Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Étteremvezetők/Szakácsok/szakácsnők, vagy hasonló munkakörű fórumozók véleményét kérem fórum

Étteremvezetők/Szakácsok/szakácsnők, vagy hasonló munkakörű fórumozók véleményét kérem (beszélgetős fórum)


17. ujlany
2011. nov. 26. 21:01

sziasztok! En nekem is egy szakacs tanacsara lenne szuksegem (de nem akartam errol uj temat nyitni)

A kerdesem az lenne, hogy ha a foetel szekelykaposzta, milyen eloetel illene hozza?

Elore is koszonom a tanacsokat!

16. Serry
2011. máj. 21. 23:04

Ha már diétásan főztök van dietetikus is aki ezt felügylei?


hogyna vedd rá a dolgozód, ohgy ne sózzon agyon? Vagy használjon több féle fűszert? Vagy,hogy ne legyen lisztes a natúr szelet?


A legegyszerűbb és legnehezebb ott állni mellette. A kiszabatokat módosítsd ezeknek az elvárásoknak megfelelően. Nem adsz ki több sót lisztet mint ami ki van írva .Adsz viszont több fűszert amit kóstoláskor kíván az étel. S ne csak a szakács kóstoljon Te is MINDENT. Ha ezt így csinálod sokára de eléred a kívánt hatást. Ezt csinálom mióta átvettem a dolgozói konyhát én is. Nem fogadják el és utlénak érte,mert fiatal vagyok és sok másban tapasztalatlan. De ezt követelem meg és csinálják,mert a főnök én vagyok.

Egy dietetikus étteremvezető.

2010. márc. 23. 11:25
Köszi szépen a véleményeket, közben megoldódott.
14. ab4b6bc17d (válaszként erre: 7. - 9b10f3d7ff)
2010. márc. 18. 14:12

Nem, nem én, a férjem vezeti az éttermet. Neki van is gyakorlata benne, mert vendéglős.


Igen, diétás ételeket is csinálunk azoknak az öregeknek, akik szükségük van rá, a gond csak az, hogy nem értik meg, hogy ők miért nem ehetnek olyat, mint a többi normál étrendű. Szóval a cukrosok ezért elégedetlenkednek.

13. ab4b6bc17d (válaszként erre: 6. - D949b00de0)
2010. márc. 18. 14:10

Hétvégenként mi szállítjuk az Idősek Otthonának, hétközben jönnek érte. Ha kell, házhoz is szállítjuk, van néhány ilyen vendégünk.

Jó lenne még egy intézményt megnyerni a célnak.

12. ab4b6bc17d (válaszként erre: 5. - Andi6020)
2010. márc. 18. 14:09

A szakácsnő - aki a menüt főzi - mondhatni egész életében ezt csinálja. Felvettünk mellé egy ügyes, lendültes fiatalasszonyt is. Az idősebb szakácsnő nagyon régimódiasan főz - szerintem és nem igazán bírja az új munkaerőt.

Sajnos, úgy érzem, ízletesebben is főzhetnék a menüt, hogy ne emlékeztessen a régi kollégiumi menzai kajákra...

11. ab4b6bc17d (válaszként erre: 4. - D949b00de0)
2010. márc. 18. 14:06

Havi szinten tartunk torkos csütörtököket, azoknak elég nagy keletje van. Főleg a csülöknek :)

Szombatonként bevezettük a Szerencse szombatot, ennek az a lényege, hogy kajálás után dobókockával dobhatnak a vendégek, s ha 6-ost dob, akkor nem kell fizetnie. Nos, nem igazán tódulnak rá.

Vannak Gyermelyis tésztanapok is, ezeken változó a létszám.

Az a'la cartokkal nincs baj, azok rendszerint ízletesek. Nem vagyunk drágák, de valahogy rá kellene venni az alkalmazottainkat, hogy ízletesebben főzzék meg a napi menüt.

10. ab4b6bc17d (válaszként erre: 2. - Doxikri)
2010. márc. 18. 14:02

Egyetértek.


Mikor kollegista voltam, a menzán csak azért ettünk, hogy ne haljunk éhen, borzalmasak voltak azok a kaják.

Ezért sem szeretnék hasonló hibába esni.

9. doxikri (válaszként erre: 1. - Ab4b6bc17d)
2010. márc. 18. 12:29
Az étterembe becsábítás egyik legeredményesebb eszköze, a jó kaja...nem bonyolult, de finom és megfizethető áron....persze ez is elég összetett, nézni kell a megcélozandó vendégkört, a korosztályt, az egyedi igényeket....sok mindennt! ......és, hát nem 2 hónap, mire kialakul!!
8. doxikri (válaszként erre: 7. - 9b10f3d7ff)
2010. márc. 18. 12:27

Az időseknek főzés azért sem egyszerű, mert ahány betegség, annyiféle kaja...nehéz összehozni.

Anyukám pl. cukros, de úgy gondolják a diétáját, hogy neki mindenből fele adagot adtak....kivertem a balhét, hogy ugyan, nézzenek már utána, hogy milyen a cukrosok diétája....és jéééé, azóta rendes mennyiséget kap, csak a szénhidrátot csökkentik neki. Ezekhez azért muszáj érteni egy ilyen helyen!!

2010. márc. 18. 09:05

Nem tudom milyen célból kell, Te szeretnél éttermet nyitni a nyugdíjasokat megcélozva, vagy idősek otthonában fogsz dolgozni...de én a finom ízek mellett a koruk miatt a diétára is figyelmet fektetnék. Nagyon sokan szenvednek, cukorbetegségben,epe-vese,koleszterin problémákkal. Tehát az igényes emberek ezt is figyelembe veszik, ha már fizetnek valamiért.

Azért, ha itt kell feltenni a kérdést még némi tanulni való lesz:) Sok sikert hozzá!

2010. márc. 18. 09:02
Kaja kiszállítás...ha még nincs
2010. márc. 18. 09:00

Érzék és gyakorlat. Tapasztalat és a főzés szenvedélyes szeretete. Na és a fűszerek.

Nálam sosem volt különbség a kis és nagy mennyiségben főzött étel elkészítése között.

4. d949b00de0 (válaszként erre: 1. - Ab4b6bc17d)
2010. márc. 18. 09:00

Heti akciók, fél adagok, havonta vagy akár hetente valami jóóó kis kajából nagyzabálás...pölö pékné csülök módra


Na meg egy olyan plusz amit csak ti tudtok...pölö 8 tojásos rántotta 4 áráért

3. doxikri (válaszként erre: 1. - Ab4b6bc17d)
2010. márc. 18. 08:58
Az öregekkel már nehezen fogod elfogadtatni az új ízeket, de megpróbálhatod, csak lassan, óvatosan. Mindig csak valami pici újdonságot.
2. doxikri (válaszként erre: 1. - Ab4b6bc17d)
2010. márc. 18. 08:56

Ha csak kóstolod, attól nem lesz jobb ízű.....fűszerezni is kell. Sajnos a menzákon mindig elfelejtkeznek a fűszerezésről...nem tudom, miért!

Pedig a nagy mennyiségben főzött ételnek sokkal ízletesebbnek kéne lennie....de arányosan több fűszer is kell hozzá!!

2010. márc. 18. 08:53

Ha van köztetek napi menüket (nagy tömegre) főző szakács/szakácsnő, kérlek, adjatok tanácsot, hogyan oldjátok meg, hogy az a nagy mennyiségű étel ízletes is legyen, ne íztelen?

Kóstolni-kóstolni-kóstolni folyamatosan?

Hogyan fogadtatnátok el egy Öregek Otthonával az új ízeket, hogyan csábítanátok be egy étterembe még több vendéget? Tud valaki tanácsot adni?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook