már egyre gyakrabban vannak, igy döntöttem úgy hogy elkezdem...
4. Csiby (válaszként erre: 3. - Reniceee)
2012. aug. 28. 14:20
Az én életemen sokat javított anno. Mondjuk én úgy álltam a dologhoz, hogy a bogyó egy szükséges rossz volt a gyógyulás során és nem nagyon ragaszkodtam hozzá. Így nem is szedtem sokáig. Mióta vagy pánikbeteg?
2012. aug. 28. 12:51

Az már épp elég ha csökkenti, nem szünteti meg??


Pszichoterápiára járok, hogy rájöjjek az okára...

2012. aug. 28. 12:35

Szia!


A gyógyszer önmagában sehogy nem gyógyít meg. Csak a tüneteket csökkenti.

2012. aug. 28. 12:30

Valahogy nem értem... pánikbetegségre anitdepit irtak fel, de nem vagyok depressziós...

Szóval hogy gyógyithat meg egy antidepresszáns?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook