Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Napló-pótló fórum

Napló-pótló (beszélgetős fórum)


94. kisgé (válaszként erre: 93. - Anduca)
2006. nov. 21. 14:08

Szia!


Örülök, hogy visszatértél.:)))) Gondol Te már nem annyira-na nem a társaság miatt, hanem a meló miatt.

Egy interjú megvolt, mindjárt megyek a másikra, mert azt átvariálták. Keményen meg kell gondolnom.


Nemsoká jövök és mesélem a másik interjút.

93. anduca (válaszként erre: 90. - Kisgé)
2006. nov. 21. 11:11

Szia! :)

Itt vagyok. :)

Egy kicsit dolgozgatnom is kellett. :)

Ma mész állásinterjúkra? Akkor szorítok!

Sikerült futnom :) Szombaton is, vasárnap is és hétfőn is! :) Szombaton 15 perces kocogás, vasárnap 40 perces kocogás/séta, hétfőn majdnem 20 perces kocogás.

Most akkor fitt vagyok... Legalábbis ráfogom :)

Pénteken voltam Mo-n. :) Komáromban. A barátom öccsének vettünk öltönyt és inget. Csak úgy sétálgattunk... De meg is vettük, amit kellett.

Az egyik cipőboltban meg is kérdezték tőlünk, h Szlovákiában ünnep van? Mert hogy annyi szlovák volt bent ma. És hogy most is valami fasiszta ünnep van? :)) Jópofa volt a hölgyike :)

Te gyúrtál, futottál? Barátnőztél?

92. anduca (válaszként erre: 87. - 2db8a1ae1c)
2006. nov. 21. 11:00

Szia!

Gratulálok! :)

91. kisgé (válaszként erre: 89. - 2db8a1ae1c)
2006. nov. 21. 09:35

:)))) Nálam mindig ez van, őrület, szerencsére.:)))


Jó, remeg a lábam, de jó, majd dél körül írok!:)))

90. kisgé
2006. nov. 21. 09:35
Anduca, merre jársz? Már kedd van!:)))))
89. 2db8a1ae1c (válaszként erre: 88. - Kisgé)
2006. nov. 21. 09:33
köszi :) Nálad akkor ezek szerint "felgyorsultak" az események. Ügyes légy...! Írd majd meg, hogy ment
88. kisgé (válaszként erre: 87. - 2db8a1ae1c)
2006. nov. 21. 09:27

Szia!


Gratulálok Neked, ez nagy öröm!


Én sík ideg vagyok, másfél éve pályázgatok, próbálok új állást szerezni, ma a cégemnél, ahol a legoptimálisabb lenne a váltásom, ma 2 interjúra is megyek, fél órás különbséggel. A vicces az, hogy hónapokig semmi, most kettő egy napon.:))))))

2006. nov. 21. 08:33
Sziasztok! Sikerült tegnap a vizsgám :))) Úgy érzem, hogy ma semmivel nem lehet elvenni a kedvem. De nem akarom elkiabálni. Ti hogy vagytok?
86. kisgé
2006. nov. 20. 09:12

Jó reggelt!


Sehol senki?:))

85. kisgé (válaszként erre: 84. - Anduca)
2006. nov. 16. 16:33

Hát ez az élet rendje, sajnos!:(


Én még járok is, képzeld!


Nagyon jó pihit Neked,akkor kedden "találkozunk".:))


Majd ellevelezgetek itt magamban addig!:)))

84. anduca (válaszként erre: 83. - Kisgé)
2006. nov. 16. 15:53

Szomorú :(

Korral jár? Hát perszehogy. Köszi :) Jaj, itt fáj a hátam, ott fáj a lábam :) Te már lábra tudsz állni? :))

Nekem még van egy fél órás munkám, aztán eltűntem.

Akkor ma magaddal fogsz foglalkozni :) Azt is kell.

Az elkövetkezendő napokban lesz időm futni világosban :) Na, végre.

Akkor én mentem.

Tartsd a frontot, ki ne haljon a topik! :)

Szép napokat!

Szia!

83. kisgé (válaszként erre: 82. - Anduca)
2006. nov. 16. 14:48

80 éves elmúlt, csontritkulás miatt összeroppantak a csigolyái, így nagyon nehezen mozog és demens, tehát már nem lesz jobban, sajnos. :(


Tud ünnepelni ott a nép akkor, ez pozitív. :)))


Annyi belefér, de az a korral jár, nem?:)))))


16 éve házasok voltak.........


Lehet, hogy én is hazamegyek, másik progim is ugrott, jót pihizek, takarítok, tornázom.....

82. anduca (válaszként erre: 81. - Kisgé)
2006. nov. 16. 14:41

Akkor azt mondod, hogy olyan betegsége van, amiből már nem fog kigyógyulni? Mert akkor az nagggyon nehéz...

Hát bizony, olyan ünnepjeink vannak, hogy csak lesnél :) Pl. a fasizmus legyőzése :)) Á, nem sorolom.

Hát persze, hogy van valami bajom! Úúgy fájnak a vállaim és a nyakam is. Biztos a görcsös üléstől a monitor előtt. Asszem ez minden :)

Ja, azt hittem, hogy csak jártak együtt. Közben meg házasok voltak... Hm, nem lehet nekik könnyű.

Ó, egészen 5-ig itt, vagyis ott fogsz ülni? Nagyon sajnálom :P Én már 4-kor röppenek elfele :)

/Nem cikizlek :) csak úgy :))) /

81. kisgé (válaszként erre: 80. - Anduca)
2006. nov. 16. 14:28

Jaj, a mamám engem mindig is nagyon szeretett, meg én is őt! :)) Szomorú így látni, az idegtől kiütések jöttek az arcomra, amúgy nekem mindig is szép bőröm volt, képzelheted.


Harc a demokráciáért? Ez jó!:)))


Igen, mert azt hittem bajod van!:)))


Most változott a progi, mert új facér barátnőm a gyerekeivel elsz egy darabig, mert azok tegnap tudták meg, hogy a szüleik elválnak és teljesen kiborultak, tehát nem talizom vele. Lehet, hogy még 5-ig is itt ülök!:))

80. anduca (válaszként erre: 79. - Kisgé)
2006. nov. 16. 14:17

Hát igen, ő már annak is örül, ha valaki meglátogatja őt, így tudja, hogy valaki szereti őt, valaki fontosnak tartja őt. Haldoklók közé??? Ez csúcs. Hogy miket csinálnak egyes orvosok.

Nem tudom az ünnep pontos megnevezését, de valami ilyesmi: Harc, küzdés a szabadságért és a demokráciáért :)

Szép Tőled, hogy megnyugodtál :))

Mikor lépsz le munkából? Nem mintha akarnám, hogy lelépj, csak úgy :)

79. kisgé (válaszként erre: 78. - Anduca)
2006. nov. 16. 14:09

Most is olyan édes volt, mondta, hogy hoztam vidámságot, holott sík ideg voltam, mert áttették egy 8 ágyas szobába haldoklók közé.....:((( De beszéltem a főorvossal, vissza teszik a 4 ágyas kis csendes szobába.


Milyen ünnepetek lesz?

Ja, akkor nyugodt vagyok!:)))))

78. anduca (válaszként erre: 77. - Kisgé)
2006. nov. 16. 10:08

Sajnálom a nagyid :( Nagyon szép Tőled. Büszke lehet, hogy ilyen jó unokája van :)

Igen, ünnep. Ezáltal szabadnap is :)

Nem titok, ahhoz a dokihoz, ahova minden nőnek rendszeresen kellene járni :) + tablettát is íratok, persze, nem betegség ellenit :)

77. kisgé (válaszként erre: 76. - Anduca)
2006. nov. 16. 09:51

Hát, nagyikám már élete végéig ilyen intézményekben lesz, de az én életeim végéig nem hagyom magára!:)))

Hát csak vásárolunk, ahogy kell.:)) Aztán megyek exlakótársamhoz, lóvét behajtani, meg dumcsizni.


Péntek az szabadnap nektek? Fú, ez nagyon király, vagy ez ünnep nálatok?


Milyen dokihoz mész, ha nem titok?

76. anduca (válaszként erre: 75. - Kisgé)
2006. nov. 16. 09:47

Ugye? Ez itt a probléééma.

A nagyidnak minden jót, gyógyulást kívánok!

Estére jó randizást! Mit fogtok csinálni? :)) Persze, ha nem titok. :)) Részletezni nem kell :D

Nálunk holnap szabadnap van :)

Hétfőn dokihoz megyek ellenőrzésre.

Hosszabbított hétvégém lesz :)

Hétvégén mit fogsz csinálni? Gondolom, vannak már programjaid a facér barátnőiddel :)

75. kisgé (válaszként erre: 74. - Anduca)
2006. nov. 16. 09:41

Na igen, itt a kulcs, hogy nem hiszel magadban!


:)))))


Ha telefonál, mobilon hív, azt meg mindig felveszem, de nem telefonál, mert fejtágításon vannak, így szabad vagyok,. Meglátogatom nagyimat a kórházba, ilyenkor lehet közlekedni, ezért jó most menni. Meg hamar le is lépek ma. Megyek randizni barátnőmmal!:)))


Te, hol leszel, hogy ma vagy már csak?

74. anduca (válaszként erre: 73. - Kisgé)
2006. nov. 16. 09:36

Ugye? Valahogy nem nagyon jár ide senki rajtunk kívül.

A jövő hetem már nyugis lesz. Remélem :)

Kizárólag 7:00 - 16:00 munkaidővel :) Közben 1 órás ebédszünettel :)

Én is kereskedelmi akadémiára jártam, de valahogy nem hiszek magamban, nem hiszem, hogy képes lennék arra, hogy saját vállalkozásba kezdjek stb.

De jó Neked! :) Bárcsak én is alig tudnék járni! Márminthogy a gyúrástól :) Én sikeresen elültem a lábaimat, én esetleg attól alig bírok járni :)

Ó, ilyen "kötetlen" munkaidőd van :) Nem kontrolál a főnököd pl. úgy, hogy betelefonál a cégbe? Vagy ki tudod magad beszélni? :)

Nekem sincs itt a főnököm, egyik se, mert 2 van, ugyebár a jóból nem elég 1 :) ,de nekem éppen most nincs időm csavarogni :)

Én már csak ma vagyok itt, aztán már csak kedden. :)

Aztán ám tartsd a frontot! :)

73. kisgé (válaszként erre: 72. - Anduca)
2006. nov. 16. 09:14

Jó reggelt!


Úgy látom, csak mi tartjuk itt a frontot!:)))


Hát nem túl vidám, hogy ennyit dolgozol!:(


Igazából úgy gondolom ahhoz nincs elég bátorságom, hogy felrugjam a korlátaimat, amit magam teremtettem. Ha eléggé hinnék a sikerbe, keresnék egy társat és felvennék hitelt! Ez a végzettségem, mármint kereskedő, meg tanultam üzleti dolgokat is. Tudnám csinálni, kéne keresnem helyet, lehetőséget, tárgyalni több céggel............Ezt kéne elkezdeni. Úgy értem a hátterem, hogy nincs párom, aki lelkileg támogatna és ha 3 hónapig nincs bevételem, segítene. A családom sem gazdag, így magamra vagyok utalva, de ez nem panasz, csak így nehezebb lesz belevágni!:))


Tegnap voltam gyúrni, isteni volt, ma alig birok járni!:)))))

Ma-holnap nincs itt a főnökség, így szabadon repkedhetek, intézhetem a dolgaimat nap közben!:)))

72. anduca
2006. nov. 16. 08:50

Jó reggelt mindenkinek!

Mivelhogy ez egy napló-pótló, leírom, hogy telt a napom. Munkával munkában.

Tegnap 20:20-ig dolgoztam.

Ma 4:40-től vagyok munkában.

Részletek nincsenek.

De tudok valami pozitívat is írni: ma déltől enyhül a helyzetem munkaügyileg :)


Más:

kisgé: detto. Nekem sincs bátorságom, se hátterem... :( Talán majd egyszer hirtelen bátorságot kapunk és valaki megdobál sok-sok pénzzel :)


Hogy telt a napotok?

71. kisgé (válaszként erre: 70. - Anduca)
2006. nov. 15. 15:00

Nincs bátorságom az a baj, meg egyáltalán semmilyen hátterem sincs, hogy belevágjak egy kölcsönbe és egy saját boltba.


Hát annyira nem foglal le és szerencsére nem kell túlóráznom ebben a pozícióban.

70. anduca (válaszként erre: 69. - Kisgé)
2006. nov. 15. 11:54

Egyetértek azzal, hogy jobb a saját vállalkozás. Úgy magadnak-magadra dolgozol és főnököd sincs.

Ja. Egyáltalán nem unatkozom. :)

Téged mennyire foglal le a munkád? Nem kell túlórázgatnod, ugye? :)

69. kisgé (válaszként erre: 68. - Anduca)
2006. nov. 15. 10:50

Akkor nem unatkozol!:))))


Szívem szerint saját vállalkozást irányítanék. Egy kávézót legszívesebben, ahol én intézném az ügyeket és beállnék a pultba is. Vagy szervező, koordináló munkát, de azt is magamnak, nem cégnek. Azon belűl bármit....

68. anduca (válaszként erre: 67. - Kisgé)
2006. nov. 15. 09:46

Azt már reggel is éreztem, hogy meleg lesz.

Mindenféle papírmunka, faktúrák, fizetések, enyém a könyvelés is...

Holnap kell leadnom a főkönyvelőnőnek az októbert. Nem úgy állok a munkával, hogy le fogom tudni adni... De ha megállás nélkul dolgoznák, biztos le tudnám adni. De hát pihenni is kell. Pihenésképpen itt-ott feljövök a hoxára :)

Mit szeretnél dolgozni?

67. kisgé (válaszként erre: 66. - Anduca)
2006. nov. 15. 09:37

Ja igaz, Te korán jársz dolgozni.

Hát meleg is van, képzeld.:))))


Mit dolgozol?


Én nem akarok irodában dolgozni, de jelen pillanatban ez van!:)

66. anduca (válaszként erre: 65. - Kisgé)
2006. nov. 15. 09:34

Nekem még nem volt időm élvezni ezt a napsütéses időt, mert amikor jöttem munkába, még sötét volt

:(

Csak vágyakozva nézek ki az ablakon...

Azt se csinálhatom gyakran, ha nem akarok éjjelig itt lenni...

Kell nekünk irodában dolgozni... :)

65. kisgé (válaszként erre: 64. - Anduca)
2006. nov. 15. 09:22

Szia!


Igen, fantasztikus idő van, én majdnem megfordultam és kiszaladtam a világból reggel, úgy feldobott az idő. Helyette itt ülök az irodába....


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook