Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Nekem kellene máshogy viszonyulnom a párom exéhez fűződő viszonyához? fórum

Nekem kellene máshogy viszonyulnom a párom exéhez fűződő viszonyához? (beszélgetős fórum)


36. massalhangzo (válaszként erre: 35. - Ercsi4)
2017. márc. 30. 16:20
akkor te miert nem teszed meg? mert nekem az az erzesem, azert nem mersz ultimatumot adni, mert nem akarod, hogy otthagyjon a pasi
35. Ercsi4 (válaszként erre: 9. - Gabbbicica)
2017. márc. 30. 16:17
Ez nagyon jó!
34. massalhangzo (válaszként erre: 32. - E8da813d29)
2017. márc. 30. 16:12
27 evesen a sajat palimmal nyaraltam :D :D es lehet, dobtam volna egy hatast, ha anyam es esetleges uj palija mellett kellene gyertyat tartanom nyaralaskor :D
33. massalhangzo (válaszként erre: 29. - Ercsi4)
2017. márc. 30. 16:11
hat azert erzed, hogy ez nem eppen hiheto. mert ha nincs pali, akkor sincs nyaralas, udules neki. es nem hiszem, hogy egy anya ezert szakitana, es nem tudna kezelni a dolgot. nyilvan a parod mondta ezt, de vegulis mindegy a szakitasi ok, ha nem valami nagy gaz
32. e8da813d29 (válaszként erre: 29. - Ercsi4)
2017. márc. 30. 16:02

És akkor erre mondta a 27 éves lány, hogy ha engem nem visz magatokkal nyaralni a pasid, akkor ki kell dobnod, anyu? És erre a párod kidobta anyut?

Hátt ....... Nemtom ......

31. massalhangzo (válaszként erre: 28. - Massalhangzo)
2017. márc. 30. 16:00
vagyis tudsz mit tenni, mert vagy elfogadod, hogy mig a no nem talal uj pasit, addig valoszinuleg ez fog menni, vagy befejezed a kapcsolatot, es akkor szomorkodsz egy darabig, de nem fog napi szinten bantani es frusztralni a dolog
30. e8da813d29 (válaszként erre: 27. - Ercsi4)
2017. márc. 30. 15:59

Bizonyos szempontból lakhatás kérdése is, mert hallottam már olyanról, hogy kisemmizett középkorú urak szeretnek lakással rendelkező hölgyekre utazni.

De ha mindkettőtöknek meg van a maga egzisztenciája, akkor az esetedben hálistennek emiatt tán nem kell aggódni.

29. Ercsi4 (válaszként erre: 7. - Massalhangzo)
2017. márc. 30. 15:59
Hát, mert nem hármasban szerettek volna nyaralni, üdülni menni. A lánynak nincs kapcsolata, és úgy gondolta, hogy anyu barátja vigye őt is magával -természetessen fizessen is mindent, úgy, ahogy az anyu előző barátai is tették.
28. massalhangzo (válaszként erre: 27. - Ercsi4)
2017. márc. 30. 15:59
de ha o nem akar valtoztatni ezen a dolgon akkor sem, ha ez teged bant, akkor nem tudsz mit tenni. tole kerdezd meg, hogy szerinte mi a megoldas, ha teged ez zavar es bant, viszont nem akarsz furia sem lenni. kerdezd azt is meg, hogy forditott helyzetben ot zavarna-e, ha te gyakran az exedhez mennel segiteni, mert o mindig megkerne valamire
27. Ercsi4 (válaszként erre: 6. - E8da813d29)
2017. márc. 30. 15:56

Nem az ő házában lakom.

De ez nem lakhatás kérdése, mert nekem is meg van az én lakásom.

26. e8da813d29 (válaszként erre: 25. - Túrógombócka)
2017. márc. 30. 15:28
Szerintem vagy kitúrta, akkor mondjuk azért, mert féltette az öröklését, vagy nem túrta ki, hanem ez csak a pasi dumája, hogy elhitesse a fórumindítóval, hogy ő akart szakítani, pedig tartja a rendszeres kapcsolatot a nővel.
25. túrógombócka (válaszként erre: 24. - E8da813d29)
2017. márc. 30. 15:24
igen. és ezen agyalunk, h mi lehetett az ok, h az exbarátnő lánya kitúrta az anyja mellől a pasit.
24. e8da813d29 (válaszként erre: 23. - Túrógombócka)
2017. márc. 30. 15:23

Lehetett volna érthetőbben fogalmazni.

De világos, hogy a pasiról ír az elején, akivel nagyon jól megvannak, ő az, aki ott hagyta az exét, vagyis a barátnőt, akit a lánya választás elé állított.

23. túrógombócka (válaszként erre: 22. - E8da813d29)
2017. márc. 30. 15:21

a nő választotta a lányát.

(az más kérdés, h lehetett volna pontosabban fogalmazni)

22. e8da813d29 (válaszként erre: 21. - Túrógombócka)
2017. márc. 30. 15:20

Szövegértési problémáid vannak.

Az alany a pasi.

21. túrógombócka (válaszként erre: 20. - E8da813d29)
2017. márc. 30. 15:19
"Cca 3/4 évvel megismerkedésünk előtt szakított az exével, mert a barátnő 27 éves lánya választás elé állította az anyját, hogy ő vagy a barátja. A lányát választotta,"
20. e8da813d29 (válaszként erre: 18. - Túrógombócka)
2017. márc. 30. 15:18

Olvasd el még egyszer.

A lány állította választás elé, de a pasi szakított ezért, nem a nő.

19. massalhangzo (válaszként erre: 16. - Túrógombócka)
2017. márc. 30. 15:17

ez persze csak fantazialgatas, de siman ertheto, ha a pasi beprobalkozott a csajnal, aki kiakadt es bekemenyitett anyucinal, hogy ejtse, vagy nagy balhe lesz. es akkor ertheto, mert van ez a tipus, hogy anyuci meg odavan a pasiert, es minden uruggyel kapcsolatba lep vele, de ujra kapcsolatozni nem tud


mert nekem furcsa, hogy ha a no szakitott barmifele ok miatt, akkor minek rangatja folyton oda a pasit. ezt akkor szoktak, amikor ujra akarjak kezdeni, es kell mindenfele urugy, hogy a pali az uj parja mellol is akar odajarjon. erre meg nem lenne szukseg, kibekulhettek volna barmikor


persze lehet, hogy a csajnak semmi koze a szakitashoz, csak a no mondta ezt urugykent, de jol jon neki, hogy van kit ugraltatni, ha valamit meg kene csinalni, a pasi meg keszseges

18. túrógombócka (válaszként erre: 17. - E8da813d29)
2017. márc. 30. 15:16
olvasd el még egyszer, a lány állította választás elé az anyját, h vagy a pasi, vagy ő.
17. e8da813d29 (válaszként erre: 16. - Túrógombócka)
2017. márc. 30. 15:14

Nem rakta ki, állítólag a pasi hagyta ott, mert a lányát választotta.

Jól ott hagyta :D

16. túrógombócka (válaszként erre: 15. - Massalhangzo)
2017. márc. 30. 15:13
igen, jó lenne tudnia a valós okot. mert valami csippcsupp butaság miatt az exnő se rakta volna ki a pasit, szerintem.
15. massalhangzo (válaszként erre: 13. - Túrógombócka)
2017. márc. 30. 15:08
hat en a no helyeben biztos tudni szeretnem az okokat, mert nem mindegy, hogy a pali beprobalkozott a csajnal, vagy nevere akarta iratni a lakast, vagy valami egeszen bagatell oka volt a szakitasnak, aminek koze nincs a lanyhoz, csak rafogtak. mert sok no szemet huny brutal dolgok felett is, ha pasirol van szo
2017. márc. 30. 15:04
Általában akkor szoktak ellenkezni a gyerekek az új társsal szemben, ha anya vagy apa vagyonközösségre lép velük, így az öröklés megoszlik majd, amikor eljön az ideje.
13. túrógombócka (válaszként erre: 12. - Massalhangzo)
2017. márc. 30. 14:56
lehet, h a leány nem él együtt az anyjával. csak kívülről látott valami olyat a pasiban, ami nagyon nem tetszett neki.
12. massalhangzo (válaszként erre: 8. - Túrógombócka)
2017. márc. 30. 14:52

egy 27 evest szerintem jobban erdekel a sajat maganelete, es meg ha nem is szimpi neki a potapu, nem allitgat kompromisszumokat valasztasra. kiveve, ha potapu lenyulos, felrejaros, vagy mas teren elfogadhatatlan, es az anyjat akarja vedeni (vagy magat a potaputol...)


de lehet, hogy egeszen mas oka volt a szakitasnak, csak a ferfi mondja ezt, mert ha a lanynak lenne kifogasa ellene, nem jarkalna oda tovabbra is es nem kuldozgetne neki nyaralos fotokat, gondolom en

11. csikil4ny (válaszként erre: 8. - Túrógombócka)
2017. márc. 30. 14:42
Valami ok csak volt....
10. e8da813d29 (válaszként erre: 9. - Gabbbicica)
2017. márc. 30. 14:03
:D
2017. márc. 30. 14:01

én ezeket mindig leépítettem az elején. Nekem ez sajnos nem normális, ezért sok pasitól meg is kaptam a magamét.


Neked kell eldöntened, hogy neked mi fér bele. Mert nekem hiába mondanák egy fórumon, hogy fogadjam el, ha nem tudom. És azt is hiába mondanák, hogy hagyjam ott, ha nem akarom elhagyni.


Volt egy pasi, aki elvált a feleségétől, és ismerkedtünk, és kb. a 10. randin mondta, hogy igazából ő hetente 1x együtt vacsorázik a volt feleségével, heti pár alkalommal felugrik vagy programoznak a volt feleségével és az új férjével. Illetve akkor vettek a Balatonnál KÖZÖSEN egy nyaralót, ahova majd EGYÜTT is lejárunk hétvégén, meg hosszabb nyaralásra is. Na itt mondtam, h velem együtt biztos nem, mert sajnos nekem nem normális összejárni a volt feleséggel. Itt rá is kezdett arra a lemezre, h a volt felesége azért letett vmit az asztalra :D :D én is letettem ekkor az asztalra a kávém árát, és otthagytam a fenébe.

8. túrógombócka (válaszként erre: 7. - Massalhangzo)
2017. márc. 30. 13:33
ez bennem is felmerült. egy 27 éves nőnek elvileg örülnie kellene, h a majdnem nyugdíjas édesanyja nincsen egyedül, nem fúrni a kapcsolatot minden ok nélkül.
7. massalhangzo (válaszként erre: 1. - Ercsi4)
2017. márc. 30. 13:28
miert allitotta a lanya valasztas ele a parod exet? egy 27 éves mar onallo felnott, annak csak volt valami nyomos oka, ha ennyire ellenezte ezt a kapcsolatot (vagy csak kifogas volt)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook