Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Nekem kellene máshogy viszonyulnom a párom exéhez fűződő viszonyához? fórum

Nekem kellene máshogy viszonyulnom a párom exéhez fűződő viszonyához? (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
2017. márc. 30. 13:19

Elnézést a kérdésért, de hogy éltek együtt?

A te házadban?

5. Lanni (válaszként erre: 1. - Ercsi4)
2017. márc. 30. 13:15
Egy normális kapcsolatban a válás/szakítás azt jelenti, hogy nem vesz részt az exének az életében. A te párod. ... hát finom szólva hülyének néz téged. Én is úgy gondolom, ahogy előttem már írták, hogy amint lesz arra esély, hogy a lány már nem lesz akadálya kapcsolatuknak vissza fog menni hozzá. Te meg jó vagy addig köztes megoldásnak. Ha tényleg szeretne és veled akarna lenni, akkor eszébe se jutna az exe.
2017. márc. 30. 13:10
Az érzelmi megcsalás is megcsalás. Ez elég furcsa,főleg a wellness-es sztori. Nem várnék sokat a kapcsolattól. :/
2017. márc. 30. 13:05

már írtam a másik topikban is.

sztem ennek a pasinak (mivel nem fiatal már) kell valaki, aki főz-mos rá, ez vagy te, mivel a másik nőnél a hisztis leány miatt ki lett ebrudalva. de sztem arra vár, h a leány távolodjon az anyja életéből és újra együtt lehessenek.

2017. márc. 30. 12:55

Jól látod, hárman vagytok a kapcsolatban.

Ill. ők ketten lehet, hogy szorosabban, mint gondolnád, és a lány meg a te szád mindig be van valamivel tömve, hogy nyugi legyen.

2017. márc. 30. 11:51

A véleményeteket szeretném kérni.Megismerkedtem valakivel, aki minden szempontból megfelelő számomra, egy csodálatos ember. Köztünk minden rendben is van, csak az exéhez való túl szoros kötődés zavaró számomra. Cca 3/4 évvel megismerkedésünk előtt szakított az exével, mert a barátnő 27 éves lánya választás elé állította az anyját, hogy ő vagy a barátja. A lányát választotta, de továbbra is jó viszonyban maradtak, ha kellett segített neki, naponta írtak a facén, vagy beszéltek, hogy mi történt, hogy vannak. Mivel nincs senkije, nincs barátnője sem az exnek, csak a beteg édesanyja, és a 2 lánya, aki közül az egyik messze van. Ez megismerkedésünkkor plusz pontnak számított, hogy normálisan is lehet valakitől elválni.Gondolom, idővel majd ritkulnak ezek a beszélgetések, de attól ha segítségre van szüksége...természetes, hogy segít neki.Ugyan megjegyezte az exe, hogy ha nyugdíjba mennek, és egyikük se talál senkit, akkor próbálják meg ismét.(Ez 2 év múlva lesz, a párom már az.)


Most már 6 hónapja együtt élünk, de nem igazán laposodik ez a dolog. Hogy behordta neki a fát - természetes, mert nincs senkije.Vírust kapott a gépünk, párom kiírta az üzenő falra, hogy ne nyissák meg a videót mert vírus.Felhívta az exet, elmondta neki. Félóra múlva csörög a telefon, hogy hát vírusos lett a gépe, ugyan már menjen csinálja meg. Adott neki egy konyhai aprítót - telefon - hogy kell bekapcsolni?(Tán 2 gomb van rajta. Egy diplomával talán ...)Másik oldalról...Elmentünk 3 napos wellnesre, párom készített képeket, és az első délután mindjárt küldött képeket a lányainak, az én lányomnak, és az exének. Számomra ez úgy jött le, hogy minden fontos személynek. Ezt el is mondtam a páromnak, hogy nekem ez zavaró, olyan érzésem van, mintha 3-an lennénk ebben a kapcsolatban. Nem akkor megy fel hozzá amikor itthon vagyok, nem akkor beszél vele,- tehát nem tőlem veszi el az időt - de rosszul esik ez a számomra túl szoros kapcsolat. Természetesen rosszul látom a dolgokat, és én nem vagyok normális. Nem attól tartok, hogy megcsal vele....Legalábbis nem fizikailag, de érzelmileg mégis megcsalva érzem magam......Szerintetek tényleg én látom rosszul a dolgokat, vagy ez normális dolog egy baráti viszonyban lévő exxel, és ezen nekem kellene túl tennem magam?

❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook