Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Napló-pótló fórum

Napló-pótló (beszélgetős fórum)


64. anduca
2006. nov. 15. 09:20

Sziasztok!

Gyönyörűen süt a nap.

Hogy indult a napotok?

Én túlórázni fogok :(

Pedig milyen jó lenne kint a szabadban!

63. kisgé (válaszként erre: 62. - Anduca)
2006. nov. 14. 11:55

Az is jó, legalább is a zene rám jó hatással van.


Na igen, jó is az, mikor kibékülünk...:)))

62. anduca (válaszként erre: 61. - Kisgé)
2006. nov. 14. 10:12

Szerencsére futni a szabadban szeretek magányosan is, zene, tv nélkül is :)

A szobabicajra meg most kitaláltam valamit, mivelhogy nincs MP3 lejátszóm, leviszem a rádiót, hátha segít, ritmusra fogok tekerni :)

Ja. Veszekedés nélkül nincs édes kibékülés :)

61. kisgé (válaszként erre: 60. - Anduca)
2006. nov. 14. 10:04

Na igen, már ez a jellemző, reggel-este sötét, most is sötét van, igaz fent van a nap, de mit sem számít az időnek!:)))


Hát igen! Ez nagy dilemma!:)))) Nincs zene géped? Én úgy kezdtem el futni, hogy vettem egy MP3 lejátszót és azzal elmentem gyalogolni először és nagyon élveztem, a végén már futás lett belőle és imádom. Na most ez azért fontos, mert én a büdös életbe nem mentem volna el mozogni egyedül, ma már csak és kizárólag MP3 lejátszó a társam, ez az egyetlen zene gépem és imádom a zenét!:)))


Hát a kapcsolat téma mindig nehéz, veszekedni meg kell!:)))

60. anduca (válaszként erre: 59. - Kisgé)
2006. nov. 14. 09:48

Szia!

Nem reggelente, hanem esténként. Munkából 5 körül érek haza, 6 körül szoktam kijárni. Pedig jó lenne inkább reggel, de így is korán kelek - 6-kor. Ja, akkor mééég sötét van. Reggel még sötét van, este már sötét van. :) Közelben van határi út, ott futottam. Sötétben inkább nem futok határban, soha nem lehet tudni... elővigyázatos vagyok :)

Ja, az én pici szobámban, ahol TV van,nem fér el a szobabicaj :( A bicaj lent van a pincehelységben, ott meg nincs TV :( Most akkor vigyem le a TV-t? :)) Mert biztos könnyebb TV-zés közben, sokat gondoltam rá tekerés közben, hogy megkönnyítené a dolgom.

Hétvégére beiktatok 2 nappali kinti futást :) Remélem, nem fog esni!

Nekem 1 éves kapcsolatom van, de bizti van valami a levegőben, mert valahogy sokat veszekedünk. Én is el vagyok keseredve, mert olyan hülyeségeken veszünk össze, ő mindenen megsértődik... ááá...

de végül mindig kibékülünk :)

59. kisgé (válaszként erre: 56. - Anduca)
2006. nov. 14. 09:34

Szióka!


Reggelente futottál? Én mostanában hétvégén napközben megyek ki terepre, mert akkor még enyhe az idő és világos van, valahogy ilyen időben mégjobban esik kint a mozgás.


Lakásban én sem szeretek mozogni, de az is több, mint a semmi, azt lehet TV-zés közben is nyomni.:)))


Hát, nem tudom mi van, örülök, hogy nekem most nincs kapcsolatom, ami tönkre menjen!:)))) Amúgy kissé el vagyok keseredve, azt látom, az emberek nem bírják egymást sokáig tolerálni és elszomorít a dolog.:(

2006. nov. 14. 08:10
Sziasztok! Ma kezdtem a hetet, de be is fejezem, mert holnaptól megint nem vagyok. Nyakamon a vizsga és muszály tanulnom. Ti hogy vagytok?
57. anduca (válaszként erre: 54. - 50a6c60d88)
2006. nov. 14. 07:53
Helló! Ebben én nem tudok Neked segíteni, sajnálom. Szerintem írj privit Hoxának, ha még nem oldódott meg a problémád.
56. anduca (válaszként erre: 53. - Kisgé)
2006. nov. 14. 07:42

Én kb. minden másnap futottam-kocogtam-sétáltam, de amióta áthúztuk az órát, azóta már nem, mert hideg van és sötét van.

Gyúrni én is voltam párszor, kellene rendszeresíteni. Van szobabicajom, gondoltam azt fogom használni futás helyett, de nekem eléggé unalmas tekerni egy helyben bent a szobában. 10-20 percet kibírok, de többet nem.

Túrázni és táncolni is szeretek :) Csak sajnos ritkán iktatom be napjaimba :( Na, ezen kellene változtatni :)

Akkor a környezetedben van valami rossz hullám ebben az évben, hogy ilyen hosszú idő után tönkrementek azok a kapcsolatok...

55. anduca
2006. nov. 14. 07:28
Jó reggelt mindenkinek! :)
2006. nov. 13. 17:18
Lanyok, segitsetek rajtam. Ja! eloszor is elnezest, ha rossz helyre jottem, de mas forumot nem talaltam ahol a naplo volt a menun. szoval a problema: a mai bejegyzest a mai datummal nem a lap tetejere teszi, hanem 4 nappal korabbra. Pl. a mai lenne a 78. bejegyzes, de csak 77 van, 75-bol viszont ketto. Hogyisvanez? :) Mar toroltem es ujra beirtam, mar modositottam, semmi nem hasznal. Mit tettem??? Vagy mit nem? :))
53. kisgé (válaszként erre: 51. - Anduca)
2006. nov. 13. 16:08

Ja, a futást írtad, én is futottam eddig a szabadban, most is futok, csak jól felöltözöm, de heti 2* bemegyek termebe "gyúrni", mer az rám fér!:)))) Amúgy meg beterveztünk facér barátnővel heti 1 erdőben túrázást és táncot is.:))))


Jut eszembe, az idén 3 barátnőm kapcsolata ment tönkre és ezek: 16 év, 9,5 év és 8 év voltak. Hm.....

52. kisgé (válaszként erre: 51. - Anduca)
2006. nov. 13. 12:40
Nem, nem, nincs ilyen mániám, hogy én szerezzem meg, szeretem az udvarlást. Az ő személye okozott nekem problémát, mert semmilyen érzelmet nem váltott ki és az, hogy nem akarta elhinni nekem a dolgokat. Azzal magyarázta, hogy biztos csalódtam és azért nem hagyom magam. Mondtam neki, hogy oké, csalódtam már, de nem ezért nem, hanem mert nem tetszik. Kénytelen voltam a brutál igazságot kimondani és így sikerült leépítenem, így majd másra fogja az energiáit fordítani, nem olyanra, akinek nem kell.
51. anduca (válaszként erre: 50. - Kisgé)
2006. nov. 13. 12:08

Az 1-2 dl vörösbor naponta egészséges is.

Szóval inkább Te akarsz magadnak szerezni pasit? Ne a pasi szerezzen meg Téged? Hát, azt nem sok pasi csípi :) Tudod, ők akarják az érezni, hogy ők azok, akik megszerezték a nőt, ők azok, akik irányítanak stb.

Azt én se bírom, ha a pasi annyira nyomul és felvilágosítom, hogy semmit nem akarok és akkor is erőlködik. Az már olyan szánalmas és akkor tutira teljesen kiábrándulok belőle.

Húú, azt írtad neki, hogy a büdös életben nem kívánnád meg? :D Ez durva. Ez volt a kegyelemdöfés... Ezzel biztos beletapostál a férfi lelkébe. De hát, ha másra nem reagált... Ezt tényleg csak valahogy így lehetett megoldani.

50. kisgé (válaszként erre: 48. - Anduca)
2006. nov. 13. 11:55

Több mint fél éve hivogatott, úgy, hogy a legelső beszélgetésnél megmondtam, hogy nincs sansza. Már az agyamra ment, addig addig hivogatott, hogy találkoztam vele (egy társaságunk van, így amúgy is találkoztunk néha).Azzal jött folyton, hogy én vagyok neki a csúcs. Mondtam, nem is ismer, honnan veszi. Aztán találkoztunk vagy 3-4 szer, elmentünk vacsizni és mindegyik után mondtam, én még mindig nem érzek semmilyen késztetést, hogy mélyebben belemenjünk. Volt úgy 2-3 hétig nem vettem fel, ha hívott, nem válaszoltam az üzeneteire, akkor sem adta fel. Jól esett, meg kell hagyni, de mikor közölte, hogy csak ő tud boldoggá tenni, senki más, meg az összes pasim hozzá képest egy nagy nulla volt, akkor ideges lettem és átváltottam bunkóba. Ajkkor sem szállt le rólam, de tegnap előtt megírtam neki, hogy nem tetszik és a büdös életben nem kívánnám meg. Na, ez hatott, belegyalogoltam férfiúi önbecsülésébe. Nem szeretem ezt csinálni, de aki fél év alatt nem ért a szép szóból.......

Amúgy jó pasi, nem ronda, jó egzisztenciája van, normális, de nekem nem tetszik, na. Pedig, ha okos lennék, megfogtam volna, csak én hülye büszke, magam akarom megszerezni tipusu csaj vagyok!:)))

49. kisgé (válaszként erre: 47. - Anduca)
2006. nov. 13. 11:50

Na igen, ciki lenne.:)) Én nem tartok az italtól, mert mértékkel fogyasztom.:)))

Én angy száraz vötrös bor rajongó lettem mostanában, nagyon szeretem és az nem árt meg 1-2 pohárral.:))

48. anduca (válaszként erre: 46. - Kisgé)
2006. nov. 13. 11:26

Gondolod, hogy az a pasi megértette? Vagyis biztos vagy benne? Nem lehet, hogy megértette pl. 1 hétre és aztán megint be kell neki adagolni a szöveget?

Akkor biztos nem fogtok unatkozni a barátnőddel. :) Én futni jártam, de most már eléggé hideg van és hideg lesz, nem tudom, mit kezdjek magammal. Nagyon hozzá szoktam a futáshoz és már hiányzik.

47. anduca (válaszként erre: 45. - Kisgé)
2006. nov. 13. 11:22

á, dehogy! inkább talán az volna ciki, ha minden nap 1-2-3-4... :) vagy nem?

Nekem 1 vörösfröccs szombaton - ünnepeltünk.

1 Beton /Becherovka+tonik/ vasárnap - ünnepeltünk. :)

Na jó, ez nem egy "Mit ittál ma?" című topik, úgyhogy befejeztem. :)

46. kisgé (válaszként erre: 44. - Anduca)
2006. nov. 13. 11:03
Barátnőztem, mászkáltam, pihentem....Újabb barátnőm lett facér, megterveztük a sport programunkat!:))) Ja és sikerült megértetnem egy pasival, aki már nem is tudom mióta nyomul, hogy TÉNYLEG nem akarok tőle semmit.
45. kisgé (válaszként erre: 43. - Anduca)
2006. nov. 13. 11:02
Helló! Hát egy sem, ez most ciki?:))) De ittam 1 dl vörösbort! :))
44. anduca
2006. nov. 13. 10:23

Kinek hogy telt a hétvége?

Nekem nosztalgiás-romantikus hétvégém volt. Unnepeltük a párommal az 1 éves járásunk évfordulóját.

43. anduca
2006. nov. 13. 10:08
kisgé, hány feles csúszott le hétvégén ;)
42. anduca
2006. nov. 13. 10:07
Sziasztok!
41. kisgé
2006. nov. 13. 10:02
Sziasztok!
40. kisgé (válaszként erre: 37. - Anduca)
2006. nov. 10. 13:23
Jól bírom én a feleseket!!!!:))))
2006. nov. 10. 12:52

Köszönöm kedvessegeteket!

November vegen kezdek!Ugy örülök hogy el sem hiszitek!Mindig is valami ilyesmi munkat szerettem volna,otthon sosem jött össze,de most vegre...!!!

Puszi nektek!:)))))

38. 2db8a1ae1c (válaszként erre: 35. - 4423e63349)
2006. nov. 10. 12:48
nagyon-nagyon ügyi vagy és maradj is az az új helyen!!!
37. anduca (válaszként erre: 31. - Kisgé)
2006. nov. 10. 12:39
Jaaa, "csak" 2 felest hozzá. Akkor jó :)
36. anduca (válaszként erre: 35. - 4423e63349)
2006. nov. 10. 12:36

Gratulálok!!

ügyes vagy! Mikor lépsz be?

Sok sikert!

2006. nov. 10. 12:34

Kedves ANDUCA, *MELITTA*, JAY NENI!!


Nagyon aranyosak vagytok,hogy szoritottatok nekem! Szerintem nelkületek nem SIKERÜLT volna:))))))))Meg van a munkahely!!!Nagyon aranyosak a leendö fönöknöm es a munkatarsak is baratsagosak(azoknak is kell lenniük hiszen ez egy hatalmas vendeghaz).Engem mint recepciost alkalmaznak a MAGYARSAGOM miatt is mert rengeteg magyar vendegük is szokott lenni:)es bizony sokszor gondot okoz ha egyik fel sem beszeli a masik nyelvet.Ugyhogy örülök ma nagyon:)es megegyszer köszönöm hogy legalabb valaki egy picit gondolt ram!

Puszi nektek es legyen szep a napotok! MAUSI.


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook