Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Nekem kellene máshogy viszonyulnom a párom exéhez fűződő viszonyához? fórum

Nekem kellene máshogy viszonyulnom a párom exéhez fűződő viszonyához? (beszélgetős fórum)


66. e8da813d29 (válaszként erre: 65. - Ercsi4)
2017. márc. 30. 20:03

Hirtelen jött ötlet, és tudom, hogy hülyeség: legyél te is mostantól "figyelmesebb" valaki felé :))

Lehet, hogy átgondolja már jobban utána :)

65. Ercsi4 (válaszként erre: 62. - E8da813d29)
2017. márc. 30. 20:00
Valószínűleg igazad van.
64. ina87
2017. márc. 30. 19:27
nyilván egymásra barátként tekintenek ö nekik ez így meg felel te pedig nem tudsz bele illeszkedni a helyzetbe kérdés h te mit szeretnél kitartóbb leszel persze nem az a hisztizős fajta és valahogy majd ki alakul vagy egyszerűen félre állsz
2017. márc. 30. 18:26
ha téged ez zavar márpedig ez jogos mert ebben a kapcsolatban hárman vagytok legfőképp úgy hogy végül is a lánya miatt kényszerből szakítottak, ülj le vele és mondd el neki hogy neked ez így nem jó, ezen változtasson. ha nem tud vagy nem akar, akkor viszont lépned kell. ha csak nem akarsz harmadik maradni ebben a játékban.
62. e8da813d29 (válaszként erre: 61. - Ercsi4)
2017. márc. 30. 17:51

Az nem igaz, hogy nem érti, mert az nagyfokú érzelmi érdektelenségre vallana, és ez sem igaz, mert mondod, hogy figyelmes veled.

Meg nem tetszett neki a te segíteni akarásod másnak.

Nem akarja érteni sajnos.

Valami miatt.

61. Ercsi4 (válaszként erre: 55. - Massalhangzo)
2017. márc. 30. 17:37

Ezt is tudom, és igazad van. Én egy nagyon rövid távkapcsolatban voltam, és pont akkor szakítottam, amikor a párommal találkoztam. Én is segítettem neki, és bizony neki sem tetszett, hogy éjjel felhívtam a volt barátomat, hogy el ne aludjon, mert külföldre kellett indulnia. " Miért nem a családját kéri meg? A gyerekeit? Húgát?" Nem tetszett neki. Mondjuk én szakítottam vele olyannyira, hogy már nem is beszélünk egymással. De ráadásul ő az ország másik felében volt, nem 3 utcával arrébb.


De úgy tűnik nem érti, vagy nem akarja megérteni. Azért elég toleráns voltam eddig úgy érzem. De még mindig nem érti a problémámat.

60. Ercsi4 (válaszként erre: 53. - Massalhangzo)
2017. márc. 30. 17:29
Ez is igaz.Bár most már nem mond el mindent, hogy ne zavarjon, hogy ne szóljak érte...a kapcsolat halálának szép kezdete. Mert ha titkolózni kell az már régen rossz. Ha elmondja, akkor én érzem magam rosszul. De nincs változás...mert még mindig szereti. Ez meg az én véleményem. És lassan eljutok oda, hogy minden lehetőséget, eshetőséget megvizsgálok, és csak oda lyukadok ki, hogy még mindig szereti. Ennyi.
59. Ercsi4 (válaszként erre: 50. - E8da813d29)
2017. márc. 30. 17:24
Igen, mondtam. Szó szerint: Én úgy látom, hogy hárman vagyunk ebben a kapcsolatban. Válasz: Rosszul látod. Lehet, de én akkor is így érzem.
58. Ercsi4 (válaszként erre: 46. - E8da813d29)
2017. márc. 30. 17:22
Az 52. válaszért.
57. Ercsi4 (válaszként erre: 43. - Massalhangzo)
2017. márc. 30. 17:20
Ide is rajzolok egy szép piros pontot...Pontosan így látom én is. Vagy így gondolom.
56. Ercsi4 (válaszként erre: 42. - Massalhangzo)
2017. márc. 30. 17:17
Nem tudom. Persze, nem lenne rossz hallani a másik felet sem, mert igazából úgy tudja az ember a megfelelően kialakítani a saját véleményét...de egyenlőre abból indulok ki, hogy még egyszer sem kaptam hazugságon a párom. Lehet, hogy én nem vagyok elég szemfüles...de bízom benne. Más lesz a pálya, ha esetleg hazugságon kapom. :D
55. massalhangzo (válaszként erre: 52. - Ercsi4)
2017. márc. 30. 17:16

azert irtam a masik forumban neked, hogy beszelj a paroddal, mert az ultimatum nem visz semmire. ha azt mondod, ne talalkozzon tobbet az exevel, es o megteszi, te leszel a szemet, feltekeny furia, aki korlatozza ot ok es esz nelkul. ha hagyod, neked lesz egyre fajobb es zavarobb az egesz


azt kell elerned, hogy o eszrevegye, ez mennyire zavaro ugy onmagaban, amit csinal. (es sajnalatos, hogy ez nala nem alap. mert ha te is ismerned a not, joban lennetek, nem lenne gaz). mondd meg neki, hogy biztos ot is zavarna, es elmerulne benne bizalmatlansag, ha teged folyton keresne az exed, es magahoz hivogatna mindenfele uruggyel, amit elotted is megoldott egyedul. kerdezd meg tole, gondol-e arra, hogy ez neked mennyire zavaro lehet, es ugy tervezi-e, hogy akkor most eletetek vegeig atjar az exehez szerelgetni, segiteni, netan fehernemut valogatni a boltba, vagy a kezet fogni egy fogtomes alatt. mert akkor te is atgondolnad, hogy keresel valakit, aki a te kezedet fogja

54. Ercsi4 (válaszként erre: 40. - E8da813d29)
2017. márc. 30. 17:14

Hát én kívül állóként vagyok a történetben. Bár ha tudok én is segítek. El tudom képzelni, hogy egy költözésnél segítsek, vagy amikor beteg - és a kicsi lánya csak 2 nap után néz az anyjára, aki szinte felkelni sem tud - akkor főzök, vigyél neki is, ha kell gyógyszertárba menj el... De nem gondolnám, hogy a kocsit le kellene mosni, vagy karácsonykor a halászlét nekünk kellene megfőzni, mert te finoman tudod...jeligével.

Igen én is úgy érzem, hogy egy szép nagy család vagyunk...amiben én vagyok a kívülálló.

53. massalhangzo (válaszként erre: 52. - Ercsi4)
2017. márc. 30. 17:09
de en ezekben mindig nagy ellentmondast latok. ez a maga a tokely es milyen jol banik velem, de mikor mondom, hogy nezd, engem zavar es bant, hogy te folyton az exedhez ugralsz, es ugy erzem, mintha harman lennenk a kapcsolatban, azt leszarja nagy ivben, vallat von es ugral tovabb
52. Ercsi4 (válaszként erre: 36. - Massalhangzo)
2017. márc. 30. 17:02

Jól látod. Ugyanis egy tüneményes pali. Ha nem tudnám, hogy ezek a dolgok vannak, akkor tán nem lenne problémám sem, mert nem érzem, hogy nem én lennék számára a fontos. A tenyerén hord. Nem felejti el a születésnapokat, ünnepeket. Saját készítésű tortát kaptam szülinapomra, az ajándék mellé, kirándulunk, színházba visz, ágyba kapom a kávét...Mindjárt megérzi, ha valami bajom van...

A volt párom halálával enyhén szólva megváltozott az életem. A gyerekeim messze vannak, élik a maguk életét...Nem gondoltam volna, hogy még egyszer találkozom egy ilyen emberrel, akivel mindent meg tudok beszélni, aki hasonlóan gondolkozik sok mindenről, aki ha rossz napom van megvigasztal, ha jó napom van velem örül...Köszönettel tartozom...akár kinek, hogy ebben részem lehetett. Az, hogy ez másodjára is megadatott nekem...szinte el sem hiszem. És igen nem szeretném elveszíteni ezt, de ha nem tudok ezen túl lépni, vagy a párom nem akar ezen változtatni, akkor muszáj lesz nekem meghozni egy fájó döntést...De csak a leges legvégső esetben szeretném ezt megtenni.

51. csikil4ny (válaszként erre: 29. - Ercsi4)
2017. márc. 30. 16:52
Ez nagyon gáz, de csak úgy tudsz előre lépni, ha elmondod a párodnak, hogy téged zavar. Esetleg megkérdezheted, hogy mi az ő javaslata a probléma megoldására.
50. e8da813d29 (válaszként erre: 48. - Ercsi4)
2017. márc. 30. 16:52

Ó, jó, kezdem érteni, azért sokallt be a pasid, mert nem volt igazi magánéletük a csaj miatt. Ezt én értem is. (vagy legalábbis majdnem)

De miért nem zárja le a nővel a "segítős" dolgokat, emberbaráti szeretetből?

Mondtad már neki, hogy ez téged eléggé zavar?

49. Ercsi4 (válaszként erre: 34. - Massalhangzo)
2017. márc. 30. 16:49
Valószínű én is, mivel akkor már a két gyerkőcömet is vittem magammal. De ha belegondolsz, hogy neked nincsen pénzed, és örülsz, ha az albérletet, és a fenntartási kiadásaidat tudod fedezni...
48. Ercsi4 (válaszként erre: 32. - E8da813d29)
2017. márc. 30. 16:46
Nem egészen így volt. Naponta duruzsolt anyunak, hogy nem kell ő neked, jól megleszünk mi, majd jövünk az én barátommal, meg hozzuk majd az unokát is nem sokára...Szerinted, ha anyu a barátjával nyaralni szeretne menni, csavarogni, programokat szerveznek, ki fog főzni nekik a hétvégén? Ki fog vigyázni az unokára? Ez viszont az én saját gondolatmenetem.
47. Ercsi4 (válaszként erre: 30. - E8da813d29)
2017. márc. 30. 16:41
Tényleg itt nem az anyagiak a mérvadóak. Teljes egészében érzelmi indíttatású a problémánk. Vagyis egészen pontosan az én problémám.
46. e8da813d29 (válaszként erre: 44. - Ercsi4)
2017. márc. 30. 16:39

:(

Miért vagy vele?

Mire mondod, hogy minden nagyon jó vele és köztetek?

(csak ott van az a de ... )

45. Ercsi4 (válaszként erre: 23. - Túrógombócka)
2017. márc. 30. 16:38
Bocs, igazad van. Nem fogalmaztam pontosan. A nő a lányát választotta, a párom pedig belátta, hogy ez nem működhetne soha, mert a lánya mindig közöttük állna."Melyik ujjam harapjam meg?"- kérdezte a nő. És ő azt az ujját harapta meg.
44. Ercsi4 (válaszként erre: 20. - E8da813d29)
2017. márc. 30. 16:34
Itt a pont. Az eszével tudja, hogy az ex a gyerekét válassza, bármi történjen is, de attól még a szíve nem biztos, hogy ezt megérti. De azért segít neki, mert egyedül van, nincs senki aki segítsen neki, nincs egy barátnője, akivel meg beszélhetné a problémáját...meg még mindig szereti szerintem.
43. massalhangzo (válaszként erre: 41. - Ercsi4)
2017. márc. 30. 16:33

szerintem ha igaz lenne a tortenet, akkor az ex nem keresne a parodat, plane nem hivogatna magahoz. de mint irtam, nemigazan szamit a ti kettotok dolgaban, hogy ok miert szakitottak


ha igaz ez a sztori, az csak neked rossz, mert az azt jelenti, hogy a parod meg mindig szereti azt a not, es csak azert van veled, mert megis legyen valaki, de elso szora mindig ugrana az exenek. es ha a csaj leszall az anyjarol, akkor tutira elhagy teged

42. massalhangzo (válaszként erre: 37. - Ercsi4)
2017. márc. 30. 16:31

en ezt akkor sem hiszem valosagosnak. te elhiszed, szerinted eletszeru, hogy egy fiatal lany azt mondja, hagyd el a pasidat anyu, mert engem nem visztek magatokkal, mikor barhova mentek? eletszeru az, hogy egy no a lanyaval jarjon randikra, es szakit azzal, akit szeret, csak mert a lanya, akit hetvegen lat csak, nyom egy hisztit?


tudom, hogy mindenki mindig a harmadik felet hibaztatja mindenert, es az o parja istenmentst, hogy barmit elferditene vagy kitalalna, de azert neha erdemes elgondolkodni a mierteken es nem vakon hinni


szerintem a ki kit hagyott el es miert, es ki volt a hibas torteneteknek a 90 szazaleka nem igaz, legyen szo nokrol vagy pasikrol :D

41. Ercsi4 (válaszként erre: 16. - Túrógombócka)
2017. márc. 30. 16:30
Szerintem ha nem az igazságot mesélte volna el a párom, akkor nem gondolnám, hogy ennyire ragaszkodna még mindig hozzá az ex. A lánya azzal fenyegette meg, hogy most ugyan még nincs párja, de nem sokára lesz, és gyereket szeretne már, de ha az anyja nem fog szakítani, akkor nem látja majd az unokáját sem.
40. e8da813d29 (válaszként erre: 37. - Ercsi4)
2017. márc. 30. 16:28

Jó, ez az ő családjuk, az ő kis életecskéjük, de akkor hogy jössz a képbe Te, mellettük?

Mindenki mindenkinek segít, ez baromi klassz, így is kell.

Csakhogy nem szakította meg ezt a családi kapcsolatot, hogy veled legyen új család ...

39. Ercsi4 (válaszként erre: 15. - Massalhangzo)
2017. márc. 30. 16:27
Ilyenekről szó nincs. Ha ilyen dolgok merültek volna fel, akkor nem hinném, hogy az egyik lány így, a másik pedig pont az ellenkezőképpen gondolkodna erről a kérdésről.
38. e8da813d29 (válaszként erre: 34. - Massalhangzo)
2017. márc. 30. 16:25
:DDD
37. Ercsi4 (válaszként erre: 12. - Massalhangzo)
2017. márc. 30. 16:24
Nem anyuval él a lányzó, hanem egy másik városban. , de hétvégenként hazajár, hogy anya főzzön neki. Egyébként nem lenyúlós fajta a pótapu, egyáltalán nem szorul rá. Csak úgy gondolta, ha már hétvégenként haza jár, akkor ha anya nem főz, mert elmenne valahová, akkor igenis őt is vigyék magukkal. Ha egy hétre, akkor egy hétre. És természetesen a cehhet is állják. A pótapu sok mindent megcsinált anyának, és segített neki amiben tudott. Mi több, a beteg anyukájának is.Úgy mint ahogy most is. Anya másik lánya épp azt mondta, hogy szerette volna, ha az anyukája mellett maradt volna. Egyébként a lánykának majdnem sikerült a húga kapcsolatát is tönkre tennie.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook