Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Néha részegen fórumozok. fórum

Néha részegen fórumozok. (beszélgetős fórum)


Ez a fórum egy anonim vallomáshoz nyílt.

dec. 3. 07:36
jozanul nem probaltad?
10. jennyvagyok (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
nov. 6. 19:41
Ja? Vettük észre! 😂😂😂
2023. okt. 4. 22:50
Akkor én fordítva vagyok bekötve.. Én szerintem részegen fórumoznék normálisan. 😆😆
2023. szept. 21. 20:45

Régebben velem is megtörtént, hogy írtam dolgokat az internetre nem teljesen józanul. Ténylegesen berúgva nem tettem így (nem is emlékszem, mikor voltam életemben utoljára részeg), de az előfordult, hogy valamennyit ittam és így voltam aktív valahol.

Utólag visszaolvasva mindig azt találtam: felvállalhatlan dolgokat nem írtam, inkább csak közlékenyebb voltam, mint amilyen általában szoktam lenni. Nem emlékszem, hogy bármi baromságot írtam volna, amivel józanon nem tudok azonosulni. Csak olyanra, hogy igen, valóban ez a véleményem, de ha nem ittam, akkor ezt megtartom magamnak, nem boldogítok vele másokat.


Remélem, hogy a fórumindító sem bánja meg másnap, hogy miket írt a fórumra!

2023. szept. 21. 19:21
Én egész életemben nem ittam alkoholt, mégis rengeteg hülyeséget hordok itt össze...-))
2023. szept. 21. 17:38
Én is volt hogy borozgattam előtte. Megvan a hangulata. Kellemes agyzsibbadás.😊
5. timycat (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. szept. 21. 10:05
Neked legalább van mentséged, de a többség szín józanul ámokfut. Az sokkal durvább
2023. szept. 21. 09:54
Egészseggedre!!! 🍷🍷😂😂😂😅🤣
2023. szept. 21. 08:56
Nyugi, fel se tűnik. Sőt, néha szeretném hinni egy-egy hozzászólásról, hogy tudatmódosító hatása alatt jött létre.
2023. szept. 21. 08:52
Van, akinek inni sem kell, hogy hülyeségeket írjon.
2023. szept. 21. 08:52

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook