Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Nekem kellene máshogy viszonyulnom a párom exéhez fűződő viszonyához? fórum

Nekem kellene máshogy viszonyulnom a párom exéhez fűződő viszonyához? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯
2019. júl. 10. 21:32
Olvasva. Érdekes fel állás.
275. kaktusz2 (válaszként erre: 274. - Cirmos8)
2019. jan. 31. 18:51
Vissza megyek olvasni az elejére.
274. Cirmos8
2017. aug. 29. 18:06
Köszönöm! De nagyon sok a vita. Az a helyzet hogy nem lehet neki megmagyarázni, hogy ez nem féltékenység a részemről, hanem egyszerűen nem fér bele az értékrendembe ez a hárman párban dolog. Számomra nem normális. Ma pl. szakítottunk de ő nem vette komolyan. Mszak végén szembesült vele hogy én nem blöfföltem. Mostanra "megdumált" de nem is tudom. Meg közölte az exével hogy csak akkor írjon rá ha nagyon fontos. Persze tuti be vagyok állítva féltékeny picsának. Na mindegy. Majd alszom rá egyet mit lépek. Csak azt tudom hogy megkönnyebbülést éreztem mikor abban a tudatban voltam hogy vége. Ja azt is mondta rosszul esik neki hogy ilyen könnyen lemondok róla. Azt válaszoltam hogy én már harcoltam eleget feleslegesen. Itt az ideje hogy valaki értem harcoljon. De igazából nem is értem miért ragaszkodik még mindig hozzám mikor egy hete egymás szemébe mondtuk, hogy igazából nincs köztünk az a hű de szerelem. És három hónap után ez gáz. Nem látok már nagy jövőt ebben az egészben.
273. Ercsi4 (válaszként erre: 270. - Cirmos8)
2017. aug. 21. 15:25
Sok sikert kívánok neked Hozzá Cirmos8! Nehéz menet lesz...de kívánom, hogy sikerüljön! Ha nem jön össze, akkor is elmondhatod magadnak, hogy te mindent megtettél a kapcsolatotok megmentéséért.
272. massalhangzo (válaszként erre: 271. - Cirmos8)
2017. aug. 4. 18:36
inkabb arra gondoltam, ha a ti kapcsolatotok elmelyul, kialakul az egy csalad erzes
271. Cirmos8 (válaszként erre: 269. - Massalhangzo)
2017. aug. 4. 15:53
Ja, esetleg ha a lány nagykorú lesz? :D Akkor már nem hivatkozhat rá. Nem tudom. Gondolom. Aztán ki tudja. :)
270. Cirmos8
2017. aug. 4. 15:51
Remélem így lesz. :) Az ember lánya tényleg nem szeretne mást, mint találni valakit, akivel harmóniában leélheti a hátralevő életét. Esetemben ez eléggé elhúzódott. És minden egyes kudarccal végződő kapcsolattal egyre inkább elveszik a remény, hogy megtalálja az ember akit keres. Úgyhogy tényleg nem egyből szakításon kell törni a buksit.
269. massalhangzo (válaszként erre: 268. - Cirmos8)
2017. aug. 4. 14:29
az ember fel tudja nagyitani a problemakat a fejeben, es addig spanolja magat, mig hatalmas dramat csinal belole :D ha veletek minden okes, akkor ez csak egy bosszanto dolog, ami lehet, megoldodik magatol idovel
268. Cirmos8
2017. aug. 4. 14:00
Ez a beszélgetés már megtörtént. Szóval inkább nem erőltetem mert azt is csesztetésnek venné. Ma is szidta az exét, mert elszúrt valamit, de ezúttal nem keltem a védelmére. Ki mint vet, úgy arat. :) Az tény, hogy sokkal jobban érzem magam, hogy kibeszélhettem a problémámat. Lehet hogy tényleg nincs akkora baj. Majd az idő elrendezi. :) Minden esetre köszi a tanácsokat meg hogy meghallgatásra találtam. Majd megírom ha lesz fejlemény.
267. massalhangzo (válaszként erre: 266. - Cirmos8)
2017. aug. 4. 12:40

megertem, hogy teged ez zavar, es tokmindegy, hogy jogosan vagy sem, ha problema van, meg kell oldani. az nem megoldas, hogy mindig megjegyzeseket teszel majd, ha ok beszeltek, az neked is, neki is csak idegesito lesz


beszelhetsz vele egyszer, normalisan, annyit mondva, hogy teged ez nagyon zavar, es nyilvan ha a csaj parjat is, akkor ok azok, akik nem veszik eszre, es nincsenek tekintettel. ha te is vagy olyan fontos a szamara, mint az exe, akkor vegye ezt figyelembe, es legyen tekintettel rad is, ennyit kersz csak


lehet, hogy magatol is megoldodnak a dolgok, ugy vettem ki, hogy azert ti nem olyan regen eltek egyutt. valoszinuleg, foleg ha a parodnak az elmult 5 evben nem volt szoros, egyuttelos kapcsolata, megszokta, hogy a csaladdal tartja szorosan. es most, hogy ti egy csalad lesztek, lazulnak a dolgok

266. Cirmos8
2017. aug. 4. 12:07

Beleolvastam a telefonjába. :-/ Jó tudom. Nem volt szép húzás de volt egy megérzésem.

Hát azon leszek hogy elfogadjam a helyzetet. De nem lesz egyszerű. Végül is ha nem megy akkor ott a szakítás lehetősége. Megszoksz vagy megszöksz. Nem kell belebolondulnom.

265. massalhangzo (válaszként erre: 264. - Cirmos8)
2017. aug. 4. 11:25

hogy kaptad rajta, hogy rolad beszelgettek es hallottad mindket felet? :D ezen nem kene komolyan felhuznod magad, te is kipletyized biztos a parodat, meg itt is. csak hat mindenkinek szar hallani, amikor rola van szo. de nyugi, a szuleid, barataid, tesoid is mind kipletyiznek, es sokszor nem jokat. ez van, ilyen az elet :D


nezd, ha ez egy haverja lenne, akkor nem akadnal ki. ha nem az exparjaval, hanem a nagyszulokkel elnenek a gyerekek, akkor sem akadnal ki azon, hogy mindennap beszelnek, es odafigyel rajuk


azt kell eldontened, hogy megerzes nalad, hogy ez nem stimmel, mert vagy irrital, hogy ez az exparja. az, hogy a csaj parja is kiakad ezen, ugyanaz a szitu, mint nalad. szerintem kevesen kezelnek ezt a helyzetet jol. egyszeruen azert, mert mindenkinel mas viszony alakul ki az exparjaval. legtobbszor semmilyen vagy feluletes, ritka, hogy baratsag marad


ha csak irrital az exe, akkor vedd szo szerint, amit a parod mondott. hogy ok mar olyanok, mint a tesok, nincs semmi mas, es szamara evidens, hogy tartjak a kapcsolatot a gyerekek miatt. ha ugy erzed, ez a ti kapcsolatotok rovasara megy, mert veled masmilyen, te hatranyban vagy barmilyen teren, akkor szakits, akarmennyire nem akarod


a legrosszabb, amit tehetsz, hogy folyton beszologatsz neki es el akarod tiltani a kapcsolattartastol. mert ezzel csak hazugsagokra fogod kenyszeriteni, amikbol ugyis bebukik, es akkor kiverhetsz meg nagyobb pataliat


szoval, ha ugy gondolod, veletek minden rendben, szereted, szeret, megbizhatsz benne, es tul tudsz lepni azon, hogy ok gyakran dumalnak, akkor rendezd ezt le magadban, es ne legyen vitaforras, vagy idegeskedes neked. ha nem tudod, akkor tenyleg keszulj fel a szakitasra, mert jo dolog ebbol nem fog kisulni. van ilyen, hogy hiaba szereted a masikat, nem tudod elfogadni, elviselni a dolgait

264. Cirmos8 (válaszként erre: 263. - Massalhangzo)
2017. aug. 4. 11:01
Igen. Jogos amit írsz. Csak sokszor nem a gyerekről beszélnek hanem pl. mikor vihar volt hogy bezárta e az ablakokat. Ilyen csip csup dolgok. Ráadásul el szokta vinni bevásárolni is úgy hogy van párja. Akkor is csak azért hívott fel,hogy ott vannak mert összefutott a hugomékkal. Ráadásul ez a szitu nem csak engem zavar, hanem az ex párját is. Mindketten rosszul gondolkodunk? Ja és van még valami. Rajta kaptam hogy rólam beszélgettek. Mert fejfájós vagyok. Kivizsgálás alatt van. És az ex le akart húzni előtte hogy olyan nincs hogy nem használ semmi gyógyszer, ez csak duma, és olyan sincs hogy állandóan fáj a fejem. És tuti csak megjátszom magam vagy pszichológushoz kellene mennem. És a fejfájás nem betegség! Még az orvosok sem tudják mitől van, de az ex már felállította a diagnózist. Így beszélt rólam pedig nem is ismer. Pedig egy másik esetben még én álltam a védelmére mikor a párom neheztelt rá. Ez borzasztóan rosszul esett. Aztán megkérdeztem a párom hogy miért nem velem beszélte ezt meg hogy zavarja a fejfájásom. Azt mondta hogy jött volna az le...Hát mondom igazad van, most sokkal jobban lejött. Azóta folyton az a kényszerképzetem, hogy rólam beszélnek. Igazad van. Megmérgezem a kapcsolatunkat. De nem tudom hogyan lépjek túl ezen. Nem szeretnék szakítani mert nagyon jó ezen kívül a kapcsolatunk. De nehezen fogadom ezt a szitut el, bár tudom hogy itt a "megszoksz, vagy megszöksz elv jöhet csak szóba. Azért is írtam ide, hátha valaki tud segíteni aki volt ilyen szituban hogyan fogadjam el ezt. Mert nem könnyű.
263. massalhangzo (válaszként erre: 262. - Cirmos8)
2017. aug. 4. 10:38

szerintem ez mas szitu nalatok. azt tanacsolnam, vagy probald magadban elrendezni a dolgot es megerteni, vagy lepj ki a kapcsolatbol, mert meg fogod mergezni es folyton csak ideges leszel


en nem tartottam suru, gyakori kapcsolatot valas utan, de ismerek olyanokat, akik igen. erre van igenyuk, ezt szoktak meg. nem arrol szol ez, hogy az exetol nem tudna elszakadni. irtad, 5 eve vannak kulon, mindenkinek uj parja. ezerszer is osszejohettek volna ujra, ha akarnak


megertem, hogy egy ferfinak egeszen mas szitu lehet a valas, ha nem vele maradnak a gyerekek. o igy erzi kozel magat hozzajuk, hogy benne van napi szinten az eletukben. ok a csaladja, mint ahogy mar te is. nem kene baszogatni, hiszen ha belegondolsz, egy telefon vagy uzenet semmiseg. ettol o ugy erzi, hogy o is reszt vesz a gyerekei eletben, a ti kapcsolatotok pedig se gyengebb, se rosszabb nem lesz ettol. kiveve, ha te ezt annak veszed, es ki vagy hegyezve ra


fogadd el, ha tudod, nezd pozitivan, es probald megerteni, ez nem az exrol szol, hanem a gyerekekrol. ha nem ugrasz erre, nem is fog erdekelni, sem befolyasolni semmiben. ha nem tudod elfogadni, akkor lepjel ki a kapcsolatbol. magad miatt es a parod miatt


ha nalam ugy lenne, hogy a gyerekek az apjukkal elnek, es en mindennap valtok vele par szot, az uj parom pedig folyton emiatt balhezna, az megmergezne mindent. ha arra kenyszeritene, hogy ne tudjak a gyerekekrol, egy telefonert is balhezna, rosszul ereznem magam, korlatozva a gyerekeimtol


el kell fogadni, hogy bizonyos kor utan, valva, az embernek nem multja van, hanem jelene, gyerekekkel. megertem a feltekenyseget, rosszallast, de ha erre nincs ok, pusztan a napi kapcsolattartas, akkor ez mindenkinek rossz. ha azt erzed, hogy o meg a volt feleseget szereti, es nincs benne maximalisan a kapcsolatotokban, akkor engedd el. balhezni felesleges, attol mi valtozna?

262. Cirmos8
2017. aug. 4. 10:17
Sziasztok! Hasonló szituba léptem mint Ercsi4. Azzal a különbséggel, hogy a jelenlegi páromnak van egy 12 éves lánya az exétől. 5 éve élnek külön. Eleinte én is pozitívumnak tartottam ezt a jó viszonyt. Megértettem hogy ott a gyerek és kell a kapcsolattartás. Felháborodtam azon, hogy az ex jelenlegi párját ez zavarja és nem érti meg. Csakhogy akkor mi még csak össze jártunk. Így nem tűnt fel az, hogy ez a kapcsolattartás ami a "gyerek miatt" címszó alatt van túl megy egy határon. Szerintem gáz hogy minden nap beszélnek. Sokszor nem a gyerekről. Most hogy már összebútoroztunk, most értettem meg mi zavarta az ex jelenlegi párját. Mert már engem is borzasztóan zavar. Hangot is adtam ennek. De az volt a válasz, hogy:"A gyerekem anyja. Olyan mintha testvérek lennénk. Természetes hogy segítek neki és beszélünk. A gyerek miatt muszáj. Bolhából elefántot csinálsz...stb." Hiába mondtam hogy szerintem ez nem természetes. Én is jóban vagyok a gyerekeim apjával amennyire kell. De nem dumcsizunk minden nap, csak amennyit a gyerekek miatt kell. A második férjemmel szintén barátságban váltunk el, szoktunk is beszélni de semmiképp nem napi szinten. Tegnap pl. azért írt az exére, hogy mivel mennek a Balcsira nyaralni az ex,jelenlegi párja és a kislány, vigyázzanak a cuccaikra. Mondtam neki hogy maguktól ezt nem tudják igaz? Erre azt mondta hogy eddig ez az ő feladata volt... Mondtam neki hogy az ég szerelmére 5 éve külön éltek! Mérges voltam nagyon. Teljesen úgy érzem igen hogy egy hatalmas család vagyunk. Úgy érzem hogy ő nem tudta lezárni ezt a kapcsolatot. Szeret engem ezt is érzem. És tényleg megtaláltam benne mindazt ami az exeimből hiányzott. Ezért is bosszant hogy most meg ez van. És hiába mondtam hogy zavar ez a dolog. Nem változik semmi. Mert ő ezt természetesnek gondolja. De szerintem ez túl megy a természetesség határain. Az ex meg jól kihasználja. Ááá, nem hiszem hogy ez normális. De lehet hogy tényleg bennem van a hiba...
261. Ercsi4 (válaszként erre: 260. - 35d45e2ed1)
2017. máj. 5. 10:57
Köszönöm szépen. Úgy tűnik, hogy most már lenyugodott. :) Meg én is. :)
260. 35d45e2ed1 (válaszként erre: 248. - Ercsi4)
2017. máj. 1. 20:12
örülök, hogy így kezd rendeződni. ha már a párod leépítette amikor telefonált az nagy előrelépés. Szívből kívánom neked, hogy rendeződjön teljesen és végleg ez a dolog.
259. massalhangzo (válaszként erre: 257. - 35d45e2ed1)
2017. máj. 1. 19:54

en semelyik exemmel nem akartam direkt kapcsolatot tartani, minek? ennek ellenere barmelyik fordulna hozzam akar piti segitsegert, vagy en fordulnek hozzajuk, termeszetes lenne, hogy segitunk


a foruminditonal ha a pasi meg szerelmes lenne a nobe, eleve el sem jutott volna kapcsolatig, egyuttelesig

2017. máj. 1. 15:11
Én 14évig éltem valakivel....miótta vége lett a kapcsolatunknak a legjobb baràtok vagyunk....most a legjobb a kapcsoltunk......
257. 35d45e2ed1 (válaszként erre: 255. - Massalhangzo)
2017. ápr. 29. 17:16
Én sem szeretem a cirkuszos kapcsolatlezárásokat nálam sem így volt én egyszerűen másba lettem szerelmes és ezt becsületesen megmondtam és léptem (egyébként is nagyon régen volt) csak azért nem tartottam a kapcsolatot az exemmel mert tudtam hogy még szerelmes és azt gondoltam így a jobb neki. Harag nem volt.
256. 35d45e2ed1 (válaszként erre: 253. - Jessica32)
2017. ápr. 29. 17:13
teljesen így van ahogy írtad tudja és látja a nő szándékát és kettős játékot játszik mert valójába még nem döntött.
255. massalhangzo (válaszként erre: 253. - Jessica32)
2017. ápr. 29. 15:43
egyebkent en ugy vagyok, mint a forumindito, sokkal tobbre becsulom az olyan ferfit, akinek normal kapcsolatai voltak, normal lezarassal, normal emberi viszonyulassal a szakitas utan is. eleve gaznak tartom es into jelnek az olyan ferfit (es not is), akinek inkabb orihari es atbaszos, megcsalos kapcsolatvegei voltak haragtartassal, vagy olyan hozzaallassal, hogy vege, akkor szoba nem allunk tobbet. akkor azok milyen kapcsolatok voltak? ugyanolyan lesz a kovetkezo is
254. massalhangzo (válaszként erre: 253. - Jessica32)
2017. ápr. 29. 15:38

hidd el, hogy meg nagy szerelem is elmulhat konnyeden, ugy, hogy az ember az egvilagon semmit nem erez az exe irant :D


es nagyon sok pasi es no van, aki egyaltalan nem veszi a lapot, ha probalkozik valaki nala, eppen azert, mert nem nyitott, evidensnek veszi, hogy neki van valakije, es ha a masik se direktbe probalkozik, akkor nem is esik le neki. mas ugy probalkozni, hogy felhivja magahoz es egy szal tangaban riszal, es mas megkerdezni, mit tegyen, ha virusos a gepe


vannak nok, akik eleve kiakadnak es olnenek, hacsak szoba kerul a parjuk barmelyik exe. a legtobb no, aki peldaul elvalt, gyerekes ferfival kezd, szive szerint azt akarna, hogy a parja se a gyerekeivel ne tartsa a kapcsolatot, az exe meg plane legyen halott es 100 meter melyre elasva


szoval nem kell akkora feneket keriteni annak, hogy barki szoba all az exevel barmikor, vagy akar segitseget ker, ad

253. Jessica32 (válaszként erre: 252. - 35d45e2ed1)
2017. ápr. 29. 13:57

Szerintem is látja a pasi a nőnek a szándékát, és ezért szemétség tőle, hogy találkozgat vele, az exével, miközben van kapcsolata. Valószínű, hogy érez is még valamit a nő iránt. Kicsit kettős játékot űz és nem őszinte, nem korrekt.


Igen, itt a szándék a lényeg, beléd szerelmes volt az exed, ez meg nem változik át hipp-hopp barátsággá. Mi ezzel a pasikával nem voltunk szerelmesek, rá kellett jönnöm és már olyan sok év telt el, hogy mintha nem is jártunk volna együtt. Nem is éltünk együtt akkor sem, sőt távkapcsolat volt, szóval szinte semm

252. 35d45e2ed1 (válaszként erre: 247. - Jessica32)
2017. ápr. 29. 12:28
igen én is így gondolom a férfinak kéne átlátni mi a szándék de szerintem át is látja, csak még ő is érez a nő iránt sok mindent. Aztán hogy ez elmúlik vagy nem, azt ki tudja. Az ha barátságban vagytok az exeddel ha megértitek egymást miért ne. Mondjuk én nem tartottam a kapcsolatot az én exemmel pedig jó fej volt nagyon, mert amikor (marha régen volt ez) otthagytam őt az új szerelemért (aki most már régóta a férjem) az exem még mindig totál szerelmes volt belém és ezért kizártam mindenféle barátság lehetőségét pedig hívogatott még jó ideig de hányszor. Egyébként a férjem sem engedte volna hogy barátkozzam vele ami teljesen jogos volt, mert tudta hogy mit akar.
251. massalhangzo (válaszként erre: 248. - Ercsi4)
2017. ápr. 29. 11:00

azert ereztel bizonytalansagot, mert a parod bunkon viszonyult hozzad, nem tudom ezt szebben leirni :D foleg egy kapcsolat elejen az ember annyira csak a masikra koncentral, es tesz meg mindent, hogy nem szabadna exeknek felmerulniuk


nem biztos, hogy az ex akart, akarna barmit is. vannak igy nok meg pasik is, hiusagi kerdes, jaj annyira odavolt ertem, maradjon is a kozelemben, nyalja tovabb a seggemet, nehogy mar mesert teperjen. tipikusan ez a nekem nem kell, de mase se legyen hozzaallas :D meg aztan van az eloskodo tipus, szerintem ez az ex pontosan az, amiket irtal rola. akik mindig megtalaljak azokat, akiket ki lehet hasznalni egy kis segitsegre, penzre, barmire. es ugyesek, anelkul nem is boldogulnanak, mert mindig le tudjak venni ezeket az embereket

250. Jessica32 (válaszként erre: 249. - Ercsi4)
2017. ápr. 29. 08:15

Ez nekem túl bonyolult, azt hiszem :)Ha szeretek valakit, akkor örömet akarok neki szerezni, és a hiúságomat biztos nem azzal legyezgetem, hogy az exem teper utánam és ezt hagyom.

Meg ez a tesztelés. Tessék? Azt minek?

Egy kapcsolatba nekem ezek a gyerekes dolgok nem férnek bele.

És a "hiúságának" miért nem elég az, hogy Te szereted?

Ha valamit kihagytam, bocs, nem olvastam végig a sok előzményt.

249. Ercsi4 (válaszként erre: 247. - Jessica32)
2017. ápr. 29. 08:02

Említettem, hogy szerintem az ex tesztelni akart. Erre "lehet" volt a válasz.Ö is tudta, hogy csípem a csőrét a csajnak, meg a kapcsolatunk is.


Innentől kezdve az jött le nekem, igen, ezt ő is tudja, de legyezgette a hiúságát, hogy keperkedik az ex.

248. Ercsi4 (válaszként erre: 246. - Massalhangzo)
2017. ápr. 29. 07:53

Én is úgy gondoltam, ahogy te. :) Bár a teljes, kerek történetet megismerve - én azt mondom, hogy volt benne átvágás is. De a párom nem így érezte.


Jobbára úgy is azt lehet látni, hallani magunk körül, hogy milyen ronda szakítások történnek. Üdítő, ha kulturált válást látunk. Ez pedig az adott ember mentalitását is mutatja. Igaz, ehhez mind a két félnek így kell hozzáállnia.


Ha tényleg fontos dolgokban kérte volna a segítséget - néha. Rendben. De amikor látszott, hogy csak ürügy volt az egész, hát az bosszantó volt. És van még egy dolog - ez viszont az én hibám. Amikor felvetődött bennem, hogy még nem tette magát túl az exén, az azért történhetett, mert elbizonytalanodtam, - nem éreztem ugyan, hogy nem szeret - de lehet, hogy ez a hirtelen feltámadt, fokozott érdeklődés elgondolkodtatja a páromat és úgy gondolja, hogy még egy próbát megér. És biztos vagyok benne, hogy ez volt a cél az ex részéről.

Hiszen eleinte nem volt ilyen probléma. Csak kb 4 hónap után kezdődtek a játszmázások. Lehet, addig úgy gondolta, hogy nem tart sokáig, és minden mehet utána a "megszokott" mederben. És amikor látszott, hogy talán mégsem így lesz, akkor kezdődött a manipuláció.


Ha teljesen biztos lettem volna magamban, és a kapcsolatunkban is, akkor ezek a dolgok nem tudtak volna ekkora vihart kavarni.

Mostanra rendeződtek a dolgok. Megszűntek a felesleges telefonálgatások. Végre nyugalom van. Próbálkozott ugyan segítség kéréssel - finoman, de mondta a párom, hogy nem ér rá, mert mi is a lakást újítjuk fel.

247. Jessica32 (válaszként erre: 243. - 35d45e2ed1)
2017. ápr. 29. 07:22

Egyetértek. A férfinek kellene ezt először is átlátni, tisztán látni, mi az ex szándéka. Mert mondjuk, ha egyszer - kétszer megkeresi valami olyan kérdésben, amihez ért a pasi, mondjuk valami szakmai, és valahogy látszik, hogy tényleg arról van szó, akkor nem akar mást, csak tanácsot stb, de azért ha túl sűrűn keresi és minden hülyeséggel, mondvacsinált okkal, akkor elnézést, de ne legyen már annyira naív a kis férfiember, hogy nem lát át a szitán. Ez IQ kérdése is.


És igen, nagy probléma, mivel az ex a múlt része, és neki a jelenlegi párja kellene, hogy az első legyen. És ha a jelenlegi párja észreveszi, hogy ezzel valami nem stimmel, akkor elgondolkozni rajta és változtatni, nem pedig hárítani, meg próbálni megmagyarázni azt, ami hülyeség, hogy a másik nő nem akar semmit, és a párjának szenvedést okozva menni neki "segíteni."

Én az ilyen férfiakra nem tudok felnézni, ha vállalja a csicska szerepet bárkinek, főleg az exének, akkor a szememben nem sokat ér.

És egy kapcsolat csak két emberről szól.


Én egy exemmel vagyok jóban, valamikor 8 éve szakítottunk, aztán másfél évig semmi kommunikáció nem volt. Most meg néha nyaranta megyünk strandolni, úgy, hogy ott van az aktuális barátnőjével. A barátnői mindig jó fejek szoktak lenni, sőt, az egyik az én barátnőm is lett :) a lányokkal, amikor beszélgetünk, már az elején meg szoktam beszélni, hogy a pasival ez meg ez volt 8 éve, azóta semmi, és ha zavarja, megértem.

A mostani párjával még nem voltunk így többen társasággal sehol. Ha tudom, hogy együtt vannak, sosem hívnám fel semmi miatt, ez alap, mert hiába már 8 éve nincs semmi, akkor is zavaró, ha egy idegen nő hívogat egy férfit. Lehet, hogy valakinek ez nagyon konzervatív gondolkodás, de így látom.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook